|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 14:37:38   
veeseelaa
ne bi rekla, dečko  mi se doima ok....
no sad to nije bitno, ja takvih slučajeva imam masu.... skoro je jedan novinar kupio stan kod mene i isti stavio na ime oca iz već pomenutih razloga.... vidiš kako su ti muškarci pametni, a sve sa ženom cici mici
evo godinama prodajem stanove al imala sam samo dvije žene koje su kupile stan na ime roditelja jer su htjele osigurati svoju imovinu
jedna mi kaže: šta nešto mi se desi, suprug sve naslijedi, oženi se i moju imovinu naslijedjuju njegova djeca iz drugog braka... ne kaže, ja hoću da osiguram svoje dijete isključivo (ona je usvojila curicu)....
tako da je stan na imenu njene majke a testamentom će biti regulirano da u slučaju smrti stan nasljeđuje unuka, ma super vjeruj mi, pametno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 876
   [Obrisana poruka]
25.5.2011 14:39:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 14:47:20   
Anoniman
Imovina mog supruga je sva na imenu njegove majke, a zaštouser posted image jeste da je kupljena prije braka, oni su izgleda mislili na sve .... To je u stvari razmišljanje (sigurna sam) moje svekrve a mog muža baš i ne mislim da tako konta.... Ko omladina, ha hu, površna....
ja da se razvedem s njim ništa ne bi mogla ostvariti ni za sebe ni za svoje dijete user posted image  Iako koristimo dugo stambeni prostor zajedno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 14:48:27   
Anoniman
Nije to na meni zato sto mi je razvod u glavi, vec sto nam je logicno da sve ono sto sticemo u braku jeste i njegovo i moje.

Kod nas nema MOJE, TVOJE...kod nas je NASE.


A auto je na meni iz jednostavnog razloga-mm je u UAE, ko ce ga registrovati, nego ja, logicno. A prije, auta su uvijek bila na njemu.




(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 14:48:52   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Bogme, nas stan je na papirima 1/2 i auto je na meni, ne zato sto sam ja predostrozna, vec sto je muz tako insistirao.
Dusa moja user posted image



PA zar ovo i nije logično...mislim ako je već naše, zašto onda i u papirima ne bi bilo naše. Ovaj stan u kojem živimo još uvijek je na mom svekru, jednostavno jer nam se ne da prevoditi kad ćemo ga ako Bog da mjenjati za nešto veće, al šta god to bilo(kuća, stan) ide 1/2.
A i kod nas je bibi na meni, isto mm tako htio...user posted image



To da na tvoje ime stižu kazne kad uhvati radaruser posted image user posted image user posted image šala mala


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 14:50:00   
Galicia
Ja sam rekla mm, sve sto JA placam mora biti moje ime na tome, i isto tako vazi i za tebe. Tvoje auto ti placas onda je tvoje, moje auto je moje i naravno ja ga placam i ima da bude na mene. Obadva su auta osigurana na mene i njega, sto znaci da mozemo voziti obadva auta u slucaju ne znam ni ja cega.
Stan svoj nemamo, pod kirijom smo, ali namjeravamo kupiti nesto u narednih godinu dana. I tad ce biti 50/50, sto znaci 1/2. Ja sam realna sto se tice toga, svako onaj ko placa i ulaze svoj dinar u nesto neka njeno/njegovo ime stoji iza toga.
Tudjim zlatom se ne valja kititi, mada ima i takvih.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 14:50:35   
veeseelaa
To da na tvoje ime stižu kazne kad uhvati radar šala mala


e da, i kad bi željela registrirati drugo auto sve bi kazne morala izmiriti i za njegovo user posted image user posted image
ja kažem mm nemoj da me zezaš uzeću tvoje auto i proći kroz crveno i zbrisati, pa kad ti kazna dođe hahahaha
a znam i semofore gdje bi me garant policija zapisala hahahah
čuvaj se Pahuljice user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 14:51:31   
veeseelaa
Tudjim zlatom se ne valja kititi, mada ima i takvih.


slažem se 100%, tvoje je samo ono što ti zaradiš lično!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 14:54:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

To da na tvoje ime stižu kazne kad uhvati radar šala mala


e da, i kad bi željela registrirati drugo auto sve bi kazne morala izmiriti i za njegovo user posted image user posted image
ja kažem mm nemoj da me zezaš uzeću tvoje auto i proći kroz crveno i zbrisati, pa kad ti kazna dođe hahahaha
a znam i semofore gdje bi me garant policija zapisala hahahah
čuvaj se Pahuljice user posted image


Opet bi se platilo novcem za koji je on g...cu svoju znojiouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 14:54:10   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam rekla mm, sve sto JA placam mora biti moje ime na tome, i isto tako vazi i za tebe. Tvoje auto ti placas onda je tvoje, moje auto je moje i naravno ja ga placam i ima da bude na mene. Obadva su auta osigurana na mene i njega, sto znaci da mozemo voziti obadva auta u slucaju ne znam ni ja cega.
Stan svoj nemamo, pod kirijom smo, ali namjeravamo kupiti nesto u narednih godinu dana. I tad ce biti 50/50, sto znaci 1/2. Ja sam realna sto se tice toga, svako onaj ko placa i ulaze svoj dinar u nesto neka njeno/njegovo ime stoji iza toga.
Tudjim zlatom se ne valja kititi, mada ima i takvih.





E ovo je ispravno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 885
   [Obrisana poruka]
25.5.2011 14:54:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 14:56:06   
veeseelaa
Opet bi se platilo novcem za koji je on g...cu svoju znojio


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 14:56:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Baš tako Pahuljo, o tome i govorim, ako je već nešto naše, zašto onda u papirima stavljati 1/1, nije bitno je li na meni ili na njemu.
A bibi smo kupili jer je meni za posao trebao i ja nisam ni razmišljala na kome će biti, al je mm htio da bude na meni.
Eeee Palačinko to mi nije naumpalo, vidiš ti. Al sad, hvala Bogu imaju one sličice pa ti dođe kući ona obavjest da ukoliko nisi ti na slici da se javiš, tak da mu(ako je tako planirao) i ta priča pada u vodu...user posted image
Šalim se naravno, što neko reče, nisam ušla u brak da se planiram razvesti, niti da ubirem ičiju imovinu. A ne daj Bože kad bi se razvodila, zakon postoji za sve i lako se to riješi s onim što je stvarno NAŠE. Možda gledam svijet kroz roza naočale, al mm je veliki čovjek i nikad mene i naše dijete ne bi ostavio bez onog što nas sljeduje kad bi došao mak na konac.


Ovo potpisujem, ali opet...lijepi nas potpisuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 888
   [Obrisana poruka]
25.5.2011 15:03:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:05:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam rekla mm, sve sto JA placam mora biti moje ime na tome, i isto tako vazi i za tebe. Tvoje auto ti placas onda je tvoje, moje auto je moje i naravno ja ga placam i ima da bude na mene. Obadva su auta osigurana na mene i njega, sto znaci da mozemo voziti obadva auta u slucaju ne znam ni ja cega.
Stan svoj nemamo, pod kirijom smo, ali namjeravamo kupiti nesto u narednih godinu dana. I tad ce biti 50/50, sto znaci 1/2. Ja sam realna sto se tice toga, svako onaj ko placa i ulaze svoj dinar u nesto neka njeno/njegovo ime stoji iza toga.
Tudjim zlatom se ne valja kititi, mada ima i takvih.





E ovo je ispravno user posted image user posted image user posted image



A šta bi bilo ne daj Bože da samo tm radi a da si ti domaćica? Šta sad kuća koju on kupi svojim novcem nije tvoja? A dogovorite se, što ima slučajeva, da ti odgajaš djecu i tako nemaš vlastita primanja, al uložiš itekako puno vremena, truda, ljubavi i živaca u tu porodicu, kuću i sve ostalo.

Svako ulaže, neko novac, neko živce, trud, ljubav... i baš zato sve postaje naše...opet, samo moje mišljenje, ništa više.



I moje.
Iman, ne ganjam te Boga mi, niti ti se ulizujemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:05:56   
veeseelaa
Možda gledam svijet kroz roza naočale, al mm je veliki čovjek i nikad mene i naše dijete ne bi ostavio bez onog što nas sljeduje kad bi došao mak na konac.


hehehhee pa za mene kažu da sam optimista do bola, đe neću biti sva se osigurala user posted image user posted image user posted image user posted image  
šalim se naravno, nisam baš sve user posted image
al eto i ja sam optimistična zaista, udala sam se u 28 godini, jer sam čekala pravi trenutak, dumala o odluci, braku itd nisam uletjela grlom u jagode al svakako smatram da žena MORA uvijek imati svoje ili način da dodje do svog u slučaju nečeg i to što bezbolnije..... ništa nije zagrantirano, osvrnumo se oko sebe, koliko je "divnim" brakova završilo krahom, koliko je žena ostalo skrhano i moralno i materijalno.... dokaz nam je i sam RR na kojim nerijetko osviću teme tipa gdje ću i kako?? prevario me... nemam za dijete i sl
Ne bi se ja igrala sa životom svojim niti sa životom svog djeteta
Tupavo mi je pričati o odnosu mene i mm, da me pogrešno ne bi razumjeli.... nisam se opekla, niti ikada imala ikakav problem i nadam se da će tako i ostati i da ćemo uživati i dalje kao i do sada.... ali zlu ne trebalo, neka ipak moje dijete ima bezbrižnu budućnost a i ja Bgm s njim...

ne želim pametovati, svak o svom životu nek donese odluku kakvu želi al bilo bi lijepo kad bi žene bile svjesne problema koji im se mogu desiti (ne dao Bog) i kad bi na vrijeme zaštitile sebe, ništa time ne gube, ljubav zbog toga neće biti manja, samo će ukoliko dođe do ne daj Bože nečega moći reći "hB pa sam na vrijeme osigurala egzistenciju i sebi i svojoj djeci"

eto toliko od mene, umorih se ja user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 891
   [Obrisana poruka]
25.5.2011 15:06:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:16:03   
vjestica
i ja gledma svijet kroz ružičaste naočale user posted image
hem vjerujem mm da me neće prevariti, hem nema kod nas moje pare, tvoje pare, kad je zajednički budžet (svejedno sam ja ministar finansija user posted image user posted image ),hem nemam nikakvog vlasništva na svoje ime user posted image
nem akod nas moje pare, tvoje pare, zajednički je budžet, uostalom nekad neko odnas može ostati bez posla, i šta onda?
jedno ima pare, drugo nema user posted image
ja tako ne bih mogla živjeti
sve troškove zajednički dogovaramo, osim onih sitnica
auto je na ime mm, ja svakako ne vozim (znam da bih trebala i mm me nagavara, imam i vozačku, ali to je nešto jače od mene, ja za volan ne mogu user posted image )
stan nemamo svoj, niti ćemo ga uskoro imatiuser posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:17:23   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam rekla mm, sve sto JA placam mora biti moje ime na tome, i isto tako vazi i za tebe. Tvoje auto ti placas onda je tvoje, moje auto je moje i naravno ja ga placam i ima da bude na mene. Obadva su auta osigurana na mene i njega, sto znaci da mozemo voziti obadva auta u slucaju ne znam ni ja cega.
Stan svoj nemamo, pod kirijom smo, ali namjeravamo kupiti nesto u narednih godinu dana. I tad ce biti 50/50, sto znaci 1/2. Ja sam realna sto se tice toga, svako onaj ko placa i ulaze svoj dinar u nesto neka njeno/njegovo ime stoji iza toga.
Tudjim zlatom se ne valja kititi, mada ima i takvih.





E ovo je ispravno user posted image user posted image user posted image



A šta bi bilo ne daj Bože da samo tm radi a da si ti domaćica? Šta sad kuća koju on kupi svojim novcem nije tvoja? A dogovorite se, što ima slučajeva, da ti odgajaš djecu i tako nemaš vlastita primanja, al uložiš itekako puno vremena, truda, ljubavi i živaca u tu porodicu, kuću i sve ostalo.

Svako ulaže, neko novac, neko živce, trud, ljubav... i baš zato sve postaje naše...opet, samo moje mišljenje, ništa više.




Ja nikad ama bas nikad se ne bih udala a da nisam radno sposobna, to jeste da nemam posao.
Nikad ama  bas nikad ne  bih kupovala nekretnine, auta itd a da nemam posao.
 
Ja volim da radim i da znam da imam posao, a samim tim i sebi gradim buducnost, stvaram sebi/nama itd. To ide lancano jedno s drugim, da ne nabrajam.
Ja licno, opet kazem, da se nikad ne bih mogla usuditi da se udam i da odem na tudje a da nisam u radnom odnosu i da ne doprinosim finansijski u nas dom itd.  
 

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:19:20   
Anoniman
Galicia neke se onda nikad ne bi udale....... ni meni nije jasno kako se neko odluči biti domaćica i tako godinama user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:20:27   
Emica_sa
Ja trenutno ne radim,kuci sam sa djecom i sada kad bi muz kupio stan i njemu se odbijalo od plate,ne vidim stvarno kako sam ja tu doprinjela i po cemu bi ja imala pravo na taj stan,ja mislim da nije pravedno...A s druge strane dijeca bi dobila svoje koliko im je zakonom propisano i to je to

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:20:33   
Nedi
Kod nas sve moje i na moje ime a mm je muško, jači spol i za ne daj Bože nečega lakše je njemu iz početku nego meni. Ja sam nejaka, slaba itd.user posted image user posted image

Šalim se naravno fifti-fifti i koja para sa strane

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:24:02   
Anoniman
Ocito brak svatko shvata na svoj nacin.

Tebi je bitno da imas "svoj" dinar, a nekome je bitno da brak i odgoj djece maximalno dobro fukcionisu, pa su neoptereceni tim ko i koliko zaraduje.

Imamo masu zena koje su fakultetski obrazovane, ali su na stand by-u zato sto im je "isplatnije"  biti kuci i odgajai djecu, a poslje ce se "baciti" na svoju karijeru.
I sad, to one parazit  ne privredjuju?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:26:00   
Aiša
Emice_sa, ne znam kako ne vidiš u čemu bi doprinijela u konkretnoj situaciji. Oportunitetni trošak tvog ostajanja u kući je veliki, mada se na prvi pogled ne vidi.

Evo recimo, ako imaš dvoje djece i da nađete tetu koja će ih čuvati najmanje bi je plaćali 500 KM, pa ženu koja će čistiti kuću, pa onda žena koja bi kuhala....hm...to je najmanje 1.000 KM mjesečno.

Ovo je OT, ali morala sam napisati, jer ne volim kada se potcjenjuje rad žena (domaćica) koje "zvanično" ne rade.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:35:17   
veeseelaa
Evo recimo, ako imaš dvoje djece i da nađete tetu koja će ih čuvati najmanje bi je plaćali 500 KM, pa ženu koja će čistiti kuću, pa onda žena koja bi kuhala....hm...to je najmanje 1.000 KM mjesečno.

Ovo je OT, ali morala sam napisati, jer ne volim kada se potcjenjuje rad žena (domaćica) koje "zvanično" ne rade.


Boga mi ja ne plaćam ženu da mi čisti i kuha, sve sama radim.....
naravno da se rad po kući ne treba minimizirati jer ja se slomih kad dodjem s posla da sve bude ok
al žena koja radi i plus održava domaćinstvo Boga mi je za svaku pohvalu
Prednje ne napisah zbog sebe, ne skupljam medalje user posted image , govorim općenito



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *