|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 0:38:12   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: bebaa

joj medić kako te volim.....user posted image user posted image


Zaista je tako.
Muz nebi dao drugacije. Ja bih pristala, navikla se. Naravno da su svakom svoja vrata najljepsa ali ne moramo i ne smijemo biti toliko sebicni pa samo na svoju g... gledati.
Polazim prvo od svoje primarne porodice pa nadalje





Ma naravno, u takvim slučajevima ne bih ni razmišljala mnogo. I nikad ne znamo šta nas čeka, roditelji stare.
Ali ovo su neke druge okolnosti o kojima govorimo.

idi bona spavaj.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 0:47:45   
ananas_ze
kanite se te ljubavi na daljinu
koja nije dijelila,ne krov nego plafon sa svekrvom nek se ne javlja
treba postovati al se svi trebaju znati gdje im je mjesto(i zena,i mama i sestra i brat) njegovi i njeni


odjeljenih spratova se moze zivjeti, nije idealno al mir koji zeli forumasica moze se imati

i jos sam nesto htjela rec al necu


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 1:08:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zivotnisan

Počinjem sticati dojam da MM čeka da mu roditelji umru da bi se odijelio iz te kuće i počeo zajedno sa mnom ostvartivati nešto za našu porodicu. Molim ga da se odijelimo jer nam treba prostor za normalan porodični život, imamo i dijete, ali on to odgađa i mislim da baš radi ovako kako sam prethodno napisala. Meni je to tako morbidno, žalosno. A ja gubim snagu.. Šta da uradim? Ima li iko šta pametno na umu? Mi moramo stvoriti nešto svoje jer ta kuća je stara i neće pripasti u cjelosti njemu, a naša djeca???


Ja ne mogu da ne primjetim tvoje stalno javljanje sa istim ali različitim problemima na forum...
Dobro, živiš u jednom vidu zajednice....neminovno skontala si nije to tako super kao što si mislila da će biti...
aliiiiiiii...
moraš poštivatio startni dogovor sa suprugom svojim kada ste stupali ub brak ako nije ništa s njegove strane poremećeno u tom dogovoru...
a ti , ti se pokajala namah sa zajednicom i navaljuješ...
on nije spreman reći roditeljima dolazim, nije spreman stavarti nešto za dijete a i ti kud si požurila...
pa i to gdje ste sada stvorio je neko za svoje dijete i vidi belaja...neće mu hamana trebati jer snaha neće...
polako...
nemoj da radiš ono što ne želiš tebi da se desi...
doći će vrijeme kada će suprug ulagati u nekretnine mimo te kuće...
osobito ako imate primanja...
al ne leti prerano, ne svađaj se i ne zanovjetaj...nek se zdravo sve će na svoje doći...sabur i mudro...imama odjećaj da ste u baš mladom braku i stalno se nešto gubite oko te zajednice...ama organizirajte sebe vakat je...al bez srkleta i sikikracije ikoga


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 10:18:12   
Medić*
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

kanite se te ljubavi na daljinu
koja nije dijelila,ne krov nego plafon sa svekrvom nek se ne javlja
treba postovati al se svi trebaju znati gdje im je mjesto(i zena,i mama i sestra i brat) njegovi i njeni


odjeljenih spratova se moze zivjeti, nije idealno al mir koji zeli forumasica moze se imati

i jos sam nesto htjela rec al necu



Ovo ti anansko na moj racun garant user posted image
Da si procitala detaljno znala bi o cemu pricam.
Nisam ni jednog momenta rekla da zelim da zivim sa svekijevcima. Ne bih mogla ni sa svojima. Ali u slucaju da mi sutra dodju i rijese zivjeti sa mnom, sta bi, naravno da bi zivjeli. Nisu to mlade osobe. Njima treba neko. Na prvom mjesto onaj koga su rodili.
Ali u ovoj situaciju koju navedoh a ti ocigedno ne procita kako treba, muz bi odlucio a ja se slozila. Tako bi svaki normalan insan.

I dovrsi sta zelis bona.


< Poruku je uredio medic slatki -- 7.9.2014 10:31:00 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 10:57:22   
jasmin
Pod istim krovom sam pristala da živim, ali imam svoj život i svoju privatnost, no pod istim plafonom ne bih pristala.
Ovog mog što su rodili ne branim im, ne daj Bože user posted image , štaviše, podstičem ga na dobročinstvo i podržavam u nastojanju da im bude na usluzi.
Ali hiljadu posto, ne može se stvoriti red u jednoj obitelji ako se u odgoj i pravila miješa bilo ko osim bračnog para i potomaka user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 12:11:48   
ananas_ze
jok medic,prozvala bih ja tebe,mislim opcenito

drukcije je tebi reci da bi zivjela sa svekijevcima sad kad bi bilo potrebe a drukcije meni
i drukcije biti tu za nekoga jer mu trebas,pomazes i on to cijeni a drukcije biti s pravim,zdravim koji te zahebava ne cijeni itd

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 12:14:56   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: jasmin

Pod istim krovom sam pristala da živim, ali imam svoj život i svoju privatnost, no pod istim plafonom ne bih pristala.
Ovog mog što su rodili ne branim im, ne daj Bože user posted image , štaviše, podstičem ga na dobročinstvo i podržavam u nastojanju da im bude na usluzi.
Ali hiljadu posto, ne može se stvoriti red u jednoj obitelji ako se u odgoj i pravila miješa bilo ko osim bračnog para i potomaka user posted image .

i ja isto vako Bgm

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 12:24:54   
Hannica
A jest vam žena zadala temu.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 12:30:46   
Medić*
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

jok medic,prozvala bih ja tebe,mislim opcenito

drukcije je tebi reci da bi zivjela sa svekijevcima sad kad bi bilo potrebe a drukcije meni
i drukcije biti tu za nekoga jer mu trebas,pomazes i on to cijeni a drukcije biti s pravim,zdravim koji te zahebava ne cijeni itd


Sto drugacije ? Mislis sto smo daleko, ili sto oni zive kod drugog sina a nama dolaze s vremena na vrijeme. Nema tu nista drugacije. Mogu se sutra odluciti da hoce kod nas. Ako hoce bujrum, s obzirom da poznajem sebe a i njih jako dobro, fino bi se funkcionisalo, inasani smo. Moralo bi funkcionisati. Znam da je onima koje bas ne funkcionisu sa svekijevcima to sigurno cudno user posted image
Ti ne zivis sa svekrvom koliko ja znam.
I razumijem da svasta ima, u danasnje vrijeme ipak mislim ima ipak vise zenutijih snajki nego svekrva user posted image . Takav je vakat dosao.




< Poruku je uredio medic slatki -- 7.9.2014 12:32:39 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 12:35:42   
Medić*
IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: jasmin

Pod istim krovom sam pristala da živim, ali imam svoj život i svoju privatnost, no pod istim plafonom ne bih pristala.
Ovog mog što su rodili ne branim im, ne daj Bože user posted image , štaviše, podstičem ga na dobročinstvo i podržavam u nastojanju da im bude na usluzi.
Ali hiljadu posto, ne može se stvoriti red u jednoj obitelji ako se u odgoj i pravila miješa bilo ko osim bračnog para i potomaka user posted image .

i ja isto vako Bgm


Ni u slucaju da njegovi roditelji nemaju gdje ? Hoce sa vama, a snajka nece. Ili nemate uslova, ne radi se, nemate sredstava za kiriju, morala bi Jasmincek, gdje bi, kome bi.
Zajednica jeste jadnica. Svoj mir je svoj mir. Ne naslo vas, itekako bi zivjele pod istim plafonom user posted image
I da se ne vrtimo u krug, svejsni smo danijedna nebi od milja zivjela sa svekijevcima user posted image


< Poruku je uredio medic slatki -- 7.9.2014 12:36:45 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 12:38:11   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: jasmin

Pod istim krovom sam pristala da živim, ali imam svoj život i svoju privatnost, no pod istim plafonom ne bih pristala.
Ovog mog što su rodili ne branim im, ne daj Bože user posted image , štaviše, podstičem ga na dobročinstvo i podržavam u nastojanju da im bude na usluzi.
Ali hiljadu posto, ne može se stvoriti red u jednoj obitelji ako se u odgoj i pravila miješa bilo ko osim bračnog para i potomaka user posted image .

i ja isto vako Bgm


Ni u slucaju da njegovi roditelji nemaju gdje ? Hoce sa vama, a snajka nece. Ili nemate uslova, ne radi se, nemate sredstava za kiriju, morala bi Jasmincek, gdje bi, kome bi.
Zajednica jeste jadnica. Svoj mir je svoj mir. Ne naslo vas, itekako bi zivjele pod istim plafonom user posted image
I da se ne vrtimo u krug, svejsni smo danijedna nebi od milja zivjela sa svekijevcima user posted image


ja jednom i od mene dosta!

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 12:38:36   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: jasmin

Pod istim krovom sam pristala da živim, ali imam svoj život i svoju privatnost, no pod istim plafonom ne bih pristala.
Ovog mog što su rodili ne branim im, ne daj Bože user posted image , štaviše, podstičem ga na dobročinstvo i podržavam u nastojanju da im bude na usluzi.
Ali hiljadu posto, ne može se stvoriti red u jednoj obitelji ako se u odgoj i pravila miješa bilo ko osim bračnog para i potomaka user posted image .

i ja isto vako Bgm


Sta ih imamo podsticati valjda znaju obaveze prema roditeljima user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 12:39:22   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: jasmin

Pod istim krovom sam pristala da živim, ali imam svoj život i svoju privatnost, no pod istim plafonom ne bih pristala.
Ovog mog što su rodili ne branim im, ne daj Bože user posted image , štaviše, podstičem ga na dobročinstvo i podržavam u nastojanju da im bude na usluzi.
Ali hiljadu posto, ne može se stvoriti red u jednoj obitelji ako se u odgoj i pravila miješa bilo ko osim bračnog para i potomaka user posted image .

i ja isto vako Bgm


Ni u slucaju da njegovi roditelji nemaju gdje ? Hoce sa vama, a snajka nece. Ili nemate uslova, ne radi se, nemate sredstava za kiriju, morala bi Jasmincek, gdje bi, kome bi.
Zajednica jeste jadnica. Svoj mir je svoj mir. Ne naslo vas, itekako bi zivjele pod istim plafonom user posted image
I da se ne vrtimo u krug, svejsni smo danijedna nebi od milja zivjela sa svekijevcima user posted image


ja jednom i od mene dosta!


Dosta vala ananas, uostalom znam pisala si vise puta user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 15:17:24   
Galicia
Ma ko bi to sebi radio da zivi u istoj kuci sa necijim roditeljima.
Onaj kojem je mrsko raditi i zaraditi za svoj dom. user posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 16:29:15   
salmy

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: muaaa

..inace su ove teme presle sve moguce granice....

jesu tacno tako...i svakoj snahi smetaju njegovi roditelji..pa majka mu stara sto se udaju' sto ne cekaju da muzevi svi pomru tuto kompleto i vozdra

ps: a vrh mi je snaha koja ludi kad joj muzevi roditelji uzmu djete..tacno bih nabila ekran nogom kad procitam naziv...i normala dobije podrsku forumasica kako je to normalno..

potpis od-do.....

tačno se nekad zapitam ima li i jedna normalna snaha sem mene mislim...jer ja svoju sveki volim...poštujem,cijenim...kako god.....
čast izuzetcima.....


Koliko si živjela u zajednici sa sveki i koliko li ste ono blizu?

I ja iste osjećaje imam za svoju sveki ali dana skupa živjele nismo.
I mislim da ne bi trebale. Zajednica nije izvodiva, pa pričajte kako želite. Drugi par rukava je što žene pristaju na nju u početku pa se pokaju a partner ne misli isto što i one.


Ja zivjela 9 dugih godina u "njenom" stanu ..dala nam 2 sobe i kuhinju,sebi ostavila drugu kuhinju i spavacu...bilo je svega i svacega..ali to pripisujem prvenstveno ratnom razdoblju neimastini mojim mladim godinama...
Kad smo sjeli na zelenu granu kupili sebi stan od 35 kvadrata,,zivjeli 4 godine u tom periodu je sveki umrla...i poslije tog stana uzeli ovaj veci
Nije lako zivjeti u zajednici sa svojima( meni mama dodje pa nekad ejdva cekam da ide kuci))))..ali fkt je nezgodno....
Mrzim samo zene koje se udaju po sto po to dodju u zajednicu(ako je zajednica sprat kuce samo njihov) onda sam ja Naomi...i kukaju zaboga...
ma daj majketi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 16:52:00   
Crnkica
Teško onoj koja ovdje dođe po savjet,crna je i kukavna.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 17:08:42   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Crnkica

Teško onoj koja ovdje dođe po savjet,crna je i kukavna.




Slazem se.
Ovdje treba doci po savjet prije udaje.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 17:10:03   
salmy

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Crnkica

Teško onoj koja ovdje dođe po savjet,crna je i kukavna.




Slazem se.
Ovdje treba doci po savjet prije udaje.

user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Želim svoj mir...
8.9.2014 7:57:59   
jasmin

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: jasmin

Pod istim krovom sam pristala da živim, ali imam svoj život i svoju privatnost, no pod istim plafonom ne bih pristala.
Ovog mog što su rodili ne branim im, ne daj Bože user posted image , štaviše, podstičem ga na dobročinstvo i podržavam u nastojanju da im bude na usluzi.
Ali hiljadu posto, ne može se stvoriti red u jednoj obitelji ako se u odgoj i pravila miješa bilo ko osim bračnog para i potomaka user posted image .

i ja isto vako Bgm


Sta ih imamo podsticati valjda znaju obaveze prema roditeljima user posted image

Apsolutno da znaju user posted image . Ali je jako lijepo i da znaju da smo im mi podrška u tome i da smo jedni drugima podsticaj u dobru user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Želim svoj mir...
8.9.2014 12:15:29   
Medić*

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: jasmin

Pod istim krovom sam pristala da živim, ali imam svoj život i svoju privatnost, no pod istim plafonom ne bih pristala.
Ovog mog što su rodili ne branim im, ne daj Bože user posted image , štaviše, podstičem ga na dobročinstvo i podržavam u nastojanju da im bude na usluzi.
Ali hiljadu posto, ne može se stvoriti red u jednoj obitelji ako se u odgoj i pravila miješa bilo ko osim bračnog para i potomaka user posted image .

i ja isto vako Bgm


Sta ih imamo podsticati valjda znaju obaveze prema roditeljima user posted image

Apsolutno da znaju user posted image . Ali je jako lijepo i da znaju da smo im mi podrška u tome i da smo jedni drugima podsticaj u dobru user posted image .


Naravno, zezam se ja to malo :)
Razumijemo se mi.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Želim svoj mir...
8.9.2014 15:13:10   
hanabanana
Meni smeta samo jedno......neko je to i pomenuo.
Udaju se, znaju gdje se udaju, pristanu na to....a onda im sve to počne smetati.

Ja nisam živjela u zajednici, da jesam, uštedilo bi mi dosta love koju smo dali banke na ime kamata po kreditu.

Ali opet bih uradila isto.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

fondant
DM

Da li jedete fondant masu sa torti?

DA (52%)

NE (48%)


Broj svih glasova: 77

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *