|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
5.8.2010 12:12:18   
acudesa
Veoma je korisno donji stomak svakodnevno 5 minuta masirati ovim uljem:
  • 30 kapi esencijalnog ulja muskatne žalfije (Salvia scalarea)

  • 10 kapi esencijalnog ulja žalfije (Salvia officinalis)

  • 10 kapi esencijalnog ulja kamilice (Matricaria chamomilla)

  • 100ml bademovog ulja

Sve satojke pomešati i promućati. Čuvajte ih u dobro zatvorenoj flašici od tamnog stakla. Masirajte se uveče u predelu od pupka do Venerinog brega.

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
28.8.2010 10:42:34   
acudesa
Cure moje, daj Boze da sam se ranije sjetila ovo primjeniti, ali sad je miom prevelik za ajeve i tako to...
ko ima male-nek ih skida, ja cu najvjerovatnije na operaciju..i, to klasicnu
laparaskopija je vise za manje miome, a kod vecih je najbolje otvoriti pa vidjeti sta je i kako, i tako se najbolje iscisti...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
28.8.2010 13:02:00   
koka i po
Draga moja....nije to nista al to sam ti vec rekla i davno nekad user posted image

Malo zazmiris...i gotovo....malo te boli i gotovo..bitno je da se izljecis...

lijepa moja srodna duso...sve sam to prosla i znam kroz sta prolazis,ne boj se...jer u zivotu ima i gorih situacija...

budi borac...a to vec jesi....samo skupi jos mali snage ...evo ti i moje malo...i kad zaspis sanjaj me a ja cu misliti na tebe i bodriti te na javi...

i znam da se nesto desava...osjetim to...........user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
28.8.2010 21:46:25   
ena0002
Acudesa jesi li isla kod Godinjaka? Ako moras na operaciju ja ti preporucujem njega, on je za te stvari najbolji.
Sretno user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
28.8.2010 22:02:51   
Anoniman
Draga moja, evo sva sam u nekom behutu...Prvi put sam otvorila ovu temu, jer sve kontam sta je imam otvarati kad ne znam sta reci i kako zenama pomociuser posted image Pogrijesila sam. Uvijek se ma sta reci. Postoji rijec podrske i pozitivne energije, koja, sigurna sam, pomaze. Budi mi jaka, vesela kao i do sad. znas da psiha utice na ishod svega....Nekako...ma ne znam sta da ti napisem...Molicu dragog Allaha da se sve dobro zavrsi i da maleni R iduce godine dobije je'nu seku ili bracu, inshAllahuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
28.8.2010 23:08:07   
acudesa
hvala vamuser posted image
Nisam isla kod Godinjaka, imam jos jedan strucni razgovor obaviti sa jednim doktorom, pa cu onda vidjeti sta i kako
Pahuljice, rasplakala si meuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
29.8.2010 21:48:18   
D_K
sve pocnem pisati pa mi sve sto napisem cini slabo.. zao mi je zbog ovoga - meni su nasli mali miom pa mi nije bilo svjedeno a kamoli da je za operacije.. nadam se da ce operacija biti uspjesna - najvaznije je da ga se rješiš - to je najpreče što bi rekli.. saljem ti zagrljaj i puno pozitivne energije da to sve prebrodis.. ljubim..

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.8.2010 8:49:01 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
29.8.2010 21:58:39   
acudesa
hvala mila, a ovo sve sto sam ja pisala je vise da ako nekome moze pomoci (bila bih sretna)
idi kod Matije sa nalazom, ili radi po ovim nekim receptima...dok je mali...
ljubim te

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
29.8.2010 22:03:10   
D_K
misija obavljena.. sad tek vidim da miom nije tako bezopasan..
sretno ti bilo i da se rješiš mioma što prije..

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.8.2010 8:49:55 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
9.9.2010 17:10:48   
kikizd
Ja sam ovaj Eminin recept (lozovaca itd) vidjela prije sto godina i evo tek nekidan narucila travaru da ga napravi.

Pitanje je: otkad ga je travar napravio pa do sutra kad bih ga pocela piti, proslo je par dana (5 mislim). Jel to bed ili mogu poceti sutra?

Hvala

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
11.9.2010 8:01:21   
kikizd
Ne mogu a da ne dodam, Emina, u pravu, si, okus je grozan.

Svasta sam probala u zivotu, ali ovo je horor user posted image

Nisi rekla, koliko dugo se mora piti?

(odgovor članu kikizd)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
1.11.2010 9:33:23   
acudesa
Cure moje, samo da vas obavijestim da je moja posljednja mjesecnica bila uzasna, u bolovima 15 dana, krvarenje je bilo takvo da sam dok sam predavala knjizicu u domu osjetila da mi lije niz noge...u panici sam bila...operacija je jedino rješenje, danas idem na dogovor, javit cu vam sta i kako...
zaključak: trebala sam davno, alternativa nije od pomoći u ovom slučaju, i sva bi bilo lakše da sam išla dok je bio manji miom

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu kikizd)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
1.11.2010 9:41:42   
DM
Ja imam tako bolne i obilne mjes. traju 5-7 dana, niko mi nikada nije rekao da imam miom, ali svašta mi pada na pametuser posted image
Žao mi je acudesa , da što prije to riješiš i da budeš dobrouser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
1.11.2010 9:44:28   
acudesa
nemoj se opterecavati bez potrebe, otidji na pregled mozda je samo hormonski poremecaj, miom se lako vidi na ultra zvuku

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
19.11.2010 8:35:43   
D_K
acudesa, procitah negdje da si nervozna pred operaciju - je li ti zakazan termin? ko ce te raditi?
neka ti bude sa srecom - ako je operacija rjesenje sigurno ti neces oklijevati - bolje i to nego se muciti i iscrpljivati sa takvim menzesima.
a nemoj da zalis ''sto nisam prije i tako'' - samo neka se to skine - ni ovi nasi doktori ne upozore pacijenta sta se moze desiti, koje su opcije, jedino kad zaglavis onda se pocnu baviti tobom.. sta je tu je sad i vjerujem da si ti hrabra i da ce ako Bog da proci sve u najboljem redu..
sretno i puno poljubaca ti saljem..

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.11.2010 8:42:45 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
19.11.2010 8:42:14   
acudesa
Predugo cekam, a moj dr.mi je rekao dok presele na Jezero da ce me raditi, pa mislim da je to sad nekada....
Nervozna sam jer me razvlace evo mjesec dana

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
19.11.2010 8:42:56   
acudesa
Radit ce me dr. Basić


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
23.10.2011 19:47:31   
litty
Molila te neki drugi naziv za kunice ..iz HR sam i pokusavam naci sve sastojke recepta al nitko ne konta sta trazim, pa pomoc!!!?
Imam.. 2 mioma I jedan u stijenci maternice koji Dr kazu da ne smeta u trudnoci.narucena za operaciju u zg,a doktori imaju razlicita misljenja ..inace 35 god, par inseminacija, klomifen, stimulirana ovul.,a prije svega toga cinIII,konizacija,operac.polipa.

(odgovor članu EMINA_75)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
23.10.2011 21:22:44   
Hanady RR
kunica ili ranjenik, stolisnik, hajdučka trava
Apotekarski naziv: Millefolii herba, folia, flores


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu litty)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
30.10.2011 22:53:40   
Leva
Samo da vam se pohvalim da sam zahvaljujuci injekcijama i vantjelesnoj uspjela dobiti cetiri mioma user posted image Iako sam svjesna da je u pitanju genetska predispozicija postupci su pricu znacajno ubrzali...Od njih 4 jedan je onaj kojeg je zadnja vantjelesna dodatno nahranila i sada je duplo veci nego prije sest mjeseci ali jos uvijek nije dovoljno velik za operaciju. Mama mi je napravila kombinaciju sa alojom, vinom, medicinskim alkoholom, cikorijom i medom i to sam skoro popila. Vidjet cu na sto ce ovo izaci iako stvarno nisam optimisticna kada je alt_ernativa u pitanju..

< Poruku je uredio Leva -- 30.10.2011 22:54:40 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
31.10.2011 19:15:10   
san4
Draga Leva,tako si hrabra i zaista ti se divim u tvojoj borbi za nesto najljepse...rado citam tvoje postove ...ne znam... ponekad me rastuze,ponekad ojacaju ... i sama sam svasta nesto prosla u svojoj borbi za potomstvo...
Sretno Leva!

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
1.11.2011 9:10:31   
Leva
San4 hvala puno...
Evo jos jednog alternativnog recepta koji navodno pomaze. Sutra pocinjem sa ispijanjem pa cu vam reci ima li hajra ili ne nakon sledece kontrole.


Dvije velike plastične kašike lanenog sjemena i dvije velike plastične kašike meda preliti sa 2 dl vode u plastičnoj čaši i promešati da se med rastopi. Napitak se pije poslije 36 sati. Neposredno pred pijenje procijediti kroz plastičnu cjediljku ili gazu. Sedam dana se pravi sa velikom kašikom.
Sledećih sedam dana sve isto samo sa malom kašikom.
Ukupna terapija traje 14 dana neprekidno.
Pošto napitak (voda, med i laneno seme) treba da stoje 36 sati najbolje je prvo veče napraviti a piti ga tek drugo jutro na prazan želudac. Tako se neće praviti pauza.
Vrlo je važno da se terapija ne prekida odnosno da traje koliko je propisano (14 dana).
Terapija se može ponoviti u roku od najmanje 7 dana.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu san4)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
30.12.2011 13:49:53   
jasmin
Sta je bilo s acudesom?Kako je prosla operacija?Moja mama treba sad 11-og na operaciju :(.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
30.12.2011 13:52:12   
Anoniman
koliko ja znam operacija i oporavak super prosaouser posted image
neka je sretno i tvojoj mamiciuser posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.12.2011 0:19:05 >

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako ukloniti miom bez OP?!
30.12.2011 13:54:40   
jasmin
Nadam se.Najvise mi je zao sto sam daleko i sto joj necu moci pomoci :(.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.12.2011 0:18:34 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *