|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najgora reklama
18.6.2010 22:13:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: dadada

za kosmo disk...sta je ovo ba ljudi...ova zena...ma....ma..."znaci mogu usisavat...znaci mogu posaditi ruzu...ja sam sretna zena, dijete...koristeci kosmodisk svi mi, moja okolina, postacemo radosni"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...



ma i mene ova strasno nervira, jos kad kaz ....Moj muz je upoznao i upoznace mene kao nikad do sad ...user posted image  user posted image  user posted image , hej ludim vise od nje

a meni je onaj čiko kad kaže ...to su bili mrtvački bolovi...user posted image user posted image user posted image user posted image
samo ne znam koji mrtvac mu ih opsia mjko mila




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Najgora reklama
18.6.2010 22:37:58   
Anoniman
.... žena moja i ona je iz Tehno marketa! A kod komšije......i bla bla bla.... UŽAS!!

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Najgora reklama
18.6.2010 23:39:22   
Hannica
On kad je kupio taj kosmodisk ja sam misli da je to bRezveze,ali pomalo,pomlao vidio sam da ga ispravlja.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Najgora reklama
18.6.2010 23:50:20   
Nejrica
IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: dadada

za kosmo disk...sta je ovo ba ljudi...ova zena...ma....ma..."znaci mogu usisavat...znaci mogu posaditi ruzu...ja sam sretna zena, dijete...koristeci kosmodisk svi mi, moja okolina, postacemo radosni"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...



ma i mene ova strasno nervira, jos kad kaz ....Moj muz je upoznao i upoznace mene kao nikad do sad ...user posted image  user posted image  user posted image , hej ludim vise od nje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al ubjedljivo su naj,najgore,al sto je najtuznije moj Kerim ne dise kad pocne kosmodisk i top shop,pa ga malo pustim da uziva!


_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Najgora reklama
18.6.2010 23:51:27   
Nejrica
IZVORNA PORUKA: Hannica

On kad je kupio taj kosmodisk ja sam misli da je to bRezveze,ali pomalo,pomlao vidio sam da ga ispravlja.

...povremenoM,povremenoM vidio sam da ga ispravlja,da je se ispravio potpuno....jooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuser posted image


_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Najgora reklama
18.6.2010 23:54:48   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Nejrica

IZVORNA PORUKA: Hannica

On kad je kupio taj kosmodisk ja sam misli da je to bRezveze,ali pomalo,pomlao vidio sam da ga ispravlja.

...povremenoM,povremenoM vidio sam da ga ispravlja,da je se ispravio potpuno....jooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuser posted image



Ne mogu da vjerujem da sam zaboravila ovo povremeno,povremen....user posted image user posted image user posted image  
Ja sam hod'o po doktorima..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Najgora reklama
19.6.2010 15:51:51   
medi87
A još kad ona zena kaze: Prije sam bila neuroznauser posted image user posted image user posted image user posted image
Koja je btw moja bivsa komsinica a nikad je nista nije bolilouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Najgora reklama
19.6.2010 15:54:13   
Hannica
Tvoja komsinica postala pravo popularna,svi pricamo o njoj.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Najgora reklama
19.6.2010 16:40:56   
medi87
ma to su plaćene reklam eljudi svasta govore za pare moj brate, a još i za novine im plaćaju tekstvove da lazu k'o lafo imali neku bolest ( Boze sacuvaj ), te priviđaju im se zmajevi svasta nesta a od toga nista nije istina ( ,mislim da znamo i o kojim novima se radi da se ne reklamiraju sad )

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Najgora reklama
19.6.2010 17:06:05   
Hannica
Sto im bar ne napisu text s manje gresaka,a ne onako da ljudi pricaju gluposti tipa "Ja sam hod'o po doktorima" i "Ja sam mislio da je to brezveze",mislim da ipak nebi trebali da prikazuju takve glupost na tv-u.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Najgora reklama
19.6.2010 18:04:56   
medi87
pa s obzirom ko pise tekstove i to je super, jedna cura koju ja znam je novinar u jendom alternativnom casopisu da ga tako nazovemuser posted image user posted image user posted image user posted image blage veze nema s novinarstvom, ali price su joj fantazijauser posted image user posted image user posted image kao što je jednom bilo da se u sarajevskom naselju heroja pojavio zmaj- user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim stvarno još kao bljuje vatruuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ja zivjela tu odmah mi kuca gleda na šumu - smijesno, ali sve je to publicitet

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Najgora reklama
20.6.2010 11:17:55   
Behar
inoks posuđe 18 10 - NAJOSADNIJA!!!!!!!!!! (ne znam jesam li dobro napisala, al razumijemo se user posted image )

_____________________________

Allah gives and forgives, man gets and forgets...

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Najgora reklama
21.6.2010 20:20:19   
medi87
user posted image user posted image user posted image user posted image joj i ova je grozna

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Behar)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Najgora reklama
22.6.2010 12:05:18   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Behar

inoks posuđe 18 10 - NAJOSADNIJA!!!!!!!!!! (ne znam jesam li dobro napisala, al razumijemo se user posted image )


Ubija ta reklamauser posted image user posted image user posted image
I ona: "Da, imam toliko godina, ali nemam bore koje to pokazuju" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Behar)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Najgora reklama
24.6.2010 23:06:13   
salmy
sto me nervira ona: Pade covek pustaj reklameeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ubi me

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Najgora reklama
24.6.2010 23:40:18   
Medić*
Robna kuca, za nekoga sve, za svakog ponesto user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Najgora reklama
25.6.2010 0:43:25   
Hannan
Merix sa soda efektom i prija , brrrrr

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Najgora reklama
25.6.2010 8:08:45   
mala86
ma sve su grozne manje vise ali ona coca cola sa jezicima i one reklame za domestos su mi uzas,a tek ove od teleshopa i bestsellera uh user posted image user posted image user posted image ,



trebale smo otvorit temu sa najboljom reklamom(moj favorit-moje ime je medvjedic lino....)

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Najgora reklama
30.6.2010 23:44:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

za kosmo disk...sta je ovo ba ljudi...ova zena...ma....ma..."znaci mogu usisavat...znaci mogu posaditi ruzu...ja sam sretna zena, dijete...koristeci kosmodisk svi mi, moja okolina, postacemo radosni"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...



Evo mene sa kosmodiskom user posted image
Sad kad ja opletem sa pohvalama user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Najgora reklama
30.6.2010 23:48:28   
neki
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Nejrica

IZVORNA PORUKA: Hannica

On kad je kupio taj kosmodisk ja sam misli da je to bRezveze,ali pomalo,pomlao vidio sam da ga ispravlja.

...povremenoM,povremenoM vidio sam da ga ispravlja,da je se ispravio potpuno....jooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuser posted image



Ne mogu da vjerujem da sam zaboravila ovo povremeno,povremen....user posted image user posted image user posted image  
Ja sam hod'o po doktorima..user posted image user posted image user posted image



Ma meni je glavni dio: to su bili takvi bolovi,ma to su bili mrtvacki bolovi.Joooooooooooj MM ija tad dobijemo najjaci napad smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Najgora reklama
30.6.2010 23:50:31   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: dadada

za kosmo disk...sta je ovo ba ljudi...ova zena...ma....ma..."znaci mogu usisavat...znaci mogu posaditi ruzu...ja sam sretna zena, dijete...koristeci kosmodisk svi mi, moja okolina, postacemo radosni"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...



Evo mene sa kosmodiskom user posted image
Sad kad ja opletem sa pohvalama user posted image user posted image

enisa tvoj muž će tebe sigurno upoznat košto nikad prije nijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jer ti si bila gospođa na selu ( al pazi ovo je negativno)user posted image user posted image user posted image user posted image

e fakat znam tipa koji ga nosi još u perdodu iza rata znači 15 godina...pa ti kontaj...on na operaciji nije završio jer mu kosmo olakšava.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Najgora reklama
30.6.2010 23:59:58   
sarayka
Meni je najgora sto maše onim rukama ko da drzi predavanje o kibernetici , toliko se žena uživi cccc user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Najgora reklama
1.7.2010 0:27:40   
iv@ncica
ma  softly  daleko  naj zesca..podpisujem  sve  vec  napisano..reklame  treba  ukinuti  ..pogotovo ove  jadne...nemastovite...nisko budžetne....pa  gdje  su  nestale  one  kvalitetne  dobre  fantine  , lewisove  i  coline..ovo  je  uzas...sjetim  se  one  dobre  stare  kratke  i  jasne CIPIRIPI user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Najgora reklama
1.7.2010 0:36:19   
IvanaTz
E gdje me nadjoste sa reklamama i koskodiskom...user posted image user posted image user posted image

"Osjecam da mogu da radim sve funkcije obaveza..."user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (najnovija kosmodisk)

A tek ona sto cijelo vrijeme govori kosmodiKS... Uuuuzaaaaas! Hajmo brate svi kupiti po jedan kosmodisk pa da ga vise ne reklamiraju!!!

A i Softly mi je medju prvima, ja ga ne bi kupila samo zbog one retardirane antireklame, uuuhhh... Iznervira se opet!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Najgora reklama
1.7.2010 6:37:36   
koka i po
Osjecam da mogu da radim sve funkcije obaveza..." (najnovija kosmodisk



user posted image user posted image user posted image šta ćeš hoće žena da ispadne načitanauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *