|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 13:17:24   
almondray

IZVORNA PORUKA: shej

Pricajte vi sta hocete, ja sam sinoc bila kreativna i prvi pokloncic je gotov user posted image Sad sam bez ideje :D mozemo na ovu temu lijepiti i slikice nekih kreativnih ideja? Ili necega sto bi cure voljele dobiti da se mozemo lakse orijentisati? Ili necega sto ne znamo sami napraviti a voljeli bi imati? user posted image

user posted image
user posted image i za mene mada sam došla samo do pola.user posted image
Da slikice kreativnih ideja bi bile poželjne user posted image mada sam ja osmislila oba rada,ali ko zna možda još šta smotamuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 13:29:35   
emina08

IZVORNA PORUKA: R&T@




Ovo nije ni Bozicni ni novogodisnji swap, ovo je PRVI...
A mozemo ga nazvati i zimski, jer nam zima svima dodje bez obzira na uvjerenja...user posted image


Za slatkise...
Primala sam postom (najobicnijom) obicnom kolace, medenjake iz Krajine...

A organizatorica ce paziti da vas pripazi sa adresama...user posted image
(Samo zbog nacina slanja i postarine, a ne sto vas voli...da se razumijemouser posted image )




jako mi je drago što si baš ti organizatorica, i odmjerena i duhovita

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 13:44:40   
R&T@
Sad cu se nafurati i svima poslati svoju adresu...

Onako slucajno...user posted image


Srce mi je kao planina sto je odziv dobar...user posted image
I sto smo otkrili nove kreativne duse...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 13:54:18   
Visnja RR
kad šaljete šaljite preporčenom poštom... jer samo ona zaštitna koverta običnom pošiljkom može i da ne dođe na adresu...
znam to nakon takmičenja jer nam 2 ili 3 pošiljke nisu stigle na adresu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 14:02:46   
shej
Dogovoreno, slikice stizu kad i drugo zavrsim, a uopste nemam ideja, ajde zenice, lijepite slikice :D ideja, naravno :D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 15:21:45   
madam x

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: madam x

Predlažem još da se taj datum malo pomjeri za 4-5 dana, jer ovako ispada da poklanjamo jedna drugoj poklone za Božić.
Nemam ništa protiv Božića niti ljudi koji slave isti , ali eto ja ga ne slavim.user posted image

Možda nisi u toku bas je zbog toga naziv swapa promjenjen.Zbog žena koje ne slave Božić i NG.Prvi prijedlog je bio NG swap.E sad ako se pomjeri swap za toliko dana , pa trebaće R&T@ bar 1 dan za podjelu pa dok svi odu na poštu najvjerovatnije će doći do toga da će swapovi dolaziti posle NG što će opet biti prije drugog Božića.


Ok, razumijemo se...radujem seuser posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 16:33:50   
koka i po
da podrzim idejuuser posted image
sigurna sam da ce ovo biti jako interesantnouser posted image
prijo nije fer da samo ti vidis slikeuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 17:03:57   
Hanady RR
Uf mi mene mislile zeznutuser posted image
pa nisu meni kolači jedini što znam raditi...sad sam se zainatilauser posted image
ne odustajem,...sad ću da vas šokiramuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 17:50:28   
salmy
Da se razumijemo nisam ni ja neki profi majstor....Nekada sam pravila nakit od svega i svasta..

Bacicu se na posao vrlo rado..

I nemoj te zamjeriti ako bude amaterski..od srca je Bgm user posted image

< Poruku je uredio salmy -- 8.12.2013 17:51:12 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 18:18:00   
Mya_81 RR
Ja cu zamoliti da me s liste prvog swapa izbrisete. Nadam se da ce me ova ljutnja do drugog proci user posted image Joj, ljudska glupost zaista nema granica user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 18:27:20   
madam x

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ja cu zamoliti da me s liste prvog swapa izbrisete. Nadam se da ce me ova ljutnja do drugog proci user posted image Joj, ljudska glupost zaista nema granica user posted image


Nemoj bona, evo meni pošalji te kolačiće user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 19:38:22   
R&T@
Mya, postujem tvoju odluku, ali mogu li te zamoliti da se predomislis?

Molim te, molim te...

Zbog mene?

user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 20:01:47   
Hanady RR
Ma lako je Mya ona ako neće kolače ima šta hoće...pa cura je king u kretivnosti svake vrste...user posted image
no poštujem njenu odluku...
iako zaista malo je komičan ovaj dio oko datuma i Božića, i ovaj dio oko kolača koji putuju po mjesec dana fedex-om i takouser posted image ja ne odustajemuser posted image

Mislim Ok poštujem....

znam ja i da pletem, ha ja...user posted image

meni se jako dopada ova ideja i ne bih htjela istu pokvarila sad nekom nedoumicom, snaći ću se ja...
imama ja par ideja koje odavno želim da reliziram...taman prilika da probam :)))

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 20:08:49   
Marija13
Almondray svaka čast za ideju!!! user posted image user posted image user posted image
Ne učestvujem, samo da podržim kreativne žene rr!


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 20:09:29   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


imama ja par ideja koje odavno želim da reliziram...taman prilika da probam :)))


To se trazi...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 20:27:33   
tajra26
Pa Stvarno kono ti si bar svestrana zena i svašta znas... a posto kolaci ne mogu znas da meni uvijek možeš donjeti user posted image
Blizu sam ti a kod mene se nece pokvarit. Nego hajde dajte kakvih ideja za ove koje nisu svestrane a rado bi ucestvovale..

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 20:36:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra26

Pa Stvarno kono ti si bar svestrana zena i svašta znas... a posto kolaci ne mogu znas da meni uvijek možeš donjeti user posted image
Blizu sam ti a kod mene se nece pokvarit. Nego hajde dajte kakvih ideja za ove koje nisu svestrane a rado bi ucestvovale..


pametno :)))
eto mene iduće sedmice na kaficu s akolačima, ha jauser posted image

i ponesem pletivo...da ne okasnim sa slikama ovdjeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 20:38:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra26

Pa Stvarno kono ti si bar svestrana zena i svašta znas... a posto kolaci ne mogu znas da meni uvijek možeš donjeti user posted image
Blizu sam ti a kod mene se nece pokvarit. Nego hajde dajte kakvih ideja za ove koje nisu svestrane a rado bi ucestvovale..


a ti si jako kreativna...
evo ja odokativno vidim da bi ti prekrasotične čestitke za neke prigode napravila lijepo...
ili okvire za slike, kombinacija karton...detalji, mašnice, papirni detaljčići i tako...
sigurna sam da bi to bili prekrasni pokloni jer si detaljista kretaivni to znam :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 20:46:11   
R&T@
Prelistajte temu Nasa kreativnost...

Tamo ima mnogo ideja, primjera, sa detaljnim uputama i linkovima...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 21:21:47   
bebacha
S obzirom da samo kolacice znam pravit a ovdje sam kao takva nepozeljna molim da me se brise s liste.et tako
Zao mi je ak drugog nacina nema

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 22:03:08   
hatepsut
Prije svega hvala mojoj dragoj Mimy,ideja je divna ja bi vrlo rado ucestvovala ali nekako imam bojaz da moj rad nebi mozda bio u rangu s necijim radom.ja imam mnogo ideja i znam sta bi,ali nekako mi je malo vremena.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 23:14:06   
raja_ringe
koji je krajnji rok za prijavu? Ja imam želju ali nisam sigurna da ću stići realizovati. Interesuje me da li može biti nešto za dječicu ili mora biti isključivo za odraslog?

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
8.12.2013 23:23:32   
raja_ringe
sada sam malo preletila ove tekstove i vidim da je bilo nekih razmjena na sličan fazon (nisma u toku) i vidim da su bile neke torbe i suknje. Ne bi voljela da poklonim neku sitnicu, a da dobijem nešto veliko pa me interesuje je li se poklanjaju sitnice ili?

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
9.12.2013 0:05:13   
Mya_81 RR
Razmjena je iskljucivo onih stvari koje se prave za ovu priliku. Uglavnom ono sto radimo kao hobi.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
9.12.2013 8:04:34   
R&T@

Prvi RR swap, prijavljene :
1. Almondray
2. dafri
3. Hanady
4. canim
5. D-K
6. vila_7
7. Miracle*3
8. shej
9. DM
10. Mya_81 RR
11. salmy
12. scarlett
13. yasemin
14. emina08
15. zvoncica
16. madam x
17. bebacha
18. amrino

user posted image user posted image user posted image



E ovako: prave se dva rada po slobodnom izboru (znaci bilo sta od srca sto bi rekli) , slike radova i svoju adresu poslati organizatorici a ona ce napravit podjelu tako da svi dobijemo dvije adrese na koje cemo poslati po jedan rad i dva rada koja cemo dobiti od dvije razlicite forumasice.

Slike radova ce objaviti ovdje .
Znaci vidjet cemo samo slike ali nikako ne smije otkrit kome jes sta dodijelila.I naravno kao povratnu informaciju u inbox adrese na koju saljemo radove.

Jos samo da se dogovorimo do kad se prave radovi... evo npr. narednih 10 dana tj. do 17.12 a ako bude trebalo produzit cemo



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *