|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuća ili stan?
9.1.2008 1:42:33   
enisa27
U stanu zivim,ali nemam nista protiv kuce.

< Poruku je uredio Dina RR -- 23.12.2008 13:26:03 >

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kuća ili stan
15.1.2008 16:29:29   
hanabanana
U stanu od 60 m2, još dvije godine i otplatili smo kredit. user posted image

Sada planiramo kupiti negdje zemljište za kuću...ništa veliko. A gradnja će biti u stilu vojvođanskih, široka prizemnica.

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kuća ili stan
17.1.2008 13:38:09   
vaga
Živimo u jednoj velikoj kući a svi imamo svoje posebne ulaze, (kao neka vrsta zgrade), s tim da je oko našeg dijela najviše zelenila i voća tako da mi to jedino koristimo i uređujemo. Odrasla sam u kući sa velikom okućnicom i crvenom penjačicom i zaista sam uvijek uživala kada na proljeće sve oživi i krenemo sa uređivanjem.

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kuča ili stan
17.1.2008 13:47:06   
laracroft
Stan od 60 kvadrata i sasvim je dovoljan za nas troje.Odrasla sam u stanu kucici sa basticom i bilo mi je prekrasno.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kuča ili stan
17.1.2008 14:00:40   
laracroft
Dok sam bila dijete mastala sam o kucici na drvetu u nekoj dalekoj sumi.Kako bi bilo lijepo imati takvu kucicu koja bi bila moja oaza mira.Tu bih se opustala,citala i pjevala.Zivjela bih od onoga sto sama sebi pripremim,kupala bih se u obliznjem potocicu,nosila bih onu Jane haljinicu od brusene koze i bila bih jako jako zgodna.E jesam se ja zadala....

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kuča ili stan
17.1.2008 14:07:16   
kiša
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kuča ili stan
17.1.2008 14:24:47   
makana
joj ove kuće su kao bunari bez dna
uvijek nešto treba da se radi, popravlja, dograđuje, uređuje
a kad tu dođe još jedna femili pa odluči sebi da izgardi potkrovlje eeeeeeee
odrasla sam u kući, a uvijek sam željela stan
sada tek shvatam da u stanu ne bih mogla da funkcionišem
jedino ako je u jednospratnici, ispod stana garaža, a ispred bašta user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kuča ili stan
17.1.2008 16:08:11   
Suncica*
Ja uzivam u nasoj kuci..Prostrana, prozracna, lepa...Ima 100 kvadratnih metara, tri velike sobe,trpezariju, kuhinju, predsoblje..I velikooo dvoriste ispred, sa mojom basticom..Proslo prolece sam zasadila tri divne ruze i magnoliju, pa jedva cekam da vidim sta ce da nikne ovog proleca..
Ne bi nikada mogla da zivim u stanu. Dragan ima i stan na glavnom bulevaru i jednom smo otisli tamo, medjutim ja sam se osecala kao u kutijici. U svakom slucaju lepo je imati jos nesto svoje. Mada mi je jako zao, jer ga podstanari unistise..
Za jedno dve godine planiramo da sredimo i potkrovlje, ukoliko prosirimo porodicu..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kuča ili stan
17.1.2008 21:40:00   
Monia
Zivimo u centru grada i imamo kucu...malo nevjerovatno ali istinito.Naime,to su austro-ugarske kuce sa visokim plafonima,velikim prozorima,prostrane,svijetle i naravno sa dvoristem.kako zivimo sami sve je nase i nista ne dijelimo.Imamo svoju oazu mira,satkanu od veoma starih i cijenjenih stvari pa do malo modernijeg dizajna,ali ne pretjerano jer smo tradicionalni.Kuca je napravljena 1903. i uvijek je zivijela jedna porodica.Jako volim nasu kucu i stalno nesto caprkamo i sredujemo.Nedavno smo kupili plac u blizini grada,i pravimo brvnaru.Jedva cekam da se zavrsi i da bjezimo za svaki slobodni trenutak.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kuča ili stan
17.1.2008 21:48:07   
Okarica
Lijepo je imati kuću. Uvijek sam to željela, ali čitav sam život u stanu. Valjda ću nekad imati i kuću.


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kuča ili stan
20.4.2008 17:34:01   
lamka
trenutno zivim u kuci a svekrva je u kuci do moje ali bih sve dala za svoj stan jer sam odrasla u stanu

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kuča ili stan
20.4.2008 17:38:04   
RAJA
Ja sam sa roditeljima živjela u kući a kad sam se udala u stan bilo mi je isto ko u zatvoru ali sam se navikla
mada je ljepše biti u kući pa možeš izaći u avliju ili bašću a u stanu si bukvalno između četiri zida

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kuča ili stan
20.4.2008 17:43:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: RAJA

Ja sam sa roditeljima živjela u kući, a kad sam se udala u stan bilo mi je isto ko u zatvoru ali sam se navikla
mada je ljepše biti u kući pa možeš izaći u avliju ili bašću, a u stanu si bukvalno između četiri zida


potpuno ista situacija... ja sam se jedva navikla

(odgovor članu RAJA)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kuča ili stan
20.4.2008 21:19:46   
rozi
Ja sam citav zivot zivjela u stanu i sa roditeljima , kao i sada sa svojim dragim, al tako bih voljela da sam u kuci. Jednostavo uzivam u dvoristu, zelenilu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kuča ili stan
20.4.2008 21:48:59   
amdi
IZVORNA PORUKA: rozi

Ja sam citav zivot zivjela u stanu i sa roditeljima , kao i sada sa svojim dragim, al tako bih voljela da sam u kuci. Jednostavo uzivam u dvoristu, zelenilu.

Ista stvar
I volila bih da zivim blizu svekrve da mi nekad pricuva djecuuser posted image user posted image user posted image
Ovako sam ko u zatvoru

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kuča ili stan
20.4.2008 22:01:13   
mali
I ja sam u stanu cijeli život,a o kući maštam možda i bude nekad aBduser posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kuča ili stan
20.4.2008 23:07:03   
Amelaa RR
Ja licno imam stav da je stanovanje u kuci puno vise komocije...slobode..i svega...dok si u stanu skucen...Imamo i stan al cesto se desi da neko s 3 sprata pomete i ostavi tebi pred vrata...kao ti nastavi dalje....a u kuci nema toga...Tako da sam ja ipak za kucu...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kuča ili stan
21.4.2008 16:30:29   
lavica
ja sam odrasla u kuci,pa sam jedno vrijeme zivjela u stanu, pa sam sad opet u kuci,  mada cu za neko vrijeme da se selim u stan,
i jedno i drugo ima svoje prednosti i mane,
u kuci jeste komotnije, imas dvoriste, mozes da skaces do mile volje, ali ima dosta vise i posla, odrzavanje kuce, dvorista, kako rijesiti grijanje itd.
dok si u stanu skucen, nemas neku svoju komociju, ali je lakse za odrzavanje i jos svasta nesto....

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kuča ili stan
23.4.2008 19:11:35   
Nadi
IZVORNA PORUKA: Monia

Zivimo u centru grada i imamo kucu...malo nevjerovatno ali istinito.Naime,to su austro-ugarske kuce sa visokim plafonima,velikim prozorima,prostrane,svijetle i naravno sa dvoristem.



Evo ovako je i kod nas. Ali mi imamo jos renoviranja pred sobom. Ne zuri nam se.

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kuča ili stan
23.4.2008 21:36:11   
nikka
Mi stanujemo u svojoj kući,uložili smo zaista puno novaca i truda i ljubavi u kuću i dvorište koje je cirka 2500kvadrata,ma sve se to isplati, sad mir moje obitelji nema cijenu.
Ali recimo mojo kumi je to smiješno njoj je bitno samo da ima krevet i kupatilo u stanu i nepada joj na pamet da uloži i jedan novčić u svoj stan,ali ja mogu to da shvatim ona  vodi takav način života,zato se kaže sto ljudi,sto ćudi.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kuča ili stan
23.4.2008 22:34:24   
sanelicaaa
Mi zivimo u kuci od muzevih roditelja,ali u svom stanu (zaseban ulaz i prilaz)...dvoriste,travnjak i garazu dijelimo. Jako sam zadovoljna...imam svoj mir,komotnost i nemam neku ogromnu brigu sto se odrzavanja tice! Zivjela sam i u stanu tj. zgradi,mogla bi opet,ali mi je u kuci draze user posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kuča ili stan
20.5.2008 12:39:47   
mamsi
Mi živimo u unajmljenom stanu i tu sam kao u zatvoru zato što želim kuću,jer sam i odrasla u kući.I tek sad kad imam Kenana vidim koja je prednost kuća i vlastito dvorište kad odem kod svojih ili kod muževih fino sjednemo u dvorište i s mirom možemo piti kafu dok se kenan igra vani i lijepo i njemu i nama

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: kuča ili stan
21.5.2008 23:58:06   
malecka60
S obzirom da zivimo u zajednici, svejedno mi je KUCA ILI STAN. MA BILO STA SAMO DA SMO SAMI. user posted image user posted image user posted image

Odrasla sam u kuci, zivim u stanu trenutno... Nadam se da cemo otici jednog dana, aBd.user posted image
Veliku prednost daje kuca... komoditet, avlija, rostilji, derneci, itd., itd,...

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kuča ili stan
22.5.2008 10:18:55   
Amrino
IZVORNA PORUKA: maryam amina

Poštujem svačiji mir, ali tražim i povratno poštovanje. Mislim da je najbolje kada svako ima svoj neovisni kutak, gdje će živjeti, odnosno smatram da taj dio materijalnog koji se naziva kuća ili stan treba da bude dio jedne porodice, a ne više njih. Strahoviti sam protivnik kuće, iako sam odrasla u kući, sa prelijepom baštom, mnogo velikih soba, previše slobode, mnogo zelenila...ali halooooooo. Ko je to sve održavao?
- Moja mama.
Mislim da je cool živjeti u kući, ali ako imam pomoćnicu koja će mi raditi dok sam na poslu. Kada dođem kući ne pada mi na pamet da se bavim zelenom travom, prelijepim cvijećem, nadograđivanjem nekih zidova, okopavanjem voćnjaka. Previše sam, sitničava i radoholičarka tako da mogu sve to postići, ali bi se preforsirala, i jako bih zapostavila svoju porodicu, na uštrb vizuelnog izgleda moga životnog prostora. Mislim da imam samo jedan život na ovom Dunjaluku, i želim ga provesti sa svojom princezom, i svojim mužićem. A kada se poželim zelenila odem na jednu od naših planina, ili izletišta, ponesem lopatu i hašov i kopam. Šala mala.
Prije braka jedan od uslova za budući život sa svojim mužem bio je da mi obeća da nećemo nikada praviti kuću, vikendicu ili slično, već da ćemo kupiti stan- i ja kupih stan nakon 2,5 godine braka.
Sada uživam u prelijepom zelenilu sa svoga balkona, čupkam "travu iz saksija" u  kojima sam posadila karanfile (cvijeće koje kada se jednom posadi i nema više vađenja iz zemlje).
Nemojte misliti da sam blesava, ali stvarno imam averziju prema kući, zato što ona zahtijeva previše posla, a za ženu koja je zaposlena, to je previše. Mada se divim onima koje to postižu.user posted image


Prepisujem u potpunosti!!! Cak sam i ja kranfile visegodisnje zasadila!!! user posted image user posted image user posted image
Ja uzela ljubicaste! I ja sam sitnicava do bola...jedva i ovako stizem drzati sve konce u rukama (ko je izmislio masinu za pranje sudja- treba mu Nobelovu) i drzati sve onako kako je mom oku ugodno...Kuca bi me definitivno usmrtila. user posted image

Mi smo kupili stan 68 kvadrata 4. sprat, a sveki i svekar zive na prizemlju u istom ulazu user posted image . Uselili su se par mjeseci prije nas u tu zgradu...pa svekar pronjuskao u komsiluku jeftin stan- i stvarno nas je spasio...za te pare ne bi mogli nista...a ovak- ljepota!!! Hvala mu do neba. Inace se super slazemo.



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kuča ili stan
22.5.2008 10:42:02   
kana
stan,stan i samo stan.Imam vikendicu i znam kakve obaveze nosi.Neka nama stanovauser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *