|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 16:27:59   
ljubicica5
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/DSC01646.jpg eto to je ta kuca

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 16:34:24   
Galicia
Ne vidim.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 16:39:26   
ljubicica5
izgleda da ne znam postaviti sliku :(

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 17:14:12   
ljubicica5
Žao mi je, pokušala sam postaviti sliku, ali nisam uspjela. Zanima me ima li jos neko ikakav savjet. Moram reci da je moja svekrva postala udovica sa samo 25 godina, ostala je sama s dva sina. Sama je kupila tu kucu. Svakako joj odajem priznanje, ne zelim je povrijediti ali ne zelim ni sebe dovesti u takvu situaciju...

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 20:45:22   
grozđe
Nista ti ne mogu reci dok ne vidim sliku user posted image

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 20:47:01   
InLove
Pokusaj preko www.slikomat.com

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 20:52:02   
Hanady RR
a zašto je bitan izgled kuće...poklonu se u zube ne gleda...
ako primaš poklon onda sa njim radiš što želiš a poklonodavac se ne mješa u to...
imovinu na poklon primajte paprirom i do roditelja ako treba...da ne bude sutra vi uložili a pola od buraza...niđe veze, naruše se odnosi radi zidova i dunuma...


a ja bih se majci zahvalila na mjestu voga supruga, rekla da cijenim njenu brigu..al da kuća na tom mjestu nije na ruku za posla i da zahtjeva ulaganja koja on ne može podnijeti sada...

nema šta da se majka ljuti...ako poklanja nek papirom pokloni a on o prodaji ili eventulano repraciji u vikedn kuću razmišlja kasnije nekada...sada nikome ne odgovara ničija ideja

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 20:54:28   
InLove

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a zašto je bitan izgled kuće...poklonu se u zube ne gleda...
ako primaš poklon onda sa njim radiš što želiš a poklonodavac se ne mješa u to...
imovinu na poklon primajte paprirom i do roditelja ako treba...da ne bude sutra vi uložili a pola od buraza...niđe veze, naruše se odnosi radi zidova i dunuma...


a ja bih se majci zahvalila na mjestu voga supruga, rekla da cijenim njenu brigu..al da kuća na tom mjestu nije na ruku za posla i da zahtjeva ulaganja koja on ne može podnijeti sada...

nema šta da se majka ljuti...ako poklanja nek papirom pokloni a on o prodaji ili eventulano repraciji u vikedn kuću razmišlja kasnije nekada...sada nikome ne odgovara ničija ideja

Haj vala jednom, potpis od do... user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
25.3.2014 0:30:33   
Vanne

IZVORNA PORUKA: grozđe

Vanne draga veliki pozdrav za tebe user posted image ... slabo sam na forumu, bebetina je jako zivahna pa se jedva i popiskim heheheh... bravo za tebe i da ti bude jos bolje user posted image

zajednica- sto kaze Galicia zakonom zabraniti user posted image user posted image


Neka neka grozdje user posted image samo nek ti je ziv i zdrav,forum nece nigdje pobjeci...samo uzivaj sa svojim sincicem,mogu misliti kako vam je lijepo...
Ja jedva cekam da donesem na svijet svoju pisuljicu i da uzivam u njoj user posted image
Poljubi R. Puno user posted image od mene...


< Poruku je uredio Vanne -- 25.3.2014 0:32:29 >


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:42:00   
ananas_ze
draga moja zasto je tebi odvojen sprat zajednica?
iz licnog iskustva,moj sprat,moj dom,moja 4zida za koja imam kljuc,nikom se ne prijavljujem ni kad idem ni kad dolazim, uvijek sam tu,a nisam,sto sebi dramu pravis? samo poslozi kocke i napravi kulturno distancu...

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:44:58   
ladyblue RR
eh da je meni svekrva na drugom spratu je ne bi to zajednicom smatralauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:46:20   
ananas_ze
a pismo macku o rep,samo oci u oci

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:47:03   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: ladyblue

eh da je meni svekrva na drugom spratu je ne bi to zajednicom smatralauser posted image user posted image user posted image

ko ni ja user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:51:02   
Anoniman
Nikakve veze nema je li s vama u kuci ili u odvojenom spratu. Potpuno ista stvar, al potpuno. Jer u svakom trenutku može da uđe, osjeća se kao u svom, vidi kad odeš, kad dođeš. Dođe sa svojim prohtjevom kad god hoće i ti ga ispunjavas. I sl.

(odgovor članu ananas_ze)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:52:46   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nikakve veze nema je li s vama u kuci ili u odvojenom spratu. Potpuno ista stvar, al potpuno. Jer u svakom trenutku može da uđe, osjeća se kao u svom, vidi kad odeš, kad dođeš. Dođe sa svojim prohtjevom kad god hoće i ti ga ispunjavas. I sl.


izvini ali to si ti dopustila. vrata se zaključavaju pa ako se skontaju pnda se lijepo kaže. nema ljutnje.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:52:53   
Hanady RR
Iskreno ženo ovo ti je predugo...
ako mu se baš moraš pismeno obratiti skarti malo...gdje ćeš nać čoJeka da ovoliko čita...šta ti je...pa i dk se u vojsku išlo cure su kraće pisale...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:53:44   
emči
jedna je kuća, bez obzira što je sprat odvojen, sve dok si u jednoj kući to je zajednica, pa kakva takva.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:55:49   
Galicia
A o cemu ste pricali prije udaje mislim jel bilo price o zivotu u zajednici.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:55:59   
Anoniman
Nisam dopustila ja ladyblue, nego moj muž. On nije u stanju da napravi granicu i zato mu i dajem jedino pravo rješenje ako ne želi da moje zdravlje bude skrhano zato što njima ne želi iskvariti. Ja zaključam da bi neko skontao da imamo svoju privatnost, a on s druge strane ne zaključa jer neko ko bi naišao bi mogao pomisliti da je zbog njega zaključano pa bi se uvrijedio. I sl stvari.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:56:50   
Hannica

IZVORNA PORUKA: emči

jedna je kuća, bez obzira što je sprat odvojen, sve dok si u jednoj kući to je zajednica, pa kakva takva.

Jesi to zaboravila kliknut na aniniman.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:57:31   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

to jedino moze shvatiti neko,ko je je ili je bio u slicnoj situaciji

Ja i svekiji živimo vrata do vrata,isti sprat. Ali ja sam apsolutno neovisna o njima. Živiš život kako želiš. user posted image



sve je do garda
ljudi nauče medjeda da igra a neko ne moćže svekrvi da objasni gdje joj je izlaz, odnosno ulaz
ja sam za to expert, za pokazati ljudima gdje im je mjesto, kad predju granicu, ne treba se pribojavati tudje reakcije, uvijek idem onom bolje da se taj neko ljudi na mene, nego ja na njega

al kažem prije svake reakcije prema majci muževoj ja bi pustila da prenoći stvar, jer jednom izgovreno uvijek ostaje izgovoreno, dal je vrijedno, dal si u pravu, dal je fer skontaj sama, jer posle njanjanja nema kajanja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:57:38   
Anoniman
Jesmo Galicia, i i tada sam mu rekla da je najbolje mimo zajednice i potpuno drugu priču mi je pričao prije udaje, onda BUM, zajednica prava.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:59:08   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nikakve veze nema je li s vama u kuci ili u odvojenom spratu. Potpuno ista stvar, al potpuno. Jer u svakom trenutku može da uđe, osjeća se kao u svom, vidi kad odeš, kad dođeš. Dođe sa svojim prohtjevom kad god hoće i ti ga ispunjavas. I sl.


izvini ali to si ti dopustila. vrata se zaključavaju pa ako se skontaju pnda se lijepo kaže. nema ljutnje.

potpis
mene moja sveki 'napala' sto se zakljucavam i ja joj kazem 'da mi ne moze bahnut kako ko hoce',Bgm se zena naljutila,al je i proslo a ja rahat,pa ni ja njoj ne ulijecem u kucu bez da pozvonim,zna se red

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 14:59:16   
bebacha
Ovo ti je jedan dobroamjeran savjet
ili izbriši "pismo" ili ga koriguje
vrlo lako se moze skonta ko si(npr stavila si ime kcerke) i mozes imat puno veci problema
meni da ni tvom muzu nebi bilo drago da vase probleme povlačiš po javnom forumu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
31.3.2014 15:00:04   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nisam dopustila ja ladyblue, nego moj muž. On nije u stanju da napravi granicu i zato mu i dajem jedino pravo rješenje ako ne želi da moje zdravlje bude skrhano zato što njima ne želi iskvariti. Ja zaključam da bi neko skontao da imamo svoju privatnost, a on s druge strane ne zaključa jer neko ko bi naišao bi mogao pomisliti da je zbog njega zaključano pa bi se uvrijedio. I sl stvari.



mene je svekar pitao zašto zaključavam vrata, rekla sam zbog onih koji prethodno ne zvone nego samo upadnu, zante svekre svega danas ima

a sad kad pozvoni, Ajša izadje i kaže stani tu dedo, sačekaj malo, možda mama doji Esmu a možda nije obučena user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *