|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 20:57:08   
mojbebac
oko 100 - 130 KM zimi, ali se grijemo na struju, bojler non stop, perilica sudja, perilica i susilica vesa ..... ma sve je na struju, i mislim da nije mnogo .....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: koliko trošite električne energije
6.2.2010 19:29:08   
aya
ja cu opet da se ucmekam zbog struje, pa vise sam se pretvorila u tempiranu bombu loveci jeftinu struju i nikad ispod 95 KM zadnjih pet mjeseci, a ne grijem se na struju, mrzim elektrodistribucijuuser posted image user posted image user posted image
cak ni vodu ne grijem na struju, sva voda u kuci je na ugalj, kao i grijanje, HVALA BOGU bar sam se plina rijesila


< Poruku je uredio aya -- 6.2.2010 19:30:14 >


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: koliko trošite električne energije
6.2.2010 19:33:49   
w.pooh
Zadnji 42 KM..ručak kuham uvijek na skupoj jer dok dođem sa posla jeftina prošlauser posted image
al gledam da mašinu za veš i suđe palim naveće ili rano ujutru kad je jeftina user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: koliko trošite električne energije
6.2.2010 23:21:40   
new mama
Zadnji racun oko 60 kmuser posted image ,,a kuham na plinu,masine uvijek palim na jeftinoj,bojler isto i opet toliko,ja stvarno neznam otkuduser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: koliko trošite električne energije
6.2.2010 23:24:13   
Apotekarka
Uh ja ne smijem ni napidsati 150 km doslo a grijem samo Antoniovu sobu radijator ostalo na drvauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: koliko trošite električne energije
6.2.2010 23:28:24   
dinaa
Zadnji racun 70 km user posted image  grijemo se na drva,kuham na el.sporetu,bojler palim na jeftinoj struji ali cesto zaboravim iskljuciti pa profura i do sat na skupoj,masina radi kad je jeftina kao i pegla.Izgleda sporet me "oguli"

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: koliko trošite električne energije
17.2.2010 12:32:21   
apokalipsa
zadnji račun - 462 KM , jest grijem se na struju, i eto ovo ostalo, bojler, kuham...

Pa ne znam jel smatrate da je previše?

Stan nije baš veliki

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: koliko trošite električne energije
17.2.2010 12:40:34   
anidla
prije nekad mi je dolazio maksimalno 40 KM, a sad kako smo dobili bebija, stalno je bojler ukljucen, masina za ves, za sudje, grijalicu uplimo pred kupanje, a ves stalno peglam i to sad sve dodje oko 80 do 100 KM.  

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu apokalipsa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: koliko trošite električne energije
17.2.2010 21:02:49   
shejla
IZVORNA PORUKA: apokalipsa

zadnji račun - 462 KM , jest grijem se na struju, i eto ovo ostalo, bojler, kuham...

Pa ne znam jel smatrate da je previše?

Stan nije baš veliki



da ovo nije greska??? 462 KM user posted image user posted image user posted image

Nama dodje oko 60 - 70 KM - za dva stana/dvije porodice... roditelji od mm na prvom spratu kuce, a mi na 2-om i 3-em. Imamo 2 masine za sudje, 2 za ves, 2 sporeta... (voda i grijanje je na plin).  (Dakle, ukupno za oboje 60 - 70 KM)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu apokalipsa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: koliko trošite električne energije
17.2.2010 21:38:16   
mojbebac
IZVORNA PORUKA: apokalipsa

zadnji račun - 462 KM , jest grijem se na struju, i eto ovo ostalo, bojler, kuham...

Pa ne znam jel smatrate da je previše?

Stan nije baš veliki



je li ovo greska ili .......??????????????
ako nije onda je stvarno previse, jer mi se takodje grijemo na struju, nemamo tu opciju jeftina skupa, stalno mi je ista tarifa i maksimalno mi dolazi 130 KM ...... i da bojler non stop ukljucen, susilica i perilica rade svaki dan tako da mislim da je ova suma bas bas puno ......

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu apokalipsa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: koliko trošite električne energije
17.2.2010 21:43:42   
milenium
pa imate sat u kući ,provjeri na njemu kolko piše da je izgorilo kilovati i puta km(neznam nija kolko dođe 1kw/h)mi tako uvjek izračunamo tako da nas nemože prevarituser posted image

i jedno pitanje,netko je naveo da je struja jeftinija od 13-16sati,odnosi li se to na cjeli bih jednako ili?

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: koliko trošite električne energije
17.2.2010 22:11:01   
mama Nataša
imaš 'jeftinu' tarifu od 13 do 16 i od 22 do 07

kad se sat pomjeri onda je od 14 do 17 i od 23 do 08, ali ti ne bih znala reći jel za cijelu BiH ovo vrijedi...

nama dođe račun između 40 i 50 KM sad u zimskom periodu, inače je oko 30

Ja maksimalno koristim jeftinu struju ali znam da nije rijetkost da je ne prebace na vrijeme user posted image

Jedno smo vrijeme živjeli u stanu koji je na tabli sa osiguračima imao lampicu koja se palila kad je jeftina struja. I znalo se desiti da je ne prebace ni u 22 ni u 23 nego tek tamo nekad iza ponoći user posted image user posted image

_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2010 17:34:30   
apokalipsa
IZVORNA PORUKA: mojbebaca

je li ovo greska ili .......??????????????
ako nije onda je stvarno previse, jer mi se takodje grijemo na struju, nemamo tu opciju jeftina skupa, stalno mi je ista tarifa i maksimalno mi dolazi 130 KM ...... i da bojler non stop ukljucen, susilica i perilica rade svaki dan tako da mislim da je ova suma bas bas puno ......


user posted image   ne znam kako stvarno uspijete tako malo da potrošite user posted image

Meni dođe 120 - 130 kad ne koristim grijanje, baš ne znam u čemu je štos user posted image

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2010 17:37:53   
sara.at

IZVORNA PORUKA: apokalipsa

IZVORNA PORUKA: mojbebaca

je li ovo greska ili .......??????????????
ako nije onda je stvarno previse, jer mi se takodje grijemo na struju, nemamo tu opciju jeftina skupa, stalno mi je ista tarifa i maksimalno mi dolazi 130 KM ...... i da bojler non stop ukljucen, susilica i perilica rade svaki dan tako da mislim da je ova suma bas bas puno ......


user posted image   ne znam kako stvarno uspijete tako malo da potrošite user posted image

Meni dođe 120 - 130 kad ne koristim grijanje, baš ne znam u čemu je štos user posted image



mozda i komsija trosi tvoju struju user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu apokalipsa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2010 17:15:21   
apokalipsa
IZVORNA PORUKA: sara.at

mozda i komsija trosi tvoju struju user posted image user posted image


može bit da napajam komšiluk strujom user posted image , koji sam ja peh ništa me ne bio iznenadilo...



(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2010 22:23:37   
mojbebac
pa ja ne znam mi nemamo to jeftina skupa, nama je uvijek ista tarifa, imamo vailant sistem grijanja, u stanu je stalno 22 - 23 stepena temperatura, i ne vodim racuna o tome da gasim neke potrosace, imam i susilicu i masinu za sudje i zaista mi ne dolaze veliki racuni tao da mislim da bi ipak trebala malo da pratis sat i da zapises stanje pa da vidis u cenmu je fazon ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu apokalipsa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2010 22:34:47   
Emica_sa
Mi potrošimo između 120 i 150 maraka a ne grijemo se na struju,ali stvarno ne pazim to skupa-jeftina nemam ja živaca za to user posted image ,ali znam kad sam se grijala na struju a sama sam živila zimi mi je redovno dolazilo između 220-250 maraka

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2010 22:41:19   
Anoniman
Mi tromjesecno trosimo 400km, neka zna doci i manje,a bogami nekad i vise , kako kad, ipak zadovoljni!!user posted image user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2010 22:41:35   
Hanady RR
Meni te cifre kod vas baš nešto velike....
kod mene nema skupe i jeftine trenutno sve srednja tarifa...negrijemo se na struju al radi sve i kad treba i netreba, sjelica more, šporet stalno-pećnica posebno, frižider, škrinja-zamrzivač, kompijuter, veš mašina, mašina za suđe, telefon, punjači razni ma pegla ...al nikad mi račun nije preko 60 KM. 120-150 KM bez grijanja...baš mi puno


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2010 22:43:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Malena_A

Mi tromjesecno trosimo 400km, neka zna doci i manje,a bogami nekad i vise , kako kad, ipak zadovoljni!!user posted image user posted image



Zaboravih reci da se ne grijemo preko struje, a ni bojler nemamo , tako su to samo sitni kucni aparatici,jedino sto je skupo je pretplata koju placamo za struju...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2010 22:51:24   
teacher75
bez grijanja i masine za sudje dodje nam od 70-80km, al 2 kompjutera su skoro non-stop ukljucena, ves masina svaki 2. dan i plazma tv skoro citav dan

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2010 22:55:21   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: Malena_A

Mi tromjesecno trosimo 400km, neka zna doci i manje,a bogami nekad i vise , kako kad, ipak zadovoljni!!user posted image user posted image



Zaboravih reci da se ne grijemo preko struje, a ni bojler nemamo , tako su to samo sitni kucni aparatici,jedino sto je skupo je pretplata koju placamo za struju...

Meni bi mogli komotno iskljucit struju kad bi mi dosao ovoliki racun.Meni je vala i 70km puno.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2010 22:58:29   
Arko
IZVORNA PORUKA: dinaa

Meni bi mogli komotno iskljucit struju kad bi mi dosao ovoliki racun.Meni je vala i 70km puno.


Slazem se. Kod mene sve zivo radi. Od sijalica po svim sobama, masina za sudje, masina za ves, susilica. Ne grijemo se na struju, i kad mi dodje preko 50 KM, hoce nesto da mi bude user posted image   user posted image
Uglavnom, izmedju 50 i 60 KM user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2010 23:05:27   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: Malena_A

Mi tromjesecno trosimo 400km, neka zna doci i manje,a bogami nekad i vise , kako kad, ipak zadovoljni!!user posted image user posted image



Zaboravih reci da se ne grijemo preko struje, a ni bojler nemamo , tako su to samo sitni kucni aparatici,jedino sto je skupo je pretplata koju placamo za struju...

Meni bi mogli komotno iskljucit struju kad bi mi dosao ovoliki racun.Meni je vala i 70km puno.


Hehehhehe, dobra si, al tako je u inostranstvu skupa pretplata sto im se placa,a struja ko struja nije, sta ces kad skontas sprem standarda to ovdje nije puno, a za Bih je nenormalno..tako kad odem u bih zaovi dodze struje 50km, ona kaze pa zasto ovoliko vjerujte ja se smijem, al znam da je to dole puno sprem standarda....

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2010 23:08:52   
dinaa
Ah ja mislila ti u BiH pa kazes da si zadovoljna sa 400km,to je vec nesto drugo.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *