|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hranilica
20.5.2010 17:20:37   
Emica_sa
Ja sam nasla u hrvatskoj kosta 1199 kn a muz kaze da je vidio u Mostaru i da koliko se moze sjetiti da je bila 320 maraka i ja bas trazim da kupim ovih danauser posted image samo ne znam koju bi

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: hranilica
20.5.2010 22:09:38   
anidla
meni je puno dati 300 KM za hranilicu...ne znam, ali to mi je bas previse....

ja sam vidjela gracovu 299 KM u sarajevu i to mi je preskupo, a takva ista u TL u Karlovcu je oko 170 KM, pa cu najvjerovatnije reci mami i tati da odu do Karlovca i tamo mi je kupe+povrat PDV-a.


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: hranilica
20.5.2010 22:19:47   
Hanady RR
 Ja nikako ne kontam šta će mi hanilica sa tri položaja...u njoj se samo jede i to je to...nit će spavat u njoj nit će se zavaljivati da jede.
meni je bilo birno sljedeć: pladanj mogu skinuti da ga adekvatno operem, kad ga skinem stabilna kao stolica uz stol da naučim djete da jede za stolom kao odrasli, stabilna, ima kaiševe za vezanje koji je dobro srže, i može se oprati adekvatno sva, lako sklopiva za prevoz (u cilju nošenja na putovanja).
sve ovo sam dobila sa bubu hranilicom kao na slici naprijed...jeftina je a zaista ima svrhu svoga postojanja...ja sma dvoje djece na ovakvoj odgojila...jednu sam dobila na babine a ja drugu kupila da ne vozikam svako jutro kod mame dok ih čuva...i evo već 4 godine imam super hranilicu koju svima preporučujem. sada je i jeftinija nego kad sam ja kupovala.

Sve je ovo mami para, sve...user posted image
koliko samo stavri može se kupiti važnijih i bitnijih za dijete od hranilice sa 3 položaja.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: hranilica
21.5.2010 1:44:30   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

 Ja nikako ne kontam šta će mi hanilica sa tri položaja...u njoj se samo jede i to je to...nit će spavat u njoj nit će se zavaljivati da jede.
meni je bilo birno sljedeć: pladanj mogu skinuti da ga adekvatno operem, kad ga skinem stabilna kao stolica uz stol da naučim djete da jede za stolom kao odrasli, stabilna, ima kaiševe za vezanje koji je dobro srže, i može se oprati adekvatno sva, lako sklopiva za prevoz (u cilju nošenja na putovanja).
sve ovo sam dobila sa bubu hranilicom kao na slici naprijed...jeftina je a zaista ima svrhu svoga postojanja...ja sma dvoje djece na ovakvoj odgojila...jednu sam dobila na babine a ja drugu kupila da ne vozikam svako jutro kod mame dok ih čuva...i evo već 4 godine imam super hranilicu koju svima preporučujem. sada je i jeftinija nego kad sam ja kupovala.

Sve je ovo mami para, sve...user posted image
koliko samo stavri može se kupiti važnijih i bitnijih za dijete od hranilice sa 3 položaja.

user posted image tako je slažem se sa svim



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: hranilica
21.5.2010 8:18:08   
pocahontas
joj ne znam......meni te jeftinije hranilice bas izgledaju klimavo, to je ustvari jedini razlog bio sto nisam uzela tu bubu i sl. hranilicu. klimovo u smilsu ne da ce on ispasti dok sjedi u njoj, vec klimavu u smislu sto ona stoji u sobi,  a Cici zuji po kuci naidje na nju i iz sve snage je zadrma (ova Cam koju imamo je bas dobro stabilna i on obilazi oko nje bas kao oko Kabe Boze me oprostiuser posted image )...obla je sa svih strana, dizajnirana tako da se dijete bas nigdje ne može uštinuti ili povrijediti kada ga u brzini stavljam, ispravljam i kada on dok jede gura ruke u sve moguće rupe ako psotoje user posted image ), sto puta je pao i lupio glavom o nju, ali nije se rasjeko ili nesto slicno jer nema od sta. Mene je jako dobro posluzila, i ne bih mogla zamisliti da je bila umjesto ove Cam neka druga, jer bi se fakat surisla na njega kada bi je samo malo zaljuljao.

Podesavanje nivoa u visinu meni nije trebalo iako ima 7 visina, jer mi je lakse da ga hranim dok stojimuser posted image . Podesavanje nivoa naslona meni je jako koristilo. Naime, mom Ciciju kada se spava, samo ga stavim u to, povalim ga i dijete gleda crtane, odmori se i zaspe ( nakon 5 min cim utvrdi naravno odmah ga prenesem jer bi se sav osafunjao na onoj gumi od stolice user posted image ).


< Poruku je uredio pocahontas -- 21.5.2010 8:19:38 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: hranilica
21.5.2010 8:19:52   
mala86
ja hranilicu jos nisam kupila,jer sam dobila onu stolnu,pa se jos mislim da li cu i ovu uzimat,ali evo bas gledam imam neki bubu katalog i imaju hranilice
neka najobicnija kosta oko 60km,ima pojaseve i posluzavnik

pa onda imaju dvije od 150 i 200km,sa polozajima i podesavanjem visine sjedista,ima i neka drvena za 100km,mislim da bi ovo sve trebalo bit u tl-jer sam ja katalog i uzela kod njih ali u HR

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: hranilica
23.5.2010 11:37:31   
anidla
evo izvjestaja...

jucer smo isli opet u potragu za hranilicom...nasli smo prvo neku od 199,00 km, i super je, ali po meni skupa...onda odemo do TLna Ilidzu, ni jednu hranilicu nisu imali user posted image

ali je ciko bo ljubazan i predlozio nam da ako hocemo da narucimo Bubu hranilicu 149 KM, ima polozaje i podesivost visine, i stabilna je...ima i korpu za krompir user posted image

narucili smo bez boju, pa ce nam javiti sutra da li ce imati za isporuku...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: hranilica
23.5.2010 13:38:11   
Visnja RR
Jako je bitno da hranilice nisu klimave i da su na debljim cvrstim nogarrima...

ja sam bubi gledala ali su sve na tankim nogarima..  bebe nekad znaju cirkus da prave na stolici i da se batrgaju i tako mogu da se prevrnu...

Ja cu vjerovtno za par mjeseci prodavati svoju CAMM stolicu koja je kostala oko 250 km... jer Asja vise nece u nju...al hocu da pricekam jos bar malo da vidim kad je prodje ova faza odbijanja i hrane mozda ce tada htjeti i hranilicu...
Inace sve do prije 2-3 mjeseca jela je samo u njoj... a onda klik, ni u nju a ni hranu nece...
Bar da hoce da sjedi u njoj i da crta... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: hranilica
23.5.2010 14:40:11   
mama2009
mi smo dobili ovu.....stabilna i jako zanimljiva, intezivna boja, ima vise polozaja korpa za "krompir" mi prezadovoljni
user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: hranilica
23.5.2010 15:50:45   
Emica_sa
JA sam kupila peg-perego u Merkuru,stvarno je dobra i extra izgleda.Platili smo je 267 KMuser posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: hranilica
25.5.2010 17:21:40   
anidla
jel neko cuo za marku ali ne znam tacno bas naziv..nesto kao betardine ili tako nesto? talijanska marka

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: hranilica
25.5.2010 17:56:55   
anidla
bertonne user posted image ima li neku njihovu hranilicu?

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: hranilica
25.5.2010 19:17:13   
škorpija
ja sma za tu marku čitala na hrvatskim portalima, nije uopšte loša

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: hranilica
25.5.2010 19:30:32   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: mama2009

mi smo dobili ovu.....stabilna i jako zanimljiva, intezivna boja, ima vise polozaja korpa za "krompir" mi prezadovoljni
user posted image



I mi imamo ovu i super nam je, kod nas je narandzasta... Stabilna je, ni ja ne volim one s tankim nozicama... Kostala 150 KM


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: hranilica
25.5.2010 20:04:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

jel neko cuo za marku ali ne znam tacno bas naziv..nesto kao betardine ili tako nesto? talijanska marka

mene ova marka asocira na betadine- vaginaleteuser posted image user posted image user posted image šala mala

jel ovako nesto ...
user posted image slična mi je ovoj bubu...

< Poruku je uredio Breskva -- 25.5.2010 20:06:12 >

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 240
   RE: hranilica
26.5.2010 8:23:47   
anidla
mi smo jucer kupili hranilicu user posted image

kupili istu ovakavu kao sto je breskva postavila sliku, ali je zelene njezne boje (nesto kao boja pistacije, svijetlo zelena sa kombinacijom bez)...bas mi je neutralna i preslatka...

platili smo je 199.90 KM tacno onoliko koliko je mama rekla dati para, ni feninga manje user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: hranilica
3.7.2010 1:11:38   
leona81
http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-51460201.aspx

valja li ovo ista? moja bebace sad uci u 8 mj, i ima oko 10 kg...dakle treba mi neka cvrsta, stabilna i koju mogu duze koristiti...dosad smo koristili gracovu ljulju na kojoj pise da je do 13 kg al je ona vec prerasla...imate li savjet?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: hranilica
3.7.2010 1:22:38   
Ilhana RR
Leona, sto neprobas kad odes da je uzmes... stavis dijete i vidis dal pase tvojoj bebari? Ja tako vecinom radim sa stvarima koje kupujem mojoj maloj...

hranilicu kad smo uzimali dole ja sam gledala da mi je priblizna povoj sto imam ovdje, nije bilo istog izgleda al iste funkcije ima... moze da se sklopi da bude mala i da se nosi uz sebe ;) moze da se sva opere pod tusem ;) i moze stol ispred da se skoli da bih se moglo privuci stolu skroz... Posle stabilnosti to mi je bilo najprece i zato sam probala stolicu koju sam uzela mojoj smizli prije nego sto smo joj kupili...

Poneses bebaru stavisu u hranilicu i vidis valja li ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: hranilica
4.7.2010 1:10:27   
mama2009
ova je cvrsta i stabilna 100% mi je imamo
klik


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: hranilica
4.7.2010 1:24:54   
leona81
a cam smarty koja se namontira na stolicu?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: hranilica
4.7.2010 1:30:55   
leona81
IZVORNA PORUKA: mama2009

ova je cvrsta i stabilna 100% mi je imamo
klik



jel od 6 do 36 mjeseci? koliko tvoja beba ima kg? moja je bas teska


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: hranilica
4.7.2010 13:57:08   
delly
za ove drvene sam cula da nakon nekog vremena  izadu iz sjedista tj olabave . ove druge  iznad su odlicne  mi imamo slicnu

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: hranilica
4.7.2010 23:06:19   
leona81


jeste li culi za ovaj brend?
L.ROSSI BOSS

< Poruku je uredio Visnja RR -- 4.7.2010 23:09:55 >


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: hranilica
5.7.2010 19:10:46   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

danas je moja dusha dobila hranilicu... i uzivala je papajuci iz nje... user posted image
a zanimljivo joj je i da se igra s igrackicama dok sjedi u njoj

user posted image




prodajem...pa ko zeli nek se javi na pp user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: hranilica
5.7.2010 19:27:14   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

danas je moja dusha dobila hranilicu... i uzivala je papajuci iz nje... user posted image
a zanimljivo joj je i da se igra s igrackicama dok sjedi u njoj

user posted image




prodajem...pa ko zeli nek se javi na pp user posted image


neeeeeeeeeeeeeeeeeee...user posted image a u čemu Mimi da ruca kada dodjemo kod vasuser posted image
hajte nama prodajte, ali da je skladištimo kod vas user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *