|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
22.12.2013 23:05:44   
canim
user posted image joj d_k

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
22.12.2013 23:12:07   
D_K

IZVORNA PORUKA: canim

user posted image joj d_k


posto je tema za opustanje mozemo se malo i zezati user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
22.12.2013 23:47:43   
hatepsut
Ja nemam nikakvu stranicu ,a radim svasta nesto user posted image S tim da ja to vise onako za drage ljude,ako recimo sebi nesto uradim ili za svoju djecu i svidi se nekom ja vrlo rado napravim.Kako ce se mojim swap drugaricama svidjeti moji radovi...ne znam,nadam se da nece biti razocarane,ja sigurno necu mene sitnice raduju ,imam dosta sitnica koje cuvam .
E sad ja imam frku ,jedan moj rad je moj zvrkic uflekao mandarinom(dograbio kesu) i pored sve dobre volje nije se opralo,sreca imam isti materijal pa sam danas pocela da pravim skoro isti rad,sigurno nece biti identican ali cu se potruditi.Mi bi sutra poslali radove idem da zurim da zavrsim ostalo je jos malo posla user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 9:34:53   
vila_7

IZVORNA PORUKA: D_K

ocekivane reakcije user posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image

user posted image user posted image user posted image
ima ih jos user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image al me nasmija .... sta bih vam ja i na moje ce ovako biti kad bas nisam profi .... sve mi krivo sto se prijavih, trebala sam se jos malo vjezbati...

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 9:52:46   
raja_ringe
Vjeruj da sam I ja kontala kud se prijavih. Meni je gore sto je ovo jedno bas bas sitno, a to profi, pa valjda je svima ovo hobi ili?

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 9:56:34   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pošto je ovaj prvi swap prošao uspješnop i sada samo čekamo te sličice divne više...
ja bih da čestitam rođendan oragnizatorici koja je vrijedno posložila fantastične radove za fantastične kreatorke...sigurna samuser posted image
pa kako je njen poklon već stigao njoj uživo možemo malo započeti sa sličicama onoga što je organizatorki stiglo sigurnouser posted image
a već od sutra čekamo ostalooooooooooo

http://www4.slikomat.com/13/1222/5a7-SL7300.jpg by me
a jedna kašikica da nam bolje jede by Mya RR
http://www4.slikomat.com/13/1222/mz1-SL7300.jpg


Hvala, hvala...

Sad sve ucesnice RR swap znaju sto salju jedan rad forumasici sa imenom kao na torti, a znaju i sta mi se svidja...user posted image

Propade mi plan...user posted image

Hvala svima na lijepim zeljama...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 9:57:58   
R&T@

IZVORNA PORUKA: canim

user posted image joj d_k


E, bas tako...user posted image

A kad mene sretnu nakon toga: user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 10:08:50   
emina08

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pošto je ovaj prvi swap prošao uspješnop i sada samo čekamo te sličice divne više...
ja bih da čestitam rođendan oragnizatorici koja je vrijedno posložila fantastične radove za fantastične kreatorke...sigurna samuser posted image
pa kako je njen poklon već stigao njoj uživo možemo malo započeti sa sličicama onoga što je organizatorki stiglo sigurnouser posted image
a već od sutra čekamo ostalooooooooooo

http://www4.slikomat.com/13/1222/5a7-SL7300.jpg by me
a jedna kašikica da nam bolje jede by Mya RR
http://www4.slikomat.com/13/1222/mz1-SL7300.jpg


sretan rođendan ,sve najljepše
a pokloni ,svaka čast Hanady,Mya predobro

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 10:48:46   
scarlett
Drago mi je što je vesela atmosfera i što se zabavljate na temi, ali dajte ba ženice više s tom pričom kako neko neće biti zadovoljan. user posted image

Ja se evo 2,5 godine bavim ovim, prodajem, ali smatram sebe daleko od profesionalca, ljudi rade mnogo ljepše, kompleksnije stvari. Meni je recimo ono što almondray radi daleko ispred mene, ali nismo se prijavile da se takmičimo, da dobijemo što skuplji poklon, nego sve iz ljubavi prema ručnom radu.

Vjerujte, meni ćebiti drage i sitne nepravilnosti na onom ešto ću ja dobiti (ako ih bude uopće), jer to i jeste vrijednost ručnosg rada. Isti radvoi su unikatni, jer svaki od njih nikada ne uzme isto vremena i ne može ispasti identičan.

Da imamo industrijsku mašineriju u dnevnoj sobi koja će štancati ono što smo zamislile, sigurno bi svaki naš proizvod bio perfektan. Ipak vjerujem da se slažete da se vrijednost ručnog rada ne ogleda u perfekciji.

Ja recimo volim čestitke i sad po potrebi kupujem unikatne čestitke od handmade umjetnika, one jesu nešto skuplje, ali su mi mnogo smislenije, imaju svoju priču i sigurno će jednog dana bolje potaknuti onoga kome su poklonjene na sretne trenutke nego neka čestitka s trafike ili supermarketa. Meni je to nešto posebno, čak i kada na njima ima sitnih greškica. Lijep tekst unutra ubacite i meni nema ljepšeg poklona za uspomenu.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 11:10:47   
scarlett
Evo jedna čestitka koju sam neki dan poručila od Sweet Memories sa FB za jednu bebicu, vjerujte cijeli dan bih je pregledala, koliko detalja ima na sebi.
Mnogo je ljepša u prirodi.
http://imageshack.us/photo/my-images/189/36hs.jpg/

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 11:14:01   
scarlett
R&T@ skontala sam da ti mene znaš. Znam li ja tebe? Umrijet ću od smijeha ako si ti ona osoba za koju mislim da jesi. Jel' moguće da nisam prije skontala? Ako si ti ona što mi je pomagala u prodaji, onda user posted image

Sretan ti rođendan sa malim zakašnjenjem i dugujem ti još od tada 2 čokolade, a sada i treću user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 11:38:22   
madam x
Poslalauser posted image

A ako sam izračunala, mi bismo do perka mogle dobiti svoje poklone, jer šaljemo preporučenouser posted image

A D_K zeza, ja imam njena 2 rada, odlični suuser posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 11:40:43   
D_K
ja jedva cekam prve posiljke i prve slike user posted image user posted image

ono sto ja dobijem cuvacu kao jednu lijepu uspomenu user posted image

a ko zna, mozda jednog dana organizujemo i swap kaficu user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 11:42:07   
D_K

IZVORNA PORUKA: madam x

Poslalauser posted image

A ako sam izračunala, mi bismo do perka mogle dobiti svoje poklone, jer šaljemo preporučenouser posted image

A D_K zeza, ja imam njena 2 rada, odlični suuser posted image


poznajes me dobro user posted image user posted image
fali mi tema Funky fun club pa se ovdje zezam user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 11:51:49   
canim
Ova D_k izgleda ko profi user posted image a meni zapalo da joj saljem rad, bit ce onih grimasa sigurno user posted image haj bar za raju foliraj da ti se svidja user posted image user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 11:55:14   
madam x
Radovi od D_K imaju dušu user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 11:57:00   
D_K

IZVORNA PORUKA: canim

Ova D_k izgleda ko profi user posted image a meni zapalo da joj saljem rad, bit ce onih grimasa sigurno user posted image haj bar za raju foliraj da ti se svidja user posted image user posted image



odem na temu moja kreativnost i ostanem user posted image user posted image user posted image sve ljepota do ljepote..
zato necu da cujem vise ovu pricu.

savjet za vilu - sacuvaj makar neki od svojih prvih radova za sebe. ja sam sve podjelila i sad mi zao, ostanu ti nekako dragi ti prvi radovi, pokusaji, ideje..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 11:58:10   
D_K

IZVORNA PORUKA: madam x

Radovi od D_K imaju dušu user posted image


user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 12:02:09   
almondray
Hebo vas profi , moradoh nesto popraviti kolko me isprepadaste.user posted image
Nisam ja nikakav profić , sve sto radim radim iz ljubavi , cesto poklanjam a gledam i da prodam ponesto da bi pokrpila za materijal i tako.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 12:02:53   
D_K

IZVORNA PORUKA: almondray

Hebo vas profi , moradoh nesto popraviti kolko me isprepadaste.user posted image
Nisam ja nikakav profić , sve sto radim radim iz ljubavi , cesto poklanjam a gledam i da prodam ponesto da bi pokrpila za materijal i tako.


user posted image user posted image user posted image

rekoh ja da sam se uprpila pred slanje user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 12:10:02   
R&T@

IZVORNA PORUKA: scarlett

R&T@ skontala sam da ti mene znaš. Znam li ja tebe? Umrijet ću od smijeha ako si ti ona osoba za koju mislim da jesi. Jel' moguće da nisam prije skontala? Ako si ti ona što mi je pomagala u prodaji, onda user posted image

Sretan ti rođendan sa malim zakašnjenjem i dugujem ti još od tada 2 čokolade, a sada i treću user posted image


Ludo jedna...

Jesam, jesam...

Sifra: Sutjeska-Vogosca...user posted image

Hvala za cestitku, a za ostalo: Zadovoljstvo je moje...user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 12:13:18   
R&T@

IZVORNA PORUKA: D_K

rekoh ja da sam se uprpila pred slanje user posted image user posted image


Zamislite kako je tek meni...

32 puta strahujem...user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 12:13:54   
scarlett
user posted image ajoj, ljubim ja tebe user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 12:19:46   
madam x
Rita, sretan rođendan i ovdje, mada sam ti čestitala na chatuuser posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
23.12.2013 12:49:06   
raja_ringe
Poslala, htjedoh nesto I napisati, ali u frci...



_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *