|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najgora reklama
1.7.2010 7:07:51   
lillyy85
a tek ona: djeci treba vitamina...grrrr....eto,ne dajite djeci svježe voće već mu uvalite njihov sok-da mu zubi brže odu šta li?!

a i ona: mladići u stanu,neko zvoni,jedan gleda kroz špijunku i vidi samo nečije bijele zube?!Damire traži te neka od tvojih djevojaka....Damir niđe veze a ta djevojka mu mati-poruka:operite zube našom pastom i izgledat' ćete 30 godina mlađe?! wtf?!Još pastu zovu antiage...cccc...Dođe mi da tužim kanal koji je pušta...sutra će mi dijete gledat' ove nebulozeuser posted image

a moj favorit je oduvijek bila ona za uloške gdje cura uđe u toalet masne kose ,uđe u kabinu-stavi uložak i izađe friško okupana i isfeniranauser posted image Kontam koji sam ja levat' pa perem kosuuser posted image user posted image

mada samo za zezanciju nije loša ni ona : mama hoću kakiti kod Damira(opet neki Damir,valjda što je međunarodni)-posebno ako imate drugaricu koja ima momka isa istim imenom pa je pilate:kakiš li ti kod Damira?!Hahahaah

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Najgora reklama
1.7.2010 7:08:56   
rose 87
joj "kosmodiks" je vodeca u najgorim,meni najbolji dio:"ruzno je rec ja nisam mogo nikog gledat ni zenu ni djecu nikog"...user posted image user posted image ili "meni su oci ispadale od bolova" user posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Najgora reklama
1.7.2010 7:10:04   
lillyy85
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

.... žena moja i ona je iz Tehno marketa! A kod komšije......i bla bla bla.... UŽAS!!




Grrrr.....user posted image  Koji kretenizam

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Najgora reklama
2.7.2010 0:00:37   
sporty mamaa
Meni je najzesca ona kad zena i opere i ofarba i osusi kosu za 10 minutauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I one zvake kobalt, dobro upakovane, kostaju 2 km a slatke nikakve, zali Boze para, ja mislila sad kad je stavim usta osjeticu snagu i svjezinuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Najgora reklama
6.9.2010 10:51:20   
mala86
nije reklama ali isto traje kratko "Lanina vremenska prognoza"-meni uzas  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Najgora reklama
6.9.2010 11:00:49   
vjestica
IZVORNA PORUKA: mala86

nije reklama ali isto traje kratko "Lanina vremenska prognoza"-meni uzas  user posted image user posted image user posted image


ja stvarno ne znam kome se ono sviđa user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Najgora reklama
6.9.2010 11:07:42   
M kao Mama
Lana, ja ono uopšte ne kontam, jel ono neka parodija ili šta već,

a reklma ima za onaj muški gel za tuširanje, a kako se ona zove, niđe veze


A, kako zaboravih onu nanu/baku na Kosmodisku, to se sputa niz tobogan, samo gledam kad e se polomiti pa je ni Ortopedija ne sastavi

< Poruku je uredio mama alma RR -- 6.9.2010 11:08:30 >

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 107
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *