|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:07:26   
maslačak82
maslačak, baš si slatka jer priznaš u čemu je kvaka

Ama u 4g on nije ni jednom pokazao da je ljubomoran, a ja ko pas user posted image


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:08:08   
Adana
IZVORNA PORUKA: Shee

i molim vas, zašto odmah neke umišljaju da neko želi njima protuvriječiti. Ono što ja želim je reći svoje mišljenje, a suprostaviti se normalizovanju nečeg što mi je ispod časti.


user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:09:58   
tea lana
ma meni ko uputi konpliment zahvalim i nastavim dalje a ne mastam o tome narednih ped dana,taman posla.Al sto jeste jeste lijepo je kad ti upute konplimen.Sta bi ja trebala reci svojim prijateljicama koje malo malo nadju nesto sto im se svidi na mom muzu.Mozda im oci iskopati ,neka ja samo mogu biti ponosna sto uza sebe imam takvog muza.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:10:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslačak82

maslačak, baš si slatka jer priznaš u čemu je kvaka

Ama u 4g on nije ni jednom pokazao da je ljubomoran, a ja ko pas user posted image


ma ne brini, možda ima dr. način da kaže : "I care!"user posted image

(odgovor članu maslačak82)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:14:09   
adannn
IZVORNA PORUKA: maslačak82

A druge strane, meni kada bi neko u prisustvu mog muža uputio kompliment da sam lijepa ili zgodna, ja bih ga smatrala u najblažu ruku bezobrzanim.

Uh da meni hoće iko ovako, ja bi ga odmah zagrlila od dragosti, sam da mi muža napravi ljubomornim!


I ja isto.......Jer ovaj moj nema ni trunke romantike ni ičega,neznam što sam s njimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:14:32   
maslačak82
ma ne brini, možda ima dr. način da kaže : "I care!

Ma ima, on meni vjeruje ja njemu ne..ne vjerujem ni svom ocu user posted image
Nije da sam ja opterećena s tim, pa da ga davim, daleko od toga, al ja sam eto ljubomorna baš zato što on nije!
Ja bi da ga mogu napravit ljubomornim ma barem jednom.


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:17:13   
nikita
Skupile se zenice na zanimljivu temu user posted image

Kratko cu ogovoriti na ovu temu:

Volim se sređivati i volim da mi se udjeli kompliment bilo da se radi o MM-u,prijateljici,mami ili nekom drugom muskarcu
MM gleda druge zene i cesto naglas komentira njihove obline i meni to ne smeta !
Sve je to normalno i ljudski  i sve je dobro dok se samo gleda a ne pipa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:18:05   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Shee

Drage moje, nije riječ o komplimentima, nego o tome da li se mi povodimo za takvim stvarima i da li je nedostatak istih povod za razmišljanje o nekom drugom ko ima nešto što naš muž nema.



user posted image

Konačno neko pogodio smisao mog posta. Hvala do neba. user posted image
I još jednom dio mog prvog posta...

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Naravno, svakome od nas gode komplimenti. E sada...pitanje je kako će ona reagovati na to.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:18:28   
tea lana
nikita slazem se sa tobom u svemu,pa Bog nam je dao oci da vidimo lijepe stvari,ljude a do nas samih je da li cemo nesto poduzeti ili ne.


(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:21:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslačak82

ako ima nekog ko je ispunjava u svakom pogledu.

Shee, takvoj to neće pasti napamet!


to hoću da kažem, to s komplimentima sve ok, sve ste upravu.
PITANJE:Ko vam govori najljepše riječi, ko vam čita misli, za kog mislite da je nezamjenjiv, ko vam najbolje izgleda, ko vam najviše pomaže, ko vas razumije i za vas je tu, s kim se smijete, ko je vaš prijatelj, ko ima iste poglede na život, ko vas privlači, ko se najbolje brine za vašu djecu?
Sa ODGOVOROM-u krevet odmah! O ODGOVORU mislite, zamišljajte i radi njega beznačajne stvari ne uzimajte za iskušenja!user posted image

(odgovor članu maslačak82)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:21:49   
ziki
Slazem se , nedostatak paznje uzrokuje iskusenja. Moja drugarica je u dugogodisnjoj vezi imala takvu situaciju. Uzrok je bio nedostatak paznje njenog momka, kad se nasao neko ko je slusa, ko se divi njenom radu, ko je utjesi a ne prica samo o svojim problemima... .
Imala sam i ja slicnu situaciju, da mi neko poremeti misli, u vezi ne u braku. Moj dragi je bio u jednom gradu a ja u drugom, navikli smo da samo non stop zajedno i onda vidjanje u 15 dana....a naso se radni kolega koji je pazljiv, koji ima ista interesovanja ko i ja, kom se svaki razgovor ne svodi na sex vec kaze i ponesto pametno i eto belaja. Meni se rjesenje nametnulo samo, dragi diplomiro, konacno i nasli posao u istoj firmi u istom gradu.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:23:08   
Babyy
sala na stranu, al meni je jako glupo da neki lijevi muskarac dodje i casti me komplimentom ispred mog muza jednostavno bi se grozno osecala... drugo je da je ta osoba neki clan familije

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:25:38   
tea lana
PITANJE:Ko vam govori najljepše riječi, ko vam čita misli, za kog mislite da je nezamjenjiv, ko vam najbolje izgleda, ko vam najviše pomaže, ko vas razumije i za vas je tu, s kim se smijete, ko je vaš prijatelj, ko ima iste poglede na život, ko vas privlači, ko se najbolje brine za vašu djecu?
Sa ODGOVOROM-u krevet odmah! O ODGOVORU mislite, zamišljajte i radi njega beznačajne stvari ne uzimajte za iskušenja!



SA SVOJIM ODGOVOROM spavam vec tri godine i ne bi ga mjenjala.
user posted image user posted image I ne znam kakav konpliment da dobijem ne moze mi skrenuti misli sa njega.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:26:49   
Anoniman
svaka čast tea lana!user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:26:50   
camm
IZVORNA PORUKA: maslačak82

maslačak, baš si slatka jer priznaš u čemu je kvaka

Ama u 4g on nije ni jednom pokazao da je ljubomoran, a ja ko pas user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Uvjek smo  mi zene malo vise ljubomorne na muzeve
nego oni na nas,i kazem uvjek hB pa nije ljubomoran
inace se nikad ne bih udala za ljubomornog covjeka
jer ja i on ne bismo nikada uspjeli!
 
A neko je spomenuo tucu znam x slucajeva za to
i ako te zene vjerute mi nisu nikad nista lose ucinile niti uradile
jednostavno se ne moze zabraniti to neko gledanje,ako mu taj neko gleda zenu ili obrnuto
sigurno imaju dobre afinitete za to.
Pa nek gleda ako ima nisto od toga.
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:29:07   
tea lana
i hajmo vise zakopati ratnu sjekiru nek nam daju konplimente ko hoce nek ih prihvati ko nece nek odbrusi,al svaka od nas najvise voli da dobije konpliment od svog muza.
Laku noc vam hanumice ja odo sa svojim odgovorom leci,user posted image user posted image user posted image user posted image a vama svima preporucujem isto.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
22.2.2009 23:40:50   
Anoniman
divno.user posted image
ono što stvarno ne volim je kad se pokuša poremetiti atmosfera porodice i osnovnih vrijednosti u životu.
I drago mi je da smo se složile, da nema iskušenja onom ko je zadovoljan.


(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
23.2.2009 0:02:55   
Aminad
Da ne filozofiramuser posted image  potpisujem sve, sve što je rekla shee, ona baš zna reći konkretno, ja bih pričala tri dana i opet me niko ne bi razumiouser posted image .


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
23.2.2009 9:49:15   
Bosanka
Kad covjek istinski voli,bez obzira koliko je dugo s partnerom,ne pada mu na pamet da pomisli na nekog drugog,a kamoli sprovede nesto u djelo.to sto neka zena masta,smeka il sta vec,ja osobno smatram nedostatkom necega u vezi ili braku,sta cu ja gledat drugog muskarca na ulici il se pak okretat za njim,ako mi je dovoljan  pogled pun ljubavi na mm?mislim,meni to zvuci sve kao ovaj vakat ,danasnjica,gdje je  totalno moral skrenuo s puta.a mastat o drugom mi je takodjer jedan vid prevare.cak stavise smijesno mi je to.price da se ljubav definitivno trosi tokom braka su u najmanju ruku glupe,a istinite jedino ako se ista ne njeguje i ne cuva.
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
23.2.2009 10:12:59   
hanabanana


Recimo, mi još uvijek imamo naša sitna iznenadjena...
Muž često putuje, ja mu uvijek u kofer ubacim čokoladu, neku našu sliku - to je iznenadjenje, kada otvori kofer na drugom kraju Evrope prvo što vidi su djeca i ja. Ili mu ubacim poruku i bombonu u dzep od jakne.

On meni zna naručiti klopu, meni je samo dostave na posao, a ja ostame šokirana....ili mi je znao poslati buket cvijeća a on u Berlinu.

Ili....donese mi uplaćen bon da odem na masažu, čišćenje lica...

Ja sam mu neki dan ničim izazvana kupila parfem.

Sitnice ali koje puno znače. Mi smo tako naučili.

Naravno smi smo različiti, i ne bi bilo dobro da smo isti. 

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 24.2.2009 14:30:16 >
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
23.2.2009 10:25:53   
boogy woogy
Izvinite na pitanju, ali zar vama vasi muzevi ne dijele komplimente? Sta je sa romanticnim vecerama u dvoje sa MM-ovima? Ja sam skoro pet godina u braku, a muz i ja jos uvijek "furamo ovu furku". Mozda sam ja cudakinja, ali ja stvarno ne primjecujem druge muskarce jer sam jos uvijek ludo zaljubljena u svog muza.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
23.2.2009 10:36:14   
mariva
heloo. prvi sam put na forumu i ova mi se tema čini interesantna. mislim da su takvi parovi danas vrlo rijetki

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
23.2.2009 10:37:25   
Anoniman

Mene zaista jos uvijek drzi ta "jeza" kad dobijem kompliment od svog muza, i nema mi nista bolje nego kad se oblacim i kad izadjem, on me ceka s djecom i kaze "Jao mame sto nam se sredila ...i sl." Moj muz se ne izvali na kauc kad dodje s posla. Ama bzze mi ovo, kao da se nekom objasnjavam. A uostalom, ko voli svog muza, voli ga i kad dodje kuci umoran, nezainteresovan i pusti ga da se izvali na kauc da se odmori, a ne trazi da se svijet i muz samo oko nje vrte.
Neko rece ima nas i onih 40% sto jos uvijek uzivamo s nasim muzevima, tako da jos uvijek, a nadam se da necemo nikad, sarati okolo, pa ni pogledom.
A o tome sta mi u zivotu znaci porodica, i na kojem mi je mjestu, to sam vec spominjala na nekim temama.
Ko voli nek izvoli, a ja molom dragog Boga da me postedi tog iskusenja u zivotu.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 24.2.2009 14:32:35 >

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
23.2.2009 10:38:19   
andji
Mariva dobro došla na forum,da ti poželim dobrodošlicu i lijep boravak sa nama(imaš tamo temu 'upoznajmo se' pa nam možeš reći nešto o sebi)user posted image user posted image user posted image još jednom dobro došla

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
23.2.2009 10:52:31   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Maida28


Mene zaista jos uvijek drzi ta "jeza" kad dobijem kompliment od svog muza, i nema mi nista bolje nego kad se oblacim i kad izadjem, on me ceka s djecom i kaze "Jao mame sto nam se sredila ...i sl."


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *