|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hranilica
29.3.2011 21:26:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue

mi imamo ovu i prezadovoljne smo...

user posted image


ova je prelijepa! kako necete biti zadovoljneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: hranilica
29.5.2011 21:13:59   
lejla80
Da li je neko slučajno u posljednje vrijeme vidio hranilicu koja se može podešavati po visini i čiji se zaslon također može spuštati i podizati a da nije neke specijalne marke. Nekad su se u Fis-u prodavale takve, mislim da su kopija ovi cam-ovih i to jako dobra kopija..Međutim, sad ih više nemaju user posted image ..

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: hranilica
29.5.2011 21:29:21   
ivanak
U nas u dubrovniku sam ja vidjela peg perego marke takve.... ali su jako skupe. te hranilice meni definitivno ničemu ne služi. Plaćena skupo, skupo, a nije vele korištena, jer nisu htjeli jesti iz nje. Iako nisam mlađe djetešce puno gnjavila sa time.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: hranilica
29.5.2011 21:34:13   
lejla80
ma upravo zato ja i trašim ovu "no name"..al eto sad kad mi treba ja ne mogu da je nađem

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: hranilica
29.5.2011 22:42:28   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: lejla80

Da li je neko slučajno u posljednje vrijeme vidio hranilicu koja se može podešavati po visini i čiji se zaslon također može spuštati i podizati a da nije neke specijalne marke. Nekad su se u Fis-u prodavale takve, mislim da su kopija ovi cam-ovih i to jako dobra kopija..Međutim, sad ih više nemaju user posted image ..


U TL bi trebalo da imaju takve hranilice marke Bubu, mi smo je kupili prosle godine, ne sjecam se sad tacno cijene ali nije bila pretjerano skupa...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: hranilica
29.5.2011 23:47:41   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: lejla80

Da li je neko slučajno u posljednje vrijeme vidio hranilicu koja se može podešavati po visini i čiji se zaslon također može spuštati i podizati a da nije neke specijalne marke. Nekad su se u Fis-u prodavale takve, mislim da su kopija ovi cam-ovih i to jako dobra kopija..Međutim, sad ih više nemaju user posted image ..


imaš u Baby centru u BBI, Cam-ove. jesu skupe ali su extra. ja se koristim i za hranjenje i za njeno sjedenje i igranje. te hranilice su za djecu od 4 mjeseca i koštaju 289 KM.
imaš i Peg perego u onoj prodavnici na Otoci, na prvom spratu.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: hranilica
29.5.2011 23:48:40   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: lejla80

ma upravo zato ja i trašim ovu "no name"..al eto sad kad mi treba ja ne mogu da je nađem


teško ćeš naći no name ove što ti hoćeš. no name su one jednostavne, jedan položaj i to je to.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: hranilica
30.5.2011 9:22:07   
tekja
IZVORNA PORUKA: ivanak

U nas u dubrovniku sam ja vidjela peg perego marke takve.... ali su jako skupe. te hranilice meni definitivno ničemu ne služi. Plaćena skupo, skupo, a nije vele korištena, jer nisu htjeli jesti iz nje. Iako nisam mlađe djetešce puno gnjavila sa time.


kod mene je skroz drugacije iskustvo...nama je hranilica najisplativija stvar koju smo kupili bebiju, emotivno sam za nju vezanauser posted image user posted image ...dijete je od samog pocetka dohrane nauceno na hranilicu, nema prosipanja hrane po kuci, trcanja za njim sa zalogajem u ruci, ako se nesto i prospe ili ode u hranilicu ili tik kraj nje i sto je najvaznije dijete se nauci "kulturi" hranjenja na jednom mjestu...mi smo kupili bubu yammi, kostala je samo 150KM, ima tri polozaja i podesiva je po visini, jako stabilna, ima korpu, lijepo izgleda i zaista topla preporuka za nju...user posted image user posted image user posted image
 

< Poruku je uredio tekja -- 30.5.2011 9:23:30 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: hranilica
30.5.2011 9:29:36   
veeseelaa
izgleda da to ovisi od djeteta...
moja ne voli vezanje i sputavanje, nije par puta koristila hranilicu user posted image  
sad je koristimo kad nam gosti dodju pa da mogu svoje dijete staviti u istu i tako ga nahraniti user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: hranilica
31.5.2011 21:44:13   
myb@by
potpisujem tekju. Hranilica i jastuk za dojenje su mi najbolje investicije u zadnje dvije godine user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: hranilica
31.5.2011 21:46:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: myb@by

potpisujem tekju. Hranilica i jastuk za dojenje su mi najbolje investicije u zadnje dvije godine user posted image

ja nemam ni jedno ni drugouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: hranilica
31.5.2011 21:49:01   
mala86
i nama je hranilica broj 1 od sve opreme za bebe user posted image ,ne racunajuci kolica

platili smo je preskupo user posted image user posted image user posted image (cijelih 40 km)user posted image ,nema nikakvih polozaja,ali malac obozava sjedit u njoj,ne znam kako bi ga hranila ganjajuci po kuci user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: hranilica
31.5.2011 21:50:56   
teacher75
nama ne treba jer lana mirno sjedi na kaucu dok je hranim, u zadnje vrijeme je pocela sjediti na normalnoj stolici za stolom, al mi je lakse da je hranim na kaucu kao i do sadauser posted image mada sve isprlja, ali ionako namjeravam mijenjati ugao kada malo odraste

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: hranilica
31.5.2011 21:52:34   
myb@by
Meni je moja cura pravo smješna kada vidi da e sto postavlja. Odmah se parkira kraj hranilice i čeka. Svaki obrok rahat pojedemo, jer se ona sama nahrani. Iako prospe, prospe po hranilici. Ja cu hranilicu cak i na more nositi.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: hranilica
31.5.2011 21:54:22   
mala86

IZVORNA PORUKA: teacher75

nama ne treba jer lana mirno sjedi na kaucu dok je hranim, u zadnje vrijeme je pocela sjediti na normalnoj stolici za stolom, al mi je lakse da je hranim na kaucu kao i do sadauser posted image mada sve isprlja, ali ionako namjeravam mijenjati ugao kada malo odraste


moj malac je nemiran,on bi se iz sale ganjo sa mnom po kuci dok ja trcim sa kasikom

nekad zna i on nesto pojesti van nje,ali ja sam sigurnija da ce mi pojest vise kad je u njoj,onako lako odustane

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: hranilica
31.5.2011 21:54:46   
teacher75

IZVORNA PORUKA: myb@by

Meni je moja cura pravo smješna kada vidi da e sto postavlja. Odmah se parkira kraj hranilice i čeka. Svaki obrok rahat pojedemo, jer se ona sama nahrani. Iako prospe, prospe po hranilici. Ja cu hranilicu cak i na more nositi.

moja sada prlja po stolu kad sama jede al ja je pustimuser posted image ionako sama jede samo griz i jogurt jer to pravo voli, a ovo ostalo nije ljubitelj pa je moram zaigravati da pojede. danas je supu jela sama, teta joj dala, ja nisam bila kuci, bas me zanima na sta je to licilouser posted image al onaj plasticni siper sto je na dnu kao posuda je zakon, ne znam sta bih bez njega, uhvati vecinuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: hranilica
5.6.2011 20:09:22   
škorpija
mi smo dobili hranilicu iz robota, koštala je 40 KM, al nas je super poslužila, puno je manja nego klasične hranilice, ne zauzima puno mjesta i jako stabilna. no nema nikakvih dodatnioh funkcija, ništa s ene pomjera ni naslon ni dio za noge.

ali uglavnom prezdaovljni smo njom, iako ćemo je nakon ajdina morati baciti jer je ogulio tapacirunguser posted image , ali uglavnom nisam nikad ni bila da kupujem stvari za više djece, jer gdje ću tu sklameriju čuvati, sve sam stvari već razdijelila i ako bude druge bebe (aBd) kupujem nove. srećom ništa nismo skupo kupovali pa mi nije ni žao

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: hranilica
5.6.2011 20:11:42   
škorpija
mala86 mi mora da imamo istu hranillicu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: hranilica
5.6.2011 20:24:00   
mala86

IZVORNA PORUKA: škorpija

mala86 mi mora da imamo istu hranillicu


mozda user posted image ,jer nasa i jest kupljena u Sa (od neke tete iz Sa preko pika)
nasa je jos sva citava,za divno cudo user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: hranilica
5.6.2011 20:31:10   
škorpija
E onda možda ipak nisu iste, vaša je vjerovatno neka boljauser posted image

evo ovakva je naša, našla sam je na fotku forumašice ilhane sa početka ove teme

user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: hranilica
5.6.2011 20:32:39   
škorpija
eee kad se samo sjetim koliko sam tražila ovaj kaiš što ide između nogu, dok me ilhana nije prosvijetila, bio je zalijepljen ispod hraniliceuser posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: hranilica
6.6.2011 8:13:12   
mala86
evo je nasa

user posted image



evo uspjela sam i sliku stavit nakon 100 godina user posted image user posted image

< Poruku je uredio mala86 -- 6.6.2011 8:17:48 >


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: hranilica
17.6.2011 22:42:55   
BBubica

IZVORNA PORUKA: lejla80

Da li je neko slučajno u posljednje vrijeme vidio hranilicu koja se može podešavati po visini i čiji se zaslon također može spuštati i podizati a da nije neke specijalne marke. Nekad su se u Fis-u prodavale takve, mislim da su kopija ovi cam-ovih i to jako dobra kopija..Međutim, sad ih više nemaju user posted image ..



cini mi se da sam ja neki dan upravo jednu takvu kupila preko oglasa !
hranilica je super, podesava se po visini, naslon ima tri polozaja, stabilna je, ima dvije tacne, moze se koristiti i bez njih kao sto ja sad radim jer je bebac jos mali
ima kaisice, mekana user posted image i lijepa
i sto je najvaznije-bebac je voli !

iako je "no name" marka jako je dobra!!!
ima potpuno iste funkcije kako i chicco...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: hranilica
27.6.2011 15:26:52   
lejla80

IZVORNA PORUKA: BBubica


IZVORNA PORUKA: lejla80

Da li je neko slučajno u posljednje vrijeme vidio hranilicu koja se može podešavati po visini i čiji se zaslon također može spuštati i podizati a da nije neke specijalne marke. Nekad su se u Fis-u prodavale takve, mislim da su kopija ovi cam-ovih i to jako dobra kopija..Međutim, sad ih više nemaju user posted image ..



cini mi se da sam ja neki dan upravo jednu takvu kupila preko oglasa !
hranilica je super, podesava se po visini, naslon ima tri polozaja, stabilna je, ima dvije tacne, moze se koristiti i bez njih kao sto ja sad radim jer je bebac jos mali
ima kaisice, mekana user posted image i lijepa
i sto je najvaznije-bebac je voli !

iako je "no name" marka jako je dobra!!!
ima potpuno iste funkcije kako i chicco...


Ja još uvijek čekam ovu iz Fis-a..vjerovatno je to ta. Ima više funkcija nego neke koje koštaju 300 KM. Trenutno su im došle neke al ja nemam kad da odem a ovdje u Sa nema ništa.


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: hranilica
27.6.2011 22:56:11   
BBubica
probaj naci na PIKu, ja sam tamo nasla, hranilica je nova, samo je stajala.
koristim je svaki dan, bas sam zadovoljna. bebac se vec navikao na nju , a i ja.
puno nam je ljepse jesti tako, neko po krilima, kaucima, foteljama....

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pomozite u izboru imena za curetak :)
lillyy85

Pomozite nam u izboru imena za jedan nestašni curetak,s napomenom da nam je prezime dugo :)) Hvala!

Hana (29%)

Uma (22%)

Ema (25%)

Sarah (23%)


Broj svih glasova: 284

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *