|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brak zbog interesa
8.3.2009 20:52:24   
dana3
takvih je danas najvise-nije vazno kojeg ali interes postoji.ja sam se interesovala za mog muza pa se i ozenismouser posted image user posted image user posted image user posted image a i on je interesdzijauser posted image user posted image user posted image svikla muse ja i eto.zar to nije interes??
sala mala-to sto se neko udaje ili zeni iz interesa njihova stvar.s tim nista ne gubim niti dobijam  ali 90% momaqka i djevojaka voljelo bi da sredi papire da ide vani.koliko god da smo patrioti od zraka se ne zivi.rat sam provela dole bila i bez lijekova (seceras sam) bez svega i do 2006 ostala dole.dosta vise.
to sto se udala za rodjaka zbog papira ne mora uopste da bude s njim u stanu.sv ese to da srediti.nije ni prva ni zadnja sto je to uradila ha ja!!!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Brak zbog interesa
29.5.2009 15:18:16   
manuela RR
Smatram da se takvi brakovi sklapaju,mozgom,proračunato i sa kalkulacijama iz ove ili one koristi,i da je tu neko obično povrijeđen u ljubavi prije bio,pa se jednostavno odlučio dobro unovčiti i bar ste strane biti ispunjen,kad ljubavi nema u životu onda su pare jedino bitne,a ako neko toliko voli pare da je u jednom takvom braku,pa onda je i to brak iz ljubavi,doduše iz ljubavi prema novcu ali ipak ljubaviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Valja imati želudac za to...
Svaka čast kad ima i takvih da su sa nekim iz materijalne koristi,jer znam koliko mene ljubav u životu pokreće i da bi mi život  bez ljubavi bio ravan paklu.
Zbog novca se mnogo stvari radi u životu,ali ne vjerujem da bi se iko odrekao prave ljubavi zbog istog(bar ja to tako mislim)a iako to učini e onda tek će shvatiti koliko mu je ustvari novac nebitanuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Brak zbog interesa
6.6.2009 22:22:18   
meme27
nacita se ja svega i svacega mislim da velika vecina ljudi koji dodzu u inostranstvo sklapljaju brak radi interesa ali mislim ipak da velika vecina ljudi nebi mogla preci toliki put ostaviti sve iza sebe da ipak ne vidi barem nesto fino u drugoj osobi mislim da je interes radi para prvenstven ali da mora biti makar zrno nade da bi mogli zivjeti sa tom zenom ili covijekom u braku, zivjeti godinama sa tom zenom a ne voliti je to nije bas moguce, a pogotovo kada se dodze u inostranstvo svako se mora boriti za sebe, nece letiti pare iz zraka nikome svako mora podmetanti svoja ledza da zaradi i to ce svako odma na pocetku vidjeti tako da nece sjediti u braku i brojati pare nego ce se znojiti ko i svako ostali


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Brak zbog interesa
6.6.2009 22:37:36   
Lulu_
ne mislim nista i NE OSUDJUJEM IH NIMALO!!!
vise osudjujem muskarce koji se ozene zenom i znaju da ona vidi u njemau svog sponzora

a osim toga ja licno poznajem puno vise muskaraca koji su se "udali "jer je PUNAC tezak par hiljada maraka vise iznad prosjeka

osudjujem abortus,ubistvo,nacionaliste,PEDOFILIJU,silovatelje,ljude koji nisu humani,ljude koje trguju sa zivotima drugih , dilere...ali ne brak iz koristi
jer iskreno...mislim da oboje imaju u tom barku neku korist
on vjerovatno voli ljepe zene ali nije sam ni sekunde ljep a niti pametan ili duhovit ali ima sticajem okolnosti para
a ona...
ona je ljepa djevojka koja je oskudjevala u svemu i unatoc tome sto je bila najsiromasnija u razredu uvijek je bila najljepsa i konacno je vidjela priliku da okusi zivot a i da se situira kako sebe tako i svoje roditelje...vjerovatno

mislim da sve vi imate u svom gradu bar 5 ovakvih slucajeva
rocise mu djecu ona ce biti presretan a i ona jer ima u zivotu ono o cemu je sanjala kao djevojka
svi su ljudi drugaciji i svakome je pojam srece nesto drugo
nekome ljubav, nekome novac, nekome djeca, nekome karijera...zasto da osudjujem nekoga kome je u zivotu bitno nesto drugo nego meni...Pa i HOMOSEXUALCI VOLE NESTO DRUGO PA SE NEKI LJUDI NE GROZE




_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Brak zbog interesa
6.6.2009 22:57:28   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: Lulu_

ne mislim nista i NE OSUDJUJEM IH NIMALO!!!
vise osudjujem muskarce koji se ozene zenom i znaju da ona vidi u njemau svog sponzora

a osim toga ja licno poznajem puno vise muskaraca koji su se "udali "jer je PUNAC tezak par hiljada maraka vise iznad prosjeka

osudjujem abortus,ubistvo,nacionaliste,PEDOFILIJU,silovatelje,ljude koji nisu humani,ljude koje trguju sa zivotima drugih , dilere...ali ne brak iz koristi
jer iskreno...mislim da oboje imaju u tom barku neku korist
on vjerovatno voli ljepe zene ali nije sam ni sekunde ljep a niti pametan ili duhovit ali ima sticajem okolnosti para
a ona...
ona je ljepa djevojka koja je oskudjevala u svemu i unatoc tome sto je bila najsiromasnija u razredu uvijek je bila najljepsa i konacno je vidjela priliku da okusi zivot a i da se situira kako sebe tako i svoje roditelje...vjerovatno

mislim da sve vi imate u svom gradu bar 5 ovakvih slucajeva
rocise mu djecu ona ce biti presretan a i ona jer ima u zivotu ono o cemu je sanjala kao djevojka
svi su ljudi drugaciji i svakome je pojam srece nesto drugo
nekome ljubav, nekome novac, nekome djeca, nekome karijera...zasto da osudjujem nekoga kome je u zivotu bitno nesto drugo nego meni...Pa i HOMOSEXUALCI VOLE NESTO DRUGO PA SE NEKI LJUDI NE GROZE





Mrsko mi pisat, pa evo prepisujem, sve ovo gore navedeno podrzavam i potpisujem.....

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 0:24:42   
veeseelaa
ne osuđujmo nekog zbog njegovih postupaka jer njegovim životnim putem nismo išle


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 0:27:02   
neki
I ja sam za to da se niko ne osudjuje,jer ne znamo kakav zivot taj neko vodiuser posted image (Veeseelaa,sto si nam se to ti uozbiljilauser posted image )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 0:31:03   
veeseelaa
niiiisaaaam neki ozbiljna neg mi nadođe da ono gore napišem
meni se skupilo i ja bi jednog baju s lovom, a kad dodje do sexa kesu na glavu i udriuser posted image user posted image user posted image
a Boga mi kad nema love i ljubav se ljuljuška redovito

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 0:34:18   
neki
Ne bih se slozila s tobom da se ljubav uzdrma kad nema love...Mi smo imali jedan bas krizni period braka sto se love tice,ali sve se to prezivi upravo zbog te silne ljubavi koju osjecamo jedno prema drugomuser posted image user posted image user posted image I nikada,ama bas nikada ne bih poredila ljubav i novac,niti bih svoga muza mijenjala za nekog lovatorauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 0:41:50   
veeseelaa
user posted image možda neki kod tebe al kad nemaš love Boga mi se drma brak ne rijetko ljudima (ne kažem svima)
Al garantujem da se masa forumašica više puta posvađala zbog love sa suprugom i tako iz dana u dan zahlade odnosi
ja znam par parova i bila sam prisutna kad se otvori tema o novcu da se baš skrpe, ona veli idi zaradi, on veli ti neznaš ekonomisati i sl
Kad fali novca kod mnogih teško je biti romantičan

e sad daleko od toga da se zbog love treba udati al lijepo je kad je ugodno s korisnim ja sam za user posted image

Boga mi ja kad sam bila curetak sviđao mi se jedan dečko al kad reče da se nadjemo na tramvajskoj ja se ohladila, gdje ću ja u štiklama od 10 cm po tramvaju
Ajde sada napadajte me, preživjeću ja to user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.6.2009 0:45:10 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 0:44:41   
neki
Pa kad je prava ljubav u pitanju,mislim da nije tako...Kazem ti,mi smo imali period,ma da ne pricam sad tacno,uzas!!!Ne kazem da nije bilo svadja,ali smo pregurali i naravno dosla su bolja vremena...Kako kazu:i u dobrim,i u losim vremenima"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 0:47:13   
veeseelaa
al neki bilo je svađa i sama kažeš ... vi ste to pregurali...., neko ne želi jednostavno da "pregurava" stvariuser posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 0:49:17   
veeseelaa
mariva, Lalana, Alisa., Maida28 mudro šuteuser posted image   a istim se priključuje i Nanni dok iz kutka svoje sobe smješka se dementeduser posted image
anitaMO je Bog što se tiče svađe a 'ebi ga tu se i vesela nadje

< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.6.2009 0:52:22 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 0:57:40   
anitaMO
gdje ćeš mene ženo u vatru.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 0:58:40   
veeseelaa
e neka malouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 1:01:48   
anitaMO
znaš kako simonica pjeva meni treba lova,lovaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 1:02:27   
noaa
ja se slazem sa veselom,ne priznam ni jednoj da voli muza vise od mene al kad je bila kriza rezali jedno na drugo stalnouser posted image ..

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 1:08:05   
mariva
evo kad me prozva reći ću ti da ti je ono sa štiklama i tramvajem u većine samo sve se dale sad na neku romantiku. 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 1:17:04   
Lalana
kud i mene prozvauser posted image
nije da sutim nego dok sve procitah, a i nije obaveza odgovarati mogu samo citati.user posted image
Ali moram reci da pravi brak nema ljuljanja u nedostatku novca.
Bilo je kada nismo imali ama bas nista bilo je kada smo imali sve ali bas taj period kada nije bilo nicega jedno drugo nismo nimalo ostavljali svakodnevno smo se tjesili a ljubav se nije poljuljala nego bas ucvrstilauser posted image

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 1:29:06   
milenium
...vjeruj u ljubav u dobru i zlu...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 3:06:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mariva, Lalana, Alisa., Maida28 mudro šuteuser posted image   a istim se priključuje i Nanni dok iz kutka svoje sobe smješka se dementeduser posted image
anitaMO je Bog što se tiče svađe a 'ebi ga tu se i vesela nadje



Kakvo je ovo prozivanje????
Zaista ne znam sta reci na ovo???
Svako je usao u brak iz njemu poznatih razloga, i ako je jos uz to sretan cestitamuser posted image
Ne bih nikom solila pamet oko toga, a za ovoliko mog boravka na forumu, nikad nisam komentarisala intimne teme kao sto je ova i sl.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Brak zbog interesa
7.6.2009 11:58:40   
Lulu_
Ne bih nikom solila pamet oko toga, a za ovoliko mog boravka na forumu, nikad nisam komentarisala intimne teme kao sto je ova i sl.
IZVORNA PORUKA: Maida28

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mariva, Lalana, Alisa., Maida28 mudro šuteuser posted image   a istim se priključuje i Nanni dok iz kutka svoje sobe smješka se dementeduser posted image
anitaMO je Bog što se tiče svađe a 'ebi ga tu se i vesela nadje



Kakvo je ovo prozivanje????
Zaista ne znam sta reci na ovo???
Svako je usao u brak iz njemu poznatih razloga, i ako je jos uz to sretan cestitamuser posted image
Ne bih nikom solila pamet oko toga, a za ovoliko mog boravka na forumu, nikad nisam komentarisala intimne teme kao sto je ova i sl.


milion% upravu...


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Brak zbog interesa
9.6.2009 11:58:18   
meme27
bas lijepo vi meni pricajte iz kojeg razloga neko krene na put u inostranstvo a ja cu vama pricati sta nadze u inostranstvu user posted image
nemozemo ljude stavljati pod isti ima miljun razloga u jednom razlogu
ako sada mozete skontati sta mislim?
ako neko dodze SAMO radi para to se brzo i skuzi jer u inostranstvu ne padaju pare preko nikoga nego svako za sebe mora ustati i postaviti ledza i opet se desi da muz ostane naprimjer bez posla e tada dodze do iskusenja
u kakav je to brak usla zena?
ako zafali love a ona je i dalje tu
onda je odgovor da je drzi u braku jos nogo razloga
a ako se spakuje pa zna se sto je
 

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Brak zbog interesa
9.6.2009 14:08:36   
Blue rose RR
Il je do mene il ja ne skontah poentu meme27 tvog posta?!

Ovdje govorimo o braku iz interesa, ne bitno je li on sklopljen negdje vani ili u našem komšiluku.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Brak zbog interesa
10.6.2009 12:20:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Maida28

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mariva, Lalana, Alisa., Maida28 mudro šuteuser posted image   a istim se priključuje i Nanni dok iz kutka svoje sobe smješka se dementeduser posted image
anitaMO je Bog što se tiče svađe a 'ebi ga tu se i vesela nadje



Kakvo je ovo prozivanje????
Zaista ne znam sta reci na ovo???
Svako je usao u brak iz njemu poznatih razloga, i ako je jos uz to sretan cestitamuser posted image
Ne bih nikom solila pamet oko toga, a za ovoliko mog boravka na forumu, nikad nisam komentarisala intimne teme kao sto je ova i sl.


jao svašta, ja sam se ženo našalila
vidiš da je zadnja rečenica čak i u stihu
Bože, Bože
gdje je smisao za humor iliti šalu?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.6.2009 12:21:59 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *