|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
17.5.2009 22:44:05   
Anoniman
a sta uraditi u mom slucaju?
Hej to je razaranje 2-3 braka!!! I sto je najgore, to znaju njeni najblizi....
Nista, pravim se da ne znam, a muz urgira koliko moze da se ani corava posla!

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
18.5.2009 0:48:19   
veeseelaa
ja bi rekla, jeuser posted image t ih nek se svi potabanaju user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
18.5.2009 8:22:47   
Nedi
Niposto nebi ponovila gresku, neka se varaju i rade sta im volja ja ostajem po strani nijema kao riba

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
18.5.2009 8:44:53   
leli§
ja bih otvorila temu onako iz okolisa pred njima oboma... da njemu bude pravooo nezgodno. ne bih aludirala na njega ali bih iznijela dovoljno detalja da se on zapita. neka zna da se saznalo. a prijateljici nikada ne bih rekla direktno nego bi pokusala naci nacina da se sama uvjeri

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
19.5.2009 10:44:55   
ljubičica 28
Jako osjetljivo pitanje...hm..da li bih rekla prijateljici...pa sve bi zavisilo od toga o kakvoj prijateljici se radi...ukoliko bih bila jako prisna s njom i dobro je poznavala u tom slučaju bih joj rekla bez obzira na sve jer bi znala da joj želim dobro, a ukoliko bi to bila neka prijateljica za koju ne bih znala kako će reagovati i ako bi postojala,pa i najmanja, mogućnost da ona pomisli kako joj želim ugroziti brak, odustala bih od toga i prepustila to nekom drugom.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
19.5.2009 19:12:34   
hanich
vidiš hanich ja kad bi saznala da neki od muževa mojih prijateljica iste varaju lično bi se sa njim obračunala a to mu je gore nego ženi da mu prijavim, bio bi on


Blago tvojim prijateljicamauser posted image user posted image user posted image
Ja bih to stvarno cijenila,ali više  puta sam čula neke da kažu da ono što ne znaju to ih i ne boli.
Meni kada bi  rekla neka prijateljica da me muž vara,ja bih provjerila i bila bih joj zahvalna,
ali nismo svi isti i većina radije okrivi osobu koja joj je rekla nego onu koja je zaista kriva user posted image


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
19.5.2009 19:15:06   
hanich





IZVORNA PORUKA: leli§

ja bih otvorila temu onako iz okolisa pred njima oboma... da njemu bude pravooo nezgodno. ne bih aludirala na njega ali bih iznijela dovoljno detalja da se on zapita. neka zna da se saznalo. a prijateljici nikada ne bih rekla direktno nego bi pokusala naci nacina da se sama uvjeri
[/quot

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
8.6.2009 21:12:00   
meme27
o mila majko svasta na ovom svijetu
pa ako se radi o jednom braku neznam sta bi
neznam dali bi uopste mogla imati istu vezu sa prijateljicom kada bi znala da je muz vara
nebi mogla to gledati
mozda bi rekla mu da znam za sve i ako ne prestane sa tim da cu joj sve ispricati i da imam ljude koji ce mi javiti ako nastavi sa tim
 

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu hanich)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
8.6.2009 21:18:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanich

vidiš hanich ja kad bi saznala da neki od muževa mojih prijateljica iste varaju lično bi se sa njim obračunala a to mu je gore nego ženi da mu prijavim, bio bi on


Blago tvojim prijateljicamauser posted image user posted image user posted image
Ja bih to stvarno cijenila,ali više  puta sam čula neke da kažu da ono što ne znaju to ih i ne boli.
Meni kada bi  rekla neka prijateljica da me muž vara,ja bih provjerila i bila bih joj zahvalna,
ali nismo svi isti i većina radije okrivi osobu koja joj je rekla nego onu koja je zaista kriva user posted image




da fakat bi, ljubavnicu bi mu zbombala jajima, neće niko sekirat moje frendice

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanich)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
25.6.2009 12:11:41   
_mamica_10
Nasla sam se u ovoj situaciji!!!Mada sam ja bila zrtva muzeve prevare,nazalost!Ne opravdavam ga ni sekunde,i ako sam to kao oprostila presla preko toga ali ne i zaboravila!Svi koji su bili nama bliski znali su al mi niko nije htjeo reci,dok me jednog dana nije nazvala najbolja prijateljica i rekla mi to.Nisam mogla da vjerujem pa sam se dala u potragu,ali nisam mogla da ga uhvatim na djelu!Nisam nimalo posumnjala da me prijateljica laze,jer smo zaista jako bliske.Jednom kad smo ja i mm dosli iz grada otisao je da se tusira a njegov mobitel je pistao,dosla je poruka!Tu sam sok dozivjela,njegova svalerka!!Ne mogu da vam opisem kako sam se osjecala!Boljelo me je jako,jos pogotovo kad sam saznala da je to pocelo kad sam bila pred porodom!Jedva sam mu oprostila zapravo dala mu drugu sansu!A toj prijateljici sam zahvalna do kraja svog zivota!I ja bi njoj bez ikakvog razmisljanja rekla jer nema niko pravo da nas pravi budalom!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
25.6.2009 13:07:44   
Nunny
kako tuznouser posted image

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
25.6.2009 13:12:22   
andji
jos pogotovo kad sam saznala da je to pocelo kad sam bila pred porodom!


Draga oprosti,ali muž ti je baš kretenčina samo takva...ajd sve...ali ovo mi ej zaparalo uši,oči....

Nadam se da ćeš iz svega samo ubuduće gledati da pronadješ sebe u toj vašoj priči,i bebica takodje....svako ima svoje razloge za nešto..ali molim te povedi računa o sebi i svom djetetu...najviše...a ON...ma ne želim više pričat...bojim se da se ne naljutišuser posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
25.6.2009 13:18:18   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: andji

jos pogotovo kad sam saznala da je to pocelo kad sam bila pred porodom!


Draga oprosti,ali muž ti je baš kretenčina samo takva...ajd sve...ali ovo mi ej zaparalo uši,oči....

Nadam se da ćeš iz svega samo ubuduće gledati da pronadješ sebe u toj vašoj priči,i bebica takodje....svako ima svoje razloge za nešto..ali molim te povedi računa o sebi i svom djetetu...najviše...a ON...ma ne želim više pričat...bojim se da se ne naljutišuser posted image

Ma necu se ja naljutiti,Boze sacuvaj!Sve je meni jasno opet kazem ni sekunde ga ne opravdavam!Bilo je sto je bilo,ne daj Boze da se ponovi!A sakriti se nemoze nikako!Hvala Bogu sad je sve uredu,nemamo takvih trzavica,mada rana jos nije zacjelila ali ja se nedam, ipak gledam da sacuvam svoj brak i radi sebe a i radi svoje djece!Mada kad bi se desilo drugi put nebi tolerisala!!!user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
25.6.2009 13:24:07   
leona81
ja sam se dvaput nasla u toj situaciji, najbolja prijateljica je u pitanju, medjutim nije bas proslo najbolje, oba puta nas se odnos narusio dok ona to sama nije uvidjela...jedno vrijeme cak nismo ni razgovarale ali sam ja ostala pri svom, i i dalje smo najbolje prijateljice...mene je to doduse jako povrijedilo jer je ona mislila da sam ja ljubomorna na njihov odnos, jer sam upravo izasla iz duge veze a oba sam puta imala jake dokaze, medjutim ona je uvijek stavljala njih ispred mene...bilo mi je zao sto je neko pravi budalom pred svima, i to u oba slucaja bili su to lezihljebovici koji je ne zasluzuju, i jos je k tome varaju...fuj...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
25.6.2009 13:26:04   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: leona81

ja sam se dvaput nasla u toj situaciji, najbolja prijateljica je u pitanju, medjutim nije bas proslo najbolje, oba puta nas se odnos narusio dok ona to sama nije uvidjela...jedno vrijeme cak nismo ni razgovarale ali sam ja ostala pri svom, i i dalje smo najbolje prijateljice...mene je to doduse jako povrijedilo jer je ona mislila da sam ja ljubomorna na njihov odnos, jer sam upravo izasla iz duge veze a oba sam puta imala jake dokaze, medjutim ona je uvijek stavljala njih ispred mene...bilo mi je zao sto je neko pravi budalom pred svima, i to u oba slucaja bili su to lezihljebovici koji je ne zasluzuju, i jos je k tome varaju...fuj...
to je nesto najgore sto se jednoj zeni moze desitiEto koliko su muskarci sebi dali za pravo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
5.7.2009 23:00:48   
asia_26
Svaka ti čast kad si mogla oprostiti nevjeru i potruditi se oko svog braka, nadam se da je tvoj muž svjestan tvojih kvaliteta. Ja mislim da ne bih oprostila, previše sam ljubomorna što mi nije uredu.
Najboljoj prijateljici i osobama do kojih nam je stalo uvijek moramo reći istinu, inače im nismo najbolji prijatelji, bolje je da sazna nego da joj se iza leđa smiju, a na njoj je onda kako će se u takvoj situaciji postaviti, ali naravno reći joj ono što smo vlastitim očima vidjeli a ne ono rekla-kazala, istina nekad boli ali se mora u takvim situacijama reći, ako u braku postoji ljubav i takvi se problemi mogu prevazići, ako ne onda je bolje da svako krene svojim putem. Ako osoba vara u braku onda postoji problem sa samopoštovanjem i sigurno mora potražiti stručnu pomoć, savjetovanje i razgovor!

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
5.7.2009 23:05:25   
mamma mumi
Ja sam za to da se kaze istina, pa nek ona vidi sta ce, jer da se meni licno nesto tako desava, voljela bih da mi prijateljica kaze.

(odgovor članu asia_26)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
29.7.2009 17:45:01   
Me80
Citam sad vase postove i razmisljam,ja bi svojoj prijateljici rekla direktno zato sto gledam sa svoje strane i ja bi volila da to znam,ako bi se nasla u toj situaciji,nedo Bog,al ima jos jedna strana toga sto bi vjerovatno nase prijateljstvo zavrsilo i vjerovatno mi ne bi vjerovala.......a vidila sam po postovima da se nekim forumasicama to desilo,al bi ja ipak joj rekla i kad ne bi pricale vise,jel bi opet ja znala da je rijesila na svoj nacin to al pametno......user posted image

_____________________________

Learn the rules,so you can break them properly!!

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 12:18:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vidiš hanich ja kad bi saznala da neki od muževa mojih prijateljica iste varaju lično bi se sa njim obračunala a to mu je gore nego ženi da mu prijavim, bio bi on user posted image


varal ko koga ? obračunavam se za raju besplatno? user posted image



< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.2.2010 12:21:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 12:23:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: leona81

ja sam se dvaput nasla u toj situaciji, najbolja prijateljica je u pitanju, medjutim nije bas proslo najbolje, oba puta nas se odnos narusio dok ona to sama nije uvidjela...jedno vrijeme cak nismo ni razgovarale ali sam ja ostala pri svom, i i dalje smo najbolje prijateljice...mene je to doduse jako povrijedilo jer je ona mislila da sam ja ljubomorna na njihov odnos, jer sam upravo izasla iz duge veze a oba sam puta imala jake dokaze, medjutim ona je uvijek stavljala njih ispred mene...bilo mi je zao sto je neko pravi budalom pred svima, i to u oba slucaja bili su to lezihljebovici koji je ne zasluzuju, i jos je k tome varaju...fuj...


ja sam se jednom našla u sličnoj situaciji, ispala sam ljubomorna na njhovu sreću user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 18:08:23   
ivanak
Draga pahuljice, ja bi rekla. Jer to što on njoj čini i sve ostali je sramotno i bezobrazno. Pa neka oni riješavaju svoje probleme nakon toga. Ta žena zaslužuje da joj se reče što se događa pa kako god ispalo.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 20:37:36   
anidla
ja sam imala prijateljicu, smatrala sam je sestrom...sve smo djelile skupa, isle skupa u vrtic, dosle skupa na fax u Sarajevo....bas sestre....na faxu se zaljubila, ludo....i on u nju, kao...al ok nisam se htjela mjesati....
saznam slucajno da je vara, uvjerim se prije svega u to....cak za jednu Novu godinu joj je slagao da ce s prijateljima a ustvari je bio s tom svojom u njenom stanu...ma zalost....

naravno rekla sam joj...i znate sta je bilo? plakala je 7 dana i vise me nikad nije nazvala, i sad treba da se uda za njega user posted image

pitam se jesmo li ikad bile iskrene prijateljice user posted image sad je samo zalim, upropastit ce sebi zivot, ali sta je tu je...izabrala je tako....nazalost...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 20:44:36   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vidiš hanich ja kad bi saznala da neki od muževa mojih prijateljica iste varaju lično bi se sa njim obračunala a to mu je gore nego ženi da mu prijavim, bio bi on user posted image


varal ko koga ? obračunavam se za raju besplatno? user posted image




ovo si trebala postaviti na temi svekrve...ma mogla si i biznis razraditi user posted image


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 20:58:28   
Mirkica
ja nikada  nebih rekla sto bih ja rusila nekom zivot ako ona to nemoze sama skuziti  i osjetiti  zasto da joj ja stavram probleme bila sam u dva slucaja da kazem ali sam se suzdrzala moja usta zacepila i oba braka su opstala ova prva nikada nije saznala iako moja dobra drugarica i sada ima fin brak i boli je briga a ova druga je saznala i znala je da sam znala bila malo ljuta ali sam joj ja pojasnila stavri zbog cega se nisam htjela mjesati i svatila je i ona zivi i danas dan u braku elem nek im je sretno.

vesela netreba ljubavnicu udarati  nego svakera njemu treba zube pobiti on vara zenu a ljubavnica ma to joj je zanat :)

ovo se odnosi na brak za vezu ma nemam poima nebih dirrektno ali  bih nekako pokusala da provucem kroz usi.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 21:04:17   
Husic10
Ja bih joj rekla, on je djubre cim napravi nesto tako , medjutim ja se ne bi brinula da li cu pokvariti njihov odnos...koji odnos? Cim jedno napravi nesto tako znaci da da nije briga za suprugom i tu se prekida sav odnos....moj stav na tome.

A sto se tice toga hoce li mi vijerovati ili ne to je sasvim do nje... ne bi nikad slagala nesto tako nedaj Boze ali kad govorim istinu ne bojim se nicega i nikoga, osim Allaha

Meni bi bilo drago , ne bi odma vijerovatno bi bila u soku, ali na karaju krajeva radje bi da saznam istinu nego da zivim u lazi i da me neko ponizava na taj nacin...nedo Bog tog iskusenja samo.



_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *