|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
21.4.2014 10:58:41   
Hanady RR
Ma bijelo je king...
da se i mjenjati okolo drugim bojama a ad sve ima smislauser posted image
i lakše i održavati...svku čistiš...al brate bijelo kad čistiš i vidi se da čistišuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: kuhinja
21.4.2014 11:28:43   
Blue rose RR
Prelijepa kuhinja, i sviđa mi se što si išla sa elementima do plafona  user posted image
Neka je hairli i da te puno godina posluži.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: kuhinja
21.4.2014 11:52:56   
damma
kuhinja je extra..
bas mi se svidja..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: kuhinja
21.4.2014 11:54:32   
Galicia
Meni je ova kuhinja haos. Bas po mom. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: kuhinja
21.4.2014 12:03:48   
Hannica
Bijelu kuhinju je najlakše održavati.
Ja imam dvije, crno-bijelu i ljubičasto-bijelu, na crnom i ljubičastom se svaka tačkica vidi, a na bijelom ništa, a lako je očistiš posebno ako je visoki sjaj.
Elma kuhinja je super.
Zanima me sudoper, jel to onaj od nekog kamena ili...?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: kuhinja
21.4.2014 12:08:43   
salmy
Divne kuhinje i Hanica i Elmauser posted image tacno ne znam koja je ljepsa
Bijelo odlicno
Elma jel ima napa iznad sporeta' ?

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: kuhinja
21.4.2014 12:22:24   
grozđe
Kod mene u Bosni, tacnije u selu sta pristaje nego klasicna kuhinja, smedje user posted image ... volim sto se na njoj nista ne vidi... nemam vremena ni da ocistim pored bebice....  zivimo u potkrovlju pa nam se sve uklopilo... priroda oko mene prelijepa...

planiramo za godinu ili dvije preci na prvi sprat pa onda u kupovinu kuhinje, ova se ne moze prenositi, a i treba mi ovdje svakako....

cim naucim slike postavljati pokazat cu vam...  lijena sam pravo...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: kuhinja
21.4.2014 12:31:32   
canim
Hannice, i Elma prelijepe su vam kuhinje user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: kuhinja
21.4.2014 12:46:16   
minie
Hannice i Elma predivne su vam kuhinje user posted image



_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: kuhinja
21.4.2014 12:49:20   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Prelijepa kuhinja, i sviđa mi se što si išla sa elementima do plafona  user posted image
Neka je hairli i da te puno godina posluži.



Pa kad sam gledala slike kuhinja, sve su mi ljepse sa elementima do plafona, one krace mi nestouser posted image kao da im fali nesto, a plus ovako mi je estetski ljepse, a i imam vise mjesta za stvari user posted image a da ne bi bilo mozda monotono jer je povelika kuhinja, uradili smo ove otvorene police iznad sudopera, tako da je na kraju dobro ispalo...


IZVORNA PORUKA: Hannica
Zanima me sudoper, jel to onaj od nekog kamena ili...?


Jest neka vrsta kamena, ne znam ni ja tacno, uvijek mi se svidjao, a dosao nas je malo skuplje od onog rosvjanog, koji su po mom misljenju preskupi, nikad g ane mozes ocistiti da valja, kapi ostaju user posted image to me bas nerviralo, a ovaj je uvijek cist user posted image hocu reci, ne vidi se ni kad je mokar, a lahko se cisti.


_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: kuhinja
21.4.2014 12:58:17   
Hannica
Ma i kod nas je taj kameni, zna i on nekas pozutiti pa ga moraš čistiti dugooo.
Jedna drugarica spominjala da bi htjela taj četvrtasti, bez onog sa sa strane sijela za posuđe, a nije mogla naći.
Pitala sam je, predomislila se, sad joj se više sviđa ovaj naš. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: kuhinja
21.4.2014 13:02:29   
palachinken
Divna kuhinja Elma user posted image , vala ova tvoja Hannice...nako user posted image

Ti algranit/silgranit sudoperi kako god su super, arfom se da dobro očistiti ako baš požuti.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: kuhinja
21.4.2014 13:03:18   
elmaL

IZVORNA PORUKA: salmy

Divne kuhinje i Hanica i Elmauser posted image tacno ne znam koja je ljepsa
Bijelo odlicno
Elma jel ima napa iznad sporeta' ?


Ima naravno user posted image Evo kako izgleda, sakrili smo veci dio u elemnat user posted image ovaj donji dio koji se jedino vidi s vana se izvlaci po potrebi, automatski se pali svijetlo, i imaju 3 jacine rada, kako ti odgovara.
user posted image

user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: kuhinja
21.4.2014 13:04:27   
elmaL

IZVORNA PORUKA: palachinken

Divna kuhinja Elma user posted image , vala ova tvoja Hannice...nako user posted image

Ti algranit/silgranit sudoperi kako god su super, arfom se da dobro očistiti ako baš požuti.


user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: kuhinja
21.4.2014 13:20:45   
Hannica

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: palachinken

Divna kuhinja Elma user posted image , vala ova tvoja Hannice...nako user posted image

Ti algranit/silgranit sudoperi kako god su super, arfom se da dobro očistiti ako baš požuti.


user posted image user posted image

Da, ali neće bez mene.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: kuhinja
21.4.2014 13:24:23   
MicoTico
Elma, divna je kuhinjauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: kuhinja
21.4.2014 16:00:54   
salmy

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: salmy

Divne kuhinje i Hanica i Elmauser posted image tacno ne znam koja je ljepsa
Bijelo odlicno
Elma jel ima napa iznad sporeta' ?


Ima naravno user posted image Evo kako izgleda, sakrili smo veci dio u elemnat user posted image ovaj donji dio koji se jedino vidi s vana se izvlaci po potrebi, automatski se pali svijetlo, i imaju 3 jacine rada, kako ti odgovara.
user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: kuhinja
3.5.2014 19:29:27   
minie
Evo i moje kuhinje, nije kao ove prethodne dvije, ali valjda moze proci user posted image
Trebala je biti visoki sjaj, ali nisu imali iverice u ovoj boji i uzeli obicnu (zurilo nam se). Za 3-4 godine ce biti nova aBd

user posted image

user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: kuhinja
3.5.2014 19:53:34   
R&T@
Uh...divne...user posted image

Uzela bih donji dio od minie, gornji i sudoper od elme, a oblik od hanice...

Eto, meni dosta...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: kuhinja
3.5.2014 20:24:04   
Full Moon
Divne kuhinjeuser posted image , izgleda bijelo je totalno omiljeno, i nasa je kuhinja bijelo-sivo, mada nije ni blizu dovrsenog, jer smo ju postavili na stare plocice, tako da kad bude love, ko zna na sta ce na kraju sve licitiuser posted image ...a evo bas ima dobrih ideja na ovoj temiuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: kuhinja
3.5.2014 21:16:10   
minie
Meni je ova user posted image user posted image
U novoj kuci ce nam kuhinja biti veca nego sad i planiram nesto ovako aBd. Ova je iz Njemacke tvornice kuhinja ALNO, imam neki njihov katalog i samo da se razbolis.

http://www.mittelmeier.at/produkte/images/Bliss1_600_297.jpg

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: kuhinja
3.5.2014 22:30:26   
Latinka
Nasa je crveno-siva. ja sam insistirala na toj crvenoj prije 9 godina, a i dan danas sam isto tako sretna sto je takva kao i kad su je tek postavili. Na L je i sudoper je u cosku. Jedino mi je malo bezveze sto nam je napa ona na filter, jer, vjerovali ili ne, u kuhinji nema dimnjaka za ventilaciju, a prozor nam je "preko puta" elemenata (tako nam voda ide u stanu), tako da nismo imali gdje izvesti cijev

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: kuhinja
3.5.2014 22:35:46   
R&T@

IZVORNA PORUKA: minie

Meni je ova user posted image user posted image
U novoj kuci ce nam kuhinja biti veca nego sad i planiram nesto ovako aBd. Ova je iz Njemacke tvornice kuhinja ALNO, imam neki njihov katalog i samo da se razbolis.

http://www.mittelmeier.at/produkte/images/Bliss1_600_297.jpg


Ovo je previse kvadrata...user posted image

Umjetnost je sve "strpati" u 4 kvadrata...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: kuhinja
5.5.2014 11:21:22   
elmaL

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: minie

Meni je ova user posted image user posted image
U novoj kuci ce nam kuhinja biti veca nego sad i planiram nesto ovako aBd. Ova je iz Njemacke tvornice kuhinja ALNO, imam neki njihov katalog i samo da se razbolis.

http://www.mittelmeier.at/produkte/images/Bliss1_600_297.jpg


Ovo je previse kvadrata...user posted image

Umjetnost je sve "strpati" u 4 kvadrata...user posted image



user posted image user posted image user posted image



minie
kuhinja ti je superuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: kuhinja
12.5.2014 21:09:15   
Trnoruzica
Hanica, moze li molim te da mi napises cijenu ili ovdje ili u pp koliko vas je izaslo sredjivanje kuhinje? I vidim da nemas ruckice na kuhinji, sto mi se jako jako svidja, jel onaj mehanizam na njima, ti gurnes ono se otvori?
Bas je predivna.. Tako je mala, a bas odlicna!

ElmaL, moze li cijena sudopera, i gdje ste ga kupili?

Hvala vam objema.. Kuhinje su vam predivne, ali predivne.. user posted image user posted image

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *