|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najgora reklama
15.2.2009 13:20:17   
medavi
Jah i da nezaboravim Adamovice i fery det. za susje i ogavni softlyyyyyyuser posted image user posted image

_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Najgora reklama
15.2.2009 13:31:27   
dinaa
Pored svih gore navedenih mene brate nervira i ona teta "Ja sam ovdje redovna vec 20 godina."

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Najgora reklama
15.2.2009 18:17:56   
Crvena
IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

meni je trenutno najgluplja ona za pastetu ovako
trebaju drvo da odsjeku iz parka i stanari govore "nemojte ljudi pa šteta" - i onda svi u glas pasteta - nigdje veze drva sa pastetom uh kako je glupa reklama.



Na nekoj temi sam vec napisala da mi je ova reklama daleko najjjjjgorauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Najgora reklama
15.2.2009 18:37:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

meni je trenutno najgluplja ona za pastetu ovako
trebaju drvo da odsjeku iz parka i stanari govore "nemojte ljudi pa šteta" - i onda svi u glas pasteta - nigdje veze drva sa pastetom uh kako je glupa reklama.



Na nekoj temi sam vec napisala da mi je ova reklama daleko najjjjjgorauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

potpisujem,meni je ova najgluplja reklamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvena)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Najgora reklama
15.2.2009 22:41:37   
Anoniman
hehehe joj ja kad sam gledala onu reklam,u za paštetu prvi put ja reko reklama za ekologiju kako trebamo čuvati prirodu a ne uništavati i sječi drveća kad ono za paštetu jojjj nigdje veze da mi je da im kažem  ihhhh da mi je znati ko im smisli onu reklamu Bože moj dragi!!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Najgora reklama
15.2.2009 22:53:25   
MELLI
Ja sam prvo očekivala nešto vezano za stolariju,kao drvo, pa oni svi na prozore ,kad ono pašteta.Nigdje veze!user posted image user posted image user posted image
teško će neko gluplje šta snimitiuser posted image  Mislim da će dugo držati prvo mjestouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Najgora reklama
16.2.2009 7:51:30   
stella
Ima ih more ogavnih,al moj favorit user posted image je ona za axe muski gel za tusiranje  sa cokoladnim covjekom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Najgora reklama
16.2.2009 9:50:10   
M kao Mama
A Duel, Bonuksi i ostali Đurđevci, hahahahaha

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Najgora reklama
16.2.2009 9:52:35   
Emina*
IZVORNA PORUKA: ivany

hehehe joj ja kad sam gledala onu reklam,u za paštetu prvi put ja reko reklama za ekologiju kako trebamo čuvati prirodu a ne uništavati i sječi drveća kad ono za paštetu jojjj nigdje veze da mi je da im kažem  ihhhh da mi je znati ko im smisli onu reklamu Bože moj dragi!!!!


Hahaha, i ja sam kontala nesto u fazonu Eko-zeleni...
Kad oni izadjose na prozore i rekoce pasteta, ma nigdje veze....
Stvarno je glupa...

I ona za Zero Colu mi je bezveze, i ona "Samo pojacajte, toj stajling to moze podnijeti!"  user posted image   user posted image   user posted image ...
Ma ima ih hejbet...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Najgora reklama
17.2.2009 12:57:15   
ziki
Ima more glupih reklama ali ona za kolu jeuser posted image  muka mi bude kad got je vidim.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Najgora reklama
17.2.2009 13:01:36   
anitaMO
e ta za zero colu,ja je nikako ne kontam.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Najgora reklama
17.2.2009 13:17:48   
Gigana
Pored svih ovih reklama (Softly ubjedljivo vodi 1. mjesto) nerviraju me i one reklame za Snikers (kad se ona djeca spustaju niz zgrade), pa onda Cilit bang (kad ona teta počne strugati noktom po šporetu) i definitivno onaj mali Kinez kad ode u WC i nema mikro spreja (ja imam osjećaj da se ukakio meni u sobi)user posted image

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Najgora reklama
17.2.2009 13:39:45   
HanaBana
Meni je IDA br1, pa onda softly i onda sve reklame za sredstva za ciscenje. Kaze mi drug koji se bavi pravljenjem reklama da sve ono zaprljaju vodenim bojicama i na kraju se sve veoma lako cistiuser posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Najgora reklama
17.2.2009 18:19:34   
Ummuisa
Ne znam jel to nikome nije grozna ona za Tele 2 ( ili samo pogađa moj ukus user posted image )
Kao ono, mafijaši se zivkaju na jeftinoj tarifi.... user posted image


(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Najgora reklama
17.2.2009 18:25:20   
camm
ma svi oni gledaju da naprave sto bolju reklamu
a da li ima ucinka nekog to mi znamo po svom novcaniku.
ja nikad necu zaboraviti kad je tek cilit izaso na trziste
i kako ona teta jednim potezom mahnu po onoj inox ploci i sve ocisti.
ja kupim i slomila se trljajuci otisli mi prsti i opet zavrsila na arfuuser posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Najgora reklama
17.2.2009 18:28:05   
mamyca

IZVORNA PORUKA: Gigana

Pored svih ovih reklama (Softly ubjedljivo vodi 1. mjesto) nerviraju me i one reklame za Snikers (kad se ona djeca spustaju niz zgrade), pa onda Cilit bang (kad ona teta počne strugati noktom po šporetu) i definitivno onaj mali Kinez kad ode u WC i nema mikro spreja (ja imam osjećaj da se ukakio meni u sobi)user posted image


user posted image user posted image Slazem se.
A meni je vise navrh glave one reklame Vratia se Šimeeeuser posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Najgora reklama
19.2.2009 13:40:45   
HannaS
"Da li ce me zaprositi za 14 dana?"user posted image user posted image   Pasta za zube,blendamed.Stvarno glupa reklama!Kao da ce te on zaprositi na osnovu tvojih bijelih zubiuser posted image I to bas za 14 dana user posted image user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Najgora reklama
4.3.2009 19:17:24   
bubamara80
IZVORNA PORUKA: medavi


grozota jedna bljakuser posted image mislim da reklamira loreal pjenu za kosu ma fuj

samo da ispravim nije  Loreal nego Taftuser posted image

i da dodam ima ona nova reklama za neku paštetu "ostavi drvo pa-šteta" kako samo domišljatouser posted image user posted image  garant čitav tim trebao da to smisli

< Poruku je uredio bubamara80 -- 4.3.2009 19:21:31 >


_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Najgora reklama
1.4.2009 14:34:11   
dana3
evo jedan prijedlog:napravite anketu za najgoru reklamu na bih tv kanalima.ja se smijem pravo a nema pojma o cemu govorite nego nekad upaliim bhtv na internetu pa vidim par njih.ali i ovde u svedskoj za cola zero su bezze i lakove za kosu(to ove koje su univerzalne)

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Najgora reklama
1.4.2009 15:17:29   
Nedi
Meni je ubjedljivo najgora ona za pastu za zube, kad pljuju krv po umivaoniku......zlo mi dolazi, mogla bih povratiti u trenu, i na kraju ispadne zub...fuujjjjjjj.......i reklame sredstava za ciscenje 

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Najgora reklama
3.4.2009 13:54:57   
lely
Mene u zadnje vrijeme pravo nervira ona "Ne bojim se krize",ja sam MC centar svijeta ili tako nekako,nisam bas sigurna,ali sve reklame za MC me nerviraju,uzas!!!


user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Najgora reklama
3.4.2009 13:58:44   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Nedi

Meni je ubjedljivo najgora ona za pastu za zube, kad pljuju krv po umivaoniku......zlo mi dolazi, mogla bih povratiti u trenu, i na kraju ispadne zub...fuujjjjjjj.......i reklame sredstava za ciscenje 

I meni,definitivno najgora reklama u historiji...


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Najgora reklama
6.4.2009 12:50:53   
Blue rose RR
1. softly
2. pa kad ona struže noktima zagorenu peć koju haman nije oprala milion godina - fuj koja grozota;


Više mi ne može na um pasti, a ima ih, i to pretežno za reklame za "hemiju"user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Najgora reklama
9.4.2009 11:45:41   
Sonja
IZVORNA PORUKA: Nedi

Meni je ubjedljivo najgora ona za pastu za zube, kad pljuju krv po umivaoniku......zlo mi dolazi, mogla bih povratiti u trenu, i na kraju ispadne zub...fuujjjjjjj.......


fuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjj
povraca mi se svaki put kad vidim tu reklamu...definitivno je najgora..
a i Softly je glupa totalno


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Najgora reklama
28.7.2009 13:30:31   
TonkicaPalonkica
Daleko najgora i najiritantnija je ona na topshop za inox posudje koja se daje i na novoj i na rtl i na obn i na ftv i na bht1. pa koji im je q... više user posted image

Druga je ona sto onaj malac baca picu ''kao majstor u piceriji'' a mama dodje sa blazenim smijeskom i kaze oh kako cu ovo oprati(ili neso u tom smislu)
moja mama bi mene udavila.

Najperverznija mi je ona za onaj Dulcolax kad zena govori kcerki: tvija crijeva su ovako zatvorna i stisne saku
koji vam je ba ljudi...user posted image


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *