|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hranilica
23.8.2009 18:14:40   
dana3
evo nase stolice za hranjenje iz ikea-e .jednostavna,jeftina i sigurna.to je stolica u kojoj ce da sjedi dok jede i ne vidim potrebu polulezeceg polozaja i sl.vrijeme za jelo je vrijeme za jelo.plasticn aje ,lako se odrzava,ima jastucic za ledja,kajsice sigurnosne.moze da se koristi i kad se beba tusira.Kostala je 99 kruna(SEK) ili  19 KM.
user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: hranilica
26.9.2009 16:22:30   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: tap3ah

A na toj drvenoj ... robotovoj .... da li se može odvojiti ili je pričvršćen šarafima onaj dio gdje se stavlja tanjirić??




Kod mene na drvenoj se može odvojiti taj dio jer se on skida poslije kad bebi odraste te ima pravu stolicu i sto za pisanje...vjeruj meni je ta hranilica spas, jer moj maleni je toliko vrckav da nemam mira a kad ga stavim u hranilicu on posmatra šta ja radim i tako kuham, perem...




Ej breskvic,gdje si uzela tu vasu drvenu?
Nesto i ja kontam tu da uzmem...


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: hranilica
26.9.2009 16:48:27   
Anoniman
U bingu (Šićki brod)...

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: hranilica
26.9.2009 16:49:17   
Nunichi
Koliko kilometara? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: hranilica
26.9.2009 17:02:17   
Anoniman
samo pravouser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: hranilica
26.9.2009 17:04:03   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

samo pravouser posted image



De ne zezaj. user posted image user posted image user posted image
Kilometri-km user posted image
Zvala sam te juce sve ovo fino da te pitam,al ti se ne javljas,ne znam sta si radila dugo je zvonilo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: hranilica
26.9.2009 17:17:07   
Anoniman
e da ti je znat šta sam radilauser posted image ...
160KM a nema više ovakvih ko kod mene, ima još jedna manja 140KM, pa pogledaj...Moj harambaša se već ispinje da izađe iz nje

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: hranilica
26.9.2009 17:20:12   
Nunichi
Pa sta znaci manja,kako manja?
Do manje kilograma nego tvoja? Imaju li one kajsice,Zara je "mirna" na mamu? user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: hranilica
26.9.2009 17:31:52   
Anoniman
user posted image
Eh ovo je moja i to samo gornji dio, lakše mi ga prenosit...a donji dio slabo kad koristimo to ti stoji jedno u drugom hehehe nemam slike cijele hranilice, eh ta što je ostala je uža i manja, nema kajševe sem ovog što vidiš na slici, ovaj prednji dio se može uklonit i poslije bude stolica...Ove hranilice mogu do puno kilogramauser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: hranilica
26.9.2009 19:19:53   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Breskva

user posted image  
Ove hranilice mogu do puno kilogramauser posted image


Timur jos uvijek jede iz isteuser posted image  Penje se u nju i silazi. Mi smo je uvijek koristili sa donjim stolom i stoji mi uz trpezarijski stol. Jako su stabilne i cvrste. I lako se odrzavaju.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: hranilica
26.9.2009 20:48:13   
acudesa
mi smo dobili chicovu pri rođenju (prije 3 godine) i još je landaramo po kući gdje stignemo-ona kao novauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: hranilica
26.9.2009 20:54:58   
Ilhana RR
Mi imamo ovde ovu iz Ikeje kao sto je dana postavila, po mom misljenju je ovo jedna od najpametniji stvari koje postoje za djecu...

Sad ova stolica kosta 129 kr bez stolica, stolic je 49 kr, haman 40 KM i vrijedi svaki fening...

U Sarajevu sam kupila nekakvu u Robotu da imamo samo dok smo dole i sa njom sam prezadovoljna. Mislim da sam je platila 59 KM isto ima stocic i moze da se sklopi, super pravo...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: hranilica
28.9.2009 8:59:55   
tap3ah

IZVORNA PORUKA: Breskva

user posted image
Eh ovo je moja i to samo gornji dio, lakše mi ga prenosit...a donji dio slabo kad koristimo to ti stoji jedno u drugom hehehe nemam slike cijele hranilice, eh ta što je ostala je uža i manja, nema kajševe sem ovog što vidiš na slici, ovaj prednji dio se može uklonit i poslije bude stolica...Ove hranilice mogu do puno kilogramauser posted image



Ovu hoću - ovakvu baš user posted image user posted image

Ja sam iz Kaknja - tako da dolazi u obzir Zenica i eventualno Sarajevo lokacija i cijena - ako znate.

hvala

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: hranilica
28.9.2009 9:10:35   
milenium
I mi imamo ovakvu drvenu,160 km,malo su veselije boje ,najbolje mi je to što to kasnije bude stol i stolica,evo slikat ću pa postavimuser posted image

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: hranilica
28.9.2009 9:26:50   
milenium
user posted image Na ovom gornjem djelu se ovaj pladanj odšarafi pa kasnije bude stolica a ovaj donji dio(vidite ovo kao tabla iza)to se samo jednostavno okrene prema gore i bude stol za pisanjeuser posted image I sjedište je mekano/punjeno spužvom)kao i kod onih plastičnih.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: hranilica
28.9.2009 9:30:32   
tap3ah
Znaš li gdje ima i koliko KM-ćića.

....samo da nije ona iz FIS-a, ona mi je lohotna malkice.user posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: hranilica
28.9.2009 9:32:20   
Anushka
Mi smo ovakvu platili 101KM u shopping centru u KidsOz ili kako se vec zove na prizemlju radnja. A kasnije mi je mama rekla da je vidjela u FISu jos jeftinije, a ima i neki salon polovne robe i robe sa greskom kod FISa ja nisam bila ali kaze da je jedna ovakva bila samo dosta prljava i bila 45KM. i btw odusevljeni smo i mi, jedino mi se ne svidja sto nema kajseva preko ramena, ali jos malo i valjda mu nece ni trebati.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: hranilica
28.9.2009 9:39:38   
milenium
Kaiši preko ramena?Pa mi ga nismo ni stavljali u hranilicu dok nije znao sam sjediti,i tada mu nisu trebali kajiši.

Tap3ah piše ti gore iznad!

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: hranilica
28.9.2009 9:45:47   
milenium
Nije ova iz Fisa.Ovo je ona slovenska marka ''Drewex''.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: hranilica
28.9.2009 9:49:26   
Anushka
milenium, zna on odavno sam sjediti ali i ustati, pa se dosta vrti i okrece i pokusava izvuci, zato spominjem kajse preko ramena. a i ja sam kupila u shoppingu kao ovu kod breskve, sa medama i tamnocrvenim lakom na drvetu.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: hranilica
28.9.2009 9:54:24   
milenium
Isto bi ti se on vrtio i s kajišima,znači da ne voli tu i plakao bi,a ako plače i dere se moram ga izvadit neću ga pustit da se muči,još ako neće da jede.Ja bi ga onda tako dok je bio manji i nije znao sjedit onako polusjedeći hranila u kolicima s onim plastičnim ispred jer kolica voli.user posted image

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: hranilica
6.10.2009 11:38:38   
Nellica
http://www.bimaco.net/brand.aspx?b=4

Drewex imaš u Bimacu, postavila sam link, a oni imaju dostavu na kućnu adresu, plaćaš dostavljaču.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: hranilica
6.10.2009 12:01:51   
tap3ah
Hvala, hvala .... sad sam zvao .... imaju u Zenici ..... hvala .... hvala.

hehe ... radujem se kao da ih đaba dijele user posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: hranilica
14.10.2009 22:30:02   
neki

user posted image Evo nase hranilice,otkad hocu da postavim ovu slikuuser posted image

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: hranilica
19.10.2009 19:19:04   
škorpija
neki koja je ova vaša marka, jel skupa?

Zna li neko kakava je ona Gracco tea time hranilica, ima u amku na mojmili 115 KM?

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *