|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 17:07:32   
hanabanana
user posted image
IZVORNA PORUKA: laracroft

A sada me razapnite i pricajte mi pricu kako volite svoje muzeve podjednako kao i prvog dana...


Ni slučajno ga ne volim kao prvog dana. U početku sam ga voljela iz čisto sebičnih razloga, isključivo radi sebe i zbog toga kakva sam ja s njim.
A za njega se nisam udala iz strasti nego zbog drugih razloga: volio me, voljela sam ga, i mogla sam ga zamisliti kao oca svoje djece.
Da, upravo tako. Ja sam pravi štreber, uvijek gledam dugoročno.

Danas ga volim zbog niza drugih stvari, zrelije.

I još uvijek volim i način na koji me nervira. user posted image

Zajedno smo 15 godina, u braku 9.

E sada...ne znam da li monogamija prirodna, ali ne znam da li bih mogla oprostiti. Isto tako ne bih mogla ostati u braku u kojem bi se ljubav istrošila i na kraju nestala.
A ljubav može nestati....iz nekih primjera oko sebe, čak nakon par godina. Mislim da mnogi ljudi pogriješe uzimajući ljubav zdravo za gotovo. Tu je i tu mora biti. Ja ipak mislim da je treba hraniti, njegovati, poticati.

< Poruku je uredio hanabanana -- 22.2.2009 17:08:34 >

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 17:35:37   
žana o8
Tačno je to laracroft, nije ni približno isto. Ima tu i ovoga što je hanabanana rekla, ali bez obzir na to što mi volimo svoje muževe, mislim da svim ženama u braku, fali mrvicu one romantike koje su imale dok su bile djevojke, pa pogledi, pa komplimenti, pa leptirići u stomaku...Ali tako je kako je, e zato ja sanjarim, i baš me briga, niko mi to ne može zabraniti, a savjest mi čista.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 19:35:51   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: laracroft
Smatram da nakon niza godina provedenih u braku ostaje neka vrsta ljubavi,prijateljstva,povezanosti,ali da je to ona ista ljubav sa pocetka veze MAAA NEMA SANSE..A sada me razapnite i pricajte mi pricu kako volite svoje muzeve podjednako kao i prvog dana...


ljubav sa početka veze se zove zaljubljenost, to je kratkotrajan period leptirića u trbuhu, klecanja koljenja user posted image ..  a ljubav dolazi sa godinama, iskustvom..

I zvučaće možda ishabano ali je istina da mm volim više nego prvog dana, i više uživam u braku sad nego na početku braka...  user posted image
Možda zato što nismo još upali u bračnu kolotečinu...



(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 20:31:45   
Anoniman
ma na koga god pomislim (uključujući i glumce), niko mi nije toliko privlačan, a kamoli pažljiv i romantičan kao moj muž.user posted image
Nije da prosipam patke, ja sam stvarno zadovoljna i u tome je ključ.


(odgovor članu Ummuisa)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 21:08:43   
andji
Većina nas je zadovoljna,ja sam prva(kad je samnom zna mi udoboljiti,izvest me,kupiti mi,iznenadit me,sex sve to stoji i ok je)kad nije sa mnom radi-jer je zaljubljen u mašine i šarafe baš koliko i u mene(samo što to tolerišem jer nam donosi dobru lovu)user posted image user posted image user posted image ali da se vratimo na moju formulaciju teme....i najzadovoljnijoj ženi zna se desiti NEKO ko će joj poremetiti misli pa makar na sat vremena a nekima i na više,i ne samo misli....nego će se zapitati što šta,i poželet će možda nešto pa makar i u mašti,i podsjetiće je na nešto ili slično...e sad kakos e nosite sa tim 'stanjima' ako ste ih imali,dokle je granica...kako razmišljate i sl. žene koje nisu imale ta iskustva mislim da ne mogu pričati o tome,ok mogu iznijeti svoja mišljenja...ali sad prosipat neku drugu priču...ajmo na temu 'LJUBAV U BRAKU' ili 'VOLIM SVOG SUPRUGA' ....volim i ja svog,da ga ne volim vraga bi mu rodila dijete sa 21 i dala mu najbolje god.user posted image user posted image user posted image user posted image kontate me,bez uvrede...ali pričamo o 'tome' sa početka temeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 21:49:16   
Anoniman
user posted image uh draga andji, sta se ti napriča!user posted image
hoću reći da ne znam kako je to, jer još nisam srela boljeg za sebe.user posted image
P.S. ja nisam pročitala da si ti išta konkretno odgovorila na svoju temu.user posted image   Mora da te nešto potaklo?user posted image


< Poruku je uredio Shee -- 22.2.2009 21:50:45 >

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 21:50:54   
andji
uh draga andji, sta se ti napriča!

user posted image user posted image user posted image user posted image znaš meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 21:52:03   
Anoniman
ti već odgovorila, a ja prepravila gornji post.:)


(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 21:58:54   
Anoniman
ne mora značiti da mi nije mjesto na ovoj temi, ali jednostavno i ti shvati da ima žena koje to uopšte ne privlači, niti razmišljaju o tome.user posted image Radi toga sam i ostavila post.
Nismo svi isti.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 21:59:29   
andji
jesam odgovorila,možda ne direktno,ali naravno da sam odgovorila....koga interesuje skontaće odgovoruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 22:13:26   
tea lana
hvala Bogu pa imam oci i nakon sto sam se udala pa mogu i dalje primjetiti dobrog muskarca cuti konpliment al dalje od toga nista.MM i ja od prvog dana naseg braka smo rekli da smo u njemu dok je ljubav uzajamna a ako ne stane sa bilo cije strane bez obzira na rzlog i bez obzira na djecu da ce prvo doci ovom drugom i sve reci.Jer previse smo prosli zajedno da bi jedno drugom tako nesto iza ledja uradili.A mm voli kad mi neko udijeli konpliment on je tada jos ponosniji na mene a iskreno i na sebe.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 22:15:49   
Anoniman
imam i ja oči.user posted image Ali ne za šaranje.user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 22:19:36   
tea lana
eto sad mi reci da nikad nisi vidjela lijepog muskarca i nikada nisi obratila paznju na njega ako nista da kazes eh sto ovaj ima lijepe zube ili kosu,izvini al ja bi provjerila dioptiju za svaki slucajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 22:26:06   
hanabanana
E pa ja ne bih rekla da je Andji mislila na to na što ti ciljaš...jer tako ja vidim i glumca na TV-u pa kažem: jest dobar.

Andji, ja lično mislim da čovjek dolazi u iskušenje onda ako se nadje u situaciji koja ga zbuni, koja mu je nepoznata, ili nešto slično. Ne znam kako da objasnim, recimo žena koja rijetko dobije kompliment od svoga bračnog druga može se naći iznenadjenom ako ga dobije od svog radnog kolege. Ovo je samo hipotetički.
Naravno, svakome od nas gode komplimenti. E sada...pitanje je kako će ona reagovati na to. Da li će ohrabriti kolegu da i dalje dijeli komplimente, pa da odu na kafu, pa da počnu flertovati, pa da odu i korak dalje...
Sve je to pitanje dokle tko želi ići, što želi postići...
Ali recimo, ako meni neko kaže: imate divnu kosu?
Ja ću reći: Znam.
Zato što sam prepotentna user posted image , zato što još uvijek dobijam komplimente od svoga bračnog druga, zato što me još uvijek posmatra kao kraljicu.

Ne znam da li sam ubola u sridu.

I opet...ja imam takav stav da mi razni letači ne prilaze, pa me glava ne boli.
Ali sa dvoje djece ja mogu samo primjetiti ko kakva kolica gura, i šta djeca u kolicima jedu, a ne i lice onoga tko kolica gura. user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 22:49:18   
hanabanana
Ma ja bih se u biti složila s onim što je Shee rekla....ključ je u tome da li smo ili nismo zadovoljni.
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 22:51:06   
Anoniman
slažem se sa hanombananom, možete vjerovati ili ne, mogu vam ići na živce, ali ne shvatam kako majka i supruga može razmišljati o prevari ako ima nekog ko je ispunjava u svakom pogledu.
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 22:53:00   
maslačak82
A druge strane, meni kada bi neko u prisustvu mog muža uputio kompliment da sam lijepa ili zgodna, ja bih ga smatrala u najblažu ruku bezobrzanim.

Uh da meni hoće iko ovako, ja bi ga odmah zagrlila od dragosti, sam da mi muža napravi ljubomornim!


_____________________________

Još jedna trudilica

Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 22:53:45   
tea lana
ma ovdje niko ne razmislja o prevari barem ne ja,ja samo kazem da godi konpliment nije bitno od koga jel od mm majke prijateljice ,mog najboljeg druga.Konpliment sam po sebi covjeku pruza neko zadovoljstvo.
A
o prevari sam rekla sta mislim ja nikada ne bi prevarila svog muza Boze dragi kad bi ljubav prestala bila bi iskrena i u braku ne bi ostala al prevarila nisam nikad nikog dok sam bila u vezi a kao li u braku
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 22:54:11   
maslačak82
ako ima nekog ko je ispunjava u svakom pogledu.

Shee, takvoj to neće pasti napamet!


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 22:59:54   
Adana
user posted image  Zakuhalooo seeee!!!! user posted image

Slazemse i sa hanubananom i tea lanom. Ali ne mogu da se slozim sa tim da ako zena ima paznju muza, i zadovoljna je, ostane ravnodusna na komplimente, i da joj to nista ne znaci. user posted image  Sta je lose u tome da ti neko udijeli kompliment? Prihvatis ga, osjecas se dobro i ides dalje. Znaci ne kazem da tome treba poklanjati toliku paznju i mastati o onome ko je uputio isti. E kada se to desi onda definitivno nesto ne stima kod kuce.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 22:59:57   
camm
user posted image user posted image
 user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:01:02   
Golubica
Hm, do sada ih hvala Bogu nije bilo. Bar sa moje strane. A muz jadan radi u smjenama, pa nema vremena ni za mene, hehe. A mislim da i ne bi smio nista "saletiti" jer ima zeznutu zenu kraj sebe, hehe. Zezali smo se nedavno i obecala sam mu da cu u slucaju da pocne hvatati krivine NJEGOVOG DRAGOG NA PANJ I ODREZATI MU, pa nek' onda radi sta hoce, hehe. ( nek ceka kada ce podmladak krenuti ).

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:01:21   
Adana
IZVORNA PORUKA: maslačak82

A druge strane, meni kada bi neko u prisustvu mog muža uputio kompliment da sam lijepa ili zgodna, ja bih ga smatrala u najblažu ruku bezobrzanim.

Uh da meni hoće iko ovako, ja bi ga odmah zagrlila od dragosti, sam da mi muža napravi ljubomornim!



user posted image   user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:02:21   
Adana
NJEGOVOG DRAGOG NA PANJ I ODREZATI MU, pa nek' onda radi sta hoce, hehe. ( nek ceka kada ce podmladak krenuti ).


user posted image   i ja isto ovako user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:03:18   
Anoniman
maslačak, baš si slatka jer priznaš u čemu je kvaka.user posted image
Drage moje, nije riječ o komplimentima, nego o tome da li se mi povodimo za takvim stvarima i da li je nedostatak istih povod za razmišljanje o nekom drugom ko ima nešto što naš muž nema.

(odgovor članu Golubica)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *