|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Surogat majka
7.6.2015 12:35:04   
kokouli

IZVORNA PORUKA: ena**

U mom slucaju nije nikakav biznis u pitanju, jer to onda ne bi bio human cin prema buducim roditeljima. Na njima je samo da snesu troskove MPO i ostale troskove za vrijeme trudnoce. Sada ne vih ulazila u diskusiju oko toga ko bi mogao ko ne, ja samo znam da je meni mojih 3 donijelo previse srece u zivotu i ako vec moje tijelo moze pomoci nrkome drugom da osjeti istu tu srecu onda zasto ne. Lijep pozdrav drage dame

Ma samo nek je sa srecom zaista ,a tema je otvorena i o njoj svako diskutuje iz svoje vizure ,tako da svako pise iz licnog stava BI ili NE BI .Evo divimo ti se svi ,a to samo snesu troskove MPO u Pragu draga moja ti su troskovi uvijek previsoki ,mnoge od nas to znaju jako dobro .Ponavljam cin je human ,plemenit i predivan ,ali licno ne bih to radila .

(odgovor članu ena**)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Surogat majka
8.6.2015 14:40:01   
vila_7
O ovome se milion puta raspravljalo i svi su rekli svoje misljenje , i iskreno ne kontam zasto je vama svima opet potreban komentar - ja ne bih mogla zbog toga i toga.
Zena je odlucila i treba je podrzati u plemenitoj odluci a ne nabrajati kako je tesko , kako se neko moze odvojiti od bebe , ... Zena treba podrsku i misli i osjecaje koji su pozitivni u svemu tome .

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Surogat majka
18.6.2015 19:43:31   
ena**
ET bio jutros u 9h,umetnuta 2embriona starosti 72 sata.... Sada lezanje i mirovabje bez previsr fizickih aktivnosti i stresa do bete 04.07

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Surogat majka
18.6.2015 21:41:56   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: ena**

ET bio jutros u 9h,umetnuta 2embriona starosti 72 sata.... Sada lezanje i mirovabje bez previsr fizickih aktivnosti i stresa do bete 04.07



drzim fige da uspije user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ena**)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Surogat majka
18.6.2015 21:43:17   
ena**
Hvala, hvala

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Surogat majka
19.6.2015 14:15:18   
vila_7

IZVORNA PORUKA: ena**

ET bio jutros u 9h,umetnuta 2embriona starosti 72 sata.... Sada lezanje i mirovabje bez previsr fizickih aktivnosti i stresa do bete 04.07


user posted image user posted image user posted image navijamo da uspije

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ena**)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Surogat majka
22.6.2015 23:28:46   
irenaSA
IZVORNA PORUKA: vila_7

O ovome se milion puta raspravljalo i svi su rekli svoje misljenje , i iskreno ne kontam zasto je vama svima opet potreban komentar - ja ne bih mogla zbog toga i toga.
Zena je odlucila i treba je podrzati u plemenitoj odluci a ne nabrajati kako je tesko , kako se neko moze odvojiti od bebe , ... Zena treba podrsku i misli i osjecaje koji su pozitivni u svemu tome .


Pa radi komentara je i otvorena tema pretpostavljamuser posted image
Mislim da je i svaka žena koja se izjasnila o temi sa bih ili ne mogla ujedno i pohvalila gestu i dala podršku a ne kritkovala no i da jeste zbog komentara i diskusije tema je i otvorena...

< Poruku je uredio irenaSA -- 22.6.2015 23:29:06 >


_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Surogat majka
23.6.2015 8:23:09   
Jelena86
Prvo da ti kažem svaka čast, Ena! Divim se tvojoj širokogrudnosti i nastojanjima da pomogneš nekome da osjeti sreću koju si ti dobila sa svojom djecom. I da, isto bih uradila za nekoga, jer znam sta je borba za pile. Ne bih birala način da se ostvarim kao majka, u granicama zdravog razuma, (da se ne pomisli da bih ukrala dijete user posted image ), tako da mi je surogat majčinstvo divna stvar. Ali ja sam otvorena i po pitanju donacija, i ukoliko ne mognem sa svojim js, idem na donaciju.
Bilo kako bilo, dao dragi Bog da svi osjetimo čari majčinstva, na ovaj ili onaj način user posted image

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Surogat majka
8.7.2015 13:51:20   
Leva
Ena jesi li radila betu?

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Surogat majka
8.7.2015 14:04:33   
ena**
Jesam u petak 3. 7. Iznosila je 3579, 62. Čekamo uzv u četvrtak 16. Kako su tvoji dečki, slušaju li

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 185
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *