|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vaše mane?
11.2.2009 14:31:33   
leli§
meni je dragi davno rekao onu poznatu "svako ima neku manu, a ja imam TEBE"user posted image user posted image user posted image user posted image

moje mane: (ali samo nekeuser posted image )
-previse realna (nekad ni to ne valja... treba mi ponekad da sanjarimuser posted image )
-sve MORA biti cisto (jutros mi je receno..."pa kuca je, nije apotekauser posted image )
-nanerviram se u sekundi

itd itd itd

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vaše mane?
11.2.2009 14:53:36   
ziki
Moje najgore mane, koje me najvise kostaju su
u svemu se vodim emocijama, izuzetno sam lakovjerna, i najgora da gutam dok mogu a ondauser posted image  od krenem od Kulina bana pa sve nadoknadim, i ono sto treba i ono sto ne treba.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vaše mane?
11.2.2009 14:56:40   
tea lana
moja najveca mana je brzopletost deginitivno,lakovjernost,tvrdoglavost,a po nekad znam biti i previse iskrena sto mnogi ljudi ne vole,mada ja to ne razumijem pa bolje sve u lice nego iza ledja

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: vaše mane?
11.2.2009 15:35:37   
hanabanana
A ko bi ih nabrojao...ali sam naučila da živim s njima. user posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vaše mane?
11.2.2009 16:48:56   
dana3
tvrdoglavost, iskrenost(ako je to mana),otvorenost(sta mi na umu to i na drumu.sa mnom se uvijek zna na cemu si) a dalje mnoge postove mogu potpisati

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: vaše mane?
11.2.2009 17:34:29   
dina_89
moje maneuser posted image

previse sam implusivna, na sve sto mi ne godi reagujem odmah i burnooooooo, i kad nesto naumim necu se okaniti dok to ne ostvarim a sigurno ih ima jos samo se ne mogu sjetiti saduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: vaše mane?
11.2.2009 17:35:25   
jagodicabobica
Uh imam ih puno al jedna me ubi a to je sto uvijek razmisljam sta ce neko reci na ovo ili ono, da koga neuvrijedim i sto sam sebi na zadnjem mjestu. Svima mora biti dobro a ja cu se snaci.
Isto mrzim kod sebe sto presutim puno stvari da bi izbjegla sukobe, odgojena sam da postujem starije(zna se na koga mislim.)  Isto ko da sam luda, radim na tome, necu vise da sutim nikom i bolje je sto na umu to na drumu(to je vrlina) razmisljam pozitivnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: vaše mane?
11.2.2009 17:41:42   
andji
previše iskrena,ali to ljudi ne vole,više vole da im pričaš šta žele da čuju,tvrdoglava,nestrpljiva,veliki detaljista(od kulina bana pa do...),ponekad se vodim osjećanjima a to ne treba tako(u nekim situacijama) a ponekad kruto realna da to izgleda kao cinizam,ili hvaljenje ili......imam ih(mana) kao i svako

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: vaše mane?
11.2.2009 17:57:39   
nikita
IZVORNA PORUKA: dina_89

moje maneuser posted image

previse sam implusivna, na sve sto mi ne godi reagujem odmah i burnooooooo, i kad nesto naumim necu se okaniti dok to ne ostvarim a sigurno ih ima jos samo se ne mogu sjetiti saduser posted image user posted image user posted image


Upravo sam i ja ovo posla napisati !!!

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: vaše mane?
11.2.2009 18:26:35   
bubamara80
mislim da sve mogu sama i preuzimam previše stvari na sebe i to me onda optereti

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: vaše mane?
11.2.2009 18:29:17   
beni29
Moja velika mana je to sto sam previse pedantna i zelim da je sve cakum pakum kako se to kod nas kaze. Ne mislim samo na cistocu nego i na sva ostalo uradjeni posao ma sve...i to me jako umara ali nazalost jos uvijke se nisma uspjela promjeniti mada ima napretka kako kaze MM.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: vaše mane?
11.2.2009 19:48:01   
Romali
IZVORNA PORUKA: bubamara80

mislim da sve mogu sama i preuzimam previše stvari na sebe i to me onda optereti


user posted image upravo sam u toj faziuser posted image



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: vaše mane?
11.2.2009 19:56:48   
medavi
Moja mana je definitivno to sto nemogu ostati dosljedna sebi kad je u pitanju princip, brzo zaboravim sve lose i vjecni optimista sto bi rekli dobar i budala na istoj deredzi, zato me mnogi neuzimaju zaozbiljno a trebalo ni da je to vrlina pa da se cjeni al  nazalost takvi smo mi ljudi .....ima oh jos dosta neke korigujem neke ne al sta cesuser posted image

_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: vaše mane?
11.2.2009 19:58:31   
mnn
ja sam tvrdoglava...ali sam se sada smirila...do prije trudnoče bila sam temperamentna...uh kako sam se znala naljutiti sve bi odmah opalila po tikvi...ali sad sam dobra...kaže mm da sam smirena...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: vaše mane?
11.2.2009 21:25:26   
Aminad
Kod ljudi vidim samo dobru stranu onu lošu ne, mislim da su svi ljudi dobri i da su zle vještice samo u bajkama i to me vrlo često skuuupo košta...


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: vaše mane?
11.2.2009 22:02:08   
adannn
Previše realna,osjećajna i previše da me svaka riječ gruba od nekoga pogodi,perfekcionista u svakom smislu,sve mora biti čisto,sređeno,pa Bože i to treba da ukinem i podhitno....Zatim lakovjerna,ali znam i da planem u sekundiuser posted image user posted image To je sve ali mogu da napišem još mnogo toga ali to bi zauzelo dvije stranice..

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: vaše mane?
11.2.2009 23:04:43   
Ummuisa
Moja mahana je što rijetko kad planem user posted image , ja radije ubijam polahko user posted image


(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: vaše mane?
11.2.2009 23:29:17   
Nunichi
Tvrdoglava,razmazena,preosjetljiva... Lako oprostim,ali vratim kad tad sto nikako nije dobro. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: vaše mane?
11.2.2009 23:30:35   
mala curica
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Tvrdoglava,razmazena,preosjetljiva... Lako oprostim,ali vratim kad tad sto nikako nije dobro. user posted image user posted image   user posted image user posted image
user posted image

user posted image    user posted image    user posted image     user posted image     user posted image     user posted image
Ista sam
Kao da si Skorpija u horoskopuuser posted image   user posted image    user posted image   user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: vaše mane?
16.2.2009 4:35:51   
Lorna
Blesavo sam tvrdoglava, planem lako - u sekundi bih covjeku glavu skinula (a vec sljedece bih mu krvi dalauser posted image ) i veeeliko sam zlopamtilo - tesko oprastam a nikad ne zaboravljam! "Cekam na ceku"user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: vaše mane?
3.3.2009 14:45:54   
ambera
najgora mana mi je iskrenost što stari kažu "što na umu to na drumu" ali to većina ne prihvata ali ja kad kažem šta imam osjećam se lakše to mi je poštenije nego ogovaranje a druga mana mi tvrdoglavost

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: vaše mane?
3.3.2009 15:12:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

A ko bi ih nabrojao...ali sam naučila da živim s njima. user posted image

jednom riječju, znam biti jako teška, ali se brzo vraćam.

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: vaše mane?
3.3.2009 17:41:21   
SelmydZany
Uhuser posted image pa,jako sam osjecajna i lakovjerna...jednom me neko povrijedi i treba da naucim nesto iz toga,a ja opet dobra,mislim da je svako kao ja...eh...ne volim se raspravljati,radije drzim u sebi ono sto mi smeta....i jos ih ima,ali...

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: vaše mane?
3.3.2009 18:23:17   
nikita
Nemam mana user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: vaše mane?
3.3.2009 18:24:37   
aammina
Nemam mana

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008 dosla je moja esmica pjesmica

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *