|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hranilica
27.1.2010 20:33:51   
Anoniman
Hvalauser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 201
   RE: hranilica
27.1.2010 21:01:56   
Visnja RR
radnja u wisi je pred zatvaranjem...mozda vec i jeste...kolko znam idu u prostorije u centru..
predstavnik camm je u Visokom -Vigros...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: hranilica
1.2.2010 17:08:45   
marinčii
evo i mi napokon uzeli hranilicu,nakon puno razgledavanja na kraju se odlučili za peg perego,mislili uzet gracovu al razlika u cijeni svega 30 maraka a mama je ipak fan peg peregauser posted image ,super nam je ,ima dva pladnja,podesiva na 7 nivoa u visinu,isto tako naslon za leđa se može u 4 položaja namještat,sad još da matej bude htio sjedit u njoj bit će super 

< Poruku je uredio marinčii -- 1.2.2010 17:10:08 >


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: hranilica
1.2.2010 19:42:40   
Anoniman
marinci,jestel ju isprobaliuser posted image svidjal mu se?

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 204
   RE: hranilica
1.2.2010 20:51:49   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: marinčii

evo i mi napokon uzeli hranilicu,nakon puno razgledavanja na kraju se odlučili za peg perego,mislili uzet gracovu al razlika u cijeni svega 30 maraka a mama je ipak fan peg peregauser posted image ,super nam je ,ima dva pladnja,podesiva na 7 nivoa u visinu,isto tako naslon za leđa se može u 4 položaja namještat,sad još da matej bude htio sjedit u njoj bit će super 


I ja sam fan Peg Perega user posted image

E, je li mi neko može objasniti čemu podešavanje položaja naslonauser posted image Je li to u stilu 'uh, jesam se dobro nanjupao, pa da malo prilegnem da se slegne' user posted image

I nadam se da nećete imati problema s navikavanjem na hranilicu user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: hranilica
1.2.2010 23:03:03   
milenium
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: marinčii

evo i mi napokon uzeli hranilicu,nakon puno razgledavanja na kraju se odlučili za peg perego,mislili uzet gracovu al razlika u cijeni svega 30 maraka a mama je ipak fan peg peregauser posted image ,super nam je ,ima dva pladnja,podesiva na 7 nivoa u visinu,isto tako naslon za leđa se može u 4 položaja namještat,sad još da matej bude htio sjedit u njoj bit će super 


I ja sam fan Peg Perega user posted image

E, je li mi neko može objasniti čemu podešavanje položaja naslonauser posted image Je li to u stilu 'uh, jesam se dobro nanjupao, pa da malo prilegnem da se slegne' user posted image

I nadam se da nećete imati problema s navikavanjem na hranilicu user posted image



mene isto ovo zanima,jel to da malo prilegneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: hranilica
1.2.2010 23:05:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: marinčii

evo i mi napokon uzeli hranilicu,nakon puno razgledavanja na kraju se odlučili za peg perego,mislili uzet gracovu al razlika u cijeni svega 30 maraka a mama je ipak fan peg peregauser posted image ,super nam je ,ima dva pladnja,podesiva na 7 nivoa u visinu,isto tako naslon za leđa se može u 4 položaja namještat,sad još da matej bude htio sjedit u njoj bit će super 


I ja sam fan Peg Perega user posted image

E, je li mi neko može objasniti čemu podešavanje položaja naslonauser posted image Je li to u stilu 'uh, jesam se dobro nanjupao, pa da malo prilegnem da se slegne' user posted image



Oooooooooooooo da, i da mogu gledati crtane filmove i zaspati, a mama i tata da odmoreuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 207
   RE: hranilica
1.2.2010 23:40:13   
noaa
sreca pa nisam kupila skupu hranilicu,Noa u svojoj sjedi dok pojede prvu kasiku i ondauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: hranilica
2.2.2010 11:59:42   
škorpija

IZVORNA PORUKA: noaa

sreca pa nisam kupila skupu hranilicu,Noa u svojoj sjedi dok pojede prvu kasiku i ondauser posted image user posted image user posted image


Isto ovakouser posted image , više ga hranim u krilu ili hodalici nego u hranilici

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: hranilica
2.2.2010 12:03:57   
mama Nataša
a jel iko imao ovakvu hranilicu?

Nama je bila odlična baš zbog toga što se može rastaviti, dugo smo je koristili

< Poruku je uredio mama Nataša -- 2.2.2010 12:04:26 >


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: hranilica
2.2.2010 12:06:29   
škorpija
e super je ova hranilica, poslije imaš sto i stolicu za dijete, ali mi smo hranilicu dobili na poklon pa nismo mogli biratiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: hranilica
2.2.2010 12:07:22   
luna77
mi juče dobili Brevi Junior i šmizla se nebuni :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: hranilica
2.2.2010 12:09:21   
luna77
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: marinčii

evo i mi napokon uzeli hranilicu,nakon puno razgledavanja na kraju se odlučili za peg perego,mislili uzet gracovu al razlika u cijeni svega 30 maraka a mama je ipak fan peg peregauser posted image ,super nam je ,ima dva pladnja,podesiva na 7 nivoa u visinu,isto tako naslon za leđa se može u 4 položaja namještat,sad još da matej bude htio sjedit u njoj bit će super 


I ja sam fan Peg Perega user posted image

E, je li mi neko može objasniti čemu podešavanje položaja naslonauser posted image Je li to u stilu 'uh, jesam se dobro nanjupao, pa da malo prilegnem da se slegne' user posted image

I nadam se da nećete imati problema s navikavanjem na hranilicu user posted image



nama odgovara jer smizla još nesjedi skroz sama pa je u onom polulezećem polozaju

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: hranilica
2.2.2010 13:11:57   
mama Nataša
IZVORNA PORUKA: škorpija

e super je ova hranilica, poslije imaš sto i stolicu za dijete, ali mi smo hranilicu dobili na poklon pa nismo mogli biratiuser posted image


Ja sam onda pravo bezobziran tip, i mi smo svoju dobili ali smo je zamijenili user posted image

Ova je drvena pa se lako popravlja po potrebi, stolić nam je odličan bio i za crtanje kasnije, a nije loše ni moći dijete hraniti 'na visokom' uz stol a i nisko, kad spustiš stolicu na pod.

Naša je i danas u upotrebi, na posudbi, predpostavljam da će uskoro nazad u bazu čim mališa počne sjediti i klopati krutu hranu što je uskoro :)

A stara je znači 5 punih godina i neprestano u upotrebi.user posted image
Možda nije baš identična ovoj sa slike ali je tog tipa.

< Poruku je uredio mama Nataša -- 2.2.2010 13:14:10 >


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: hranilica
2.2.2010 13:18:26   
marinčii
, je li mi neko može objasniti čemu podešavanje položaja naslona Je li to u stilu 'uh, jesam se dobro nanjupao, pa da malo prilegnem da se slegne'
eh da ,i car legne da se u njem slegneuser posted image user posted image ..sva sreća Mateju se sviđa i oće da sjedi u njoj,evo jutros točno sat vremena sjedio,valjda je on očaran sad time što može sjediti pa nam uspjeva

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: hranilica
2.2.2010 13:59:37   
Lejla Ka
2005 godine kupili BUBU hranilicu, tada najjeftiniju pristojnu hranilicu (nismo išli u FIS Vitez), za 60KM (zapravo kupili smo dvije, jednu za kod nas, jednu za kod nane). Nema nikakvih dodatnih funkcija osim da u njoj dijete sjedi i jede. I to je nešto najfunkcionalnije, najjednostavnije, i jako kvalitetno od dječije opreme što sam kupila. Danas nam služi za sina, nije se nigdje oštetila. Meni je super! Sad su BUBU-ove hranilice kopije ovih skupljih, komplikovanije su i nekako mi se ne čine sigurne. Ali ova naša je ODLIČNA!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: hranilica
2.2.2010 18:53:25   
mama Nataša
  Lejla, kamo kakva slika kad je tako dobra stlica, pa da se ogrebemo za ideju???user posted image



_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: hranilica
2.2.2010 19:23:01   
Lejla Ka
Ma nema ih više u TL, mislim da i ne prave više takve. Mogu stavit samo kakvu našu, ali je obično u prvom planu onaj ko jede user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: hranilica
2.2.2010 19:44:11   
Hanady RR
e da i mi imamo BUBU hranilicu kupljenu prije 3 godine starija je maksimalno iskoristila a evo i mlađa je uspješno kosristi. I mi smo dvije kupili tačnije jednu smo dobili na babine kao poklon a mi smo drugu kupili u TL na dobrinji za nekih 85 Km. žuta je i super je , nema nekih dodatnih karafeka nit se spušta nit se naslon pomjera a bogami nemamo ni tu korpu dole al služi svrsi pravo dobro.
user posted image

user posted image
evo sličice nakon 1. rođendana starije tu se fino vidi.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: hranilica
4.2.2010 12:36:51   
škorpija
bubu bebauser posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: hranilica
20.5.2010 16:57:10   
anidla
mene danas mama nazvala, hoce da ja izaberem u Sarajevu hranilicu, da ce ona i tata poslati pare a ja neam pojma ni kakvu ni sta ni gdje user posted image

znam samo da hocu neku koja ima onaj polusjedeci haman lezeci polozaj user posted image i od koliko mogu bebe u hranilicu? Noa uveliko pocinje da jede, ali tad sjedi u kolicima i kolica su mi pocela da izgledaju na hranilicu i sve se vise prljaju user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: hranilica
20.5.2010 17:07:16   
reallove
mi smo dobili hranilicu od dede jos kada je Emin imao 6 mjeseci,marka je baby love,tako nesto,bez boje samo sada kako je porastao Emin poceo da izlazi iz nje iako je vezan,pa moramo povecati mjere sigurnostiuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: hranilica
20.5.2010 17:11:44   
Emica_sa
A kakva je ova peg perego i koliko je suski?user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: hranilica
20.5.2010 17:16:20   
anidla
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

A kakva je ova peg perego i koliko je suski?user posted image


a evo i ja emice trazim cijene, meni super funkcionalno izgleda al nigdje nema cijena...mora da je poskupa dok kriju cijene user posted image da ne padnem u nesvijest user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: hranilica
20.5.2010 17:19:55   
maja78 RR
moja je ovakva kao kod hanady i prezadovoljna sam, stvarno mi sluzi pravo, a ja je dobila vec koristenu i nista joj nije

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *