|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
5.8.2010 22:34:53   
Visnja RR
u kojem to pogramu crtate da se i ja malo igram... imala sam nekad neki extra za cijeli stan ali mi se zagubio user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 5.8.2010 22:35:25 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: kuhinja
5.8.2010 22:54:34   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

u kojem to pogramu crtate da se i ja malo igram... imala sam nekad neki extra za cijeli stan ali mi se zagubio user posted image


Ja sam koristila Ikea Home Planner... tu imas sve za kuhinju, spavacu sobu i dnevnu ;)

vjerovatno kad skines sa ikea.com ti bude na engleskom... moj je na svedskom :P a ako radis preko Explorera, imas ovaj novi sto nemoras da skidas nego direktno preko te stranice pravis... sa tom preko explorera mozes da vidis malo pribliznije stvarnosti kako to izgleda i da mjenjas podove i tako to....

Btw, off je al pricala si nesto za parket negdje pa se sjeti da vidis ako ima gdje Bauhouse ili kako se vec zove, ako ima da mozes da kupis parket tu uzmi jer je predobar... mojima pukla cijev prije par godina i sve po parketu, dok su skontali ovi dole sto imaju kljuc od kuce vec bilo upilo dosta al da vidis parket sada rekla bi da je tek postavljen ;) samo u jednom cosku se vidilo al i to se sleglo... vidjet ces ako Bog da ;) Uglavnom njihov parket je predobar... ja cu ga ovdje stavljati isto ;) a klik klak je, cak i muz ti moze sam stavljati ga ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: kuhinja
5.8.2010 23:33:57   
Visnja RR
ma i ovaj moj parket je to nesto klik klak user posted image  a u pitanju je Tarket

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: kuhinja
5.8.2010 23:36:53   
Ilhana RR
jeste li se skontali konacno za kuhinju?

hej imas li plan stana, ono blue prints ili kako se vec zove... =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: kuhinja
7.8.2010 16:40:48   
lila25
Ilhana kako skines ovaj program Ikea Home Planner kod mene nesto nece samo stoji kao instalira se jeli se treba duze cekati.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: kuhinja
7.8.2010 16:49:03   
R&T@
Imate divan program za kuhinje

ALNO AG Kitchen Planner

www.alno.de

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: kuhinja
7.8.2010 17:20:55   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: lila25

Ilhana kako skines ovaj program Ikea Home Planner kod mene nesto nece samo stoji kao instalira se jeli se treba duze cekati.


Netreba puno vremena, ako skines Old version onda ti se skine na platformu kompjutera tvog a ako uzmes ovaj novi onda ti se otvori direktno u exploreru, jedino sto moras imati ono ActiveX program ako vec nemas instaliran na kompjuteru...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: kuhinja
7.8.2010 23:17:44   
lila25
hvala ilhana skinula sam ali nemam strpljenja za ovouser posted image dok naciljam sta i kako iznervirah se a i nasla sam extra dobar program SmartDraw VP ali moram da cackam dok uspijem sve poslozit...ko ima vremena nek se malo igra

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: kuhinja
7.8.2010 23:27:40   
Ilhana RR
ma samo ispocetka treba vremena... kasnije se ustelis ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: kuhinja
14.8.2010 11:51:53   
R&T@
Visnja, kad ce ugradnja?

Ja sinoc gledala na BHT onu emisiju o kuhanju i imaju "tvoju" kombinaciju boja,
user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: kuhinja
14.8.2010 11:56:09   
Visnja RR
ma cekam da sredim papire za zamjenu stana... kolektivni odmori su do ponedeljka pa cekam ... nadam se da cemo u toku ovog mjeseca dobiti kljuc stana pa da radovi pocnu...
a bas mi je zao sto to nisam vidjela.... vec sam se sama pogubila u toj kombinaciji...sve kontam da sta ne zeznem...
ali mislim da ce kuhinja biti oranz a samo malo detalja zelene... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: kuhinja
14.8.2010 23:21:33   
Ilhana RR
Hej reko samo da pitam jel iko od vas ima sporet a da se rerna moze korisiti kao mikrotalsana?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: kuhinja
14.8.2010 23:24:05   
Visnja RR
ne pretjeruj user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: kuhinja
14.8.2010 23:26:09   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne pretjeruj user posted image


Nepretjerivam bona nego imam plocu onu elektroluxova je... predobra... a treba mi ona rerna samo a za rernu hocu da dadnem dobru lovu a posto mi nekoristimo cesto mikrotalasnu kontam dal se isplati uzeti onu sto se moze koristiti i kao mikrotalasna...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: kuhinja
14.8.2010 23:34:23   
Visnja RR
stvarno nisam cula da ih ima ...al sve se danas izumilo pa sto ne i to user posted image
ja seljanka tek prije pola godine kupla mikrovalnu jer sam bila protivnik iste od kad se pojavila u prodaji...ali se prelomih zbog Asje...cesto moram pitu na brzaka odlediti i podgrijati user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: kuhinja
14.8.2010 23:36:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

stvarno nisam cula da ih ima ...al sve se danas izumilo pa sto ne i to user posted image
ja seljanka tek prije pola godine kupla mikrovalnu jer sam bila protivnik iste od kad se pojavila u prodaji...ali se prelomih zbog Asje...cesto moram pitu na brzaka odlediti i podgrijati user posted image

ja ne koritim mikrovalnu ...imala je i halialila je...
nisma još prelomila...al ko zna ubuduće...

moja zaova ima šporet LG sa ravnim platama čija rerna ima sve mogućnosti pa i mikrotalasnu...samo njoj mrsko čitat pa evo već 5 godina nikada nije ni porgramirala rernu na tu opcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image
i da dodam pravo je skupo platila upravo radi te mogućnoti koju ne koristi uopšteuser posted image


< Poruku je uredio Hanady RR -- 14.8.2010 23:37:00 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: kuhinja
14.8.2010 23:40:19   
Ilhana RR
Jao Visnja ja evo kontam dal da dadnem 2000 km za rernu samo jer ima mogucnost za kuhanje na pari... to znaci da je poluprofesionalna rerna.... jos se nisam odlucila...

frizder sam nasla dobar za 2000 km =) 80 cm sirock i oko 70 cm dubok... pravo dobar... moja mama ima isti samo ona ga platila 2500 km prije tri mjeseca a sada za nepunih 2000 km =)

Masinu za sudje sam isto nasla dobru... Boshova, pise da ima opciju u slucaju da nedaj boze nesto bude odma zatvara sama vodu... i plus ima nekakvi programa dobri na njoj a nije skupa samo 600 KM =) plus na nju ima se tri godine garancije =)

Sve naravno rostfree =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: kuhinja
14.8.2010 23:44:41   
Visnja RR
Ja imam  LG frizider onaj najvisi a klasicne sirine i dubine ... sporet moram kupiti novi jer ovaj stari sto je ugradjen u kuhinju ostaje  ljudima koji ce doci u stan... a kupicu da je ona gornja ravna ploha ali pola plin pola struja...a rern sto jednostavnija...ionako u rijetko kad nesto pecem..najcesce pizzu user posted image
mikrovalnu dakle kupila a perilicu nisam jos pronasla tj. nisam ni trazila ...vidjela samo Bekovu od 45 cm sirine

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: kuhinja
14.8.2010 23:47:17   
Ilhana RR
Imaju dobre ponude u Beko Shop onde kod Exclusive hotela u Rajlovcu ;)
Mi smo ljetos tu dosta stvari uzeli... A pogledaj i kod Amele ;) i ona ti ima bijele tehnike dosta...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: kuhinja
15.8.2010 13:08:37   
mila81
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ja imam  LG frizider onaj najvisi a klasicne sirine i dubine ... sporet moram kupiti novi jer ovaj stari sto je ugradjen u kuhinju ostaje  ljudima koji ce doci u stan... a kupicu da je ona gornja ravna ploha ali pola plin pola struja...a rern sto jednostavnija...ionako u rijetko kad nesto pecem..najcesce pizzu user posted image
mikrovalnu dakle kupila a perilicu nisam jos pronasla tj. nisam ni trazila ...vidjela samo Bekovu od 45 cm sirine


Visnja ja imam digitalnu masinu za sudje Bekovu od 45 cm, i prezadovoljna sam, ima super programe, njih 8., cak ima program da zakljucas je dok radi ili ne da ne bi djeca dirala, ako te interesuje jos sta pitaj slobodno, bila je oko 500 km, prije nekih pola godine.


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: kuhinja
15.8.2010 13:14:26   
Visnja RR
hvala mila user posted image  najvjerovatnije da cu nju i kupiti...a jos imaju garanciju na 5 g. a cjena mi je povoljna

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: kuhinja
15.8.2010 21:37:35   
nita
Masinu za sudje sam isto nasla dobru... Boshova, pise da ima opciju u slucaju da nedaj boze nesto bude odma zatvara sama vodu... i plus ima nekakvi programa dobri na njoj a nije skupa samo 600 KM =) plus na nju ima se tri godine garancije =)

Ilhana, gdje si pronašla Bosch mašinu za suđe za te pare, ako nije tajna?! Mislim da je to skroz jeftino, a posebno ako ima raznih programa. Ja vec imam stariju verziju Bosch mašine i prezadovoljna sam, osim što mi nedostaje taj program koji traje 30 minuta. Mijenjamo kuhinju, pa mi treba nova mašina i opet bih Bosch, ali još nisam našla tako povoljno.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: kuhinja
15.8.2010 22:37:10   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: nita

Masinu za sudje sam isto nasla dobru... Boshova, pise da ima opciju u slucaju da nedaj boze nesto bude odma zatvara sama vodu... i plus ima nekakvi programa dobri na njoj a nije skupa samo 600 KM =) plus na nju ima se tri godine garancije =)

Ilhana, gdje si pronašla Bosch mašinu za suđe za te pare, ako nije tajna?! Mislim da je to skroz jeftino, a posebno ako ima raznih programa. Ja vec imam stariju verziju Bosch mašine i prezadovoljna sam, osim što mi nedostaje taj program koji traje 30 minuta. Mijenjamo kuhinju, pa mi treba nova mašina i opet bih Bosch, ali još nisam našla tako povoljno.


Draga ja ti zivim u svedskoj pa vako vecinom u ovo doba pocinju akcije na bijelu tehniku...
Mozda ima negdje dole u BiH ista... sad cu ti naci tacni naziv pa se raspitaj..

Bosch SGU54E08SK

Evo sad vidjoh da ima i automatsko ciscenje kamenca u njoj =)
Ima i djecija sigurnost, i zastitu od vode plus to sto zaustavlja u slucaju da nesto nije uredu pa da nemoze poplava da se napravi... koristi 13 litara po pranju, stedi struju =)

Ma predobra =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: kuhinja
15.8.2010 23:31:51   
nita
Hvala ti na brzom odgovoru! Ja i zaboravila da ti nisi u BiH :) Svakako ću potražiti taj model ovdje, iako već pretpostavljam da joj cijena nije ispod 900 KM. Najobičnija Bosch mašina ovdje je oko 700. Prije par dana sam vidjela jednu samostojeću Bosch mašinu koja ima samo tri programa i cijena joj je preko 900 KM. To mi je preskupo. Neka ugradbena isto sa tri programa (najkraće pranje traje oko 2 sahata user posted image ) bila je oko 750 KM. Meni se svidjela i Zanussi koja brzo pranje radi na 65 stepeni i troši samo 9 litara vode!!! Čak je i cijena relativno povoljna - oko 750 KM. Jedino još ne znam kako su se pokazale njihove perilice.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: kuhinja
15.8.2010 23:45:46   
Ilhana RR
Ima i ovdje slicna ovoj samo za ugradenje je al ja nezelim te.. hocu rostfree sve u kuhinji... ova za ugradjenje je 1000 KM al je sto se tice svega ista kao ova jedino sto ima "Party wash" opciju za pranje tanjira i casa za 15 minuta gotova...

al vala beze mi davati jos 400 KM radi te jedne opcije, mogu cekati i 30 minuta ;)
a jos moram i kupiti ostalo za ugradjenje... lakse vako hehe...


Zene evo frizdera koji cu ja da uzmem.. =)

user posted image
Kao sto sam vec rekla, moja mama ima isti i predobar je... hem sto je velik hem sto ima dosta dobri stvari unutra i dobro isplanirani stvari =)

user posted image


< Poruku je uredio Ilhana RR -- 15.8.2010 23:48:02 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *