|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hranilica
13.1.2010 10:32:15   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: sahara

pocy, otidji u apoteku u Robotu u Hrasnom,oni ti imaju kataloge cam i jos neke i mozes preko njih narucitiuser posted image , a bona sta ce ti korpa, to ti je bezzeuser posted image


thanx..otici cu user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: hranilica
13.1.2010 11:34:23   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e bas necu da vam kazem gdje ima camm :)
i kako se moze naruciti :)
lalalala :)
user posted image


e pa stvarno....ja se polomih trazeci da kupim cam hranilicu, a ti svojoj jetrvi tako user posted image



za desetak dana se preseljava radnja iz Wise u grad ... imaju narudzbe svih hranilica pa i tih... malo ljepse po dizajnu nego Asjina... ja to vec rekoh a mogu nazvati i njihovo predstavnistvo u Visokom... btw koliko znam nigej drugo se ne mogu nabavti osim u svojoj radnji... ako ih ima u BBi onda su vjerovatno tamo otisli...
nazovem pa javim

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: hranilica
26.1.2010 14:10:16   
Super dada
IZVORNA PORUKA: manuela

Graco hranilica koju i ja koristim može se koristiti od 4 mjeseca,baš iz razloga što ima 3 položaja,sjedeći,polusjedeći,i gotovo pa ležećiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

marinči naravno da će beba htjeti u hranilicu ako ga na vrijeme naučiš da se hapa baš na tom mjestuuser posted image user posted image user posted image


Na stranici Turbo Limach-a sam nasla u vezi ove hranilice: Za djecu od 4 mjeseca starosti (0-7 kilograma). Ne mogu da vjerujem da je samo za bebe do 7 kg. Ili su oni mislili koliko beba moze da ima kg kad pocne da koristi sjedalicu.
Sta mislite o ovome? Mame koje imate ovu hranilicu u pomoc!


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: hranilica
26.1.2010 14:13:12   
delly
ta se hranilica koristi od 4 mj znaci moze biti i 6 kila i 7 kila beba negleda se po kilazi nego po mjesecima, ja imam identicnu samo sto ima jos nekih igracaka i zirafe su po njoj , ugl koristim je a mala ima malo preko 9 kg a i koristit cu je dok joj bude trebala ima 3 razine visine i 3 razine u lezecem polozaju polusjedecem i sjedecem !

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: hranilica
26.1.2010 14:17:56   
delly
IZVORNA PORUKA: marinčii

user posted image nama se ova sviđa ,jeli je ko možda ima?zanima me kakva je i jeli se isplati uzet je

ova se definitivno isplati ,udobna je,lako se pere a stolic se lako makne i stavlja ,i ima kotace za lako premjestanjea ti se kotaci mogu i ukociti da se nepomjeraju ( kad jede) i jako je cvrsta i stabilna . dok npr drvene nakon nekog vremena koristenja izadu iz svok sjedista tj rasklimaju se , imam ovakvu slicnu ( stavim sliku) i super sam zadovoljna

< Poruku je uredio delilah -- 26.1.2010 14:18:53 >


_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: hranilica
26.1.2010 14:26:08   
delly
neznam slike staviti

http://blogg.anderzen.se/wp-content/uploads/2007/09/bloggimg_1473.jpg

evo ovakav identicni imam p.s. ovo je slika sa neta nije ovo moja beba user posted image .

evo ovo na slici je na najnizoj razini ,moze se povecati na najvisu i bude dosta visoko meni taman pase kad mi jedemo pa je stavimo kod nas i u toj je visini gdje mi mozda malo vise ,eto kad sjedi nogicama dodiruje nas stol , i ima igracku koju sve umrlja kao i sav ostatak user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: hranilica
26.1.2010 14:36:11   
Amela83
Mi smo prije 20-ak dana u TL-u kupili Bubu Yummy hranilicu i prezadovoljni smo! user posted image Dvoumila sam se između ove i one Gracove Contempo, ali nisam primjetila neku posebnu razliku a Graco je 100 KM skuplja (sada košta 250 KM).
I još nam je uz ovu hranilicu došla mrežica u koju smo smjestili igračke!

http://turbolimac.com/images/products/large/50600402.jpg


< Poruku je uredio Amela83 -- 26.1.2010 14:39:54 >


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: hranilica
26.1.2010 14:37:49   
delly
mi nemoamo mrezu user posted image jel se to moze naknadno kupiti ?

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: hranilica
26.1.2010 14:43:48   
Amela83
Ja sam vidjela mrežice za kolica ali nisam sigurna da li postoje posebno namijenjene za hranilice. Jedino da pokušaš sa ovom za kolica.

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: hranilica
26.1.2010 14:45:57   
marinčii
amela baš je dobra ova bubu,a reci mi jeli stabilna

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: hranilica
26.1.2010 14:50:32   
Amela83
Ma extra stabilna! Svakome preporučujem! 

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: hranilica
26.1.2010 14:53:24   
škorpija
odlično izgleda ova bubu hranilicauser posted image  i ai cijena je user posted image , da li se naslon može pomjerati i ovaj hepek za noge

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: hranilica
26.1.2010 15:03:09   
marinčii
IZVORNA PORUKA: Amela83

Ma extra stabilna! Svakome preporučujem! 
super,baš sam planirala sljedeći tjedan kupiti ,mislila sam ovu grcovu al ako je i ova stabilna a cijena puno povoljnija zašto neovu,ta neće dijete cijeli dan u njoj biti 

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: hranilica
26.1.2010 15:21:26   
Mala Selma

Mi smo isto kupili bubu hranilicu u TL,platili smo 64KM, neka akcija bila prije 15 dana.Prezadovoljna sam,stabilna je, ima jedan polozaj, a Afica hoce da rucka u njojuser posted image user posted image user posted image

Evo kako izgleda
http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-50600901.aspx

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: hranilica
26.1.2010 15:31:53   
Amela83
Hranilica ima pojas pričvršćen u 5 točaka. Ono po čemu je također posebna su brojna podešavanja kako bi Vaš limač udobno sjedio bez obzira na to koliko je velik. Oslonac za leđa može se podešavati u 5 položaja. Visina sjedenja se može podesiti na 4 razine, a poslužavnik u 2 položaja.

Hepek za noge je fiksni, ne može se podešavati visina. Mislim da to i nije previše bitno. Mi ni na kolicima nemamo tu opciju !


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: hranilica
26.1.2010 15:36:59   
new mama
IZVORNA PORUKA: Amela83

Mi smo prije 20-ak dana u TL-u kupili Bubu Yummy hranilicu i prezadovoljni smo! user posted image Dvoumila sam se između ove i one Gracove Contempo, ali nisam primjetila neku posebnu razliku a Graco je 100 KM skuplja (sada košta 250 KM).
I još nam je uz ovu hranilicu došla mrežica u koju smo smjestili igračke!

http://turbolimac.com/images/products/large/50600402.jpg


Kod nas je isto ova samo narandzasta i ja sam zadovoljna,mada Ajna ne voli bas puno da sjedi,ali eto uspijem je nekako nahranitiuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: hranilica
26.1.2010 16:07:56   
škorpija
ma amela83 ako se može mijenjati visina sjedenja onda je to to, ova tvoja bubu hranilica je ustvari odlična kopija gracove contempo, a ova od male selme je kopija gracove tea time i obje mi se čine odlične, ustvari samo zbog toga što nisu poznata marka dosta su jeftinije. ja imama bubu kolica i putni krevetić i stvarno sma prezadovoljna kvalitetom, zasad

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: hranilica
27.1.2010 17:41:47   
Mya_81 RR
I mi imamo ovu hranilicu kao i Mala Selma samo u drugoj boji... i zaista sam prezadovoljna...a najbitnije je da M uživa u njoj...bez problema je mogu ostaviti da sjedi dok ja sve raspremim i operem nakon hranjenja user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: hranilica
27.1.2010 17:45:58   
ivanak
mi imamo neku chicovu. Kažu da je jako kvalitetna i dobra i ugodna za djete. To je našem bebiju kum kršteni kupio za dar... Nismo još probali, čekamo da nauči sjediti sam bar donekle...

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: hranilica
27.1.2010 17:48:28   
Sonja
mi nemamo hranilicu a i da imamo Adin bi je prevrnuouser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: hranilica
27.1.2010 18:01:42   
Mya_81 RR
Ivanak, ja svoju stavljam iako ne sjedi samostalno inače mislim da bi čekala do 10. mjeseca kako je lijena.

Ne znam kako je na drugim hranilicama, jer nisam gledala, ali na ovoj kaiševi idu i preko ramena tako da može fino sjediti bez da se onako ljulja...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: hranilica
27.1.2010 20:17:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e bas necu da vam kazem gdje ima camm :)
i kako se moze naruciti :)
lalalala :)
user posted image


e pa stvarno....ja se polomih trazeci da kupim cam hranilicu, a ti svojoj jetrvi tako user posted image



za desetak dana se preseljava radnja iz Wise u grad ... imaju narudzbe svih hranilica pa i tih... malo ljepse po dizajnu nego Asjina... ja to vec rekoh a mogu nazvati i njihovo predstavnistvo u Visokom... btw koliko znam nigej drugo se ne mogu nabavti osim u svojoj radnji... ako ih ima u BBi onda su vjerovatno tamo otisli...
nazovem pa javim


I Visnjice, je li moze info gdje su preselili (da ne zovem Visokouser posted image ),  trebaju mi zbog nekih proizvodauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 197
   RE: hranilica
27.1.2010 20:21:54   
pocahontas
ja kupih na kraju Cam hranilicu u BBI i super nam je. ima podesiv naslon u nekoliko polozaja (valjda 4 nisam brojala) i podesiva je u visinu (6 nivoa), ima jako debele nogare i stabilna je sto nam je bio prioritet, dvije tacne, točkiće na zadnjem dijelu, mrežastu korpu - zasto ne iskoristiti taj vazdusni prostor za razne skalamerije-  igracke, siperke i sl., vezivanje kaiševima u 5 tacaka...user posted image ostala je jos jedna tog tipa u izlogu 

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: hranilica
27.1.2010 20:23:01   
Anoniman
Super, de mi reci je li to ona radnja iz Vize ili ne?

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: hranilica
27.1.2010 20:28:58   
pocahontas
kazu oni da nemaju veze s tom randjom iz Wise user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *