|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 16:13:27   
leona81
Lulu_ koja schollova krema za pete je najbolja, ja nekidan bila u dmu ali ih ima vise...koliko kosta?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 16:25:23   
acudesa
Cilit bang-narandžasti protiv kamenca (skup ali dugo traje)
Head & sholders šampon protiv peruti (koristim ga najmanje 10 godina)
Bekutan (ona blaža, rjeđa)dječija krema za lice (i ja i beba je koristimo)
Nivea kupka za bebe (tijelo i kosa)
Loreal tečni puder za lice (dugo ostaje na licu, onako lijepo)
Loreal lak za nokte-Jet set (može brat-bratu biti 7 dana na noktima bez krzanja)
oriflame peel off maska za lice-narandža
Garnier (essentials)-krema za lice....
probavala svašta ali ovo mi je najbolje

< Poruku je uredio acudesa -- 25.9.2009 16:29:01 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 16:26:35   
DM
A ja bih da pitam ako mogu na ovom mjestu gdje se u bih ima kupiti pamučnih pelena,ne onih tetra nego one sašivene i koja im je cijena kod nas


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 16:27:32   
Suzana
Idi na podforum BEBA imaš temu Platnene pelene, šije forumašica Mamina cura!

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 16:31:15   
acudesa
IZVORNA PORUKA: doublemum

A ja bih da pitam ako mogu na ovom mjestu gdje se u bih ima kupiti pamučnih pelena,ne onih tetra nego one sašivene i koja im je cijena kod nas



ja sam u fisu kupovala i nisu nešto skupe (čini mi se 2-3 KM), svekrva mi kupila ovdje u sa skuplje a nekvalitetnije, davno je bilo pa neka se javi neka friškija majka

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 16:32:58   
Ivona
BioShout(valjda se ovako nekako pise)-za fleke user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 16:38:45   
DM
Ma ne mislim na obične tetra pelena nego one što su swašivane kao i jednokratne( sa čičkom su)!
Vidjela sam da ih reklamiraju na rodinoj stranici(ako ih oni i ne prave)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 16:46:38   
acudesa
IZVORNA PORUKA: doublemum

Ma ne mislim na obične tetra pelena nego one što su swašivane kao i jednokratne( sa čičkom su)!
Vidjela sam da ih reklamiraju na rodinoj stranici(ako ih oni i ne prave)


evo suzana ti je napisala: Idi na podforum BEBA imaš temu Platnene pelene, šije forumašica Mamina cura!

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
10.10.2009 14:04:02   
Doraa
Moram izvjestiti svoje ženice o nečemu s čime sam oduševljena a koristim od nedavno: zahvaljujući vama probala sam HAFU pelene i moram vam reći da ste me spasile!
Ne mogu da vjerujem da ih nisam prije probala-zbog priča ne valjaju bla bla...
Bolje su od svih(izuzmimo pampers koji s astronomskom cijenom mora biti bolji ali ne toliko da vrijedi žrtvovat se jer razlika zaista nije neka)

Oduševile su me:
- prvo jer su napravljene kao gaćice (ja sam uzela tu varijantu)
- drugo rastezljive i mekane a ne smrde kao dr.jeftine pelene
- treće jednom sticajem okolnosti bebača nisam presvukla od 19.30 do ujutro u 10h (kontala ga presvući kad se probudi u toku noći kao inače ali on se nije budio) i ujutru suha piđamica a nigdje traga crvenilu niti osipu-mada sam očekivala haos!
-četvrto-najbolje od svega za 15KM dobiješ 60kom.tih super pelena ma ljepota. I manjoj bebi ću ih kupovati aBd kad se rodi

Hvala vam.                         

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
10.10.2009 21:43:41   
daca/maca
DAnas sam u DM-u kupila i isprobala neki prašak za skidanje kamenca iz kuhala, šerpice i sl. 1,2KM, super je efikasan...KUpiću i za svekrvu, da isproba..heheh...

Meni je super VENISH sapun za fleke, jer mi bebać sve živo isfleka od hrane, čorbice, sokića i sl...uvijek imam pri ruci sapunčić da protrljam fleku...

Moja kućna drogerija izgleda ovako:

- mr.MUscolo -žuti za kuhinju, super održava pločice, pod, ne pjeni....oko 4KM,
- ARF klasični, bez kojeg se ne živi...čisti sve živo, nije otrovan ko DOMESTOS ( kad ga štrcnem, guši me...)
- PRONTO -špricaljka za održavanje drveta, odbija prašinu-ovo sam otkrila neki dna-5KM, idealno za mame, špricneš i sve sija
- DENK MIT tablete za mašinu za suđe-iz DM-a, extra povoljne, i peru za 10. JA ne kupujem Calgonit, jer su skupe radi propagandnih poruka koje KUPAC PLAĆA, lopovluk žešći...
- PUR balsam za ručno pranje šerpa i tepsija...
- FAX standardni+ LENOR


i TO JE TO...bez puno ulaganja kućica se sija....

p.s. i MR MUSCOLO za staklo, pjeni super i efikasan je....

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
13.10.2009 0:16:07   
neki
Anitra za WC soljuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma preeeedobra stvar,kosta oko 4-5KM,a dozer je sa 6 punjenja(e bas ja znam objasnjavatiuser posted image )...Milina,a miriseeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
13.10.2009 0:35:53   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: neki

Anitra za WC soljuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma preeeedobra stvar,kosta oko 4-5KM,a dozer je sa 6 punjenja(e bas ja znam objasnjavatiuser posted image )...Milina,a miriseeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image


jel to ono sto ostaje na WC solji? ako je to to i ja sam prezadovoljna sa tim... ovde jos nema da se to kupi al nakupovala ja dole dok sam bila pa mi taman moze biti do nove godine hahaha =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
13.10.2009 0:39:08   
neki
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: neki

Anitra za WC soljuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma preeeedobra stvar,kosta oko 4-5KM,a dozer je sa 6 punjenja(e bas ja znam objasnjavatiuser posted image )...Milina,a miriseeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image


jel to ono sto ostaje na WC solji? ako je to to i ja sam prezadovoljna sa tim... ovde jos nema da se to kupi al nakupovala ja dole dok sam bila pa mi taman moze biti do nove godine hahaha =)

Jeste to je touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
13.10.2009 0:43:04   
Ilhana RR
U zaboravi reci da sam prezadovoljna sa maramicama koje kupe boju tokom pranja vesa... Ovde se zovu Color Catcher... primer malo prije sam prala sve moguce boje su bile, crveno zuto plavo rozo... doduse sve su bile svijetle al kad sam izvadila ves i stavila na strik ispala mi je maramica... crveni se kao moje crvene pantalone... nedo Bog da sam oprala bez maramice hehe =)

Isto takodjer sam zadovoljna sa Woolite ili kako se vec pise... stvarno boja ostaje duze u vesu =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
13.10.2009 0:53:47   
malaaaa
greska sory


< Poruku je uredio malaaaa -- 13.10.2009 0:54:27 >

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
18.5.2010 20:41:01   
acudesa
Postovi sa DM-proizvodi
IZVORNA PORUKA: neki

Ne znam postoji li vec ova tema,ali me zanima da li ste zadovoljne DM-proizvodima,uopste,kozmetika,djecije stvarcice itd.?Ja sam odlucila da cu tamo sve kupovati sto se tice proizvoda babylove,za moju bebicu,bas sam zadovoljna.A vi?


IZVORNA PORUKA: Najdraza mama

Sve pohvale za njihove prizvode koristim kupke,pjene za kosu (za kovrdze) odlicna je a ima i zastitu frizerka mi je preporucila,maske za lice ,krema za lice ...sve ovo nebi pocela da koristim da nisam cula mnoge preporuke i rijeci hvale a cijene vrlo povoljne ..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Happy

Ja isto sve u DM-u kupujem i super su mi.... ALi sam se nadala da će doći i NiVEINA dekorativna kozmetika (jer se nalazi u drugim DM-ovima)... Ali ništa.....
ALi su im proizvodi super.... i super su im cijene :)




IZVORNA PORUKA: ebru

U DM-u kupujem hranu za Monu,pempas,cucule,maramice,osvjezivace prostora,a skoro sam i kupila nesto od njihove marke DenkMit prasak,omeksivac,deterdzent za sudje(super je),sprej za staklo i tekucinu za podove(isto super,mirise mmm)...prasak i omeksivac jos nisam probala...
Sto se tice duda za flasice od babylove sa njima nisam bas zadovoljna kao i sa nuk-ovim(nekako su mi pretanke)pa kupujem u drugim trgovinama(babynova)



IZVORNA PORUKA: *sunce*

user posted image  za DM često navraćam kod njih jer su mi na putu ka kući, eto baš juče s mamom uvratila se i kupim njihovu kutijicu za čuvanje cucli u kojoj se usput može i dezinficirat cucla nekako u mikrovalnoj ma piše tamo na uputstvu i kupim neku zakačku za cucle eh i da krema za noge babylove ali nisam je stigla sinoć isprobat pa ću danas user posted image  
inače uzimam dosta proizvoda kod njih i zadovoljna sam user posted image

eh da za trudnice koje zanimaju one pelene platnene poput pampers oblika sa umetcima onim imate ih kupiti i u Dm-u juče vidjoh oko 24,00km komad.



IZVORNA PORUKA: lamka

ja sam prezadovoljna
sa njihovim proizvodima vec duze vrijeme lamiji uzimamaq baby love maramice i kreme za guzu
a sad smo uzeli i kupku pa cemo vidjeti
kupila sam i njihove tablete za pranje suda pa cemo da probamo
u ostalom sve sto sam dosad uzela i probala zadovoljna sam



IZVORNA PORUKA: zvončica

Dobar je DM, počela sam uzimati kupke i kremice, a imaju i dobru ponudu vitamina. Ma super mi je što mogu švrljati, a da me niko ne pegla. Imaju dobru ponudu, nađem ja svašta tamouser posted image



IZVORNA PORUKA: adannn

Ja sam preyadovoljna,mada sam kupila za bebu samo jednu flasicu Baby love,a Balea proizvodi kao i ostali su super.Kupila sam nedavno Balea piling za tijelo od maline i ekstra je zaista sam pokusala sa mnogim pilinzima,kao sto su Avon,Oriflame i zaista su precjenjeni i skupi a Dm je superuser posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Happy

Meni je DM super... Ja kupujem sve njihovo za kuću... Samo ne kupujem omekšivać, jer mi ne miriše kao lenor... OStalo super user posted image user posted image user posted image
Moja mama koristi tablete za mašinu za suđe i kaže da su super i čula sam od drugih, ali  je nemam mašine user posted image




IZVORNA PORUKA: mamy Sabina

Kako se otvorio DM kod nas,kupujem skoro sve od higijenskih
potrepština kod njih.Tečni deterdženti za veš su odlični,oni Denk mit
,sredstva za čišćenje kupatila isto.Kupujem i balea prizvode;piling
za tijelo s mirisom maline je odličan,babylove maramice divne!
Kupujem i Alnatura proizvode!Još prilikom plaćanja dobijem kupon za popust od 10% za iduću kupovinu!


IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

i ja kupujem neke proizvode u DM-u. Kako ni jedna prodavnica mi nije bas blizu ne kupujem cesto. Inace kupujem kupke Balea, Alnaturine proizvode pretezno za malog, a poce li smo i sa Baby love pelenama... Ima jos tih sitnica samo mi ne moze pasti na pamet. I bas bih voljela da mi se u blizini otvori jedna DM ranja jer ovako ili moram u Ferhadiju ili na Grbavicuuser posted image


IZVORNA PORUKA: Pankica

Još prije nego sam se porodila, moja kuma mi je rekla za DM-ove babylove proizvode za bebe.Nahvalila mi je šampon, koji neće sigurno "ugristi" bebu za okice prilikom kupanja, losion za tijelo od lavande, ulje, itd. i zaista sam se uvjerila da je baš tako. Prezadovoljna sam, a i prve pelene i vlažne maramice za guzu mog user posted image  su bile babylove. Onda sam prešla na Violetine, ali sam se evo ponovo vratila babylove pelenama, nakon sunećenja bebe, jer su zaista puno mekše i zasigurno, bar je moje iskustvo takvo, neće propustiti sa strane, što mi se dešavalo sa Violetinim pelenama. sve u svemu, user posted image user posted image user posted image  za DM proizvode!



IZVORNA PORUKA: slono

Ma dm je extra. Uvijek tamo skrsim para, a nema sta nema. Otkrijem uvijek nesto novo.
Plasticne kasikice u bojama su super, flasice male babylove su med, tako jeftine.....user posted image user posted image
Moram probati te tablete za masinu, hvala na preporuci! user posted image user posted image

Nisam znala za taj popust-karticu!!!!! Je li to stvarno postoji????
Neki dan sam tamo ostavila 90KM i nista mi ne dadose, misa im!!!user posted image
Uglavnom, hvala im sto dodjose u nase gradove......




IZVORNA PORUKA: slono

Sve njihove sumece tablete su mrak i tako jeftine.
Preporuka: DAS gesunde PLUS, 20 tableta calcium1000 + D3, kostaju samo 3-4 KM.
user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Beboni

Eh,evo jednog ovisnika o DM-ovim proizvodima. Naprosto, ne mogu da odolim,a da ne uđem u DM kad god prođem pored nekog user posted image . Obožavam DM-ove proizvode i "navukla" sam mnoge oko sebe na njihuser posted image . Sve kupujem tamo, od hemije za kuću do ličnih higijenskih proizvoda. Baš sam sinoć kupila i za svog user posted image kupku i šampon, puder, pelene....pa da i to isprobamo. Gelovi za tuširanje su im fantastični, svaki divno miriše, pilinzi za tijelo, šamponi, mmmmm. Kupila sam i njihovu Alverde šminku, odlična je. Prirodna, a jeftina. U mojoj kući nema niti jedan proizvod koji nema markicu DM user posted image . Proizvodi su im jako kvalitetni i sigurni i većina ih ima jako dobre ocjene od Stiftung Warentest-a user posted image . I što je najbolje, cijene su im jako povoljne, naročito kad se uzme u obzir kvalitet.
I sviđa mi se to što prodavačice uvijek pozdravljaju kupce kad ulaze i izlaze iz DM-a user posted image . To je kod nas rijetkost.





IZVORNA PORUKA: travnik

Evo jos jednog ovisnikauser posted image
meni je dm super i tamo sve kupujem od kozmetike,higijenskih proizvoda,ma sve im je super.
pelena bebylove su extra,dublje su i mekse od violetinih(koje propustaju,barem kod mog dijeteta)a jeftinije od pampers(bojkotujem).tecni sapun za ruke, afrika, je odlican,predivno mirise.
i svaki put kad sam napolju uletim u dm i moram nesto da kupim.eto danas smo kupili miris za wc skoljku i tecni sapun.user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ja sam bas danas kukala mm kako kad god udjem u DM izadjem sa punom kesom-dvije.
Strasno... user posted image
Ali sta da se radi,kad svaki put nadjem nesto novo i zanimljivo.
Sad sam se navukla na one maramice za sve moguce svrhe... user posted image
Staklo,laminat,kuhinja i slicno...super su mi. user posted image One su mi najnoviji pronalazak. user posted image


IZVORNA PORUKA: mnn

dm pelene su super, moj maleni ih voli jer ga ne stežu.a na pamersice je alergičan...dobije crvenilo od njih.i dobre su mu još one huggies.inače dm proizvodi su mi svi ok, imaju dobre stvari.u rh su pelene od ''9kg oko '0kn.nisu puno a ima ih dosta.


IZVORNA PORUKA: daca/maca

DM je ZAKON, sve na jednom mjestu, pristupačno, svježe, kvalitetno....a često ima i akcijskih ponuda...heheh...baš ću probati pelene....imaju i za kupanje pelenice.....i to cu probati....a mreža protiv komaraca je SUPER, 4-5KM, nabacim preko kolica kad smo u prirodi....
p.s.
za one iz Sarajeva: Otvorio se jedan i na KOREJI....vidjeh neki dan...



IZVORNA PORUKA: breskvicaa

koristim njihov sampon za kosu balzam i serum i jako sam zadovoljna sa proizvodima uzimam vec drugi put super suuser posted image



IZVORNA PORUKA: lejlaze

I ja koristim svasta nesto iz DM-a, zadovoljna sam.
Prasak protiv kamenca, miris za masinu za sudje, krpe, miris za tekstil, omeksivac, sampon  za kosu (za mene)...



IZVORNA PORUKA: new mama

E u DM ako ne udjem i ne kupim nesto ako prolazim hoce mi nesto biti,tamo kupujem i njihove proizvode,ali i proizvode dr. proizvodjaca,a za bebu naravno isto,a sto se tice njihovih proizvoda maramice za bebe one zelene od kamilice,probala sam i njihove pelene,pa pelene za kupanje,njihovu kremu za suncanje,balea sapun,nekad gel za tusiranje,a kupim i mm,sredstva za ciscenje i tako ima jos nekih stvarcica,to je ukratkouser posted image


IZVORNA PORUKA: tea lana RR

Ja koristim vec tri mjeseca babylove kremu, kupku i sanpon za osjetljivu kozu jer mi je Lana pravo sklona alergijama.Sve je bez mirisa,prozirno,bez konzervansa i puno bolje su mi se pokazali nego Niveini prozivodi a duplo su jeftiniji.Kupka za osjetljivu bebinu kozu kosta 3.' ili4km 200ml.Krema 150ml tuba je 3.5km isto za osjetljivu kozu



IZVORNA PORUKA: shejla

i meni je DM omiljena radnja...user posted image  Onaj u ferhadiji, narocito, jer mi je usput...kad god prolazim udjem i nadjem nesto sto sam zaboravila jucer ili prekjucer...user posted image
Tablete za sudje su super... i duplo jeftinije od calgona i calgonita i ostalih "100 u 1". I ostale "cistilice" tamo kupujem, kao i kozmeticke proizvode, a i za bebe naravno....
Preporucujem i tekucinu za ciscenje onog crnog sto se nakupi na silikonu u banji...(znate ono na spoju lavaboa, kod plocica od vlage uvijek pocrni i nema sanse da se skine). E pa ima denk mit cistilica, ne znam sad tacno kako se zove... ali je bijele boje pakovanje, ono sa prskalicom... stoji tamo gdje su i ostale cistilice i samo je ta u bijeloj ambalazi.... Ako naidjem ovih dana u DM, pogledacu kako se tacno zove user posted image


IZVORNA PORUKA: teta berta

babylove user posted image user posted image user posted image  A kad odem tamo uh uvijek svasta nakupujem i sta treba i netreba


IZVORNA PORUKA: martajay

kašičice za hranjenje beba su super, takođe.


IZVORNA PORUKA: Saraya


Ja bas sinoc uzela ono njihovo zeljezo(sumece sa vit C), prvi put u zivotu da mi odgovara ukus, inace mi bude muka od svakog preparata zeljeza, zmireci pijem, i obavezno dobijem proljev... Ovo mi dodje ko sok... user posted image user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: neki

Ja sam neki dan otkrila kremu za depilaciju sa kokosom 125ml 3,50KM,i suuuuuuuuuuuuuuper jeuser posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

I ja sam otkrila kremu za suncanje SUNDANCE spf 30(UVA i UVB). Predobra. Dijete je prvi dan bilo citav dan na suncu i nije ni trunkicu pocrvenilo.Ali smo joj i momacki i mazali, sto jest jest.Kosta 9 i nesto KM.



IZVORNA PORUKA: nikita

Posiljka iz DM-a :

user posted image

Bas sam sretna jer sve skupa kosta oko 18 KM a sve mi je super !!!



IZVORNA PORUKA: gvendolina

Trenutno koristio baby love pelene,prezadovoljniuser posted image user posted image user posted image
ostalo nisam probala,ali moracu kad slijedeci put odem u kupovinu




IZVORNA PORUKA: mamina cura

Kupila sam mami kremu za bore, dnevnu.... kaze da joj se pocela voda odvajati od kremeuser posted image  Ostalo sve pozitivno do saduser posted image



IZVORNA PORUKA: ena23

Gel za tusiranje od kokosa- joj kako miriiiiiii- nisam vjerovala ali bolji je i od dove i nivee i sta ja znam kojih poznatih marki... Zivio DM user posted image



IZVORNA PORUKA: tea lana RR

Gelovi za tusiranje nemam kakvih nema ja sad ljeti preferiram onaj od limete 200mil 2.15km.


IZVORNA PORUKA: bloom

Ma ja tamo svaki put nesto novo otkrijem. Najnoviji mi je tonik za tijelo-limun. Samo sta radim, prskam se tim. Super je za ljeto, jer bas osvjezava, a ima i super osvjezavajuci miris. Pumpica za prskanje mu je isto super, jer bas rasprska na veliku povrsinu koze.


IZVORNA PORUKA: dady

Ja sam prezadovoljna DM-om! Kad god odem potrošim bruku para,al mi stvarno nije žao jer je sve super kvalitetno!!!
user posted image
Mi koristimo BABYLOVE pelene i vlažne maramice, i guza nam je super bez i jedne tačkice osipa,super glatka !!!
A i cijene za razliku od drugih drogerija-parfimerija su naj naj povoljnije!!!



IZVORNA PORUKA: tweety

Ma DM je zakon!Koristimo Babylove pelene,kašikice plastične,maramice,gel za kupanje od glave do pete,sapun.Od Balea proizvoda:gel za tuširanje,šampon,sapun za ruke,pjenu za brijanje,mm koristi i roll-on,piling za tijelo,piling za stopala.Naravno kupimo i ostalih proizvoda jer su jeftiniji nego u drugim prodavnicama.

user posted image user posted image user posted image user posted image za DM



IZVORNA PORUKA: sarayka

Prezadovoljna DM tableticama za mašinu za sudje....40 kom 9,90KM to je extra povoljno a nisu nista lošije od ovih markiranih za reklama (Somat, calgonit) to kazem sa zadovoljstvom jer mi je trebalo dosta vremana ubjeđivanja da probam i sad samo te kupujem...user posted image
PS: omekšivači za ves nisu nista specijalnouser posted image




IZVORNA PORUKA: Sonja

bas su im proizvodi super
mikoristimo plasticne kasikice za bebe ...super su
i neki dan smo kupili casu sa kljunom ...predobra je..kljun je mekan i Adin ga sad zzvaceuser posted image godi mu za zubice..


IZVORNA PORUKA: milenium

ja se upravo vratila iz dm-a,kupila onu bocu-čašu za piti ali ne s plastičnim kljunom nego s gumenim,al izgleda isto ko plastični,nebih ni skužila da nisam opipala user posted image 11,5km ,zatim maramice za guzu(ne vlažne)3,5 km i još jedne neke nove 100kom 4,3km.user posted image



IZVORNA PORUKA: zaha

ja takodje kupujem dosta stvari u dm pelene nisam probala,tablete za pranje posudja su extra samo flasice za bebe ni njihove nisu dobre jer i one imaju oznaku 07 a na nekoj temi sam procitala da oslobadjaju neki kancerogeni sastojak i ja sam je izbacila iz upotrebe,a i ovi proizvodi sa spiska mi se ne svidjaju....


IZVORNA PORUKA: magnolija*

zadnje sto sam kupila u DMu je Baleina kupka za tijelo od magnolije i vanilije i predivno mirise. Isto tako baleina dezedorans protiv znojenja "sensitive" (poveca boca) mi se pokazao pravo dobar, inace mi nista ne pomaze osim rexone, al ovaj je user posted image (a cijena mu je jos bolja 2,'0KM, za razliku od one rexone od 5,5KM, zlo mi kad je moram kupiti user posted image ). Inace su mi skoro svi baleini proizvodi dobri kao i njihova alverde marka.


IZVORNA PORUKA: noaa

E sta cu kad su mi najbolje baby love pelene a sto se tice usluge i ponudeuser posted image



IZVORNA PORUKA: Super dada

I ja se radujem otvorenju DM u komsiluku, ali mi se nikako ne ide medju masu ljudi da ne donesem kakav virus kuci, ili nedoBog ovu novu gripurinu.

DM-ove Babylove pelene su definitivno najbolje. Ja sam probala i Pampers i Violetu. U odnosu na ove za svjetlosnu god su bolje.





_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: produkt kojim ste zadovoljni
18.5.2010 22:30:45   
Ilhana RR
Ostatak postova sa teme DM:


IZVORNA PORUKA: anidla

za sve mame koje koriste Aptamil, u DM-u iskruzite iz kataloga slicicu sa kutijom Aptamila i jos dodatno imate popusta na hranu...Uzela sam im 10 kataloga i samo kruzim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: škorpija

Za sve mame koje koriste Hipp, jučer sma bila u onom u grand centru na ilidži i ako kupite hipp 1 ili 2, na poklon dobijete kutiju hipp 3, koji se koristi od 10. mjeseca, ako vam i ne treba možete je poklobniti nekomuser posted image



IZVORNA PORUKA: scarlett

Ako kupite Johnson ulje ili vlažne maramice u DMu, dobit ćete Johnson šampon 200ml gratis.



IZVORNA PORUKA: Nedi

Preporučujem DM-ov miris za mašinu za suđe, i DM- ovo sredstvo za tepihe 



IZVORNA PORUKA: *pcelica*

U DM-u sam kupovala baby love kozmetiku i maramice i zadovoljna sam njihovom kvalitetom, pelene nisam jos uvijek smo na pampersu ali prve prilike kad budem isla kupujem da probam jer sam o njima cula samo rijeci hvale, jos se niko koga poznajem nije pozalio na njih.



IZVORNA PORUKA: myb@by

Dr. Beckman lovac na boje.Super stvar.Veš ne poboji a kod bijelog uklanja sivilo.



IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Mi smo prezadovoljni kupkama, tecnim sapunom, hig. uloscima, maskama za kosu, alverde dnevnom kremom, alverde sjajilom za usne...Trenutno mi vise nista ne pada na pamet.
Aaaaa tu je i flaster za posjekotine, super kvalitet i cijena- 1m=1,5KM




IZVORNA PORUKA: Romali

Ja ponekad koristim DM-ov omekšivač, bijelo pakovanje. Blag je i zadovoljna sam.
A o cijeni da i ne pričam user posted image



IZVORNA PORUKA: emma.L

Ja sam tek kupila Balea kremu za lice 24h sa hialuronskom kiselinom- i odlična je user posted image . Prije sam kupovala njihovu dnevnu i noćnu, a sad sam prvi put uzela ovu i još je bolja.



IZVORNA PORUKA: scarlett

Meni je od DMovih omekšivača najljepši Oriental nights, ali ja volim da veš miriše puno, pa ga ne koristim više, jer su mi DM-ovi omekšivaći blagi i ne mogu mi biti 10 dana. Koristim inače Ornel Vanilija Čokolada.
Za user posted image sam do prije 3 mjeseca kupovala chiccov u DM-u (''-7,-KM), ali ga više ne viđam. Jeste li u toku zašto ga nema i zna li neko koliko chicco košta u njihovoj prodavnici?



IZVORNA PORUKA: faris0''

Chicco omeksivac u Merkatoru u  njihovoj (chiccovoj) prodavnici , kosta 7 km, nekad ga trenutno nemaju ali brzo dodje.



IZVORNA PORUKA: milenium

još nešto,isto u mostaru u dm-u,bila je akcioja ako kupite hipp maramice,3 kašice ili soka na kasi dobivate hip ulje (ili je bio šampon ,ma nije ni bitno)i na kasi nam gospoa prodavačica kaže''''ma ništa od toga,joj što nas nerviraju ovi dobavljači,stave nam letke po prodavnici kao neka akcija a ne dostave nam ono što daruju''''!user posted image

sveži to mačku o rep!



IZVORNA PORUKA: neki

Danas sam kupila neko cudo za otcepljivanje odvoda,zelena kesica,ne znam ima li i 50g,kosta 1,20KM,otcepilo mi odvode momentalno,juuuuuupiuser posted image user posted image user posted image A nije mi mogao ni Mr.Muscolo pomociuser posted image user posted image user posted image Ja se izbezumila,cuj 1,20KMuser posted image
I kupim to cudo u prahu za ciscenje ves masine(pisala sam na drugoj temi o problemu sa masinom za ves),koje kosta 3,75KM i zaista je cudo,ves i masina mirom mirisuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. DM je zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: martajay

denk mit vlazne maramice za ciscenje stakla i ogledala.
odlicne su!




IZVORNA PORUKA: boogy woogy

Ja takodjer sve kupujem u DM-u. Pored toga sto se isplati, izbor je veliki. Meni su Alnaturini prehrambeni proizvodi fantasticni. Takodjer, to je jedino mjesto u gradu gdje mogu kupiti siroku paletu eko-proizvoda (od pelena "Alana", kozmetike "Alverde" do sredstava za ciscenje "Frosch").



IZVORNA PORUKA: w.pooh

IZVORNA PORUKA: Breskva
i moram pohvaliti malene svjećice od vanilije koje koštaju čitavu 1.20KM-sva mi soba miriše a nisam je ni zapalila (napokon da sam našla sredstvo koje će mi širiti miris)...

Breskva jel imaju samo od vanilije ili ? I u kakvom su pakovanju?




IZVORNA PORUKA: boogy woogy

Meni su Frosch proizvodi super. Moram ipak napomenuti da nisu jaki ko'' recimo "Domestos" (koji je cisti otrov i od kojeg me pluca bole i pocnem kasljati ko luda). Super mi je Frosch sredstvo za ciscenje na bazi octne kiseline. Neko je rekao da DM-ovi omeksivaci ne mirisu ili pak kratko drze miris, ja upravo iz tog razloga ih i kupujem. Moj sin je imao Atopijski dermatitis i sve dok nisam izbacila agresivna sredstva za ciscenje nije mu se smirila koza. Nismo ni svjesni koliko udisemo toksicnih materija upravo iz sredstava za ciscenje. Istrazivanja su pokazala da porast alergija kod djece direktno su povezana sa sredstvima za ciscenje.



IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Evo i ja da podijelim par proizvoda DM, sa kojima sam zadovoljna:
1.sapun protiv mrlja
2. maramice za plocice
3. maramice za staklo
user posted image





IZVORNA PORUKA: aazra

Od DM- ovih proizvoda najviše kupujem kaladont, kremu za oci alverde i kremicu protiv pelenskog osipa. ta kremica dodje u maloj zelenoj kutijici - to su oni proizvodi sto stoje pred kasom u malom pakovanju.
 
Pokusavam se sjetiti znam da ima jos toga njihovog..

AH DA!
SREDSTVO PROTIV KAMENCA ZA VES MASINEuser posted image
Puno je jeftinije nego calgon i duze traje - mislim da dodje kila i po, vise nego duplo u calgonu. Ja ga stavljam jednom sedmicno i traje mi pola godineuser posted image
 



IZVORNA PORUKA: Atarka

Babylove krema za bradavice- ja ih nisam mazala sa ovom kremom, vec sa AD kapima, ali sam otkrila novu namjenu ovoj kremici. Ako neko ima ispucalu kozicu oko noktiju, ova kremica je spas. Sadrzi lanolin i E vitamin i vrlo brzo zamladi. Isto je dobra za ispucale usne. user posted image



IZVORNA PORUKA: bella

Babylove krema za bradavice- SPASuser posted image -  savjet je ponijeti odmah u bolnicu, koristiti i prije poroda za bradavice, univerzalna kao melem...( a kosta samo 3.30 KM)
i babylove pelene, najbolje su se pokazale, nema crvenila na guzi, tako da krema protiv pelenskog osipa nije ni potrebna...user posted image
Od Pampersa se pojave sitne bubuljicice na guziuser posted image




IZVORNA PORUKA: dady

Meni je uglavnom sve iz dm-a,i prezadovoljna sam!!! Čak smo probali i kašice za D i predobre su!!!Velika košta 1,79km,a ima raznih okusa,koje nema ni jedan drugi proizviđač!user posted image I naj bitnije D se sviđaju!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: leona81

proizvodi koje smo mi koristili a pokazali su se super
babylove
pelene odlicne
ulosci za grudnjak za dojilje isto kao avent samo puno povoljniji
maramice zelene su nam previse mokre a svidjaju nam se bijele
vata
bebi ulje
kasikice plasticne
termometar za vodu
cetka i cesalj
makazice za nokte
krema za bradavice i ulje za strije za trudnice

denkmit
maramice za wc
balea
dezodoransi
tecni sapun
dontodent
konac za zube
profissimo
aluminijska folija
vrecice za led
krpe
sundance sve je super a jeftinije od ostalih
alverde sjaj za usne

u Hrvatskoj su mnogo bolje pogodnosti, popusti i izbor mnogo veci a posebno me se dojmilo ovo i nadam se da ce i kod nas nesto napraviti slicno
http://www.dm-drogeriemarkt.hr/arhiva/20







IZVORNA PORUKA: ivana st

Kupila sam neki dan zeleni čaj sa limunom i đumbirom i čaj je za 5 user posted image , u DM-u je i inače odličan izbor čajeva!



IZVORNA PORUKA: anidla

evo za sve mame koje koriste pampers pelene informacija da ako kupite jumbo pakovanje pelena na slijedecu kupovinu istoh imate 10% popusta....user posted image



IZVORNA PORUKA: aya

U dm- u sam kupila super tecni deterdzent za ves u boji (tamno plava kutija, oko '',50KM) super pere pogotov uflekane user posted image  stvarcice.

Takodje sam kupila i dodatak deterdzentu u prahu za skidanje fleka na bazi soda efekta - krpe i ves nikad nije bilo tako bijel (mislim da je to oko 9,00KM)



< Poruku je uredio acudesa RR -- 19.5.2010 8:00:39 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: produkt kojim ste zadovoljni
19.5.2010 8:06:26   
mala86
cure kako se zove taj sapuno protiv fleka iz dm-a?u zadnje vrijeme ih imamo bas puno

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: produkt kojim ste zadovoljni
19.5.2010 8:29:22   
bebacha
ja sam bacila kutiju od njega al misli da se zove Denk Mit ili tako nesto.kosta oko 1,30KM.ja sam prezadovoljna s njim

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: produkt kojim ste zadovoljni
19.5.2010 8:53:58   
mala86
ok hvala,nema kise pa u prosetat danas do dm-a,ako do podne ne padne!a fleka imam tonu,od mrkve su mi najgori,sipercici-uzas

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: produkt kojim ste zadovoljni
19.5.2010 19:51:58   
larina
ja koristim sprej ariel za fleke-nije los,samo meni je bolji "ace" ima ga u dm-u to je ona tecnost za izbjeljivanje vesa samo sto je ovo  za sareni ves i uspjesno skloni fleke

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: produkt kojim ste zadovoljni
19.5.2010 21:00:56   
mala86
kupila danas ovaj sapuncic u dm-u i mogu rec za prva pranja siperaka(mojih bolnih tacaka)super je!i ne kosta super,a skida mrkvicu,koja je meni dosad bila najgora...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
19.5.2010 22:54:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Doraa

Moram izvjestiti svoje ženice o nečemu s čime sam oduševljena a koristim od nedavno: zahvaljujući vama probala sam HAFU pelene i moram vam reći da ste me spasile!
Ne mogu da vjerujem da ih nisam prije probala-zbog priča ne valjaju bla bla...
Bolje su od svih(izuzmimo pampers koji s astronomskom cijenom mora biti bolji ali ne toliko da vrijedi žrtvovat se jer razlika zaista nije neka.                      



Opet ja,već sam negdje pisala,ali ne dobih odgovor.
Da li neko zna gdje u Bihaću ima kupiti hafu?

(odgovor članu Doraa)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
26.5.2010 19:13:35   
maja78 RR
joj stalno zaboravim na njih ali sad kad sam ih ugledala moram ih spomenuti
space bag su mi spasile stan, a ovdje vidjeh i ovaj set za "rendanje" peta isto je odlicna stvar

http://www.ringeraja.ba/studio-moderna


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
22.6.2010 23:33:59   
Ilhana RR
Cure samo da podjelim sa vama da se ovdje, neznam jel dole, pocelo da prodaje proizvodi koje koriste poznati frizeri u svijetu...

probala sam sampon i balsam TREsemme i prezadovoljna sam =)

user posted image

Samo ja sam uzela za ofarbanu kosu

Ima prelijep miris, nije ono pretjerani kao vecina sampona...

Uzela sam samo onaj mali reko da probam samo i fakat je predobar, sutra idem odma kupiti one od litar ;)

Ako gdje nadjete probajte necete se pokajati ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *