|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
2.8.2010 22:19:31   
salmy
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

aha bas mi je zao... kakav plan je napravio Primus? Nisam ga vidila ovdje ili ga mozda nisi ni postavila?

jao vidite ovo totalno renoviranje stana.... ima kuhinja pri dnu....


http://www.minhembio.com/BlackCola/249371#306016

svidjaju mi se ove tapete dvije =)
hahahha ovi zidovi kao da su od papira! ruse se kad puhnes! A kod nas nema sanse da rusis a da cjeli kvart ne dignes na noge,sto ti je beton slike nemozes da zakucas bez Hiltovke za betonuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: kuhinja
2.8.2010 22:30:08   
Ilhana RR
hehehe moja kuca nema nijedan pravi zid ako se tako moze reci... u mene su ti svi zidovi od drveta :P samo fasadna cigla ima, ostalo od spere skoro hahha ;) takav sistem ovdje....

evo i u stanu imam samo dva zida prava a ostalo sve gipsane ploce... ma uzas al lahko promjenis raspored....


Visnja nemogu iscekati da vidim ti sliku finalnu =) A nemozes srusiti zid nijedan jel? Da napravis malo vecu kuhinju? Gdje ti stoji stol za rucanje? jel tu isto ili?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: kuhinja
2.8.2010 22:37:02   
Visnja RR
pu pu pu jezik pregrizla ...kakvo rusenje zida... user posted image
e moja Ilhan vidi se da zivis u Svedi...ovdje kad je kuhinja 3,60 sa 3 ( kao ova moja) jos si i sretan... sto kaze maja78 (vecina ih je kao "prkno" (trenutno imam takvu user posted image
da u njoj ce biti i stol i stolice ..kupljene prije 8 g al sam izletila para za njih da mi ne pada na pamet da ih mjenjam... inace je stol mali 80 x 80 (al se rasklopi po potrebi i bude veci... jedva sam nasla tako mali...
sad se pitas kad dodju gosti gdje rucaju?? user posted image
ja sam ti sve moje prijatelje i rodbinu ( rodbine i nema bas nesto puno) navikla da jedemo ili po sistemu svedskog stola user posted image  ili svima serviram u dnevni boravak jer mi je tamo stol veliki ... ne volim ja onu situaciju svi za trpezarijski stol ... sto kaze MM pa da nazuljam dupe 2 sata user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: kuhinja
2.8.2010 22:50:23   
Ilhana RR
znam da su dole zidovi debeli... vecinom oko 40 - 50 cm ;)

Sta fali sto je 8 godina star?

I mi jedemo u dnevnom kad imamo goste (meza ovo ono usput se posle stavi hahaha) iako imamo stol oko dva metra :P

joj ja sam se evo svu noc igrala na onom programu Ikea Home planner... bilesi sam stavila i stol i stolice hahaha =) mozda kasnije postavim sliku ako mi se bude dalo ponovo otvarati program :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: kuhinja
2.8.2010 23:11:49   
Visnja RR
stavi, stavi ! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: kuhinja
2.8.2010 23:12:57   
Ilhana RR
Evo upravo upali pa sada pomjeram nesto pa kad to uradim postavim print screen ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: kuhinja
2.8.2010 23:21:06   
acudesa
Višnja, samo ću ti reći šta sam mm rekla kad sam ti vidjela shemu za kuhinju (by the wayuser posted image  sve su mi ideje koje sam vidjela super, sa nijansama razlike)...
Kad ćemo mi , pile, renovirati kuhinjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
odgovor je bio: kad na vrbi rodi grožđeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: kuhinja
2.8.2010 23:26:07   
Ilhana RR
Acudesa, ako Bog da kad dodjem vodim ga gdje na vrbi rodilo grozdje ;) u komsiluku kod moji roditelja ;)


evo slika kako ce izgledati odprilike kad bude gotovo...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Ostrvo nije gotovo jer nemoze u programu da se zavrsi... i mapa ce vjerovatno biti okrugla ;)

A stol nas je crna ploca bijeli nogari al ove dimenzije odprilike ;)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: kuhinja
2.8.2010 23:26:35   
Ilhana RR
kuhinja izgleda siva al bijela je naravno ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: kuhinja
2.8.2010 23:27:36   
Visnja RR
ma ja moram ... user posted image  ova sto imam sad mi ko nova ali se nikako ne moze ni jedan dio uklopiti...
a polako nagovorices ti njega vec nekako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: kuhinja
2.8.2010 23:28:56   
Visnja RR
Ih Ilha ...nebacaj me u ocaj...pored tvoje kuhinje moja je ko cumez user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: kuhinja
2.8.2010 23:29:03   
acudesa
E, važi...znači renoviranje uskorouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: kuhinja
2.8.2010 23:30:30   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ih Ilha ...nebacaj me u ocaj...pored tvoje kuhinje moja je ko cumez user posted image user posted image


ma i tvoja ce biti super ako Bog da ;)

a jos ovdje nema nesto sto planiramo... al to tek kad bude gotovo mogu vam pokazati jer "nepostoji" :P



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: kuhinja
5.8.2010 12:19:46   
muby
 
Kod mene trenutno ovakva

user posted image

sad sam zamislila ovako nesto

user posted image
al nikako da mi ciko posalje ponudu.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: kuhinja
5.8.2010 12:54:45   
mamina princeza
Moja kuhinja kupljena je prije nekih 5-6-7 godina u expo radu i nije toliko ni losa al nedostaje joj mnogo toga da bij  ja bila zadovoljna.
U stanu od moje mame je kuhinja koja je pravljena u Begexu prije isto najmanje 7-8 godina i puno mi se vise svidja, al bila je i skuplja i to mnogo.
Ja imam namjeru u narednim godina izvrsiti neke promjene rasporeda soba u kuci pa bih i kunjinju skroz premjestala i onda bih ulozila da napravim novu ili da ovu bas dobro dopunim:)

Menbi se jako svidja ova Ilhanina ideja i to mi je zelja abd. Znaci ovako sank i s druge strane trpezarijski stol. Sad ova ideja o sporetu u sklopu sanka bi se takodje dala razmotriti i svidja mi se zato sto daje vise slobodne kunjihske radne povrsine a to j emeni najpotrebnije z kuhinji. I bas to bih tebi visnja skrenula paznju jel vidim da nigdje nema s vecu povrsinu. Mozda da prebacis sporet na drugu stranu( sto opet sve zavisi od struje i razvoda, ili da napravis uzi ovaj ormar i onda jos jedan na strani frizidera naravno ako ima mjesta. Sve u cilju da dobijes vecu radnu povrsinu.

Sto se tice boja... kombinacije dvije koontrast boje fino izgleda al ne znam bili se ja usudila :)
Sto se stakla umjesto plocica tice tu bih reklajedno veliko NE. Gdje god imam staklo ide mi na zivce zbog odrzavanja:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: kuhinja
5.8.2010 14:04:26   
muby
IZVORNA PORUKA: muby


sad sam zamislila ovako nesto

user posted image
al nikako da mi ciko posalje ponudu.


dobila sam ponudu
1300 KM
duzi zid mi je 220 cm, a kraci 150cm
i trazila sam da visina visecih elemenata bude 100 cm (skoro do plafona)

e sad moram muza nagovoriti da pristane :)

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: kuhinja
5.8.2010 14:06:39   
Visnja RR
smisli dobar nacin nagovaranja user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: kuhinja
5.8.2010 14:11:49   
muby
pokusacu
trenutno nam je veci prioritet komoda za dnevnu sobu, pa sam usput mislila da ubacim i kuhinju u taj projekat zamjene namjestaja
moram vidjeti kako ce nam se uklopiti u budzet

mada mi se svaki put place kad vidim ovih citavih 40 cm radne povrsine na mojoj postojecoj kuhinji (mada i iskreni i ne kuham cesto, ali mozda bih kuhala da je malo veca user posted image )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: kuhinja
5.8.2010 17:36:06   
Crvena
Sigurna sam da u ovim pripremama za zamjenu  kuhinja uzivate. user posted image

Visnja, sto se tice kombinacije boja djecija soba mi je slicnih boja (zelena jabuka i orange ), tj. fronte, a korpusi su boje bukve.
Meni je ta kombinacija user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: kuhinja
5.8.2010 17:57:09   
faris06
IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: muby


sad sam zamislila ovako nesto

user posted image
al nikako da mi ciko posalje ponudu.


dobila sam ponudu
1300 KM
duzi zid mi je 220 cm, a kraci 150cm
i trazila sam da visina visecih elemenata bude 100 cm (skoro do plafona)

e sad moram muza nagovoriti da pristane :)



Kod mene je gotovo identicna kao sto je tvoj projekat, mislim i dimenzije da su iste. Nama su radili u mbienti i da sam zadovoljna nisam , al hajde. Cijena sa ugradnjom je bila 1350 km, s tim da nam sporet nije ugradbeni . To mislimo naknadno "nastiklati" ali nikad. Ima M. sliku u mob. pa ti moze pokazati cisto da vidis kako izgleda. Pusa Harisu

_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: kuhinja
5.8.2010 19:20:06   
muby
Pogledacu sliku kod M. kad se vrati sa godisnjeg. A jel mi dobar projekat :), ja crtala u wordu.
Koja je kod tebe visina visecih elemenata?

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: kuhinja
5.8.2010 22:16:29   
Ilhana RR
Muby, dobro si ovo napravila... bas ono iskoristila svako cose ;)

A kad ti muz vidi koliko si se potrudila da napravis taj plan i jos i cijenu dobru dobila ima da pristane vidjet ces ;)

Haj sad sve koje budu mjenjale kuhinje neka postave slike novih =)

Ja za vikend ponovo idem u Ikeju, imam do godisnjeg da se nahodam po Ikeji al hocu i Lamiji krevet da kupim pa usput... a naravno ako naletim na snizenju onda cu uzeti i kuhinju...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: kuhinja
5.8.2010 22:21:21   
salmy
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Muby, dobro si ovo napravila... bas ono iskoristila svako cose ;)

A kad ti muz vidi koliko si se potrudila da napravis taj plan i jos i cijenu dobru dobila ima da pristane vidjet ces ;)

Haj sad sve koje budu mjenjale kuhinje neka postave slike novih =)

Ja za vikend ponovo idem u Ikeju, imam do godisnjeg da se nahodam po Ikeji al hocu i Lamiji krevet da kupim pa usput... a naravno ako naletim na snizenju onda cu uzeti i kuhinju...

Mozes ti user posted image user posted image user posted image a mi masemo usima sto nemamo Ikeuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: kuhinja
5.8.2010 22:24:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Muby, dobro si ovo napravila... bas ono iskoristila svako cose ;)

A kad ti muz vidi koliko si se potrudila da napravis taj plan i jos i cijenu dobru dobila ima da pristane vidjet ces ;)

Haj sad sve koje budu mjenjale kuhinje neka postave slike novih =)

Ja za vikend ponovo idem u Ikeju, imam do godisnjeg da se nahodam po Ikeji al hocu i Lamiji krevet da kupim pa usput... a naravno ako naletim na snizenju onda cu uzeti i kuhinju...

Mozes ti user posted image user posted image user posted image a mi masemo usima sto nemamo Ikeuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ima i dole dobri mada cu ja ako Bog da na moj sprat odavde kuhinju da odvucem hehe jer sa Ikejinom kuhinjom je idealno ako ti dojadi da promjenis kuhinju a kvalitet je FENOMENALAN iako je ikeja...

Mislim da sam negdje citala da u Hrvatskoj otvaraju tri Ikeje... jel skupa carina?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: kuhinja
5.8.2010 22:29:30   
salmy
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Muby, dobro si ovo napravila... bas ono iskoristila svako cose ;)

A kad ti muz vidi koliko si se potrudila da napravis taj plan i jos i cijenu dobru dobila ima da pristane vidjet ces ;)

Haj sad sve koje budu mjenjale kuhinje neka postave slike novih =)

Ja za vikend ponovo idem u Ikeju, imam do godisnjeg da se nahodam po Ikeji al hocu i Lamiji krevet da kupim pa usput... a naravno ako naletim na snizenju onda cu uzeti i kuhinju...

Mozes ti user posted image user posted image user posted image a mi masemo usima sto nemamo Ikeuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ima i dole dobri mada cu ja ako Bog da na moj sprat odavde kuhinju da odvucem hehe jer sa Ikejinom kuhinjom je idealno ako ti dojadi da promjenis kuhinju a kvalitet je FENOMENALAN iako je ikeja...

Mislim da sam negdje citala da u Hrvatskoj otvaraju tri Ikeje... jel skupa carina?
Koliko znam jesteuser posted image  svekar je sav namjestaj za Dubrovnik kupio kod njih jer carina dereuser posted image user posted image user posted image
Ja se satra trazeci dobar trosjed i dvosjed za dnevnu(ali bih kozu) i nema nista da valjauser posted image user posted image user posted image user posted image sve nesto ogromnouser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *