|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
21.9.2010 10:33:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: tajra

Imate divan program za kuhinje

ALNO AG Kitchen Planner

www.alno.de

Evo ja se malo igrala zahvaljujući tvom programu, ali nisam uspjela promjeniti nikako radnu ploču, te su me bunili elementi neki su istih dimenzija a kad stavim ispadnu kraći, ali eto nešto sam sklepalauser posted image
user posted image



Super si ti ovo izvela...

Ja sam napravila nekoliko varijanti i sacuvala ih u programu, ali su to skice ili 3D prikaz...

Kako si "izvukla" sliku iz programa?????????

Pomozi, ziva bilauser posted image


slikala je fotoaparatom sa ekranauser posted image user posted image user posted image , nije mi uspjevalo kad je sačuvam da je ponovo otvori i tako sam uništila par projekata, te od sad slikamuser posted image , a i bolje je stoji mi u fotografijama, pristupačnije mi je nego da otvaram svaki put program...

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 201
   RE: kuhinja
24.9.2010 13:30:02   
muby
Visnja

Ne sjecam se dobro, da li si ti spominjala da ces u begexu narucivati kuhinju?
Jel to gotovo i da li si zadovoljna?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: kuhinja
24.9.2010 13:32:44   
taurus
ja sam radila kuhinju u Begexu i to prije par godina i zadovoljna sam
ista firma mi je radila američki plakar i cijelu dječiju sobu koja uključuje još jedan američki plakar, most, ravni dio ormara i ugaone police za knjige
ja nemam primjedbiuser posted image
možda jedino što se čeka malo duže, bar je tako tada bilo

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: kuhinja
24.9.2010 13:40:20   
Visnja RR
odustala sam od begexa jer mi cjena ne odgovara...
Odlucila sam se za Primus... kuhinju koju mi je projektovao begex u primusu je za 1000 km jeftinija ... nisu to male pare... a par poznanica su radile kuhinju u Pirmus i prezadovoljne su... u begexu se ceka po 2 mjeseca a u primisu 15 dana...
nisam jos uradila svoju jer mi je prolongirano preseljenje zbog papirologije koja je pri kraju...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: kuhinja
24.9.2010 13:45:29   
taurus
garant je Begex pogidao cijeneuser posted image user posted image user posted image
meni nisu bili tako skupi, zapravo tada su tek počinjali sa radom
kako se ljudi pokvare kad im nešto kreneuser posted image user posted image user posted image user posted image










(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: kuhinja
24.9.2010 20:53:50   
Visnja RR
ama znam...i moji poznancici su pravili i kuhinju i djeciju sobu prije 3 g...i jako jako jeftino prosli...zato smo i isli prvo njima...ali nas je cijena sokirala...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: kuhinja
24.9.2010 21:05:40   
Ilhana RR
Visnja, blizi nam se blizi =) ja ako Bog da oko 16 oktobra idem da narucim svoju kuhinju =) Cekanje je do 2 sedmice... taman da se stigne ostalo uraditi u kuhinji...

Otvaram blog da se moze praviti step by step sta sve radimo =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: kuhinja
24.9.2010 21:09:41   
Visnja RR
aa super ideja za blog... mogla bih i jauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: kuhinja
24.9.2010 21:21:34   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

aa super ideja za blog... mogla bih i jauser posted image


Mogla si vala... i sve slikate i postavljate kad se nesto radi ;) to sam ja planirala =))

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: kuhinja
25.9.2010 14:19:49   
R&T@
Hvala, Breskva, pametnice...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: kuhinja
25.9.2010 14:48:15   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Hvala, Breskva, pametnice...
user posted image user posted image user posted image


Imas laksu opciju :P

klikni na dugme Print Scrn na tastaturi... i onda ubaci kopirajuci sliku u paint ili neki drugi photo program... ili ctrl + V u isto vrijeme ;) jes da citav ekran ti se slika... i onda u programu sliku spasi kao jpeg i to ti je to ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: kuhinja
27.9.2010 14:47:05   
muby
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

odustala sam od begexa jer mi cjena ne odgovara...
Odlucila sam se za Primus... kuhinju koju mi je projektovao begex u primusu je za 1000 km jeftinija ... nisu to male pare... a par poznanica su radile kuhinju u Pirmus i prezadovoljne su... u begexu se ceka po 2 mjeseca a u primisu 15 dana...
nisam jos uradila svoju jer mi je prolongirano preseljenje zbog papirologije koja je pri kraju...


Trazila sam ponude za izradu komoda, radnog stola i klub stola i od begexa i od primusa i jos od nekih firmi koje izradjuju namjestaj.
Begex najpovoljniji, primus skuplji 25%.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: kuhinja
4.11.2010 22:03:29   
Dida79
Zna li iko gdje ima kupiti radnu plocu za kuhinju boje bukve a da je sira od 60 cm tacnije meni treba jedna kocka 80 x 80 a debljine 3 cm

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: kuhinja
4.11.2010 22:50:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Zna li iko gdje ima kupiti radnu plocu za kuhinju boje bukve a da je sira od 60 cm tacnije meni treba jedna kocka 80 x 80 a debljine 3 cm





Dido mi kupovali u Obijuuser posted image jel to i kod tebe izvadjen ormaric da bi stavili ''snajku''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: kuhinja
4.11.2010 22:58:22   
Dida79
Bas tako pa sad mi treba da pokrijem jedan cosak ali nema u salonu ploca koja meni treba user posted image
Zval sam OBi imaju samo od 4 cm a meni treba 3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: kuhinja
4.11.2010 23:01:24   
myb@by
Dido mozda da pitas nekoga ko privatno pravi kuhinje user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: kuhinja
4.11.2010 23:02:51   
Dida79
Zval Aziza(prepostavljam da ga znas) nemakaze da se strpim dok mu ne naleti negdjeuser posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: kuhinja
4.11.2010 23:04:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Bas tako pa sad mi treba da pokrijem jedan cosak ali nema u salonu ploca koja meni treba user posted image
Zval sam OBi imaju samo od 4 cm a meni treba 3





otiđi ti na lice mjestauser posted image ja kad god sam zvala ili su mi rekli da nema pa ja odem i nađem ili kazu ima a tamo ni slicno onom sto sam pitalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 218
   RE: kuhinja
4.11.2010 23:08:11   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Dida79

Zval Aziza(prepostavljam da ga znas) nemakaze da se strpim dok mu ne naleti negdjeuser posted image user posted image

Ne znam ja tog čiku, jer je meni kuhinju i dnevni boravak pravio moj rođak. Ja bi ga pitala da li on ima takvu plocu,ali je sav nepouzdan vec mjesecima ga molim da mi za svekrvu donese lajsnu user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: kuhinja
4.11.2010 23:13:40   
Dida79
Ma nista idem ja sutra a rekla sam mm ja ti se sutra ne vracam kuci dok ne nadjem radnu plocu user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: kuhinja
5.11.2010 9:35:24   
muby
Ljudi dal je iko postavljao kaljeno staklo umjesto plocica u kuhinju. Znate li koje su cijene i kakva su iskustva sa odrzavanjem istih. Otisla bih ja u ramaglas al mi auto pokvareno :(

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: kuhinja
5.11.2010 10:39:05   
merima_s
Ja ga imam i prezadovoljna sam izgledom i odrzavanjem. Cisti se bez problema, a dio pored ploce nekad bude isprskan masnocom od przenja, to samo lagano prebrisem sircetom. Cijenu ti ne znam jer ga nismo mi kupovali. 

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: kuhinja
5.11.2010 11:03:51   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: muby

Ljudi dal je iko postavljao kaljeno staklo umjesto plocica u kuhinju. Znate li koje su cijene i kakva su iskustva sa odrzavanjem istih. Otisla bih ja u ramaglas al mi auto pokvareno :(


evo ti informacije iz druge ruke, pitala sam prijateljicu user posted image

Cijena 125 km/kv + 25 bušenje svakog otvora za utičnice
50 km ako hoćes dezen, mada i to varira od boje dezena
Održava se super lako, barem kod nje, koristi papirni ubrus + steleks.



_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: kuhinja
5.11.2010 11:12:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Zna li iko gdje ima kupiti radnu plocu za kuhinju boje bukve a da je sira od 60 cm tacnije meni treba jedna kocka 80 x 80 a debljine 3 cm


Otidji do Fisa. Ako nemaju u Rajlovcu(a pretpostaljam da nemaj, jer je premalen), onda nek' ti provjere da li imaju u Vitezu. Mozes iz tog naruciti, pa da ti ovi iz Rajlovca dovezu.

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 224
   RE: kuhinja
5.11.2010 11:30:38   
palachinken
možeš izmerit i otici u neku "pločeranu" gdje režu i kantaju iverale za pločasti namještaj. 100% znam da radi fis vitez, znala bih ti reci gdje mozes u zenici, ali za sarajevo ne znam. bolji stolari isto imaju potrebne mašine.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *