|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molim za savjet!
29.8.2014 15:48:32   
Galicia
Nece se oni nikad promjeniti, jer oni ne vide gresku u sebi naravno. Ali ako im se kaze da se malkice opuste oko djeteta, da mu se nece nistra strasno desiti, da su oni tu i da im je na oku, i da djetetu treba slobode, onda ce se i oni malo zapitati.
Dok nekome nesto ne kazes, taj ne moze ni znati da nesto nije ok.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Molim za savjet!
29.8.2014 16:02:41   
DISANA
Odseli se sa sprata pa ih nećeš morati gledati i obraćati pažnju kako se odnose prema tvom djetetu. Nemoj zaboraviti da su mu oni nana i dedo i da se unučad vole više od djece.
Čitam vaše probleme redovno i mislim da od svekrva pravite bauka. Udate se i uselite u sprat kuće koji su svekar i svekrva napravili i oremili i opet ih ne možete vidjeti očima user posted image
Ja i muž već 9 godina živimo van rodnog mjesta i u gradu gdje nemamo nikakve rodbine. U međuvremenu se rodile dvije predivne curice koje su čuvale plaćene žene , tete u jaslicama i vrtiću. Da mi je samo nekada da imam nekog svog pored sebe za izjadat dušu. Ali zato ima vikend i djecu vodimo rodbini nani, dedama ... 

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Molim za savjet!
29.8.2014 16:06:13   
Galicia
Vrati se u rodni grad, pa ces imati rodbine non stop. user posted image user posted image

(odgovor članu DISANA)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Molim za savjet!
29.8.2014 16:21:26   
maglaj_mum
Svaka zena koja svekrvu vidja jednom u sedmici ili rjedje i zivi daleko od nje sigurno ce imati slican stav vi ne volite svekrve, one vam sve dale, vi nezahvalne...ja kazem dok ne obujem tudje cipele ne komentarisem...ja svoju svakako ne mrzim daleko od toga ali da zna izvicirati kad kaze u po ljeta dijete ti se prehladilo JER NEMA STRAMPLE ISPOD HLACA A TO SI TI KRIVA...zna vala
user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Molim za savjet!
29.8.2014 16:45:48   
Esmica
Jako mi nedostaje moja svekrva koja je tesko bolesna, na aparatima u bolnici.
Nedostaje iako su mi nekad neke stvari smetale kod nje.
Moju djecu je voljela, i sve sto je radila, iz ljubavi prema njima je radila.
Smatram da smo siromasni onda kada izgubimo svoje roditelje, zato dok su zivi, strpite se na njihovim greskama, jer je velika blagodat imati ih.
Veca je korist imati ih, u odnosu na stetu i prazninu kada ih izgubimo.
user posted image

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Molim za savjet!
29.8.2014 19:44:20   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: DISANA

Odseli se sa sprata pa ih nećeš morati gledati i obraćati pažnju kako se odnose prema tvom djetetu. Nemoj zaboraviti da su mu oni nana i dedo i da se unučad vole više od djece.
Čitam vaše probleme redovno i mislim da od svekrva pravite bauka. Udate se i uselite u sprat kuće koji su svekar i svekrva napravili i oremili i opet ih ne možete vidjeti očima user posted image
Ja i muž već 9 godina živimo van rodnog mjesta i u gradu gdje nemamo nikakve rodbine. U međuvremenu se rodile dvije predivne curice koje su čuvale plaćene žene , tete u jaslicama i vrtiću. Da mi je samo nekada da imam nekog svog pored sebe za izjadat dušu. Ali zato ima vikend i djecu vodimo rodbini nani, dedama ... 

Nemoj zaboraviti da su mu oni nana i dedo i da se unučad vole više od djece.

laze ko god kaze

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu DISANA)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Molim za savjet!
8.9.2014 11:17:54   
Anoniman
Situacija kod mene je sljedeca: suprug ima bracu i sestre od kojih su mu neki polubraca/sestre...dakle njegova mama im je maceha. Otac im je umro. Problem je sto njegova mama vec godinama prica protiv tih drugih iako govori da su svi njena djeca. Svojoj bioloskoj djeci stalno ponavlja kako se moraju paziti a o ostalima samo najgore. Ja je nisam jos nikad cula da govori nesto lijepo o njima i stalno iznova ponavlja jedne te iste situacije u kojima su se oni ponasali ovako ili onako. Nakon mozda 2 godine ja sam rekla suprugu da je zamoli da ne prica vise tako u mom prisustvu jer se osjecam neprijatno. Od tad je malo smanjila pricu kad sam ja tu ali vidim da i dalje njemu puni glavu. Kao posljedica toga suprug ne zeli vise imati kontakt s njima i to me bas rastuzuje. Sto je najgore kad je njoj to rekao, ona kao pa sto tako?mozete se vidjati za rodjendane baremuser posted image Razumijem da je bilo situacija zbog kojih se imao razloga ljutiti na njih ali nista od toga nije toliko grozno da se prekine kontakt sa bracom i sestrama. Na kraju krajeva niko nije savrsen, pa i oni imaju razloga da se ljute. Citava ta situacija mi bas smeta, ruzno mi je. Kad god pokusavam pricati s njim on blokira, kaze da se nema o cemu vise raspravljati i izadje iz sobe. Ne znam kako da doprem do njega i kako da izgladim situaciju.

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Molim za savjet!
8.9.2014 12:13:06   
Hanady RR
Što se ti mješaš gdje ti nije mjesto???
Izvini možda sam gruba al misliš da ti više voliš majku svoga supruga il njegovu polubraću il polusestre od njegauser posted image
On valjda najbolje zna šta osjeća, kada sojeća i zašto tako osjeća...šta ti imaš uopće sa timuser posted image
Vrijeme uvijek pokaže, čak i ako on griješi u svom sadašnjem odnosu to će njemu vrijeme pokazati...ti kao njegova žena nemaš ama baš ništa sa tim....



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Molim za savjet!
8.9.2014 12:19:45   
Medić*
Slozila bih se sa Hanady.
Ako si probala da mu ukazes na neke stvari i vidis da ne ide, okani se i ne zamaraj previse. Neka sami izglade te svoje odnose i relacije.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Molim za savjet!
8.9.2014 19:31:55   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Što se ti mješaš gdje ti nije mjesto???
Izvini možda sam gruba al misliš da ti više voliš majku svoga supruga il njegovu polubraću il polusestre od njegauser posted image
On valjda najbolje zna šta osjeća, kada sojeća i zašto tako osjeća...šta ti imaš uopće sa timuser posted image
Vrijeme uvijek pokaže, čak i ako on griješi u svom sadašnjem odnosu to će njemu vrijeme pokazati...ti kao njegova žena nemaš ama baš ništa sa tim....



Jesi malo gruba user posted image , kako šta ima s tim...pa to su amidže i tetke njenoj djeci, naravno da će se potruditi da među njima bude dobar odnos koliko je do nje, da djeca upravo iz praktičnog primjera svojih roditelja uče kako se njeguje i pazi rodbina user posted image . Ne treba pretjerivati, ali treba na lijep način pokušati izgladiti stvari.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Molim za savjet!
8.9.2014 20:22:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Što se ti mješaš gdje ti nije mjesto???
Izvini možda sam gruba al misliš da ti više voliš majku svoga supruga il njegovu polubraću il polusestre od njegauser posted image
On valjda najbolje zna šta osjeća, kada sojeća i zašto tako osjeća...šta ti imaš uopće sa timuser posted image
Vrijeme uvijek pokaže, čak i ako on griješi u svom sadašnjem odnosu to će njemu vrijeme pokazati...ti kao njegova žena nemaš ama baš ništa sa tim....



Jesi malo gruba user posted image , kako šta ima s tim...pa to su amidže i tetke njenoj djeci, naravno da će se potruditi da među njima bude dobar odnos koliko je do nje, da djeca upravo iz praktičnog primjera svojih roditelja uče kako se njeguje i pazi rodbina user posted image . Ne treba pretjerivati, ali treba na lijep način pokušati izgladiti stvari.


Ja sam se izvinula forumašici na grubosti user posted image
no nije mi jasno zašto tjerati nekakoga da bude amidža i tetka mom djetetu jer ti ljudi očito to ne žele...
mene niko ne može spriječiti da budem tetka onome kome želim il dajdžinica...što to njen muž treba preći preko nekih stavri , koje se očito jesu desile pa on ima stav, da bi djeca imala amidže i tetkeuser posted image
I nisam ja tražila savijet pa da meni repliciraš već forumašica...
ona piše '' Razumijem da je bilo situacija zbog kojih se imao razloga ljutiti na njih...Kad god pokusavam pricati s njim on blokira, kaze da se nema o cemu vise raspravljati i izadje iz sobe.''
de joj kaži koji je to lijep način jer ja sam iz njenoga pisanja vdijela da ona je pokušala a njen suprug ne želi, ima svoje razloge povrijeđen je...jel OK da ona insistira...moguće da je baš dobro povrijeđen...zarad čega željeti kraj svoje djece ljude koji su povrijedili oca njihovoga...
Izvini..sve lijepo piše u postu forumašice...
I da ja ni slučajno ne bih insistirala da mi djeca budu pored nekoga ko vrijeđa moju majku, mene, nanosi nam bol..pa sve i da mi je moja sestra rođena..ko ne poštuje mene i mog supruga, taj pored moje djece ne treba iz praktičnih razloga.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Molim za savjet!
8.9.2014 21:35:50   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Što se ti mješaš gdje ti nije mjesto???
Izvini možda sam gruba al misliš da ti više voliš majku svoga supruga il njegovu polubraću il polusestre od njegauser posted image
On valjda najbolje zna šta osjeća, kada sojeća i zašto tako osjeća...šta ti imaš uopće sa timuser posted image
Vrijeme uvijek pokaže, čak i ako on griješi u svom sadašnjem odnosu to će njemu vrijeme pokazati...ti kao njegova žena nemaš ama baš ništa sa tim....



Jesi malo gruba user posted image , kako šta ima s tim...pa to su amidže i tetke njenoj djeci, naravno da će se potruditi da među njima bude dobar odnos koliko je do nje, da djeca upravo iz praktičnog primjera svojih roditelja uče kako se njeguje i pazi rodbina user posted image . Ne treba pretjerivati, ali treba na lijep način pokušati izgladiti stvari.


Ja sam se izvinula forumašici na grubosti user posted image
no nije mi jasno zašto tjerati nekakoga da bude amidža i tetka mom djetetu jer ti ljudi očito to ne žele...
mene niko ne može spriječiti da budem tetka onome kome želim il dajdžinica...što to njen muž treba preći preko nekih stavri , koje se očito jesu desile pa on ima stav, da bi djeca imala amidže i tetkeuser posted image
I nisam ja tražila savijet pa da meni repliciraš već forumašica...
ona piše '' Razumijem da je bilo situacija zbog kojih se imao razloga ljutiti na njih...Kad god pokusavam pricati s njim on blokira, kaze da se nema o cemu vise raspravljati i izadje iz sobe.''
de joj kaži koji je to lijep način jer ja sam iz njenoga pisanja vdijela da ona je pokušala a njen suprug ne želi, ima svoje razloge povrijeđen je...jel OK da ona insistira...moguće da je baš dobro povrijeđen...zarad čega željeti kraj svoje djece ljude koji su povrijedili oca njihovoga...
Izvini..sve lijepo piše u postu forumašice...
I da ja ni slučajno ne bih insistirala da mi djeca budu pored nekoga ko vrijeđa moju majku, mene, nanosi nam bol..pa sve i da mi je moja sestra rođena..ko ne poštuje mene i mog supruga, taj pored moje djece ne treba iz praktičnih razloga.


On je taj koji sam sa sobom treba da razluci o neki stvarima. Ona pokusava da mu pomogne, da to malo izglade, on se protivi. Lijepo sa njene strane, ali treba ga pustiti da sam razmisli, to je njegova porodica. Ocigledno da ne zeli da se ona mijesa u sve to, cim blokira,

Treba ga pustiti malo da na miru razmisli o svemu. A onda naci fin momenat pa mu ponovo reci, ako konstantno blokira i ne zeli o tome, onda se ona nema sta vise truditi i zamarati time.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Molim za savjet!
8.9.2014 21:58:57   
bebaa
user posted image user posted image sto ljudi sto različitih mišljenja....neću se uplitati...smao ću iznijeti kratko svoj stav......uvijek nastojim da izmirim ljude,poboljšam odnose naročito među članovima familije....nikad mi niko nije prigovorio što se miješam,nikad nisam bila ja crna ovca.....mnogi su se kajali za sitnice i varnice,oni sve subjektivno doživljavaju....ja to sa strane drugačije vidim pa mi je lakše sugerisati ali bilo i prošlo.....ovo najviše mislim na mm familiju...što se moje tiče manje se miješam.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Molim za savjet!
8.9.2014 22:01:51   
salmy
Ja ovdje nista ne vjerujem

ovo su sve suplje price zabecena odbacena i ostale kompanije

bezveze se trosite na savjete..zene bacaju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Molim za savjet!
9.9.2014 22:13:00   
Medić*
IZVORNA PORUKA: anoniman


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Što se ti mješaš gdje ti nije mjesto???
Izvini možda sam gruba al misliš da ti više voliš majku svoga supruga il njegovu polubraću il polusestre od njegauser posted image
On valjda najbolje zna šta osjeća, kada sojeća i zašto tako osjeća...šta ti imaš uopće sa timuser posted image
Vrijeme uvijek pokaže, čak i ako on griješi u svom sadašnjem odnosu to će njemu vrijeme pokazati...ti kao njegova žena nemaš ama baš ništa sa tim....



Jesi malo gruba user posted image , kako šta ima s tim...pa to su amidže i tetke njenoj djeci, naravno da će se potruditi da među njima bude dobar odnos koliko je do nje, da djeca upravo iz praktičnog primjera svojih roditelja uče kako se njeguje i pazi rodbina user posted image . Ne treba pretjerivati, ali treba na lijep način pokušati izgladiti stvari.


Ma meni i nije tako grubo...obzirom sta sam sve imala prilike procitati na rruser posted image Mijesam se iz razloga koje je Jasmin navela, to je ipak bliza rodbina mog djeteta. Najzalije mi je sto djeca brace i sestara nemaju priliku odrastati skupa i upoznati se. Bas kako bebaa napisa, ja ipak malo objektivnije gledam na sve i mogu reci da oni kao i njihovi postupci nisu ni upola onako losi kako ih se prikazuje i da je reakcija mm previse ekstremna. Ali izgleda da mi preostaje samo da cekam, mozda se sve samo smiri i rijesi.

Salmy...prica mi je ono bas bombasticna, skandalozna...prava izmisljenauser posted image



Zato ti i rekoh da ga malo popustis, neka sam razmisli, neka se smiri, mozda bude urodilo plodom. Lijepo s tvoje strane ali eto ljudima u takvim momentima neko navaljivanje ne bude od pomoci. Sretno uglavnom, veoma je lijepo njegovati porodicne veze.

< Poruku je uredio Hanady RR -- 9.9.2014 22:33:03 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Molim za savjet!
9.9.2014 22:26:34   
Galicia
Nisi vise anonimna? user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Molim za savjet!
9.9.2014 22:31:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Što se ti mješaš gdje ti nije mjesto???
Izvini možda sam gruba al misliš da ti više voliš majku svoga supruga il njegovu polubraću il polusestre od njegauser posted image
On valjda najbolje zna šta osjeća, kada sojeća i zašto tako osjeća...šta ti imaš uopće sa timuser posted image
Vrijeme uvijek pokaže, čak i ako on griješi u svom sadašnjem odnosu to će njemu vrijeme pokazati...ti kao njegova žena nemaš ama baš ništa sa tim....



Jesi malo gruba user posted image , kako šta ima s tim...pa to su amidže i tetke njenoj djeci, naravno da će se potruditi da među njima bude dobar odnos koliko je do nje, da djeca upravo iz praktičnog primjera svojih roditelja uče kako se njeguje i pazi rodbina user posted image . Ne treba pretjerivati, ali treba na lijep način pokušati izgladiti stvari.


Ma meni i nije tako grubo...obzirom sta sam sve imala prilike procitati na rruser posted image Mijesam se iz razloga koje je Jasmin navela, to je ipak bliza rodbina mog djeteta. Najzalije mi je sto djeca brace i sestara nemaju priliku odrastati skupa i upoznati se. Bas kako bebaa napisa, ja ipak malo objektivnije gledam na sve i mogu reci da oni kao i njihovi postupci nisu ni upola onako losi kako ih se prikazuje i da je reakcija mm previse ekstremna. Ali izgleda da mi preostaje samo da cekam, mozda se sve samo smiri i rijesi.

Salmy...prica mi je ono bas bombasticna, skandalozna...prava izmisljenauser posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Molim za savjet!
9.9.2014 22:32:11   
salmy




Salmy...prica mi je ono bas bombasticna, skandalozna...prava izmisljenauser posted image

[/quote]
Kazem ti ja da je izmosljitina zesca...cek jesi ti anonimna ili nisi ?

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Molim za savjet!
9.9.2014 22:34:16   
Hanady RR
salmy draga žena piše ona je touser posted image
al nije kliknula na anoniman u ovom pisanju sada pa sam ja to malo sredila da joj sačuvamo anonimnost u ovoj privatnoj priči gdje je tražila savjet javno...i to je to...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Molim za savjet!
9.9.2014 22:43:14   
ljubi_1985
Ja ne bih ni na cemu insistirala ko hoce lijep odnos ok podrzavam ko nece nemora bez nekih osoba je i bolje ziviti nego glumiti u njihivom prisustvu i natezati se user posted image

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Molim za savjet!
9.9.2014 23:10:36   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: DISANA

Odseli se sa sprata pa ih nećeš morati gledati i obraćati pažnju kako se odnose prema tvom djetetu. Nemoj zaboraviti da su mu oni nana i dedo i da se unučad vole više od djece.
Čitam vaše probleme redovno i mislim da od svekrva pravite bauka. Udate se i uselite u sprat kuće koji su svekar i svekrva napravili i oremili i opet ih ne možete vidjeti očima user posted image
Ja i muž već 9 godina živimo van rodnog mjesta i u gradu gdje nemamo nikakve rodbine. U međuvremenu se rodile dvije predivne curice koje su čuvale plaćene žene , tete u jaslicama i vrtiću. Da mi je samo nekada da imam nekog svog pored sebe za izjadat dušu. Ali zato ima vikend i djecu vodimo rodbini nani, dedama ... 



pa jest ima čudakauser posted image

nikada nikog neću voljeti kao svoju djecu

i moja mati tvrdi isto i moja sveki

svekar mi se kao dvoumi al to je šuplja

a za daljni dio teksta, vala i pojedini svekijevci bi dušu uzeli i to snahi za taj jebeni sprat koji su dali
izgleda da im je oduvijek u glavi i bio cilj daj sinu i snahi sprat pa ih mrcvari do smrti

ja kad bi kćerki dala poklon u vidu stambene jedinice to ne znači da joj mogu dolaziti bez najave, zabadati nos u žviot itd a sve na račun tog poklona,a osobito ne kontam šta u mom slučaju zet ima s tim i šta bi od njega trebala očekivati

dao si sprat djetetu i šta sad oćeš majke ti?

da ti noge ljube za etažu,ma mrrrrrrš

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DISANA)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Molim za savjet!
9.9.2014 23:23:04   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Esmica

Jako mi nedostaje moja svekrva koja je tesko bolesna, na aparatima u bolnici.
Nedostaje iako su mi nekad neke stvari smetale kod nje.
Moju djecu je voljela, i sve sto je radila, iz ljubavi prema njima je radila.
Smatram da smo siromasni onda kada izgubimo svoje roditelje, zato dok su zivi, strpite se na njihovim greskama, jer je velika blagodat imati ih.
Veca je korist imati ih, u odnosu na stetu i prazninu kada ih izgubimo.
user posted image



to da

al ode ti daleko, razlika je izmedju odstojanja i preseljenja na ahiret

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Molim za savjet!
10.9.2014 14:15:58   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Esmica

Jako mi nedostaje moja svekrva koja je tesko bolesna, na aparatima u bolnici.
Nedostaje iako su mi nekad neke stvari smetale kod nje.
Moju djecu je voljela, i sve sto je radila, iz ljubavi prema njima je radila.
Smatram da smo siromasni onda kada izgubimo svoje roditelje, zato dok su zivi, strpite se na njihovim greskama, jer je velika blagodat imati ih.
Veca je korist imati ih, u odnosu na stetu i prazninu kada ih izgubimo.
user posted image



to da

al ode ti daleko, razlika je izmedju odstojanja i preseljenja na ahiret



to je ona tuga kad znas da ces nekog uskoro izgubiti user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Molim za savjet!
21.11.2014 9:12:57   
Anoniman
Kratko rečeno, moj muž me nervira, naporna mi je postao. Ne volim kad je tu, volim da ode negdje, povremeno se čujemo i to je to. Nije zainteresovan da nekad malo izadje, druži se, samo neka je uz mene i dijete. Znam, da, mnoge bi to poželjele, ali smori to. Uglavnom mu se sve svodi na neku zezu, zafrkanciju, slabo ima neke ozbiljne priče, hoda tamo-vamo po kući, leži, a pametuje oko svega. Nazvala bih ga "tetka". Čak mi je počelo smetat i kad je sa djetetom. Svašta i mene. Nervira me, a opet kad se posvađamo osjećam se jako loše. Znači, volim ga. Ali me umorio. I želim da me malo popusti. A inače je čovjek sa kojim moraš paziti šta i kako reći i koji često zaboravlja dogovoreno, pa me još više nervira. Kako da se postavim i sebe odmorim? A isto tako, većina obaveza je na meni, ali, naravno, on to ne priznaje..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Molim za savjet!
21.11.2014 12:24:21   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kratko rečeno, moj muž me nervira, naporna mi je postao. Ne volim kad je tu, volim da ode negdje, povremeno se čujemo i to je to. Nije zainteresovan da nekad malo izadje, druži se, samo neka je uz mene i dijete. Znam, da, mnoge bi to poželjele, ali smori to. Uglavnom mu se sve svodi na neku zezu, zafrkanciju, slabo ima neke ozbiljne priče, hoda tamo-vamo po kući, leži, a pametuje oko svega. Nazvala bih ga "tetka". Čak mi je počelo smetat i kad je sa djetetom. Svašta i mene. Nervira me, a opet kad se posvađamo osjećam se jako loše. Znači, volim ga. Ali me umorio. I želim da me malo popusti. A inače je čovjek sa kojim moraš paziti šta i kako reći i koji često zaboravlja dogovoreno, pa me još više nervira. Kako da se postavim i sebe odmorim? A isto tako, većina obaveza je na meni, ali, naravno, on to ne priznaje..


Nadji sebi neku zanimaciju mimo kuce i porodicnih obaveza. Rekracija neka. Izadji sa svojim prijateljima, malo ohladi glavu od svega. Budi sama sa sobom, odnosno nadji vremena samo za sebe.....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *