|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
16.2.2009 19:02:24   
kristijan
znam jedino da nikad nije kasno ja sa skoro 30 i 2 djece studiram a samo radi svog zadovoljstva i karijere i naravno obitelji a družim se sa pravnicima studentima trgovcima konobarima ekonomistima doktorima ma samo nek je čovjek a istina danas se baš fax ne cijeni nažalost a koliko smo svi krvi prosuli na ispitima

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
16.2.2009 19:07:09   
Emina*
Da mi je vazno, onda bi morala dati oglas u novine:
"Trazim zensku/musku osobu za druzenje i razvijanje prijateljstva.. Osoba mora imati VSS." user posted image  user posted image
Apsolutno me se ne tice imaju ili nemaju li moji prijatelji diplomu..
Bitno je da su prvenstveno ljudi, sa osobinama koje ispunjavaju covjeka...
A da li imaju zavrsen fakultet, srednju skolu, ili cak nisu ni isli u skolu, ne tice me se nimalo, i po tome ne odredjujem ljude....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
16.2.2009 19:22:11   
andji
nije mi bitno ama ni malo,dobro,ne bih sad mogla da sjedim i razgovaram sa osobom koja se ne zna ponašati i normalno razgovarati,ali nije mi uopšte bitno...imam prijateljicu koja završava ekonomski fakultet u BL i kad god dodje obavezno mi se javi i volimo se ispričat i javit jedna drugoj,a imam i prijateljicu koja radi u običnoj kockarnici(završila medicinsku školu)...ja nemam završen faks(imam opštu gimnaziju)i ako mi jednog dana zatreba diploma za neko radno mjesto ili nešto slično,upisat ću ga i nastojat završit,bar danas svako studira i završi kad tad.-....ljude inače ne dijelim ni po kakvim kategorijama,nimalo...pa tako ni po onima koji imaju diplomu i oni koji nemaju.....moj m nema faks ali brate parira po svemu onima koji su magistri(izmedju ostalog vidimo na finansijskom polju)...mislim da je bitna pamet i snalažljivost,a i ima veze i faktor sreće u svemu

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
16.2.2009 19:31:59   
Anoniman
Nije mi to uopće važno. Završavam fax, ali ne zato što mislim da ću biti bolja osoba, ili poželjnija za druženjeuser posted image već da steknem potvrdu o znanju u određenoj oblasti, kako bih sutra mogla biti priznata u njoj. Za mene je važniji odgoj i vještine koje čovjek usvoji u toku života. I važno mi je da sa osobama s kojima se družim imam o čemu razgovarati... 

(odgovor članu Emina*)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
16.2.2009 20:28:50   
Romali
Je li neko spomenuo naš Univerzitet?user posted image user posted image Mislim, ovaj u Mo. Pa nema smisla samo  nas ismijavati, znamo već da toga ( što naravno prezirem ) ima na svim univ.u BiH.

Uglavnom, nisam jedna od tih gore spomenutih. Završila faks jako rano, planiram postdiplomski čim bude para za touser posted image ,a muž nema ništa slično u vidu. Ne pada mu napamet. I opet smatram da ima više znanja, prakse i duha od mnogim s raznim diplomama.
Diploma može samo olakšati život i pošto radim s djecom, stalno ih savjetujem da uče, jer im jedino to niko ne može oduzeti. A nikada mi to nije bio kriterij za bilo šta u životu.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
17.2.2009 0:49:28   
sabas
zavrsila sam ekonomiju , tada je bio jedan profesor (mislim da je jos tu) koji je znao na ispitu da postavlja pitanja iz opsteg znanja npr pita da li si sarajlija -mnogi se odmah 'zabusaju' naravno rodjeni lala i postavi pitanje kao koje bio franc ferdinanand -bilo ih je da nisu znali I naravno slijedi da prof 'zavrne' pitanje da student pada MOzda nije fer od njega ali je uvijek nam govorio da nas vise skole uce kako da se najbolje snadjemo u odredjenoj oblasti i da u pravom smislu postanemo akademski gradjani -cjenjeni.
A druzim se onima koji mi odgovaraju , zar bi ja trebala da mislim da sam bolja od nekog ko nije studirao ili da sam losija od nekoga ko vise zaradjuje od mene
Mislim da se na ovu temu nece javiti osobe koje su suprotnog misljenja koje je do sada izneseno

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
17.2.2009 1:17:55   
maslačak82
Nije mi ni najmanje bitno!

_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
17.2.2009 1:22:54   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: maslačak82

Nije mi ni najmanje bitno!


user posted image

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
17.2.2009 1:25:06   
mala curica
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: maslačak82

Nije mi ni najmanje bitno!


user posted image  




Slazem se.Bitno je da je "čovjek"

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.2.2009 6:53:02   
leli§
strucna sprema nije mjerilo inteligencije ni "znanja"... meni je to vise mjerilo obrazovnog stepena... upoznala sam ljude sa SSS koji su puno inteligentniji (da ne kazem pametniji) od onih koji imaju magistrat, samo sto su eto sticajem okolnosti odlucili da ne nastave skolovanje.

meni licno nije bitno koja je strucna sprema u pitanju sve dok mogu da naucim ili cujem nesto interesantno od nekoga.

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.2.2009 23:17:48   
lejlašh
Nimalo mi nije bitno koju je školu čovjek završio sve dok je čovjek i dobar prijatelj

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
16.9.2009 16:39:25   
acudesa
nije mi bitna potvrda sa fakulteta o nečijem obrazovanju, ali mi je bitno samo znanje, može se i individualno obrazovati-bez diplome, ne mogu svakakvih priča, a nakada su mudriji oni neobrazovani i dosta pametnih možeš čuti od njih

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
16.9.2009 17:27:54   
Tidzi
Uopce mi nije bitno koju je skolu zavrsila osoba s kojom se druzim. To nije mjerilo koliko ta osoba moze biti dabar covijek, imati dobru dusu, biti tu kada je najteze. Neke mogu imati sva strucna zvanja koja postoje, a u stvari kao covijek, prijatelj nije ni zasta. Prema tome...na to ne ob racam ni najmanje paznju!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
16.9.2009 18:43:06   
Anoniman
S nekom osobom se druzim zato sto mi je zanimljiva, plemenita...neke imaju VSS, neke VŠS, a neke SSS...nebitno.Bitno je da znam da su LJUDI i da su mi prijatelji!

(odgovor članu Tidzi)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
16.9.2009 18:54:46   
Anoniman
Obrazovanje mi apsolutno nije presudno u podjeli ljudi na dobre i loše, poštene i zlobne... No, zbog svog posla, više vremena provodim sa ljudima istog stepena obrazovanja.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.9.2009 0:34:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leli§

strucna sprema nije mjerilo inteligencije ni "znanja"...



Ekstra rečenouser posted image

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.9.2009 0:51:30   
veeseelaa
 nije mi bitno ko je i koliko obrazovan
Neke bitne stvari u životu sam naučila baš od onih neobrazovanih (pod tim mislim da nemaju ni osnovnu zavšenu) pomno ih slušajući jer i oni imaju životnu priču iz koje se svašta nešto da naučiti
Ja cijenim prodorne, šarmantne, duhovite i što bi naš narod rekao namazane i šlifovane osobe a šta je završio/la nije važno uopće
Škola nije mjerilo uspjeha kako u društvenom životu tako ni u poslovnom svijetu, samo jedan plus kojeg ukoliko okružuje dosta minusa ne znači ama baš ništa

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.9.2009 1:00:19   
Lalana
Moj otac je obicavao reci: Kada vidim ko je sve zavrsio fakultet drago mi je sto ja nisam.
Hocu reci ima bezobraznih, nekulturnih, svakakvih ljudi a imaju i te diplome dok sa druge strane ima divnih prijatelja bez ikakvih vecih diploma. Bitno je biti covjek.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.9.2009 1:02:19   
neki
samo jedan plus kojeg ukoliko okružuje dosta minusa ne znači ama baš ništa

E bas tako dragauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.9.2009 1:29:29   
ena23
Od mog babe strina je zena sa osnovnom skolom i stara preko 60 godina- ali najbolje u zivotu sam se uvijek sa njom ispricala- ono do u kasne sate, s cejfom i smjehom i suzama...

Tako da sam ubjedjena da skolska sprema nema apsolutno nikakve veze sa sposobnoscu govora, slusanjem, razumijevanjem druge osobe, ljudskosti, druzenjem... Eto upoznala sam dosta dragih forumasica i nije mi palo na pamet da i jednu pitam koju skolsku spremu ima i da ih po tome razvrstam, niti znam niti me zanima to.


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.9.2009 12:23:26   
Lulu_
ne znaci mi ni najmanje ako je osoba civilizovana , sta tu znaci obrazovanje i neki fakultet...ja znam ljude sa faxom koji su u biti malogradjani teski...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.9.2009 12:27:42   
Azure
Ne znaci mi ama bas nista. Od "najskolovanijih" ljudi sam dozivjela najveca razocaranja. Mada nije pravilo. Prilagodim se. Ima i skolovanijih od mene, ali i manje skolovanih. Sa "pravim" ljudima se uvijek dobro razumijem, bez obzira kakvom obrazovanju pripadaju. Prije svega bitno mi je da su dobri ljudil.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.9.2009 12:31:22   
*Seve*
Jednostavno to mi je nebitno...Bitno je da je covijek civilizovan,kulturan,dobar prijatelj.Ostalo je nebitno.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.9.2009 12:32:39   
Anoniman
Naucena sam da ne razdvajam ljude ni po vjeri ni naciji, pa tako ni po skolovanju....Moje zivotno pravilo je uvijek bilo "za fakultet ne treba mozak vec volja, a najvaznija je zivotna skola" kao sto je vec neko prije mene rekao od skolovanijih ljudi sam dozivjela najveca razocarenja i to je stvarno tacno...
Ipak je dosta vazniji kucni odgoj i kultura....

(odgovor članu Azure)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Koliko vam je vazno obrazovanje ljudi s k...
19.9.2009 12:46:12   
Soleil
Obrazovanje osoba sa kojima se družim mi je sasvim nebitno. Ono što je bitno i što poštujem je kakvi su kao ljudi i kakve ih vrline krase. Kao što MarinaDK reče, od nekih obrazovanih sam doživjela veća razočaranja.

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *