|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u o�ekivanju beba - Septembar
11.9.2014 16:56:11   
marinčii
VANCHI ajde drzim fige da budu uredni nalazi.Meni nisu spominjali da bi trebala radit kod nas se radi samo ako se trudnica puno udeblja ili je bebica vece .ili ako secer bude povisen kad radimo ove obicne pretrage a kod mene ro nije slucaj tako da necu.
Sto se tice imena ,meni se svidjaju Andrej,Mak i Jan a M ce izabrati ,zasad govori da mu je najljepse Andrej tako da ce to biti najvjerovatnije.
I Nikola mi je super ,meni termin dan. posle Sv Nikole pa sam i o njemu razmisljala

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u o�ekivanju beba - Septembar
11.9.2014 17:06:12   
vanchi88
onda super, ako ti nije potrebno jos bolje, jedna briga manje da o tome razmisljas!!
andrej je prelijepo ime, a i matej :)
andy imas li ti neko posebno ime za djecaka?

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u o�ekivanju beba - Septembar
11.9.2014 17:11:18   
morenaa
Ekipa pozdrav, evo da vam se i ja pridruzim iako sam tek na pocetku trudnoce,10.tjedanuser posted image
Pijem dabroston preventivno i zanima jel ijedna imala mucnine od njega, imam osjecaj da mi se mucnine javljaju bas kad popijem tabletuuser posted image

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u o�ekivanju beba - Septembar
11.9.2014 17:13:49   
Full Moon
morenaa, cestitammmmuser posted image
Sretno i cuvajTe seuser posted image
Ljubi djecicuuser posted image

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u o�ekivanju beba - Septembar
11.9.2014 17:19:06   
morenaa
IZVORNA PORUKA: Full Moon

morenaa, cestitammmmuser posted image
Sretno i cuvajTe seuser posted image
Ljubi djecicuuser posted image

hvala dragauser posted image
I ti ljubi svoje medenjakeuser posted image

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u o�ekivanju beba - Septembar
11.9.2014 17:24:48   
marinčii

IZVORNA PORUKA: morenaa

Ekipa pozdrav, evo da vam se i ja pridruzim iako sam tek na pocetku trudnoce,10.tjedanuser posted image
Pijem dabroston preventivno i zanima jel ijedna imala mucnine od njega, imam osjecaj da mi se mucnine javljaju bas kad popijem tabletuuser posted image

Dobro nam dosla ,zelim ti ugodnu trudnocu i zivu i zdravu bebicu.Sto se tice dabrostona pila sam ga do 14 tjedna i isto tako mislila da su mi od njega mucnine al kad su se nastavile i posle prestanka uzimanja lijeka uvjerila sam se da mucnina nije od njih,bar kod mene nije bio takav slucaj.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
11.9.2014 17:32:54   
Andy_Bec23
Vanchi 88 bit ce nalazi uredni 100% a zasto svake 2 nedelje ides doktoru? A moja stitna zljezda vec od pocetka trudnoce cim sam uradila test na trudnocu dobila sam da tablete da pijem :-(
A sto se tice imena mi imamo 4:-) NIKO;DAVID;MARIO I LEON......... Favorit je DAVID <3


morena dobro dosla i cestitamo na bebacu user posted image user posted image ja sam pila dabroston do 14 sedmice a mucnine su same po sebi u pocetku trudnoce bile tako da nisam obazirala se na dabroston :-)

marinci ovdje se mora uraditi taj test htjela ne htjela smanje novcanu pomoc ako ga ne uradis :-( Ma prezivit cu i taj test user posted image user posted image



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
11.9.2014 17:38:30   
marinčii
ANDY ma naravno da ces prezivit nisi ni prva a ni zadnja koja ga radi,radila bi i sama da su me poslali ,.
Od tih imena ja navijam za Davida ili Leona ,:)

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
11.9.2014 18:15:18   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marinčii

ANDY ma naravno da ces prezivit nisi ni prva a ni zadnja koja ga radi,radila bi i sama da su me poslali ,.
Od tih imena ja navijam za Davida ili Leona ,:)



Hehe eto mislim da ce bit David nekako mi to najbolje ime :) ma samo nek se on meni rodi ziv i zdrav pa lako ce mo sve ostalo ;) jedva cekam da ga upoznam ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
11.9.2014 18:22:49   
vanchi88
ovdje bas nista ne daju, ni dobroston niti bilo kakve tablete, moja jedna komsinica hvala Bogu ima djevojcicu skoro cijelu trudnocu krvarila,zeljezo nisko pritisak, nista joj nisu davali......samo da miruje i to je to. Cudno mi skroz.... znam kako to dole kod nas ide,pa ovdje se bas izmezumim kad skontam taj odvratni sistem,
andy imena su divnaaaa, ja mislim da je jako bitno odabrati ime za dijete jer to je ono sto ga krasi cijeli zivot, a ja volim kraca imena bas zbog izgovora jer sam ja vjecito vandza a ne vanja......i stalno ispravljam user posted image

ovdje tako to rade....do 28 nedelje ides svake 4 sedmice, i nakon toga do 36 nedelje ides svake dve, i od 36 do termina svake sedmice. Naravno ultrazvuka nema, vec samo kontrola....
a i ja pijem tablete za stitnu idem iduce sedmice na kontrolu pa vidjecemo sta i kako...uvijek je hvala Bogu sve bilo dobro pa se i sada nadam user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
11.9.2014 18:29:41   
morenaa
Andy hvala user posted image Meni je od navedenih imena David najljepse:) a mucnine me nisu zaobisle ni u prethodnim trudnocama pa ne znam zasto sam mislila da ce sad user posted image al sve to prodje brzo i zaboravi se kad mislis na bebicu koja dolazi.
Marinci koji si ti tjedan sad? Kako ti je veliki djecak, raduje li se braciuser posted image

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u o�ekivanju beba - Sept...
11.9.2014 18:37:36   
marinčii
MORENAA ja sam danas 27+3 i jos uvijek me drze mucnine iako je sada lakse nego je bilo na pocetku ,mada sta god da pojedem ne legne mi nikako ,jedva cekam da rodim pa da se najedem:).
M je dobro ,raduje se bratu i stalno mazi pupu ,valjda ostane tako i kad se rodi.KOja je tebi ovo trudnoca po redu?

VANCHII bas neki dan citam intervju s jednim doktorom koji radi vani i on bas kaze da zenama nije potrebno davati zeljezo jer ako pada s napredovanjem trudnoce to samo znaci da posteljica odradjuje svoj posao ,iato tako veli i za secer a i za progesteron kao nema nikakve koristi od njega i da ga samo kod nas daju

< Poruku je uredio marinčii -- 11.9.2014 18:38:28 >


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u o�ekivanju beba - Septembar
11.9.2014 18:46:52   
morenaa
Imam 2 djece a imala sam i 2 spontana pobacaja tako da mi je ovo peta trudnoca. Pisale smo nekad davno zajedno kad su nam djecaci jos bili bebeuser posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
11.9.2014 18:50:53   
Bubydina
Kako je tema postala aktivnauser posted image

user posted image user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.9.2014 18:51:29 >


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u o�ekivanju beba - Septembar
11.9.2014 19:00:01   
marinčii

IZVORNA PORUKA: morenaa

Imam 2 djece a imala sam i 2 spontana pobacaja tako da mi je ovo peta trudnoca. Pisale smo nekad davno zajedno kad su nam djecaci jos bili bebeuser posted image


zao mi je zbog spontanih ,nadam se da ce ti ova trudnoca proci uredno i bez problema.
Aha znaci mi se vec znamo ovako virtualno?jesi ti mjenjala nik ili ja imam bas slabo pamcenje::?)

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
11.9.2014 19:02:45   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Bubydina

Kako je tema postala aktivnauser posted image

user posted image user posted image




Neka je da znas da mi drago vako malo se druzit ;)kako je bebac? Jel raste ljubi ju za mene puno

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u o�ekivanju beba - Septembar
11.9.2014 19:03:51   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: morenaa

Imam 2 djece a imala sam i 2 spontana pobacaja tako da mi je ovo peta trudnoca. Pisale smo nekad davno zajedno kad su nam djecaci jos bili bebeuser posted image




Zao mi je radi spontanih ;( sada samo pozitivno razmisljat i bit ce sve ok ;)



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
11.9.2014 19:04:20   
vanchi88
marinci, mozda je i upravu dr..
ipak meni nekako dole kod nnas su doktori otvoreniji, mozes sa njim pricati ovdje sve brzinski samo da te skaci s dnevnog reda, ne placas pokriveno je preko drzave pa sto vise pacijenata o bolje njima...


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
11.9.2014 19:05:02   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Bubydina

Kako je tema postala aktivnauser posted image

user posted image user posted image



BubY a zasto visnja uredila tvoju poruku ?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
11.9.2014 19:06:44   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vanchi88

marinci, mozda je i upravu dr..
ipak meni nekako dole kod nnas su doktori otvoreniji, mozes sa njim pricati ovdje sve brzinski samo da te skaci s dnevnog reda, ne placas pokriveno je preko drzave pa sto vise pacijenata o bolje njima...




I kod nas je tako , samo jedan broj vise :( do sada sam isla privatnom doktoru i placala debelo svake 4 sedmice i sad mjenjala i osjetim da sve na brzinu radi ;(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
11.9.2014 20:30:11   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: Bubydina

Kako je tema postala aktivnauser posted image

user posted image user posted image



BubY a zasto visnja uredila tvoju poruku ?


Ne znamuser posted image

A bebica-dobro user posted image ,napreduje lijepo,
dosta je dobila na kilaži,prešli smo 3kg,
sama se budi da jede,
i stalno bi jela,
kaže mi doktor kad sam išla na kontrolu neki dan da je tako
s tim "malim" bebicama,
hlapljive su kad se rode,
jedu više,
baš je bio sretan kad ju je vidio,
a ona strašno nemirna,okreće se,podiže glavu,baš nema mirauser posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
11.9.2014 21:34:03   
elma_87
Morena dobro nam daosla. Zelim ti lahku i ugodnu trudnocu user posted image

U prosloj trudnoci ja nisam puno imala problema sa mucninom. A kod ove ne znam kako ce biti jer vec sad strasno podrigujem. Nevjerovatno i smjesno user posted image

Vanchi88 iskreno ovi nasi doktori za svaku sitnicu propisuju neki lijek.. ni to ne valja. samo hoce da skinu odgovornost sa sebe. meni su htjeli propisati ginipral a da me nije ni pregledao. ja odbila. nekoliko mjeseci kasnije ginipral se zabrani jer steti djetetu.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 0:43:21   
milenium
morena dobrodošlauser posted image pa ti ko da si jučer bila trudna i sad opet,meni nekako pre prebrzo prošlo. Andi beč ja navijam za Maria a drugo mjesto David :) Nama se sviđa Mario ali nećemo dati jer ima već netko u obiteljiuser posted image tako da ne znamo za muško koje bi ako bude muško a za žensko nemamo pojma,nijedno nam se ne sviđauser posted image Vanchi jesi ti s nama u grupi na fb.ja nikako ne znam tko je tko tamouser posted image ja idem u pon na kontrolu i jedva čekam,nadam se da će reći da je sad posteljica visoko.user posted image

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 6:37:18   
Andy_Bec23
Jutro drage moje ja ode na kontrolu stitne zljezde sada... Jutros me malisa probudio lupkanjem ;) nego nesta me boli stomak i ledja ;(((

Milenium duso jel ti jos neznas sta nosis ili ne zelite znati? Mario ima i kod nas u familiji i to blizoj i druzimo se puno sa njima tako ds nevjerujem da ve bit mario;) ali jako ljepo ime ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 7:40:37   
Andy_Bec23
Pa jel to normalno da stomak boli? Bas nako ko mengu da trebam dobit? A mali jos ludji samo udara haha ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *