|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hranilica
1.7.2011 13:45:41   
lejla80
Kupila sam sjedalicu u Fis-u..Sutra nam dolazi pa je slikam..Podešavaju joj se visina i naslon, što meni odgovara jer mali još ne sjedi pa je možemo koristiti u razne svrhe. Koštala 155 KM.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: hranilica
3.7.2011 17:57:14   
lejla80
Evo je..isprobali je i jaaako zadovoljni i cijenom i onim što ona nudi..Znači ima tri visine i naslon joj se može podešavati u tri različita položaja

user posted image


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: hranilica
3.7.2011 21:18:48   
BBubica
e bas mi je drago da si nasla. cini mi se da je ista kao i nasa, samo je nasa plava :)
ima tockice i kocnicu
moj bebac je imao pet i po mjeseci kad sam ga pocela stavljati u hranilicu, spustim naslon malo i on uziva dok jede :)
samo sam skinula ove "tacne" , za sad su mu previsoke

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: hranilica
18.9.2011 13:07:48   
Hanady RR
prenos posta

IZVORNA PORUKA: janje maleno

Imamo 5,5 mjeseci i vrijeme nam je za kupovinu hranilice. Molimo misljenje i iskustva. Koju i kakvu kupiti? I gdje? Hvala.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: hranilica
18.9.2011 17:42:12   
mala_sa
Mi imamo ovu i super nam je, podesiva po visini, naslon se spusta u 3 nivoa, ima tockice, i jako je stabilna
user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: hranilica
23.9.2011 22:04:07   
ajnur
http://www.justclick.rs/catalog/product_info.php?products_id=3087


Prezadovoljni ovom user posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: hranilica
8.10.2011 14:32:12   
zoee
Pozdrav svima!

Je li neko zna gdje se ima kupiti drvena hranilica? Za prvo dijete sam narucila prijateljima iz Njemacke da mi donesu i prezadovoljna sam, puno je drvo i ne zauzima mi pola sobe i moze se znatno duze koristiti, od plasticnih. U BBI su mi rekli da mogu naruciti ali bi me dosla skoro 800KM!!! Ja svoju platila 80 EUR! Vidjala sam jos one sto se mogu pretvoriti u stolic i stolicu kasnije, a to mi nije to. Imam ja jos vremena dok mi bude trebala ali ne bih ljude maltretirala ako ima i kod nas uzeti i ako je pristojna cijena naravno. 
Hvala unaprijed na odgovorima!

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: hranilica
8.10.2011 14:44:26   
Emica_sa
Ja iskreno nisam nigdje vidila,ali mozda ti se neko javiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu zoee)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: hranilica
8.10.2011 14:55:51   
Emica_sa
ukucaj bimaco,pa vidi kod njih ima neka drvenauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu zoee)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: hranilica
8.10.2011 15:21:18   
zoee
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ukucaj bimaco,pa vidi kod njih ima neka drvenauser posted image


Hvala Emica_sa na odgovoru, sada sam bila na njihovoj stranici, pa sam ih i nazvala za svaki slucaj ali  nazalost imaju samo onu sto se kasnije pretvori u stolic i stolicu user posted image



(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: hranilica
22.12.2011 14:48:12   
palachinken
Ima li neko Graco Tea Time hranilicu? Da li je stabilna?

user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu zoee)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: hranilica
22.12.2011 14:54:18   
new mama
Ja jedino od ovih stvarcica za djecu nisam hranilicu iskoristilauser posted image ,ne znam da li je A par puta htjela u nju,bas bezveze potrosene pare,a vidim ovdje jako puno zena je bas iskoristilo i kad sam kupovala mislila sam i kod mene ce tako,ali bas obrnuto,jos ja kupila skuplju,reko nek je kvalitenija,dugo cemo je koristiti,ali nista,e sad cemo je proslijediti od brata malenoj,pa cu vidjeti kakao ce kod njih biti iskustvouser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: hranilica
22.12.2011 14:59:58   
Mya_81 RR
Palačinko, naša je slična, mislim da je Bubu, ovo dolje postolje i nogare djeluju identične.
Naša je vrlo stabilna i još uvijek je koristimo.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: hranilica
22.12.2011 15:18:26   
SailorMoon
Mi smo imali prvo ovu, skupa do bola a sra*** je tesko, jer nema tablje naprijed. http://www.skandic.de/de/STOKKE-TRIPP-TRAPP-Hochstuhl-Natur-lackiert/c-TRIPP-TRAPP/a-400-001?gclid=CNy_jPnula0CFUfwzAodMic9nQ

I onda smo kupili ovu i super je http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/20140047/ i uz nju kupili tabljicu http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/40076093/
I to sve za ukupno 30KM hahaha koja ironija

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: hranilica
4.1.2012 12:53:46   
lepetetka
Prodaje li neko hranilicu?????

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: hranilica
4.1.2012 12:55:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lepetetka

Prodaje li neko hranilicu?????


prdavala je dadada...dal je prodala nisma siguran...pošljai joj PPuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: hranilica
4.1.2012 13:13:20   
lepetetka
OK Hanady..Hvala user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: hranilica
4.1.2012 14:06:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lepetetka

OK Hanady..Hvala user posted image


hej poslala sma ti na Fb reklamu za polovne stavri kod naše malene ima u ponudi hranilicu dobru a nije skupa fakatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: hranilica
5.1.2012 0:12:02   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: lepetetka

OK Hanady..Hvala user posted image


hej poslala sma ti na Fb reklamu za polovne stavri kod naše malene ima u ponudi hranilicu dobru a nije skupa fakatuser posted image

E Hanady već kupila, neku veče je iz auta virnula, i danas odletila do radnje kontam sigurno se i prodala, kad nijeuser posted image user posted image ...Eno sam je oprala i spremna je za moju šmizlu malu user posted image A hvala ti draga što misliš na nas user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: hranilica
5.1.2012 0:13:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: lepetetka

OK Hanady..Hvala user posted image


hej poslala sma ti na Fb reklamu za polovne stavri kod naše malene ima u ponudi hranilicu dobru a nije skupa fakatuser posted image

E Hanady već kupila, neku veče je iz auta virnula, i danas odletila do radnje kontam sigurno se i prodala, kad nijeuser posted image user posted image ...Eno sam je oprala i spremna je za moju šmizlu malu user posted image A hvala ti draga što misliš na nas user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: hranilica
18.1.2012 13:02:03   
Lavić
Zoee, ako ti još uvijek treba drvena hranilica, ima u Amku na Mojmilu, košta 95 KM.

(odgovor članu zoee)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: hranilica
23.1.2012 12:41:23   
zoee
Hvala Lavic na informaciji!

Meni vise ne treba i bas sam svakako htjela to ovdje podijeliti. Ja sam nasla u "Djecijem Svijetu" na Ciglanama, sto sam trazila; djecija hranilica, za period od 6mj. pa minimum do skole, drvena sto je meni najbitnije,jako stabilna jer je cijela od punog drveta, ima plocu naprijed na kojoj stoji djeciji pribor,ma perfektna! I jos jedna bitna stavka regularno mi stoji za trpezarijskim stolom tj. ne zauzima mi pola sobe. Platila sam je za gotovinu 145 KM i mislim da sam super prosla, jer su one plasticne, iste cijene, a koriste se puno krace.

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: hranilica
2.2.2012 22:27:35   
lepao
Da li iko ima Idea model hranilice od Cam a? To je ona mala sto se zaveze za stolicu...

(odgovor članu zoee)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: hranilica
24.7.2012 21:26:53   
lepao
ima li ikoniskustva sa sf,ex hranilicom?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: hranilica
19.1.2013 19:26:14   
sanjaa
Htjela sam rodici na poklon kupiti hranilicu, neku do 170 KM, pa ima li neko preporuku gdje otici?

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *