|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 16:08:44   
reallove
Daneen mi je bas slatko ime,svidja mi se..user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 18:18:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: amela2208

IZVORNA PORUKA: dadada

joj, znam da moje misljenje nikog ne interesuje (sem meneuser posted image ) al' je meni pravo bezze kada neko kod nas da ime djetetu s slovima koja u nasem pismu ne postoje

Şto koje to slovo nema u "naşem pismu" kod nas na ime Danin??? Daneen ili Daniin???Meni su sva ova slova poznatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma govorim o prvim postovima ...imena s Y i tako touser posted image

(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 22:03:07   
aida.
znate li znacenje imena Erol? pise da je turskog porijekla i da znaci hrabar ali to sam samo na jednom mjestu procitala i ne nadjoh nigdje vise.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 22:04:47   
teacher75
cula sam, i poznajem trojicu erola mojih godina, fino ime pravo, a nije cesto

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 22:08:20   
aida.
pa bas zato i planiram da dam Erol, nije cesto a ne zvuci mi preneobicno...da se navici :) user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 22:09:39   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: amela2208

IZVORNA PORUKA: dadada

joj, znam da moje misljenje nikog ne interesuje (sem meneuser posted image ) al' je meni pravo bezze kada neko kod nas da ime djetetu s slovima koja u nasem pismu ne postoje

Şto koje to slovo nema u "naşem pismu" kod nas na ime Danin??? Daneen ili Daniin???Meni su sva ova slova poznatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma govorim o prvim postovima ...imena s Y i tako touser posted image



A meni je pravo "bezze" komentarisati tuđe izbore, i ukuse, jer hvala Bogu svi smo mi različiti, i to je ono što nas čini insanima.
Moje dijete ima ima "Y" u imenu, i PONOSNA sam na ime koje smo joj dali mm i ja. A to hoće li nekome biti cool ili "bezze" pravo mi je nevažno.
Bitan mi je Njegov sud na Sudnjem danu.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 22:12:53   
mamica87
Mislim da je nepotrebno komentarisati kako je ko dao svom djetetu ime i kako se ono pise.Svako ime je lijepo kako god se ono pisalo,svaki roditelj zeli svojojuser posted image najljepse imeuser posted image .

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 22:13:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: aida.

pa bas zato i planiram da dam Erol, nije cesto a ne zvuci mi preneobicno...da se navici :) user posted image

podrzavam te, i meni je erol jedno od najljepsih muskih imena a i univerzalno je, poznato u svijetu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 22:20:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: amela2208

IZVORNA PORUKA: dadada

joj, znam da moje misljenje nikog ne interesuje (sem meneuser posted image ) al' je meni pravo bezze kada neko kod nas da ime djetetu s slovima koja u nasem pismu ne postoje

Şto koje to slovo nema u "naşem pismu" kod nas na ime Danin??? Daneen ili Daniin???Meni su sva ova slova poznatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma govorim o prvim postovima ...imena s Y i tako touser posted image



A meni je pravo "bezze" komentarisati tuđe izbore, i ukuse, jer hvala Bogu svi smo mi različiti, i to je ono što nas čini insanima.
Moje dijete ima ima "Y" u imenu, i PONOSNA sam na ime koje smo joj dali mm i ja. A to hoće li nekome biti cool ili "bezze" pravo mi je nevažno.
Bitan mi je Njegov sud na Sudnjem danu.



izvini ako sam te necim uvrijedila, ali mi svi imamo pravo na vlastito misljenje...jel' tako? Tebi je to cool a meni bezze...i sta sad...nista.
Ja nisam rekla da su mi ta imena ruzna ili odvratna etc. vec sam rekla da mi je BEZZE davati ime djetetu s slovom koje ne postoji u nasem pismu. Dakle, moje misljenje i samo moje...kakvo god da je
toliko

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 22:21:23   
aida.
kad je mm spomenuo to ime bila sam jaaako neodlucna ali sve mi se vishe svidja samo sto bih provjereno voljela da znam znacenje... mada nije toliko bitno, ali eto, lijepo je znati user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 22:24:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: amela2208

IZVORNA PORUKA: dadada

joj, znam da moje misljenje nikog ne interesuje (sem meneuser posted image ) al' je meni pravo bezze kada neko kod nas da ime djetetu s slovima koja u nasem pismu ne postoje

Şto koje to slovo nema u "naşem pismu" kod nas na ime Danin??? Daneen ili Daniin???Meni su sva ova slova poznatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma govorim o prvim postovima ...imena s Y i tako touser posted image



A meni je pravo "bezze" komentarisati tuđe izbore, i ukuse, jer hvala Bogu svi smo mi različiti, i to je ono što nas čini insanima.
Moje dijete ima ima "Y" u imenu, i PONOSNA sam na ime koje smo joj dali mm i ja. A to hoće li nekome biti cool ili "bezze" pravo mi je nevažno.
Bitan mi je Njegov sud na Sudnjem danu.



izvini ako sam te necim uvrijedila, ali mi svi imamo pravo na vlastito misljenje...jel' tako? Tebi je to cool a meni bezze...i sta sad...nista.
Ja nisam rekla da su mi ta imena ruzna ili odvratna etc. vec sam rekla da mi je BEZZE davati ime djetetu s slovom koje ne postoji u nasem pismu. Dakle, moje misljenje i samo moje...kakvo god da je
toliko


i meni je bezveze davati imena sa Y ili sa duplim slovima, ali isto tako ne volim ni imena sa Č,Ć,Ž.Đ.Š itd... sto jednostavnije to bolje, zasto bezze komplikovati

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 22:26:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: aida.

kad je mm spomenuo to ime bila sam jaaako neodlucna ali sve mi se vishe svidja samo sto bih provjereno voljela da znam znacenje... mada nije toliko bitno, ali eto, lijepo je znati user posted image

evo ja sam sad pronasla na par stranica da je tursko ime i da znaci jak i hrabar, tako da je i znacenje lijepo:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 22:31:20   
aida.
aaa bas ti mnogo hvala :) 99% smo se odlucili :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 23:00:38   
Blue rose RR
S obzirom da se o ukusima ne raspravlja, stoji da me nisi uvrijedila.







_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 23:01:16   
škorpija
hoćuuuuuu i jaaaa Eroluser posted image , stvarno prelijepo imeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 23:20:44   
reallove
Evo nekoliko imena koja su meni lijepa...

Kareem(plemenit,velikodusan,srdacan)ovako smo mi htjeli zvati nasu bebu ali smo se na kraju odlucili za Ameen(miran,siguran,pouzdan,cestit)user posted image
Hamza(lav)
Emir(zapovjednik,vladar)

ZENSKA IMENA:

Dina(poslusnost)
Selma(mir,sigurnost)
Sara(uzvisena)


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 23:25:16   
aida.
hehheeh eto ako Bog da bice jos djece.... :) hehe..... a i Ajdin je prelijepo ime... samo, ja kad bih dala Ajdin, previse bi se slagalo s mojim, heheheh....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da li ste čuli za ime...
9.1.2010 23:26:04   
teacher75
lijepo mi je i Aidan, to bi ti se jos vise slagalo:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da li ste čuli za ime...
22.2.2010 20:39:23   
Husic10

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: amela2208

IZVORNA PORUKA: dadada

joj, znam da moje misljenje nikog ne interesuje (sem meneuser posted image ) al' je meni pravo bezze kada neko kod nas da ime djetetu s slovima koja u nasem pismu ne postoje

Şto koje to slovo nema u "naşem pismu" kod nas na ime Danin??? Daneen ili Daniin???Meni su sva ova slova poznatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma govorim o prvim postovima ...imena s Y i tako touser posted image



A meni je pravo "bezze" komentarisati tuđe izbore, i ukuse, jer hvala Bogu svi smo mi različiti, i to je ono što nas čini insanima.
Moje dijete ima ima "Y" u imenu, i PONOSNA sam na ime koje smo joj dali mm i ja. A to hoće li nekome biti cool ili "bezze" pravo mi je nevažno.
Bitan mi je Njegov sud na Sudnjem danu.



izvini ako sam te necim uvrijedila, ali mi svi imamo pravo na vlastito misljenje...jel' tako? Tebi je to cool a meni bezze...i sta sad...nista.
Ja nisam rekla da su mi ta imena ruzna ili odvratna etc. vec sam rekla da mi je BEZZE davati ime djetetu s slovom koje ne postoji u nasem pismu. Dakle, moje misljenje i samo moje...kakvo god da je
toliko




Zena nije mislila nista lose...sta se odma nadjete uvrijedene vi koje imate Y u djecijim imenima
Ima pravo na svoje misljenje kakvo god da bilo, Boze dragi



_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da li ste čuli za ime...
25.2.2010 0:16:55   
mubera
da li ste culi za ime DAJLAN,da li je muslimansko ime???
hvla unaprijeduser posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *