|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:24:00   
Trnoruzica
Ako smijem dati skromni doprinos ovoj temi. Iskreno, u dvije boje, meni je malo presareno, ali opet, to je moj ukus. Ja boh izabrala samo zelenu ili samo narandzastu boju. Ili, ako vec morm birati kombinaciju, onda bih ubacila sto vise zelene boje, nekako mi odmara oci, dok me narandzasta nekako napada i "vristi", ali opet je to moj ukus user posted image
A drugi dio. Rekla bih Visnji da NE stavlja staklo, ni pod razno umjesto plocica. Iz licnog iskustva i iz iskustva ljudi oko mene, NE staklu definitivno.

I ja bih malo promijenila raspored, jer po meni, nema dovoljno radne povrsine iz jednog dijela. Sve mi je nekako isprekidano kuhinjskim elementima (tipa sporet, masina i sl)
I da mene pitate, a da sad mijenjam kuhiju, rernu bih definitivno stavila u gornje elemente.

Ja ne vidim prostor za mikrovalnu, jel to planirate negdje ili? Jer dok stavis npr evo sad mikrovalnu, i jos neki drugi maleni kuhijski aparat (npr kuhalo, toster, blender i sl), ode i taj metar prostora koji si planirala za radnu povrsinu.

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 1.8.2010 23:26:08 >

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:30:24   
Ilhana RR
evo stranica sa raznim kuhinjama i ostalim sobama ;)

http://www.styleroom.se/



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:34:02   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Ako smijem dati skromni doprinos ovoj temi. Iskreno, u dvije boje, meni je malo presareno, ali opet, to je moj ukus. Ja boh izabrala samo zelenu ili samo narandzastu boju. Ili, ako vec morm birati kombinaciju, onda bih ubacila sto vise zelene boje, nekako mi odmara oci, dok me narandzasta nekako napada i "vristi", ali opet je to moj ukus user posted image
A drugi dio. Rekla bih Visnji da NE stavlja staklo, ni pod razno umjesto plocica. Iz licnog iskustva i iz iskustva ljudi oko mene, NE staklu definitivno.

I ja bih malo promijenila raspored, jer po meni, nema dovoljno radne povrsine iz jednog dijela. Sve mi je nekako isprekidano kuhinjskim elementima (tipa sporet, masina i sl)
I da mene pitate, a da sad mijenjam kuhiju, rernu bih definitivno stavila u gornje elemente.

Ja ne vidim prostor za mikrovalnu, jel to planirate negdje ili? Jer dok stavis npr evo sad mikrovalnu, i jos neki drugi maleni kuhijski aparat (npr kuhalo, toster, blender i sl), ode i taj metar prostora koji si planirala za radnu povrsinu.

Ni ja iskreno ne bi stavljala staklo umjesto plocica. Kod mene su mat plocice i prezadovoljna sam.
Moja se rerna nalazi u gornjim elementima i ja sam prezadovoljna, svakom bi savjetovala da rernu stavi u gornji dio kuhinje.
Slazem se sa tobom za tu malu radnu povrsinu. Moj prijedlog je da se napravi neki mali sank, znaci da kuhinja nema oblik slova L vec slova U, ako me razumijete (losa sam u objasnjavanju user posted image user posted image )

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:34:36   
Visnja RR
ilhana super ce ti biti kuhinja user posted image
a moja je zeleno-narandzasta ...
Trnoruzica hvala na savjetima... dio za mikorvalnu ce biti dodat jer sam zaboravila na nju kad smo radili kuhinju... a svi drugi aparati idu unutar...ne volim ih na radnoj povrsini...
znam, znam MM i ja smo malo muhanati user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:35:55   
myb@by
Visnja zasto kuhinju ne pravis kod nekog privatnika, koji nije toliko poznat kao Laser recimo. Rade puno jeftinije a po istom kvalitetu user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:38:51   
Trnoruzica
A ok, vidim po crtezima user posted image

Vidim nemas mikrovalnu, za masinu za sudje, procitah negdje da ti ne pada na pamet. Onda moj savjet. Nema veze sto je sad neces kupovati ili postavljati. Neka oni tebi naprave odvod za nju, za svaki slucaj user posted image

Ono sto mi se najvise svidja, i sto mi je zelja, jeste ovaj veliki kao plakar za hranu. To mi je bas savrseno user posted image

A jeste li mozda razmisljali o "sanku", ili o ovome kao na Ilhaninoj slici, o ovom ostrvu? Meni je to super, i onda radne povrsine za sanjati user posted image Meni samo dajte radne povrsine u kuhinji. Toga mi nikad dosta user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:43:44   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Ako smijem dati skromni doprinos ovoj temi. Iskreno, u dvije boje, meni je malo presareno, ali opet, to je moj ukus. Ja boh izabrala samo zelenu ili samo narandzastu boju. Ili, ako vec morm birati kombinaciju, onda bih ubacila sto vise zelene boje, nekako mi odmara oci, dok me narandzasta nekako napada i "vristi", ali opet je to moj ukus user posted image
A drugi dio. Rekla bih Visnji da NE stavlja staklo, ni pod razno umjesto plocica. Iz licnog iskustva i iz iskustva ljudi oko mene, NE staklu definitivno.

I ja bih malo promijenila raspored, jer po meni, nema dovoljno radne povrsine iz jednog dijela. Sve mi je nekako isprekidano kuhinjskim elementima (tipa sporet, masina i sl)
I da mene pitate, a da sad mijenjam kuhiju, rernu bih definitivno stavila u gornje elemente.

Ja ne vidim prostor za mikrovalnu, jel to planirate negdje ili? Jer dok stavis npr evo sad mikrovalnu, i jos neki drugi maleni kuhijski aparat (npr kuhalo, toster, blender i sl), ode i taj metar prostora koji si planirala za radnu povrsinu.

Ni ja iskreno ne bi stavljala staklo umjesto plocica. Kod mene su mat plocice i prezadovoljna sam.
Moja se rerna nalazi u gornjim elementima i ja sam prezadovoljna, svakom bi savjetovala da rernu stavi u gornji dio kuhinje.
Slazem se sa tobom za tu malu radnu povrsinu. Moj prijedlog je da se napravi neki mali sank, znaci da kuhinja nema oblik slova L vec slova U, ako me razumijete (losa sam u objasnjavanju user posted image user posted image )


al to je kod mene nemoguce jer je dio gdje ce biti elementi 2,60 x 3 m.. a inace je kuhinja 3,60 sa 3 ...dakle mala je ... a mora biti funkcionalna jer nemam spaiz...
a ja ne volim rernu u grnjim djelovima ...btw i da volim nema gdje user posted image  a i ne koristim je cesto....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:45:03   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: myb@by

Visnja zasto kuhinju ne pravis kod nekog privatnika, koji nije toliko poznat kao Laser recimo. Rade puno jeftinije a po istom kvalitetu user posted image


ma strah me da nesto ne zabrljaju user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:45:55   
Ilhana RR
Evo kako smo mi mislili... taman naleti na sliku na netu =)

user posted image

A slazem se, zelim sto vise radnog prostora da imam pa da mogu da nastavim sa svojim torticama ;)

A imamo veliki "spajiz" u kuci tako da necu da imam velike plakare u kuhinji heheh...

a ovakvu plocu smo i kontali posto je bijela kuhinja...

a svidja mi se ova mapa moram je naci hehehe

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:46:03   
Trnoruzica
I zaboravih da dodam, nisam pohvalila Ilhaninu kuhinju user posted image user posted image

Mozda na slici izgleda presareno, ali procitah da cete je raditi ili kupiti u bijeloj boji user posted image user posted image Moj san.
Jedva cekamo da vidimo slike user posted image

Ovo ostrvo mi je fantasticno. Zaista mi se svidja. Jedino sto bij ha mozda na desnoj strani, gdje je ovaj prozor, izmedju prozora postavila sa strana 2 malene otvorene police za malene saksije sa cvijecem. Ilhana, ja se vec zamisljam u tvojoj kuhinji user posted image

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:46:29   
Visnja RR
Trnoruzice ovaj dio lijevo od ugla je planiran nekad kad se opemetim za perilicu ... ja kontam neku manju ali su oni ostavili prostor za klasicnu...kazu da su jeftinije user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:49:11   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Trnoruzice ovaj dio lijevo od ugla je planiran nekad kad se opemetim za perilicu ... ja kontam neku manju ali su oni ostavili prostor za klasicnu...kazu da su jeftinije user posted image


Ma kakva crna manja, jezik pregrizla user posted image user posted image

Veca, veca nego sta. Napunit ces ti nju ne sekiraj se za to user posted image A i jeftinije, i prakticnije, vjeruj mi. Stvarno se ne isplati manju uzimati, pitaj koga hoces a ko ju ima user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:50:46   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

I zaboravih da dodam, nisam pohvalila Ilhaninu kuhinju user posted image user posted image

Mozda na slici izgleda presareno, ali procitah da cete je raditi ili kupiti u bijeloj boji user posted image user posted image Moj san.
Jedva cekamo da vidimo slike user posted image

Ovo ostrvo mi je fantasticno. Zaista mi se svidja. Jedino sto bij ha mozda na desnoj strani, gdje je ovaj prozor, izmedju prozora postavila sa strana 2 malene otvorene police za malene saksije sa cvijecem. Ilhana, ja se vec zamisljam u tvojoj kuhinji user posted image


Ma ovo sam samo sank pokazala.... ova moja ima prozor na desnoj strani kao sto vidi se gore na planu...

a ono nako izgleda sareno jer je napravljenu u Ikea Home planner... predobar program, Visnja bacaj se na njega ;) mozes izkombinovati bas onako kako ti zelis.... mi se evo borimo odkako smo potpisali ugovor za kucu ;)

Visnja jesu jeftinije ove vece jer su one standardne a svak nema mjesta za standardnu pa mora da kupi manju htio nehtio ;) zato su skuplje...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:53:26   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Trnoruzice ovaj dio lijevo od ugla je planiran nekad kad se opemetim za perilicu ... ja kontam neku manju ali su oni ostavili prostor za klasicnu...kazu da su jeftinije user posted image

Meni je iskreno manja optimalna za cetveroclanu porodicu. Kada imam neku veceru s apuno ljudi onda ukljucim masinu 2 puta.
Visnja ako se predomislis za privatnika javi se na pp, mogu ti dati broj momka koji je nama pravio kuhinju, komodu u dnevnoj sobi, americki plakar. Plakar za obucu i sto za dnevnu. Mi smo prezadovoljniuser posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:57:48   
Visnja RR
Ama Ilhana ja pokusavam skontati sta  mi je najfunkcionalnije... i da mi u nju sve stane da ne drzim po radnim povrsinama
a sto se tice radnih povrsina ...ja sad imam manju pa vec se navikla user posted image a i nisam ja neka vrijednica u kuhinji...niti kuham svaki danuser posted image ...kolaci i torte dok ima kupiti ja ne pravim ...osim palacinaka user posted image  jao grozna sam...al stvarno odavno sam prestala da "robujem" kuhinji ....
bitno mi je dakle da je funkcionalana... i da je malo blesava (to cu bojama pokusati)...mozda budem i vrijednija u njoj user posted image
Tvoja kuhinja ce biti predivna ali kako smo vec pricali maloprije na skype ti imas veliki prosotor i mozes napraviti kuhinju iz bajke... pozitivna stvra svega toga sto ce tvoja kuhinja bas biti koristena ...a ne ko one neke iz kataloga gdje garant niko u njima nece kuhati...
nedavno sam naisla na jedan forum o opremanju i ima tema "stvarne kuhinje" user posted image  jer su svi postavljali neke svemirske kuhinje i onda se neko dosjetio da otvori temu stvarne kuhinje u kojim se nesto i kuha user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: kuhinja
2.8.2010 0:04:27   
Ilhana RR
bas zato ti i govorim da isplaniras sama jer ti bolje znas koliko cega ti treba i kakve sve funkcije zelis da imas...

joj da ti je ikejina kuhinja kako bi je mogla napraviti... da ti vidis cuda sto oni prave od svoji kuhinja a sve je cakum pakum....

Pogledaj ovdje...

http://www.ikea.com/se/sv/catalog/categories/departments/kitchen/tools/kitchen_rooms_ideas

kad stavis misem na sliku pojavi ti se lijevo desno... tu imas razne kuhinje u raznim velicinama... da vidis kako su oni iskoristili ;)

De mi reci, jel ti tacno u cosku voda?


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: kuhinja
2.8.2010 0:18:25   
Visnja RR
ma jeste ...voda mi u cosku a plinska cjev kod sporeta user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: kuhinja
2.8.2010 0:22:39   
Ilhana RR
evo kako ce izgledati one nase visece... jos u mojim ce biti ugradjeno svijetlo unutra ;)

user posted image

Visnja sto bas nebi uradila kuhinju po narudzbi kao sto kaze mybaby...

onda bih mogla uraditi nesto ovako

user posted image


po ovome sudopera... a dole ovaj ringispil sto zovu u ikeji stavis koji ti ulazi u dubinu coska i iskoristis sve do maksa... a vamo nastavis as usual ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: kuhinja
2.8.2010 0:31:45   
Ilhana RR
i jedan ovakav isto mzoes napraviti

user posted image


hej jel ti uz ovo i trepezarija ili?

a smijes li rusiti zidove?

ipak znam da ti je i stan povelik :P pa da napravis ono sto zovu "open solution" ;)

imas li plan stana?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: kuhinja
2.8.2010 0:55:22   
scarlett
Drage ženice, meni je ova stranica def. najbolja sa prijedlozima za sve sve vrste prostorija, vjerujem da ćete naći i kuhinju po svom ukusu user posted image

http://www.houzz.com/photos/modern/kitchen

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: kuhinja
2.8.2010 20:42:46   
Ilhana RR
Visnja, ima li treceg plana?

mi danas bili u lovu al nista.... trebam svaki dan ici da vidim kad ce biti na snizenju bas kuhinjske stvari tako da nista od toga... al dobro je... kuhinja ce me ispasti oko 10 000 KM sa bijelom tehnikom ako Bog da tako da sam ko na konju za te pare ;) jos ustedim 2000 KM na montazi, ovdje ima sve step by step kako se stavlja a moj babo do sad postavio jedno desetak kuhinja iz ikeje ;)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: kuhinja
2.8.2010 21:35:47   
Visnja RR
treci plan ne postoji...tj Laser se raspao user posted image
Otisli ponovo u Begex  da nam ponov obracunajau sa iveralom (umjesto medijapana) i ispalo da bi nas kuhinja dosla 4.600 km ...bez aparata i sudopere...
Vratili se u Primus i uradili par korekcija i dogovrili da kuhinju radimo kod njih...cijena je 3.750...mi treba da nadjemo ugaonu sudoperu... a tog djela cjena varira od 150 do 500 km... i napu ( obicnu)
sad treba da se odlucimo za kombinaciju oranz-zelene...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: kuhinja
2.8.2010 22:08:53   
Ilhana RR
aha bas mi je zao... kakav plan je napravio Primus? Nisam ga vidila ovdje ili ga mozda nisi ni postavila?

jao vidite ovo totalno renoviranje stana.... ima kuhinja pri dnu....


http://www.minhembio.com/BlackCola/249371#306016

svidjaju mi se ove tapete dvije =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: kuhinja
2.8.2010 22:10:51   
Ilhana RR
btw Visnja, neznam jesi li zagrijana bas za zelenu i narandzastu...

sad se sjeti, neki dan sam vidila donje su bijele a gornje bile narandzaste... jao kako je lijepo izgledalo... ploca crna bila.... prodavo se stan i takva kuhinja bila...


Jesi li bojila jos koju kombinaciju?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: kuhinja
2.8.2010 22:19:02   
Visnja RR
mi smo prvo htjeli crveno-sivu ( sa crvnom glavnom )
al kad sam vidjela ove dvije boje odlijepila sam... tj i MM i ja...jednostavno smo se samo pogledali i bilo je " jesmo li spremni na ovaj ludi izazov?" i odgovor je bio "pa kad cemo ako necemo sad " user posted image
vec sam nasla i dvije staze za pod  naravno narandzasta i zelena user posted image
i jedna (slobodni) zid ce bii obojen po dijagonali pola zelen a pola narandzast... user posted image
ma "sija sunce trava mirise user posted image "

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *