|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 8:33:16   
canim
Ali hrana se nemoze slati BH Postom jedino mozda da pitamo DHL, fedex i slicno user posted image a te lomljive stvari ako neko pravi recimo iz Gracanice ili slicno kome ce R&T to dodjeliti, hoce ici u Gracanicu na preuzimanje user posted image R&T najbolje da te zaposlimo ko postar user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 9:00:43   
almondray

IZVORNA PORUKA: canim

Ali hrana se nemoze slati BH Postom jedino mozda da pitamo DHL, fedex i slicno user posted image a te lomljive stvari ako neko pravi recimo iz Gracanice ili slicno kome ce R&T to dodjeliti, hoce ici u Gracanicu na preuzimanje user posted image R&T najbolje da te zaposlimo ko postar user posted image

Možda bi to bilo preskupouser posted image a kako je kad se šalje preporučeno ?Paze li na stvari?
Ja sam do sad slala običnom poštom , ponekad preporučeno ako kupac želi , obavezna je ona zastitna koverta jer se ne pocijepa i ne promočiva je.
Možda se javi još koja ženica sa iskustvom oko toga.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 9:13:00   
canim
Ne znam za lomljivo, vjerovatno stave dodatni natpis lomljivo user posted image bez obzira na kovertu sa baloncicima ko zna kako oni to redaju i koliko koverti ide iznad te koverte, ja bih svakako preporucila da se lomljive stvari ne salju, bezveze mi da se to razbije a toliki trud ulozen.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 10:24:23   
Hanady RR
ma ja ću fedexom slati nije frkauser posted image
može...slala sam tako većuser posted image nije ni skupo...
a skontam mogu i ranije skilikce za ''baljanje''user posted image na temi...a svježe(nova tura) idu dodjeljenoj kretatorskoj dušiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 10:40:47   
madam x

IZVORNA PORUKA: almondray

IZVORNA PORUKA: madam x


IZVORNA PORUKA: madam x

Jo, divna ideja i ja bih tako rado učestvovala, da znam išta napraviti user posted image


Evo sad sam pročitala da bi recimo kapice došle u obzir, samo što ne znam hoću li to stiću u tom roku, mislim, nisam ja baš neka pletiljauser posted image .

Ali Rita, ti tamo reče da se mogu i " slatki " paketići slati, to ne bi bilo loše, u svakom slučaju brže za napraviti.

Podsjeti me sad na knjgu "Klub božićnih kolačića", tko divna i topla priča i one razmjenjuju kolačiće. Svaka naravi 12 paketića i svaka dobije još 11 različitih.
user posted image

Ako se odlučis moraš misliti i na to.
Ne znam kako bi bilo sa poštarinom jer ovdje ima ženica iz raznih krajeva BiH i mislim da bi bilo nepravedno da se swap dijeli na one koji mogu slat poštom i one koji ne mogu.Svi mi manje više znamo pravit kolače i zamisli koliko bi prijavljenih onda bilo.
Izuzetak je Hanady kao što će bit još nekih izuzetaka sa lomljivom robom.
A vi u svako doba možete napraviti slatki swap .
R&T@ nemoj zaboraviti zvončicu dodati.
D_K hvala puno user posted image . Ekipa snovauser posted image


Ja tebe nisam najbolje skontala...nešto mi jutros sve maglovito.user posted image

Uglavnom, prijavljujem se sa ne-slatkim paketom, pa kud puklo da puklo. user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 10:44:19   
madam x
Predlažem još da se taj datum malo pomjeri za 4-5 dana, jer ovako ispada da poklanjamo jedna drugoj poklone za Božić.
Nemam ništa protiv Božića niti ljudi koji slave isti , ali eto ja ga ne slavim.user posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 11:16:45   
emina08
user posted image user posted image user posted image
ja sva sretna kao kakvo malo dijete ,ovo mi je baš trebalo

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 11:22:13   
bebacha
Ja nebi da se sama nazivam kreativkom jer nisam touser posted image user posted image
al ako se moze ucestvovati sa slatkim delicijama ja bi se prijavila,naravno ako mogu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 11:49:58   
almondray

IZVORNA PORUKA: madam x

Predlažem još da se taj datum malo pomjeri za 4-5 dana, jer ovako ispada da poklanjamo jedna drugoj poklone za Božić.
Nemam ništa protiv Božića niti ljudi koji slave isti , ali eto ja ga ne slavim.user posted image

Možda nisi u toku bas je zbog toga naziv swapa promjenjen.Zbog žena koje ne slave Božić i NG.Prvi prijedlog je bio NG swap.E sad ako se pomjeri swap za toliko dana , pa trebaće R&T@ bar 1 dan za podjelu pa dok svi odu na poštu najvjerovatnije će doći do toga da će swapovi dolaziti posle NG što će opet biti prije drugog Božića.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 11:50:24   
canim

IZVORNA PORUKA: madam x

Predlažem još da se taj datum malo pomjeri za 4-5 dana, jer ovako ispada da poklanjamo jedna drugoj poklone za Božić.
Nemam ništa protiv Božića niti ljudi koji slave isti , ali eto ja ga ne slavim.user posted image

Da se razumijemo ovaj koncept nema veze sa bilo kakvim vjerskim praznicima dakle niti sa bozicom niti novom godinom jer da ima bilo kakve veze nebi ni ja ucestvovala.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:03:30   
R&T@

IZVORNA PORUKA: canim

Da se razumijemo ovaj koncept nema veze sa bilo kakvim vjerskim praznicima dakle niti sa bozicom niti novom godinom jer da ima bilo kakve veze nebi ni ja ucestvovala.


Ovo nije ni Bozicni ni novogodisnji swap, ovo je PRVI...
A mozemo ga nazvati i zimski, jer nam zima svima dodje bez obzira na uvjerenja...user posted image


Za slatkise...
Primala sam postom (najobicnijom) obicnom kolace, medenjake iz Krajine...

A organizatorica ce paziti da vas pripazi sa adresama...user posted image
(Samo zbog nacina slanja i postarine, a ne sto vas voli...da se razumijemouser posted image )



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:10:12   
R&T@
IZVORNA PORUKA: R&T@


Prvi RR swap, organizator R&T@ , prijavljene :
1. Almondray
2.dafri
3.Hanady
4.canim
5.D-K
6.vila_7
7.Miracle*3
8.shej
9. DM
10. Mya_81 RR
11. salmy
12. scarlett
13. yasemin
14. emina08
15. zvoncica
16. madam x
17. bebacha

user posted image user posted image user posted image



E ovako: prave se dva rada po slobodnom izboru (znaci bilo sta od srca sto bi rekli) , slike radova i svoju adresu poslati organizatorici a ona ce napravit podjelu tako da svi dobijemo dvije adrese na koje cemo poslati po jedan rad i dva rada koja cemo dobiti od dvije razlicite forumasice.

Slike radova ce objaviti ovdje .
Znaci vidjet cemo samo slike ali nikako ne smije otkrit kome jes sta dodijelila.I naravno kao povratnu informaciju u inbox adrese na koju saljemo radove.

Jos samo da se dogovorimo do kad se prave radovi... evo npr. narednih 10 dana tj. do 17.12 a ako bude trebalo produzit cemo




< Poruku je uredio R&T@ -- 8.12.2013 12:11:09 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:10:34   
Miimy
sve pohvale za ideju :-) ovom prilikom pozivam jednu meni jako dragu osobu i prijateljicu koja ima zlatne ruke ,licno se uvjerila :-) a nama svima dobro poznatu jer je nasa draga clanica RR da se prijavi prepoznace se ona vec :-)

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:12:46   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Miimy

sve pohvale za ideju :-) ovom prilikom pozivam jednu meni jako dragu osobu i prijateljicu koja ima zlatne ruke ,licno se uvjerila :-) a nama svima dobro poznatu jer je nasa draga clanica RR da se prijavi prepoznace se ona vec :-)


Koja?

Ako je nisam pozvala vec, da joj se ne dam mira...user posted image

Hoces i ti, miimy?
P.S. Tasna mi je super...
mislim da sam bolje prosla u razmjeni...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:16:43   
Miimy
nasa Hatepust :-) a sto se tasne tice zasluzila si :-)Princes suknje ne skida sat jednu nosi sat drugu :-)

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:18:29   
bebacha
Znaci ja trebam naprav 2 seta slatkisa
jeli dozvoljeno da u setu bude nekoliko vrsta kolaca jer sam planirala pravit setne a pa da nebude jedna vrsta

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:29:54   
R&T@

IZVORNA PORUKA: bebacha

Znaci ja trebam naprav 2 seta slatkisa
jeli dozvoljeno da u setu bude nekoliko vrsta kolaca jer sam planirala pravit setne a pa da nebude jedna vrsta


Naravno...

Samo ih upakuj u kutiju od keksa, ovij papirom i ljepljivom trakom i nemoj reci onima u posti sta je u kutiji...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:38:51   
R&T@
Nakon privatnih poruka osjecam potrebu da pitam:

Ima li neko od prijavljenih da je protiv slatkisa u razmjeni?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:43:51   
R&T@
Opet ja...

Mogu li clanice koje su se prijavile sa slatkisima naci neku drugu ideju?

Nekoliko clanica ne zeli primiti hranu od nepoznatih...
Molim vas da razumijete i njih i mene...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:45:09   
Amrino
Prijavljujem se i ja, ako nisam zakasnila user posted image user posted image user posted image .
Super ideja!
user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:49:22   
almondray

IZVORNA PORUKA: R&T@

Opet ja...

Mogu li clanice koje su se prijavile sa slatkisima naci neku drugu ideju?

Nekoliko clanica ne zeli primiti hranu od nepoznatih...
Molim vas da razumijete i njih i mene...

Rita draga ne razumiješ , ja sam iz Banovića, desi se da mi paket brže stigne iz Kine nego od pošte do kuće na relaciji od 15 min.Idu NG praznici , većina poštara čeka penziju pa ponese usput ostale pošiljke.Ja ZNAM šta pričam ,prodajem nakit već 5-tu godinu a i trakice i cipelice za bebe.Kolači su kvarljiva roba.I ako hoćeš ima forumasica koje će potvrdit ovo što ti govorim za poštu iz mog i njihovog iskustva.Nije da se meni ne jede nečije tuđe , Bože sačuvaj.Treba mislit na sve.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:54:37   
R&T@
almondray, vise je razloga, ukljucujuci i ovaj tvoj...

Zato pitam da idemo na posiljke koje nemaju rok trajanja i nisu jestive...

Prva je razmjena i neke stvari se dogovaraju prvi put...


Amrino, za tebe uvijek ima mjesta...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:56:09   
R&T@
IZVORNA PORUKA: R&T@

IZVORNA PORUKA: R&T@


Prvi RR swap, organizator R&T@ , prijavljene :
1. Almondray
2. dafri
3. Hanady
4. canim
5. D-K
6. vila_7
7. Miracle*3
8. shej
9. DM
10. Mya_81 RR
11. salmy
12. scarlett
13. yasemin
14. emina08
15. zvoncica
16. madam x
17. bebacha
18. amrino

user posted image user posted image user posted image



E ovako: prave se dva rada po slobodnom izboru (znaci bilo sta od srca sto bi rekli) , slike radova i svoju adresu poslati organizatorici a ona ce napravit podjelu tako da svi dobijemo dvije adrese na koje cemo poslati po jedan rad i dva rada koja cemo dobiti od dvije razlicite forumasice.

Slike radova ce objaviti ovdje .
Znaci vidjet cemo samo slike ali nikako ne smije otkrit kome jes sta dodijelila.I naravno kao povratnu informaciju u inbox adrese na koju saljemo radove.

Jos samo da se dogovorimo do kad se prave radovi... evo npr. narednih 10 dana tj. do 17.12 a ako bude trebalo produzit cemo





Molim vas, da radovi nemaju rok trajanja i da nisu jestivi...


< Poruku je uredio R&T@ -- 8.12.2013 13:00:03 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 12:59:15   
shej
Pricajte vi sta hocete, ja sam sinoc bila kreativna i prvi pokloncic je gotov user posted image Sad sam bez ideje :D mozemo na ovu temu lijepiti i slikice nekih kreativnih ideja? Ili necega sto bi cure voljele dobiti da se mozemo lakse orijentisati? Ili necega sto ne znamo sami napraviti a voljeli bi imati? user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 13:14:51   
R&T@

IZVORNA PORUKA: shej

Pricajte vi sta hocete, ja sam sinoc bila kreativna i prvi pokloncic je gotov user posted image


user posted image user posted image

Cekam fotografiju...


Za tvoja pitanja, da bi pomoglo organizatorki, pomoglo bih...user posted image


Inace cu se sakriti krajem decembra...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *