|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hranilica
30.12.2008 23:59:32   
rozi
Hehe, jos samo fali volan ( po mogucnosti crveniuser posted image user posted image user posted image ) . Ja cu k'o Izet iz Lud, zbunjen ,normalan kada je kupovao auto: '' Nije bitno koje je boje , samo nek je crvena''.  E  bas sam bolesnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: hranilica
12.4.2009 18:40:51   
lejlaze
mi smo prije 10 - tak dana kupili stolicu u fisu. super je i kostala je 115 KM. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: hranilica
12.4.2009 19:00:52   
manuela RR
Ja sam Emiru u Merkatoru uzela Graco hranilicu,koštala je 230 KM.
Ima 3 položaja za sjedanje,podešavanje 6 visina,
meni je super praktična i može se koristiti od 4 mjeseca.user posted image
user posted image i naravno može se skidati tacna sa sajedalice...


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: hranilica
13.4.2009 15:50:55   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: manuela

Ja sam Emiru u Merkatoru uzela Graco hranilicu,koštala je 230 KM.
Ima 3 položaja za sjedanje,podešavanje 6 visina,
meni je super praktična i može se koristiti od 4 mjeseca.user posted image
user posted image i naravno može se skidati tacna sa sajedalice...


da se dopunim : ima i kaišiće za vezanje i kad se sklopi jako je uska ne zauzima ništa prostora,svugdje se može ostaviti.
Uzela sam je u Turbo limachu u Merkatoruuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: hranilica
13.4.2009 16:01:49   
Skvo RR
I ja sam kupila Umi Graco hranilicu sa zabama...user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: hranilica
13.4.2009 16:09:09   
Anoniman
Mi smo uzeli chicco šarenu sa nekim kružićima, i super je, baš je voli i jede i igra se u njoj!

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: hranilica
13.4.2009 20:39:15   
Dinkica
Mi smo dobili brevi Jupiter Classic, kostala je 240 km, jos je rano da je probamo al jedva cekam iskreno kao da cu ja sjediti u njoj user posted image .
To je ova prva, plava.

http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/la-pappa/jupiter/i-colori.html

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: hranilica
9.6.2009 13:29:08   
zeni
pozz mame,danas smo u TL vidjeli hranilicu marke bubu,nije skupa pa me zanima ima li neko isustva s tom hranilicom,onako naoko je cvrsta i lijepo izgleda

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: hranilica
10.6.2009 7:58:26   
tap3ah
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:USvAumNWFbTmcM:http://www.trudnoca.net/forum2/userpix/1069_Hranilica_stoli_1.jpg

Mi sebi planiramo uzeti nešto ovako, jer mi se svidjelo kako se može rastaviti i koristiti kao stolić.

A i drvo mi mnogo ljepše izgleda.

< Poruku je uredio tap3ah -- 10.6.2009 8:00:12 >


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: hranilica
10.6.2009 8:03:32   
manuela RR
Znam te hranilice i ja sam mislila nju uzeti,vidjela sam da u Bingu ima,i meni su super baš zato što se mogu koristiti kao stolica i stolić,jedinoa im je mana što da bi beba bila u njoj mora baš biti sposobna baš samostalno da sjediuser posted image jer je tvrda i nama položaja pa sam iz tog razloga uzela ovu GRACO

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: hranilica
2.7.2009 21:39:11   
*Seve*
Chicco 299fr,super je mozes je reglirati kako ti odgovara..Ali ima jedan problem nece da jede kad ga stavim u nju...
Posto kada sam ga pocela hraniti stavljala sam ga u maxi relax i tu se naucio...I sad prije par dana uzela stolicu i nece,mozda dok se ne navikne...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: hranilica
2.7.2009 22:57:05   
milenium
tap3ah mi imamo upravo tu!Manuela nije istina da nemaju položaja,i nije istina da je tvrda,unutra u naslonjaču je spužva kao i u plastičmoj sjedalici,jedina je razlika PLASTIKA-DRVO pa biraj.mnoge moje prijateljice kažu da će sljedeći pit kupii drvene zbog stolića i stolice na kojima djete poslije može pisati.šarati,crtati i jesti zašto ne.,ja ću malo izbliza uslikati svoju pa ću postavit slike.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: hranilica
3.7.2009 10:05:45   
mivica
Mi imamo Bunny sorto hranilicu i jako sam zadovoljna s njom. Iako ima dosta položaja, ja od početka koristim samo jednu visinu i normalan položaj za leđa. Hoću reći da uopšte nije bitno koje je marke hranilica, na kraju male žderonje pojedu svoju papicu user posted image  Kupili u TL-u i koliko se mogu sjetiti platili oko 180 KM, ustvari kad smo kupili AS dobili dosta bodova na kartici i hranilicu dobila gratis user posted image , naša je evo baš ova:
user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: hranilica
2.8.2009 15:58:28   
Anoniman
Da "refresham" temu...u potrazi smo za sjedalicom/hranilicom evo vec dvije sedmice i moram reci da sam krajnje iznenadjena i uvredjena. Pogotovo sto se tice TL u BBI. Na onoliki prostor samo tri sjedalice i to user posted image ...firma je bubu (tako nesto) i cine mi se zaista lose...zatim smo bili u TL -Dobrinja....također izbor los a cijene vece nego u Malisi za istu stolicu (brevi)...zatim Mojmilo -Amko...(majkemi ne znaju ni sta imaju)...cijene za takvu uslugu- katastrofa...Malisa na Otoci cetiri modela (brevi, peg perego) do sada najpovoljniji al' i dalje nije to to...ah da i chicco...najobicnija 230 KM a one bolje od 350-400 (meni malo previse)user posted image ...ako ima neko da mi da ideje gdje jos da pogledam bila bih zahvalna...do nekih 250 KM al' da je brate dobra

(odgovor članu mivica)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: hranilica
2.8.2009 16:19:13   
TonkicaPalonkica
Radila sam u TL i mogu ti reci da ako uzimas hranilicu potrazis negdje drugo jer su kod njih preskupe i nekvalitetne, poseno Bubu.



_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: hranilica
2.8.2009 16:35:16   
Hannan
IZVORNA PORUKA: zeni

pozz mame,danas smo u TL vidjeli hranilicu marke bubu,nije skupa pa me zanima ima li neko isustva s tom hranilicom,onako naoko je cvrsta i lijepo izgleda


Mi smo dobili tu Bubu stolicu, super nas sluzi vise od 2 g, i jos uvijek je koristimo. Mozda joj je mana samo sto nema podesavanje naslona, ali i to vrlo kratko potrebno.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: hranilica
2.8.2009 22:00:09   
Visnja RR
dadada pogledaj u Wisi na spratu... imas Cam sjedalice ..
odlicne su a imaju i mrezu ispod za svasta nesto... i nivoe za spusatanje...
negdje sam na ovoj temi postavila fotku Asjine... a sada su jos ljepse jer su malo redizajnirane... cjena 259 km

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: hranilica
2.8.2009 22:02:14   
veeseelaa
ja imam hranilicu i do sada je nisam upotrebljavala
po meni je to bacanje para
daj prebaci bebu ovdje pa ondje, nidje veze
Moja mala trci u hodalici, pridje mi, uzme zalogaj i razguli......user posted image  i tako jovo nanovouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: hranilica
2.8.2009 22:30:37   
new mama
Ja sam svojoj malenoj kupila u Tl hranilicu Bubu kostala je 150km,meni je super ima podesavanja nazad,2 nivoa za spustanje,korpu nazad za odlaganje stvari,podmetac se moze skidati,ma ljepota,a sto je najbitnije hoce da sjedi u njoj,licno moje misljenje pretjeruju sa cijenama ko da ce dijete samo tu sjediti po citav dan,a ne jesti 5 min i to je touser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: hranilica
2.8.2009 22:40:03   
Snjeguljica
Draga dadada, moja drugarica ima bubu hranilicu koja je koštala 65 KM i prezadovoljna je njome. Koristi je već 2,6 godine. I ja planiram da kupim tu hranilicu kad bude vrijeme. Pa to je samo hranilica, i ne treba da ima položaje, jer neće mi dijete spavati u njoj nego jesti.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: hranilica
2.8.2009 22:47:32   
Adana
Mi imamo neku drvenu hranilicu koja je u stvari kombinacija stola i stolice. Kada je bebi mala bude hranilica - ona visocija stolica, a kasnije se rasklopi i bude stolicica i stolic. Mislim da je marka Drewix Drewex ili tako nesto. Vidjela sam da ih ima u TL.
Ni ja nisam za to da se za hranilice daje mnogo para...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: hranilica
2.8.2009 22:56:14   
Anoniman
te bubu sto sam ja vidjela.. jedna je od tako loseg materijala (plastike) ..kako to najbolje da objasnimuser posted image ...tip plastike kada se malo oznojis sto se zaljepi za kozu pa boli kada ustajes...druga je nesto bolja al mi "hafifno" djeluje...nema ni tockove i zapinje prilikom namjestanja polozaja ..to me automatski odbija...One skroz male(koje su inace i najpovoljnije) u mom slucaju ne dolaze u obzir jer je Andrej vec veci od prosjecnih beba njegovog uzrastauser posted image ...polozaji su mi bitni utoliko sto ga vec polako zelim uciti da sjedi s nama za stolom dok mi jedemo

@Visnja...hvala, bum pogledala i u Wizi

(odgovor članu Snjeguljica)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: hranilica
2.8.2009 23:03:44   
neki
Mi smo dobili hranilicu(kupljena u TL,Bubu) za Seadov 1.rodjendan...Nije bio bas odusevljen hranilicom,ali se navikao da jede u njoj,tako da cemo tu istu hranilicu koristiti i za Saidauser posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: hranilica
2.8.2009 23:26:05   
Anoniman
moja kuma je kupila u TL extra hranilicu i to je platila 150 KM..al' to je bilo prije pola godine...ima cak i nuti polozaj sto me odusevilo..al' ja je ne mogu naci a ne pitah je koja je uopste(mislim na marku)..znam samo kako izgleda i gdje ju je kupila. Njezina me fakat odusevila i po cijeni i po karakteristikama i po izgledu... al' nigdje je...zato sam se ja toliko iznenadila ponudom i ujedno razocarala danas u TL-u

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: hranilica
7.8.2009 23:41:25   
Okarica
IZVORNA PORUKA: skvo

I ja sam kupila Umi Graco hranilicu sa zabama...user posted image user posted image


I mi imamo Graco, ali kod nas su žirafe i slonoviuser posted image . Nije bila skupa, oko 120 KM. Dobro nas služi.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *