|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 22:07:55   
žana o8
Mene kad god pita šta to čitam , ja kažem o bebama . Kaže on pa zar nije dosta više beba . On jadničak misli da je rr samo o bebama. Al dobro je dok to misli.user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 22:11:22   
almai
ali stvarno pa da imamo Bred Pitta pored sebe nakon izvijesnog vremena  bi dosadio i covijek bi zelio malo promijenuti...ali sve je dobro dok ih u mislima mijenjamo zaista nebi NIKAD nista vise ali bilo bi dobro baj majo..romantikeuser posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 22:12:26   
almai
A, ja svome kad god spomenem romantiku on meni 'ma pusti romantiku hajde da se j......'user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 22:18:06   
tweety
IZVORNA PORUKA: žana o8

Mene kad god pita šta to čitam , ja kažem o bebama . Kaže on pa zar nije dosta više beba . On jadničak misli da je rr samo o bebama. Al dobro je dok to misli.user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si meni kraljica!!!


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 22:20:21   
žana o8
Pa iskren čovjek šta ćešuser posted image user posted image user posted image . Moj vala nikad nije bio romantičan, i dok smo se zabavljali znao mi je kupiti cvijeće i samo mi ga "tuhne" u ruke, kad odemo na večeru on jede ribu sa kilom bjelog luka i šta ćeš ti poslije toga...user posted image user posted image user posted image user posted image , ne možeš disati kraj njega , a kamoli šta drugo. Eto ti romantike, a ja sva u tom fazonu, te šminka, te haljinica, sva se upečim i kad on naruči tu marinadu sa lukčinom dođe mi da ga ubijem.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 22:28:52   
nikita
E pa samo da znate meni moj nije nikad kupio cvijece!!!!Par puta sam mu radi toga prigovarala al džaba !
A kad me pita sta citam, reko gledam slicice na Smokvi , a ja na RRuser posted image user posted image

< Poruku je uredio nikita -- 21.2.2009 22:29:00 >


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 22:57:09   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: almai

ali stvarno pa da imamo Bred Pitta pored sebe nakon izvijesnog vremena  bi dosadio i covijek bi zelio malo promijenuti...ali sve je dobro dok ih u mislima mijenjamo zaista nebi NIKAD nista vise ali bilo bi dobro baj majo..romantikeuser posted image


user posted image šta li se tek mota muževima po glavi...cccc...još oni napolju uglavnom provode više vremena nego žene...eee pa dođe kući i gleda u tebe a vidi Angelinu Jolie user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 23:17:05   
Amrino
Eto ti romantike, a ja sva u tom fazonu, te šminka, te haljinica, sva se upečim i kad on naruči tu marinadu sa lukčinom dođe mi da ga ubijem.


user posted image user posted image user posted image Jao oplakah...
E vidis- ovo ko da je MM pisao...jednom, poslije "romanticne" vecere i mojih lignji sa bijelim lukom...tri dana je bjezo od mene i samo otvaro prozor user posted image user posted image user posted image ...Sta cu kad volim lignje...rekoh - pa nemoj me vise u konobe vodit...ne mogu da odolim...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 23:22:59   
Mik Mik
Umirem od smijeha. Žana, tvoji me komentari stalno nasmijavaju, hvala ti draga user posted image user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 23:27:36   
Visnja RR
ne zelim da vas prepadam ali poznajem mnoooogo bracnih parova sa stazem od 5 do 15 g pa i vise...
I znam ali ZNAM da se u svakom braku sa npr. stazom od 15 g desila prevara, bar s jedne strane... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 9:01:27   
Crvena
IZVORNA PORUKA: almai

A, ja svome kad god spomenem romantiku on meni 'ma pusti romantiku hajde da se j......'user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e ta ti je za 10


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 9:02:22   
andji
Znaš šta draga Višnja,ja ne opravdavam prevaru ni sa jedne strane,ali nekako ono 'do kraja života,dok nas smrt ne rastavi' mi nekako zvuči nestvarno i neistinito.....što ti kažeš tamo kad uploviš u taj dugi vremenski staž,i kad više znate kako dižete a kamoli sve ostalo...i ma koliko brak fercero dobro(nazovimo ga boljim i uspješnim brakom)ali kad naidje neko i spletom okolnosti ostavi na tebe dobar utisak,nešto ti kaže što te navede na razmišljanja,ili još gore izazove onu jezu...uh evo ja prva kažem da nije lako ostati hladne glave(i muž i žena),ma kako to zvučalo,ja mislim da treba biti iskren prema sebi i realan......ali to ne opravdavam(prevaru) ni iz jednog razloga....evo ja prva,često mi padne na pamet,djevojački život,što reče almai,neko ono flertovanje i ona jeza(grešna sam znam)....još ako ti se desi neko da sa njim to možeš ponovo,uh treba naći način i ostat normalan i ne napravit glupost......zato ja preporučujem to tuširanje hladnom vodomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mada ja poznavajuć sebe,jaka sam na riječima i tom maštanju(odnosno flertovanju) a slaba na djelima(hvala Bogu što je dosad tako)a nadam se i od saduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 9:05:35   
Crvena
IZVORNA PORUKA: tweety

IZVORNA PORUKA: žana o8

Mene kad god pita šta to čitam , ja kažem o bebama . Kaže on pa zar nije dosta više beba . On jadničak misli da je rr samo o bebama. Al dobro je dok to misli.user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si meni kraljica!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 11:04:58   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

E jeste me nasmijale poslije neprospavane noci,hvala vam. user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 11:09:38   
lejlas30
IZVORNA PORUKA: camm

Ako cemo o filmovima i glumcima
ja se svaki put zaljubim u drugog user posted image user posted image user posted image
A imam ja svog omiljenog glumca  i mislim Bogami svasta o njemu.user posted image
 


Haha, i ja otvoreno pred MM uzdisem kad gledam film u kojem glumi Russel Crowe, a Gladijatora smo gledali bezbroj puta user posted image . U sve mi diraj, al i Russella jok user posted image user posted image



_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 11:12:09   
lejlas30
IZVORNA PORUKA: andji

hhahha.....jeste Žana,dajte nam stvarne likove,i ja uzdišem za Acom Pejović,Andrija Milošević.....mm kad god njih vidi na tv-u kaže eno ti onih tvojih.Čuj MOJIHuser posted image user posted image user posted image


Joj i Andrija mmmmmmm  user posted image user posted image  

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 12:18:29   
mamyca
Sto je vama bilo veselo sinocuser posted image user posted image user posted image .
Andji,andji teme su ti za 10.user posted image user posted image
Sto se tice date teme,normalno da volim pogledati lijepog muskarca i normalno da mi godi kompliment nekog drugog osim MMuser posted image .Pa u braku sam,nisam umrla.user posted image
Ali to ostane samo u glavi,i brzo ispari(to je dijete zasluzno)user posted image .



_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 13:00:54   
adannn
IZVORNA PORUKA: camm

Ako cemo o filmovima i glumcima
ja se svaki put zaljubim u drugog user posted image user posted image user posted image
A imam ja svog omiljenog glumca  i mislim Bogami svasta o njemu.user posted image
 

Joj carica si,baš me nasmija....Tako vam je i kod mene,s tim što ja volim i par pjevača a mm zna koji suuser posted image user posted image user posted image a što se tiče ovako naše svakodnevnice ama baš niko mi nije zapeo za oko da ja mislim o njemu....Nekako se ne mogu zamisliti ni s kim osim sa suprugomuser posted image jesam li ja normalna ili je to navikauser posted image ili možda ljubavuser posted image ko će znati.....A jest mi se to dešavalo prije braka,,,,uh stalno...BRAVO za temu


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 13:17:40   
andji
Andji,andji teme su ti za 10.

Thanks mamyce,znaš  mene,moja branša ljubavne dogodovštine i šoping(čitaj smanjenje kućnog budžeta)user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 14:36:27   
Visnja RR
mene su prijatelji zezali jer sam u novcaniku imala slicicu Luis Figa ( MM mi dao ) user posted image  ...to dok nisam rodila Asju

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 15:24:16   
Crvena
MM bi na ovu temu rekao, ako sam se ozenio nisam umrouser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 15:41:53   
žana o8
Crvena , potpisujem ti muža. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 16:32:12   
Babyy
kad god kazem muzu sto je ovaj zgodan njegov komentar je odma PEDER za njega svaki zgodni muskarac je peder pogotovo ako ja kazem da je dobar... tako i za glumca george clooney .. kad vidi njega na tv odma kaze evo onog starca sto te pali heheheh

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 16:40:33   
laracroft
Ljubav je vjecna,ali se objekti mijenjaju.Meni je ako cemo iskreno sve to normalno i vise me apsolutno nista nemoze iznenaditi.Ne vjerujem u pricu o vjecnoj strasti,jer to apsolutno nije moguce.Cesto se zapitam da li je mozda monogamija ljudskom covjecanstvu nametnuta,i da li mi sa pricom o vjecnoj ljubavi varamo sebe ili partnera???Smatram da nakon niza godina provedenih u braku ostaje neka vrsta ljubavi,prijateljstva,povezanosti,ali da je to ona ista ljubav sa pocetka veze MAAA NEMA SANSE..A sada me razapnite i pricajte mi pricu kako volite svoje muzeve podjednako kao i prvog dana...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 16:51:54   
andji
larakroft sve se slažem,treba biti realan i reći kako jest...a što je mene tema zagolicalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *