|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plodna sluz i čajevi
31.1.2010 12:13:38   
mina minka
tiny mouce je da nemas ovulaciju, jer se tako i meni desilo i kad sam izvadila hormonalne nalaze to se i pokazalo. otidi i ti dr jer nalazi su najtacniji

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Plodna sluz i čajevi
1.2.2010 14:35:14   
Latinka
Tiny, možda ti samo kasni ovulacija ovaj mjesec. Jesi li ranije nekako određivala dan ovulacije: BT, folikulometrijom ili LH trakicama? Ako nisi, možda imaš O u drugoj polovini ciklusa, što je kod mene slučaj: moji ciklusi traju oko 28-31 dana, a O zna biti 16,18 ili čak jedanput 21 DC

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Plodna sluz i čajevi
3.2.2010 19:49:04   
tiny
ja nisam imala plodne sluzi,barem je nisam primjetila,ali mi je maybe baby pokazao ovulaciju 15-ti dan i tad sam imala odnos,i zato se nadam da ce upalit i da cu ovaj mjesec biti sretna user posted image .

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Plodna sluz i čajevi
7.2.2010 19:14:30   
misica
Imam jedno pitanje? U vrijeme kad mi treba biti ovilacija imam roskasto-smeckasti iscjedak (vrlo blijedo) i to mi je pocelo da se desava u zadnja tri mj. Mada su mi rekli da nemam ovulaciju zbog povisenog prolak.( pored njega imam uvijek redovne mjesecnice svakih 28 dana tacno tj nikada mi nije izostala)ali, test je pokazao da je imam. Jeli mi zabrinjavajuci ovaj iscjedak? Usput pila sam macinu travu i kunicu! Unaprijed hvala!!

(odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Plodna sluz i čajevi
8.2.2010 15:03:08   
vjestica
jel ti se to počelo dešavato otkad piješ macinu travu, jer ta probojna krvarenja su  obično znak hormonalnog disbalansa, koji zna izazvati macina trava
ja bih je na tvom mjestu prestala piti
uzimaš li terapiju za povišen prolaktin?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Plodna sluz i čajevi
8.2.2010 21:45:19   
tiny
jel mi moze neko reci jeli moguce da sam imala ovulaciju,a nisam primjetila plodnu sluz

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Plodna sluz i čajevi
9.2.2010 8:10:28   
vjestica
tiny moguće je, pročitaj malo od početka temu, imaš o čajevima koji pojačavaju plodnu sluz (neke je žene imaju manje, a plodna sluz je bitna ne kao pokazatelj ovulacije, nego pomaže spermićima da se bolje kreću)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Plodna sluz i čajevi
9.2.2010 8:16:44   
misica
Pocelo je tako negdje kada sam pocela piti caj! Doduse imam bolove i u jajnicima,a i rezovi me bole na kojima su mi rekli da imam priraslice koje trebam redovno kontrolisati. Za prplaktin sam prije godinu uzimala bromergon i iskreno nisam ga odavno kontrolisala i tacno osjetim kad je povisen.Mislim da mi je vrijeme da se malo aktiviram po pitanju dr. Totalno sam sam odustala od dr. i radimo na bebi bez obzira na sve. Jednostavno sam se umorila od dr. Nista presta cu piti caj pa cu vidjeti. Hvala puno!!!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Plodna sluz i čajevi
9.2.2010 8:27:21   
indy_26

IZVORNA PORUKA: tiny

jel mi moze neko reci jeli moguce da sam imala ovulaciju,a nisam primjetila plodnu sluz


Mogu ce je i to vrlo moguce. Ja sam pratila plodnu sluz svaki dan i uvjek je bila kad je ovulacija jer prepoznajem ovulaciju jer me jajnik boli nenormalno. medzutim jedan mjesec sluzi nigdje nije bilo i mislila sam da nista od bebe taj mjesec i bas sam se opustila nisam kupovala testove kao inace da provjerim , a bas sam taj mjesec zatrudnila. Za plodnu sluz ti je isto dobro da pijes sumece tablete od vitamina c.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Plodna sluz i čajevi
23.1.2012 22:52:03   
Plejada
Pozdrav svima ! Ja sam ovdje nova članica :) Ima par stvari koje me muče pa da se savjetujem sa iskusnijaima glede toga.. Prije sam primječivala obilnu sluz (unazad 2 god.), prozirnu i rastezljivu i boljeli su me jajnjici. Sad u vrijeme ovulacije primjetim sluz (oskudnu) al ima je smedja ili čak i krvava, ne bole me janjici i nije rastezljiva. Na ginekološkom pregledu mi je rečeno da je sve ok .. Da mi je to od stresa, ja mislim da to nije tak. Već da je u nečem problem. Jednostavno se bojim da u budućnosti imat problema, imam 22 god. Što vi mislite ?

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Plodna sluz i čajevi
23.3.2012 15:38:52   
Lellla
Koji li je pravi ...... :)

ovo sam na jednom blogu pročitala i baš sam se nasmejala


"Tako oni koji pod macinom travom prodaju i jednu i drugu i treću biljku nastavljaju komediju zabune: mlada žena ne ostane trudna, al se ne sekira jer je dobila valerijanu, debela žena koja želi smršati ostane trudna i još više se udeblja, živčana žena ostane živčana ali izliječi celulit. Kombinacije su brojne, a takva sitnica kojom se umjesto jedne dobije druga biljka može izmjeniti sudbinu.
Pa šta, ionako je neizvjesna."

u ovoj fazi smo i mi...samo šta nas čeka hm hm.. možda ja izlječim celulit


Molim vas da mi neko objasni koji je pravi kako ga traziti i gde ? Da li je taj gorak za nas koje zelimo trudnocu ili ...?
ima li iko iskustva sa ocajnicom ?

(odgovor članu Plejada)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Plodna sluz i čajevi
23.3.2012 15:57:29   
Bebironcic
Pozdrav!
Ja sam nova ovde, nadam se da ćemo se lijepo družiti i razmjenjivati iskustva.

Ovako, ja upravo pijem očajnicu i JAKO je gorka, ali nema veze. Ja sam kupila u apoteci, a pakuje Josif Pančić i namjerno sam tražila tu, jer sam čula da su njegovi čajevi dobri. Uzela sam dva pakovanja, pijem tri puta dnevno prije jela, ujutru, popodne, naveče. Preliješ proključalom vodom i ostaviš da stoji 10 min, procjediš i sačekaš da se ohladi, ne skroz, nego da bude mlaka.

(odgovor članu Lellla)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Plodna sluz i čajevi
23.3.2012 16:08:50   
Lellla
ok Hvala , znaci od Pancica je i bitno da je gorka ....e sad odoh u potragu pa cim mi prodje da pocnem , jeste li culi da je i Ulje nocurka dobro za sluz ,pojacava je ...

(odgovor članu Bebironcic)
Neposredna veza do poruke: 188
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *