|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 60 61 [62]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
21.1.2016 21:51:43   
Visnja RR
SARAJEVO CENTAR - POSAO: BRAINOBRAIN TRENER.

Poslovnu priliku za profesore pedagogije, psihologije, učiteljice i odgojiteljice pronađite u Brainobrain centru.
Brainobrain Sarajevo poziva mlade i ambiciozne ljude da saznaju više o Brainobrain programu i postanu Brainobrain treneri.
Prijave slati na email adresu: Brainobr@brainobrain.ba, brainobrain@outlook.com.
Kontakt tel: 062 647 883

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ivana99999)
Neposredna veza do poruke: 1526
   RE: Trazim posao
26.2.2016 13:40:21   
bananica
Zdravo

(evo mene opet )

Pocela sam prije nesto vise od mjesec dana da radim online, iskreno nisam nesto ranije vjerovala u to, al vidim dosta raje radi, pa reko da i ja probam
Uglavnom za pocetak trebas imati gmail i mozes se registrovati.
Stavljam i link pa ko zeli, neka proba

http://misliunaprijed.blogspot.ba/

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1527
   RE: Trazim posao
13.4.2016 10:38:06   
lulaloo
Ne nadjoh temu "nudim posao" pa da ovdje kopiram post:

Drage zene,
Trazim, po preporuci, tetu za ispomoc u kucnim poslovima i pomoc oko bebe od 3 mjeseca i sl.
Mi vec imamo tetu koja je kod nas 10 godina, ali iz zdravstvenih razloga vise nije u mogucnosti da radi.
Potrebno ASAP :)
Hvala svima unaprijed.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 1528
   RE: Trazim posao
13.4.2016 13:39:20   
colito
Pozdrav drage zenice
Posjetite stranicu i like za nju ,mozda nadzete nesto za sebe i za nase male pilice ,sve na jednom mjestu ( cjene su nize nego na ostalim online stranicama user posted image user posted image ) udzite pa pogledajte ,uporedite ;)

Unaprijed hvala,nadam se da cete naci nesto za sebe da narucite user posted image

https://www.facebook.com/uvoznaroba/

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 1529
   RE: Trazim posao
24.5.2016 19:44:10   
bananica

IZVORNA PORUKA: bananica

Zdravo

(evo mene opet )

Pocela sam prije nesto vise od mjesec dana da radim online, iskreno nisam nesto ranije vjerovala u to, al vidim dosta raje radi, pa reko da i ja probam
Uglavnom za pocetak trebas imati gmail i mozes se registrovati.
Stavljam i link pa ko zeli, neka proba

http://misliunaprijed.blogspot.ba/




nakon nesto vise od 4 mjeseca rada, moram opet pisati....mene je ovaj posao odusevio, tolike mogucnosti ne vidjaju se nigdje ... interesantno, zabavno, al sto je najbitnije unosno....ja toplo svima preporucujem , pocnite, necete se pokajati

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 1530
   RE: Trazim posao
24.5.2016 21:01:57   
bananica

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: bananica

Zdravo

(evo mene opet )

Pocela sam prije nesto vise od mjesec dana da radim online, iskreno nisam nesto ranije vjerovala u to, al vidim dosta raje radi, pa reko da i ja probam
Uglavnom za pocetak trebas imati gmail i mozes se registrovati.
Stavljam i link pa ko zeli, neka proba






nakon nesto vise od 4 mjeseca rada, moram opet pisati....mene je ovaj posao odusevio, tolike mogucnosti ne vidjaju se nigdje ... interesantno, zabavno, al sto je najbitnije unosno....ja toplo svima preporucujem , pocnite, necete se pokajati



http://vrijednoradipazaradi.blogspot.ba/

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 1531
   RE: Trazim posao
26.5.2016 10:27:02   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: bananica

Zdravo

(evo mene opet )

Pocela sam prije nesto vise od mjesec dana da radim online, iskreno nisam nesto ranije vjerovala u to, al vidim dosta raje radi, pa reko da i ja probam
Uglavnom za pocetak trebas imati gmail i mozes se registrovati.
Stavljam i link pa ko zeli, neka proba






nakon nesto vise od 4 mjeseca rada, moram opet pisati....mene je ovaj posao odusevio, tolike mogucnosti ne vidjaju se nigdje ... interesantno, zabavno, al sto je najbitnije unosno....ja toplo svima preporucujem , pocnite, necete se pokajati



http://vrijednoradipazaradi.blogspot.ba/




ako nije tajna od čega se satoji tvoj posao, mislim šta radiš, ja uđoh na ovaj link i ništa ne nađoh

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 1532
   RE: Trazim posao
26.5.2016 10:53:53   
salmana
I ja udjoh, ali nadjoh da je pristupnica 100$, I vjerovatno po principu piramide zarade, ovoj zeni ide procenat od budala koje im preko njenog linka uplate te pare.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1533
   RE: Trazim posao
1.8.2016 14:46:54   
strijelac25
Salmana
nemojte pisati neistine i nesto na pamet, mogli ste se lijepo gospođi javiti preko fejsbuka pa je pitati, očito da nezante ni engleski jer lijepo piše da prilikom učlanjenja vi dobivate 100$ a ne dotična i to Vam je bonus za učlanjenje, s tim da je trenutno sad bonus 50$ nije više 100$.
Lijep pozdrav

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1534
   RE: Trazim posao
7.8.2016 13:57:36   
Nedodirljiva
Zna li neko da li ove trafike primaju samo ljude sa vezom ili?Isla sam na obuku i pred zaposlenje prime druguuser posted image

(odgovor članu Danijela)
Neposredna veza do poruke: 1535
   RE: Trazim posao
12.11.2016 16:22:00   
Visnja RR
http://www.posao.ba/#!home;job=107714

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nedodirljiva)
Neposredna veza do poruke: 1536
   RE: Trazim posao
17.11.2016 13:30:17   
boki11

IZVORNA PORUKA: strijelac25

Salmana
nemojte pisati neistine i nesto na pamet, mogli ste se lijepo gospođi javiti preko fejsbuka pa je pitati, očito da nezante ni engleski jer lijepo piše da prilikom učlanjenja vi dobivate 100$ a ne dotična i to Vam je bonus za učlanjenje, s tim da je trenutno sad bonus 50$ nije više 100$.
Lijep pozdrav

Salmana
nemojte pisati neistine i nesto na pamet, mogli ste se lijepo gospođi javiti preko fejsbuka pa je pitati, očito da nezante ni engleski jer lijepo piše da prilikom učlanjenja vi dobivate 100$ a ne dotična i to Vam je bonus za učlanjenje, s tim da je trenutno sad bonus 50$ nije više 100$.
Lijep pozdrav


Ja dobijem ako se učlanim? Gdje to ima... veće gluposti nisam pročitao odavno..

Nego, za one koji žele raditi online. Najbolje je krenuti sa autorskim člancima, možda prvo napisati neke tekstove na svom blogu i da kasniej posluže kao referenca. Kasnije (ako dobro radite) poslovi sami dolaze, od pisanja, objave vijesti, linkova isl.. Sve legitimno, prema zakonu i pošteno naravno...

Kako krenuti? Pa tako što ćete pokrenuti blog, napisati par tekstova koji mogu pokazati koliko ste zapravo vješti. Kasnije seponudite ili na nekom forumu, ili putem email-a i tražite honorar za pisanje. Mislim da mnogi mogu ovako uspjeti..

(odgovor članu strijelac25)
Neposredna veza do poruke: 1537
   RE: Trazim posao
27.1.2017 0:10:29   
marina 1234
Drage moje ako ste zainteresovane za posao katalosku prodaju Farmasi proizvoda sigurno imate prijatelje volite sminku osvajajte poklone narudzba od 60/200/zarada 50 km plus pokloni nazalost ne mogu da stavim slike javite se

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1538
   RE: Trazim posao
27.1.2017 11:53:02   
marina 1234


Od mene kao lidera novi član dobije 2 kataloga za početak rada. Procenti zarade idu ovako:
Od 60 do 140 KM narudzbe 15%
Od 140 do 200 KM narudzbe 20%
Od 200 do 300 KM narudzbe 25%
Od 300 do 420 KM narudzbe 30%
Preko 420 KM narudzbe 33%

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 1539
   RE: Trazim posao
10.3.2022 0:03:22   
exploode_akademija
Potvrda certifikat o poznavanju rada na računaru

https://e-akademija.com

(odgovor članu suncesunce)
Neposredna veza do poruke: 1540
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 60 61 [62]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 60 61 [62]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *