|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:09:56   
Ljubicica_Sa
meni to niej normalnonikako,mislim tako se moze samo oboliti.ahjde oddi na moej mjesto samo 3 dana i bice ti sve jasno

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:09:58   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

jasmin,mislim ne zanima je nsita,sto se tice zivota,drustvo,bilo sta......ali nas tsalno maltretira ,petlja se u nas odnos,duga ej to prica,ja sam samo skratila...

Pa takva je,prihvati ženu kao takvu. Nije društvena i nije druželjubiva i gotovo.
Ali opet ti si ta koja daješ dozvolu da te maltretira i da se petlja. Ona samo obavlja 'prirodne stvari'.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:11:18   
rerica
ljubicice iskreno al iskreno ti kazem ti sebe preispitaj jer sa ovim kako opisivas zenu koja ti je rodila muza s kojim si "sretna" hem sto je omalovazavas,ponizavas i jos je po tvom opisu nepismena kratko receno dno dna.....

P.S. odluci se koja ces slova kucati i l vellika il mala i ne jedi slova user posted image




_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:11:34   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

meni to niej normalnonikako,mislim tako se moze samo oboliti.ahjde oddi na moej mjesto samo 3 dana i bice ti sve jasno

Hajde ti kod mene 3 dana,da vidiš kako se živi user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:12:52   
Ljubicica_Sa
imam problema sa tastaturom.lako je vama pisati tako,kadaes niste nasli u istoj sitaciji i shvatam zasto en mozete da razumijete.i dva svietja niakko ne mogu zajedno,bas nikako.volejla bih sa mnom da se zamijenite abrem na 2-3 dana.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:13:22   
Emica_sa
Moj ti je savjet ako ti vec toliko smeta,odselis se,ja ne bi svoje zivce dala ni za kakvu kiriju na svijetuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:13:51   
Ljubicica_Sa
nikaga ne ponizvama,sa 4 razreda osnovne je covjek nepismen,to se zna.to niej uvreda,omalovazavanje.

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:14:33   
Ljubicica_Sa
da,razmisljal sam o tome, da se odselim,jer kada dode diejte bice sve gore i gore

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:14:45   
Medić*
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

to jedino moze shvatiti neko,ko je je ili je bio u slicnoj situaciji

Ja i svekiji živimo vrata do vrata,isti sprat. Ali ja sam apsolutno neovisna o njima. Živiš život kako želiš. user posted image


U pravu si Jasmin.
No sa nekim ljudima je nemoguce, bar tako cujem. Ti imas srecu, mnogi takodjer, da se niko nikom ne petlja, ja takodjer, ni ne zivimo blizu, a i da zivimo moja je taj tip ne mijesaj se ne mijesam se. Pomoci hocu, odmoci necu, tako i ona. No sto ljudi sto cudi...Jednostavno imas teskih insana....

Ljubicice nemam ti savjet, nisam bila u tim vodma...Uglavnom ili se pomiri sa sudbinom ili idi poD kiriju ako muz hoce ali tesko jer ipak je mama kod vas, njegova mama, uvijek je bilo zajednica jadnica, ali dzaba je nemaju svi tu srecu zivjeti odvojeno i sa insanima.....Sa nekim ljudima jednostavno nema zajednickog jezika...

Salmy nasmija me fino za gastritis user posted image


< Poruku je uredio medic slatki -- 23.3.2014 17:16:21 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:15:04   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: rerica

ljubicice iskreno al iskreno ti kazem ti sebe preispitaj jer sa ovim kako opisivas zenu koja ti je rodila muza s kojim si "sretna" hem sto je omalovazavas,ponizavas i jos je po tvom opisu nepismena kratko receno dno dna.....

P.S. odluci se koja ces slova kucati i l vellika il mala i ne jedi slova user posted image




i meni je to bezveze.a i sin se svađa sa majkom.sve mi je to žalosnouser posted image .pa ipak je to njena kuća

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:16:09   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

da,razmisljal sam o tome, da se odselim,jer kada dode diejte bice sve gore i gore


pa ja,jer ako stvarno ne mozete nikako da nadete zajednicki jezik,pricaj sa muzem i fino se odselite,kad se budete vidali rijede vise ce te se voliti i cijenitiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:17:14   
Ljubicica_Sa
ja se jos uvijek osjecam kao gost u toj kuci,niakko je ne mogu prohvatii kao svoju

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:17:52   
Ljubicica_Sa
mislim da me emina razumije

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:18:10   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

imam problema sa tastaturom.lako je vama pisati tako,kadaes niste nasli u istoj sitaciji i shvatam zasto en mozete da razumijete.i dva svietja niakko ne mogu zajedno,bas nikako.volejla bih sa mnom da se zamijenite abrem na 2-3 dana.

Čitaš li ti ? Moji se petljaju,mislim pokušavaju,kao i svaki drugi svit,ali ja ne dam .user posted image I naravno da mi je lahko pisati,kad znam kako želim da živim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:18:40   
rerica

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

nikaga ne ponizvama,sa 4 razreda osnovne je covjek nepismen,to se zna.to niej uvreda,omalovazavanje.


nije ponizavanje reci da je neko nepismen user posted image

jel to njena odluka,mozda se zena ne ponosi s tim a ti ovdje iznosis,probblemi se rijesavaju izmedju dva zida

i sto bi se mjenjali na par dana,ako ne mozes ziviti iseli se....

ha ja....

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:19:07   
Ljubicica_Sa
da,jasmin,ali ne diejlis sa svekrom kupatilo,kuhinju sve...i

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:19:45   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

mislim da me emina razumije

I ja mislim da te samo Emina iz Šantićeve pjesme razumije.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:20:51   
Ljubicica_Sa
jasmin,ne zelim ti iskustvo kao moje nikada,azjednica je najgori oblik zivljenja i nije zabzezenje stavrno.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:22:22   
salmy

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

da,jasmin,ali ne diejlis sa svekrom kupatilo,kuhinju sve...i

Pa sta ako djelis? majka mu stara i ona je insan

Nemoj dozvoljavati da ti se petja..na fin kulturan nacin joj reci...popricaj sa njom..ako ona ima 4 osnovne( a i nasi politicari nemaju vise) imas ti barem...budi dama pojasni joj kako se treba ponasati obrazovana mlada zena user posted image

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:23:25   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

jasmin,ne zelim ti iskustvo kao moje nikada,azjednica je najgori oblik zivljenja i nije zabzezenje stavrno.

pa odseli draga iz zajednice

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:25:53   
Emica_sa
nisu svi ljudi isti,imas finih svekrva,imas stvarno ljudi sa kojima je tesko izdrzati.Ja volim svoju majku najvise ali ona je isto osoba koja ce sigurno biti grozna svekrva,voli da se petlja u sve,voli sve da zna,ali ja znam kako sa njom da se ponasam dok sutra kad neko dode sa strane mozda nece znatiuser posted image

Ja nemam problema sa svojom svekrvom,ali zato sto sam ja takva,po meni mozes gazati,meni sve ude na jedno uho na drugo izade,ako mi nesto odgovara ja to i uzmem.Postujem je kao majku koja je rodila moga muza,covjeka sa kojim imam 3 djece i kojeg volim najvise ne svijetu,Ne bi joj nikada nista uradila sto ne bi volila da meni sutra moja nevjesta uradi,trudim se max i vjerujem da se dobro,dobrim vraca.

Moj ti je savjet da ako stvarno ne mozes da zivis tu pricas sa muzem o selidbiuser posted image

< Poruku je uredio Emica_sa -- 23.3.2014 17:27:42 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 18:04:29   
isra 1
Buduci da sam skoro 4 godine zivjela sa svekrvom u istom domacinstvu, veoma dobro razumijem tvoju situaciju. Unatoc tome sto je moja svekrva jako dobra zena (mnogo mi je pomagala, poklanjala razne stvarcice, kad sam se porodila kuhala mi jela koja najvise volim iako ih ona inace ne jede), situacija je bila nepodnosljiva i nikad vise ne bih zivjela u zajednici makar "samo krompir jela".Ne znam sta tvoj muz misli o tome i kakva vam je finansijska situacija, ali najbolje bi bilo da odselite. O njegovoj majci mozete se brinuti i posjecivati je i kad ne budete zivjeli zajedno.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 18:54:58   
almondray
U zaru napisah neto i onda svatim da nije vrijedno.Mogu ti samo reći sretno , znam kako ti je user posted image

< Poruku je uredio almondray -- 23.3.2014 18:57:48 >

(odgovor članu isra 1)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 19:18:43   
chantal

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

Da,ali jako ej neugodno,ako takav zivot tu braku treba d abude,onda neka ne bude nikako.

Joj srce,pa ne živiš ti brak s muževom mamom,nego s mužem. user posted image
Šta ona ima s vama? Zar je teško ljubazno reći 'oprosti,ovo se tiče samo nas dvoje' i sl ?




Draga jasmin,kod tebe je očito da imaš posla s normalnim ljudima,pa onda nije problem postupati tako smireno i civilizovano,ali sad zamisli i vjeruj mi na riječ da postoje osobe koje bi ti na to tvoje jezikovu juhu sručile u stilu ona će meni da me se ne tiče,u mojoj kući,blablablabla i tako u nedogled,pa ne možeš doći do riječi od rondanja,uf,uf,a nismo ni svi isti,ja sam poprilično kratkog fitilja,i ne bih imala živaca preodgajati odrasle osobe,uvijek kažem ne daj mi Bože zajednice!

A tebi ljubičice želim da bude onako kako je najbolje,već su ti žene rekle,ako misliš da se ne možeš tu prilagoditi,put pod noge,nemoj se zavaravati,tratiti vrijeme,živce...puno bolje/drukčije neće biti,a jesi to trudna?

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 19:23:15   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

Da,ocito da sam jako pogrijeslia.lai sta sada?sta bi vi? negdje sam procitala, da bih zajednicu trebalo zakonom zabraniti.to bi bilo najpametnije!odose stvarno zivci i zdravlje!aj stavrno ne znam daljei nisam sretna, ovako. A on misli da ce sve biti bolje,a ja ne mogu vise ovako...



Ja sam napisala to, i dalje se drzim toga.
A tebi zelim srecu u svemu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *