|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:43:35   
muaaa

IZVORNA PORUKA: babybaby

evo neko predlozi da berem borovnice po minskom polju user posted image

vidis jako pametna solucija

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:44:31   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: babybaby

evo neko predlozi da berem borovnice po minskom polju user posted image

Pa ako hoćeš sina bez mane , drugo ti ne preostajeuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:45:15   
Anoniman
Pa ti si to naravno lijepo rijesila. Ali predpostavljam da imas muza na svojoj strani. Mislim da sam ja dosta pogrijesila jer kod dosta stvari jednostavno prisutim jer nezelim roditelje mog muza da uvrijedim. Na kraju sam ja ta kojoj oni mogu sve reci. Kad se muzu zalim dodje do svadje jer sam ja "bezobrazna, nezahvalna". Osjecam se kao malo dijete u njihovom drustvu. Grozno kazem ti!!!

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:45:39   
bebaa

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: babybaby

evo neko predlozi da berem borovnice po minskom polju user posted image

Pa ako hoćeš sina bez mane , drugo ti ne preostajeuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:49:04   
babybaby
Ah, sta ces... niko ni je savrsen. Nego, nek te ne pogađa. Previše je tih slučajeva gdje su majke, tj. svekrve grozne, ugnjetavaju snahe, a sinovi ništa... i dalje je žena njegovog zivota njegova mama... I nista joj niko ne moze... Ne daj boze nikome...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:50:52   
babybaby
Eh, bebaa... ja imam sina s mamom... samo sreca pa je daleeeeeeeeeeeeeeeko... haman k'o da nije na zivotu. user posted image

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:54:21   
babybaby
Šalu na stranu...

Anoniman, kad si vec "nezahvalna, bezobrazna", onda i budi. Pokaži očnjake i vidjet ćeš da će se povući.

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:57:40   
bebaa

IZVORNA PORUKA: babybaby

Eh, bebaa... ja imam sina s mamom... samo sreca pa je daleeeeeeeeeeeeeeeko... haman k'o da nije na zivotu. user posted image

joj rečenice......svašta mi se vrti po glavi...user posted image uopšte tvoju post nije jasan....pojasni živ/ živa bila........

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:57:44   
animagical

IZVORNA PORUKA: babybaby

Ah, sta ces... niko ni je savrsen. Nego, nek te ne pogađa. Previše je tih slučajeva gdje su majke, tj. svekrve grozne, ugnjetavaju snahe, a sinovi ništa... i dalje je žena njegovog zivota njegova mama... I nista joj niko ne moze... Ne daj boze nikome...

user posted image

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:58:11   
salmy
babybaby jel ides u borovnice ili ne? ne mogu zaspat dok ne saznam...

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:58:37   
animagical

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: babybaby

Eh, bebaa... ja imam sina s mamom... samo sreca pa je daleeeeeeeeeeeeeeeko... haman k'o da nije na zivotu. user posted image

joj rečenice......svašta mi se vrti po glavi...user posted image uopšte tvoju post nije jasan....pojasni živ/ živa bila........

ima svekrvu a muz joj je mamin sinuser posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 22:59:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: babybaby

Šalu na stranu...

Anoniman, kad si vec "nezahvalna, bezobrazna", onda i budi. Pokaži očnjake i vidjet ćeš da će se povući.


To je cak i moj plan samo sto za to treba imati "jaja" 😄
Ja sve hocu ali se povucem. Prosle sedmice sam par stvari rekla i mislim da cu nastaviti "ne sutiti". Pa vidjecemo sta bude. Treba malo i sebe da cijenim.

(odgovor članu babybaby)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 23:04:41   
bebacha

IZVORNA PORUKA: babybaby

Eh, bebaa... ja imam sina s mamom... samo sreca pa je daleeeeeeeeeeeeeeeko... haman k'o da nije na zivotu. user posted image


hauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 23:07:43   
babybaby
salmy, još ne idem u borovnice jer mi je sin tek beba, pitaj me kad se bude zenio... za cirka 20 - 30 godina user posted image

i da pojasnim - imam muza s manom - ima mamu na zivotu... ali je mama daleko... pa mi je svejedno... user posted image

i, drage moje buduce svekrve, nemojte se primati na ovo, šala, naravno...

anoniman - dobro si počela. nista nemas od toga sto ce drugi misliti da si fina... ne daj na sebe!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 23:08:37   
bebaa

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: babybaby

Eh, bebaa... ja imam sina s mamom... samo sreca pa je daleeeeeeeeeeeeeeeko... haman k'o da nije na zivotu. user posted image

joj rečenice......svašta mi se vrti po glavi...user posted image uopšte tvoju post nije jasan....pojasni živ/ živa bila........

ima svekrvu a muz joj je mamin sinuser posted image

tobe jarabi....user posted image ....jaooo ja moram da naglasim da volim svoju sveki........hvala Bogu pa je zdrava.....user posted image



_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 23:12:23   
salmy

IZVORNA PORUKA: babybaby

salmy, još ne idem u borovnice jer mi je sin tek beba, pitaj me kad se bude zenio... za cirka 20 - 30 godina user posted image


ponesi kad krenes ,trebace ti...i pazi se minauser posted image

http://slkm.at/5629442

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 23:14:03   
Medić*
Pa hajte zene sali se malo.
Doduse ne volim salu na taj racun ali eto nasalila se.

Mora da joj je svekrva opasnica user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 23:14:54   
animagical

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Pa hajte zene sali se malo.
Doduse ne volim salu na taj racun ali eto nasalila se.

Mora da joj je svekrva opasnica user posted image

a nije ni njeno maslo za ramazanauser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 23:15:53   
Medić*

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Pa hajte zene sali se malo.
Doduse ne volim salu na taj racun ali eto nasalila se.

Mora da joj je svekrva opasnica user posted image

a nije ni njeno maslo za ramazanauser posted image


Sigurno nije user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 23:18:16   
madam x

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: babybaby

salmy, još ne idem u borovnice jer mi je sin tek beba, pitaj me kad se bude zenio... za cirka 20 - 30 godina user posted image


ponesi kad krenes ,trebace ti...i pazi se minauser posted image

http://slkm.at/5629442



http://youtu.be/Cc6BkbNErbs

user posted image muzička podloga

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Molim za savjet!
7.2.2014 23:18:27   
babybaby
hehheh, moja svekrva nije opasnica... a moje maslo stvarno nije za ramazana...user posted image

nego, odosmo zbog mog komentara OT...

anoniman - samo se bori za sebe, vježbaj, ništa od finoće :-)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Molim za savjet!
8.2.2014 0:06:49   
Bella.88
vahyy iz koje drzave ti je muz,ako nije problem znati?,mozda mogu pomociuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Molim za savjet!
8.2.2014 0:09:45   
Bella.88
da ja svoju svekrvu pohvalim,tvarno je predivna zena i puno se volimo,ali da zivimo skupa nebi se volele garantuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Molim za savjet!
8.2.2014 7:47:35   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zdravo čitaoci...
Moj muž i ja smo 12 god zajedno, 2god u braku i imamo sina od 9mjeseci... Između nas imamo probleme zato što on nikad fakultet da završi i zato što mu je sport važniji od naše porodice (taj osjećaj ja imam). Zato što to naravno nije dovoljno dolaze njegovi roditelji u scenu. Prije tri godine ja sam se preselila blizu njih (30km udaljeno), moje roditelje, ostalu porodicu i prijatelje sam ostavila 300km iza sebe. Odlučili smo da se vjenčamo ali su mu to njegovi roditelji izgovorili. Moj muž je meni rekao da je bolje da sačekamo dok on završi fakultet. Meni je odma jasno bilo da to dolazi od njegovih roditelja. Ja mu rekla da ja napuštam onda i posao i njega i vraćam se svojima. To naravno nije htio. U tome vremenu nismo sedmicu dana uopšte kontaktirali. Svekrva me zvala da malo ispita situaciju. Rekla sam joj da me njen sin neće da vjenča. Ona mi se na to fino nasmijala i reče "nebudi smiješna! Tek si nastala na svijet i imaš život pred sobom, uživaj!". Rekla sam joj da bi ona na mom mjestu isto spaljivali stvari i napustila ga.
Ali eto mi smo se posle tog doživljaja odlučili da vjenčamo, moji su znali, njegovi nisu. Mjesec dana prije moj muž im je rekao šta ih čeka. Bili su ljuti, nisu uopšte o tome pričali ali uvijek jako ljubazni prema meni.
Kad smo rekli da sam trudna, bio je šok za njih. Nisu bili baš zainteresovani. Ali kad su saznali da je muško moja svekrva je mene nazvala i rekla "Svaka čast! Sve si dobro uradila, položila si ispit!" Nisam znala šta na to da odgovorim, samo sam poželjela da je doktorica pogriješila i da ja "nisam položila"! Tako je nakon poroda jedno 5 puta izjasnila kako je sretna da je muško, jednom čak pred njom prijateljicom koja ima tri unuke!!
Za dijete su par stvari kupili, inače je sve od mojih i od muža i mene. Počela je sama sebe da zove "majka" jer ona nije "stara nana". Prije poroda su već planirali da ćemo se mi preseliti u njihov stan i preuzeti ostatak kredita (100.000€!!!), pravili liste sa imenima, htjeli da dijete prijavimo kod njih. Uvijek kad odem kod mojih bude tako napeta. Svekar mi uvijek nešto nabaci kao da im ja otimam dijete. Nama slabo dolaze, sve očekuju da mi idemo. Moj muž očekuje da ja nekoliko puta sedmično idem kod njih, ja to neželim. Imam i ja svojih obaveza, moram i jelo napraviti i pororemiti. Moja svekrva nije nijednom došla da malog malo pričuva pa da ja mogu nešto malo uraditi. Nebi ona sjela u tramvaj!! Nego da ja dođem po nju, tu bi najmanje 2sata izgubila. Za to vrijeme mogu i sama. Ali uvijek sam ja kriva. Za stan je već nekoliko puta bila diskusija. Zadnji put sam imala hrabrosti da kažem da bi ja voljela da moj muž završi i da onda mi sebi nešto izaberemo. Onda mi je svekar rekao da stan vrijedi 60.000€ više nego što su ga oni platili. Ja sam mu rekla da ga onda proda i biće u plusu. Onda su me sve troje napali, više nisam ni riječi rekla. Ipak je njegova mati počela da plače pa je moj muž tješio kako ja nemam srca.
Moj muž i ja nismo više u stanju da razgovaramo normalno. Malo prije ponovo svađa, nemam više snage! Najradije bi mu rekla nek ide par dana kod svojih roditelja, nek razmisli dobro šta očekuje od života i šta mu je važno. Neznam više šta da radim!!




e pa ženo gdje nadje te papke
za njih ti treba strategija , oni da pizde a ti da uživaš
hB ne živite zajedno, moglo je i gore

ne pričaj tm protiv njih a lagano radi na stavljanju svekrve na njeno mjesto

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Molim za savjet!
8.2.2014 21:28:17   
elmaL

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e pa ženo gdje nadje te papke

za njih ti treba strategija , oni da pizde a ti da uživaš
hB ne živite zajedno, moglo je i gore

ne pričaj tm protiv njih a lagano radi na stavljanju svekrve na njeno mjesto

joj vesela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *