|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 21:22:11   
Medić*
Naravno da bih svojoj najboljoj prijateljici rekla, a onda bi zajednicki smislile plan da ga ona uhvati na djelu i naravno sut karta, pa nije jedini svaka od nas to treba znati kada se nadje u takvoj situaciji.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 21:24:37   
naša.mrvica
hmmm reci ili ne reci? ja bih svojoj najboljoj prijateljici morala nekako reci izokole,pa nek skonta...a kad sama kaze e onda neka se oni rasprave.ja bih voljela da meni kazu ako je tako, a onda bih ga objesila za j..a na sred carsije.ma sala,vjerujte ne bih imao pristup meni,jako sam cvrsta ali bih htjela znati,jer ne volim da me pravi iko budalom,budala ispadne na kraju taj sam:)

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 21:30:03   
fatimica09
Mislim da ne bih rekla...mozda nesto okolo kole pa na mala vrata user posted image ma najpostenije...mislim da ne bih ni to!
Mozda bih njemu nesto rekla, pogotovo ako bi bio neki ,,direktni susret" user posted image a vrijeme sve pokaze, a ako ne pokaze....vjerovatno to znaci da ni zeni ,,nista"ne fali, pa cemu se onda mjesati!? Nezahvalno je to...

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 21:34:42   
Amelaa RR
Molim forumasice samo da ne skrecu s teme
 Da li reci prijateljici da je prevario muz/momak ?

Unaprijed hvala.
LP


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
22.2.2010 21:43:16   
teacher75
zavisi kakva je prijateljica. najboljoj bih sigurno rekla, nekako polako da je pripremim sa shok, a ako mi nije tako dobra prijateljica onda se ne bih mijesala.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.4.2010 19:34:21   
Anoniman
Eh ovako...kao što neko već reče velikaaa je razlika dal se radi o momku ili mužu!

Jedne prilike sam vidjela momka moje najbolje prijateljice s drugomuser posted image pogotovo mi je bilo krivo što je i on mene vidio i samo se nasmješio i nastavio je grliti i maziti,kao da to nije ništa,fujjj!
Naravno da sam joj sutradan sve ispričala,nije nimalo posumnjala u moje riječi,jer stvarno vjerujemo jedna drugoj i ostavila ga je.
Ali s druge strane,nakon što sam se udala upoznala sam jednu divnu,mladu hanumicu,muževi nam rade skupa.
Njen muž nju vara,to znaju svi,pa i ja.Nije to samo čula-kazala,on se pred mojim mužem i ostalim kolegama
ponekad zna "hvaliti" svojim ulovimauser posted image
Mi smo jako dobre,obilazimo se često,pričamo o svemu i svačem,ali nikada mi nije palo na pamet da bih se petljala u njihov brak,znam da to zvuči licemjerno,ali ja vjerujem da ona zna i sama šta joj muž radi,nije slijepa,a Boga mi ni glupa.A zašto to trpi to je njena stvar.
NIKAD se ne bih miješala ni u čiji brak,jer vjerujem da kako god da okreneš na kraju ispadneš ljubomorna,zavidna,zla.
Sorry na dugom postu,valjda ne smeta,ili?Takva sam

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.4.2010 19:54:27   
koka i po
To je mač sa dvije oštrice.Ako rekneš a oni se poslije pomire,ispala bi negativac.Ako ne rekneš u neku ruku bi ispala jatak.Stvarno ne znam .Nisam nikada bila u takvoj situaciji.Opet mislim da sve zavisi od toga koliko si stvarno prijateljica sa tom osobom i koliko je ona zrela da procjeni cijelu situaciju.user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.4.2010 20:05:22   
medi87
Svojoj najboljoj prijateljici bih zasigurno rekla da je  muz vara ukoliko joj to mogu i dokazati, ne ono rekla kazala-vec brate mili nesto bih skontale kako ga uhvatiti n adjelu, a pogotovo ako su u braku. Ne vjerujem onim pricama "okolo kole" , dokazi pa cu vjerovati...

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 15:48:39   
Anoniman
evo ja sam sad u situaciju gdje neznam sta bi uradila, muz mi je rekao kako je vidio svog dobrog druga i kolegu sa drugom curom, a on je ozenjen i imaju malu bebu, eh sad nismo neke exstra prijateljice ali ponekad dodje na kafu ,ili setamo bebe zajedno,

prije nekoliko mjeseci ona je mislila da ja znam da je on varao i ispricala mi uzasnu pricu o onome sto je prezivila u trudnoci, ona je mislila da ja to znam i zbog toga mi ispricala, rekla mi je kako je muz varao citavu trudnocu i to sa dvije , ja sam ostala zaprepastena , ne znam kako je mogla sve to podnijeti jos u trudnoci, onda je rekla kako se kune da nije spavao sa njima nego se samo ljubio, a to je morao priznati jer je vidjela slike ,izgleda da dobro laze ili je ona bas previse naivna jer je u sve to povjerovala, trazila je od mene ako nesto znam da joj kazem, ja tad nisam nista znala, medjutim juce mi je muz ispricao kako ga je vidio sa drugom on ga je sa njom upoznao , prestavio je kao svoju djevojku, kaze da se zabavljaju dugo i kako ona ocekuje vjencanje uskoro, ona ne zna da je on ozenjen , izgleda da misli da je razveden, u kratkoj verziji vodi dvostruki zivot, radi daleko od kuce zajedno sa tom drugom i tamo se oni ponasaju kao muz i zena, ovamo ima zenu i preslatku malu bebicu ,moj muz kaze da ta njegova druga nije ni do koljena njegovoj zeni ovdje i kaze da je ona kao poludio , da je zaljubljen u tu tamo drugu


sta da radim, muzu sam obecala da necu nikom reci ali sa druge strane ona je trazila od mene ako nesto znam da joj kazem , razmisljala sam o tome da joj kazem kao anonimna osoba i sigurno bi rekal da nije te bebice, ovako me boli sto ce ta bebica mozda ostati bez oca, a ako ja ne kazem nista a on kao nece jos dugo raditi tamo gdje radi i kad prestane tamo raditi biti ce tasko odrzati tu drugu vezu pa predpostavljam da bi tad prekinuo


izvinite na greskama , ne da mi moja bebica da pisem


sta bi vi uradile da ste na mom mjestu




(odgovor članu medi87)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 16:41:49   
veeseelaa
cirkus, reci joj, svakako će mu oprostitiuser posted image user posted image user posted image user posted image pa i prije je, zar ne? 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 16:47:32   
fatimica09
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

cirkus, reci joj, svakako će mu oprostitiuser posted image user posted image user posted image user posted image pa i prije je, zar ne? 


user posted image  user posted image



ja nisam za miješanje u tuđi život, pa po cijenu bilo čega.....punoljetni su, bujrum....živite!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 16:48:20   
veeseelaa
znam da zvuči moj post okrutno al pun mi je kofer blentavih žena
Fatimice pusa velika, baš sam te poželjela!


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 16:55:18   
fatimica09
user posted image  vesela i tebi velika pusa user posted image

ma vala nisi okrutna, 100 % si u pravu.....hajd jednom se okliznes, al navikavat se na led u sandalama user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 16:57:04   
vjestica
potpisujem veseelu i fatimicu
ne petljaj se, već mu je jednom oprostila, opet će
a nije se jednom desilo da se naljute na donosioca loših vijesti


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 17:04:48   
veda
i ja se slazem-ne mjesati se.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 17:24:31   
Miau
Ni ja se ne bi mjesala. Ne samo sta mu je prvi put (bar ona misli da je to bilo prvi put) oprostila, nego mu je povjerovala da se samo ljubio. user posted image user posted image user posted image Ma molim te! Ako joj kazes oni ce se posvadati, on ce joj opet prodati neku bolesnu pricu u koju ce ona povjerovati (jer to zeli), pomiriti ce se, on ce nastaviti po svom, a ti i tm cete ispasti lajavci. 

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 17:26:24   
Anoniman
Ma jašta,rekla ili ne rekla nećeš ništa promjeniti,pa što se džaba zamjerati s mužem.
A ja ne mogu nikako vjerovati da žena ne primjeti kada je muž vara?!Mislim da svaka skonta,ali se neke prave da ne znaju,same sebe zavaravaju,valjda im tako lakše,ili? user posted image

(odgovor članu veda)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 17:36:29   
Miau
I ja to isto mislim! Ako te netko prevari jednom i vise to ne ponovi, ne mozes skuziti, ali ako te konstantno vara, bas odrzava vezu s nekim...mislim da se to i te kako skuzi!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 17:39:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Ma jašta,rekla ili ne rekla nećeš ništa promjeniti,pa što se džaba zamjerati s mužem.
A ja ne mogu nikako vjerovati da žena ne primjeti kada je muž vara?!Mislim da svaka skonta,ali se neke prave da ne znaju,same sebe zavaravaju,valjda im tako lakše,ili? user posted image



ma imaš i profesionalnih prevaranata pa sve lijepo po reda


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 17:50:10   
veda
Ja sam prije par god.definitivno shvatila da se ne treba mjesati-jer samo iz dobre namjere ispadnes svjetska budala.
Ja i prijateljice smo bile u jednoj diskoteci,kad tamo vidimo muza od nase jedne jako dobre prijateljice.Ona je bila frisko operirana,pa nije izlazila,ali zato je on... Svasta smo za njega cule,a tek smo ga tada i mi vidjele vlastitim ocima.Nemoram ni pisati u kakvom drustvu je bio,i sta sve nije radio.Fuj.A najzalosnije,sto nije ni obracao paznju na nas,kao- ma boli njega neka stvar..Nas par smo razmisljale dali da ovoj svojoj frendici kazemo,i eto pozvale smo je jedan dan na kafu kada je malo bila bolje, i sve joj ispricale. Znam da nam je povjerovala,zato sto smo frendice godinama,zato sto je i ona cula svasta o svome muzu,i zato sto pametna zena to osjeti.
Sta se desilo kasnije,oni su se pomirili.Nikad nismo saznale kako je ubijedio,ili sta vec.Uglavnom,nas par smo ispale svjetske budale.Nasa prijateljica nikada vise nije razgovarala sa nama.Ne zato sto nam nije povjerovala.Kada prodje pored nas samo spusti glavu i napravi se kao da nas nije vidjela.Spusti glavu jer zna da smo bile u pravu,ali tko zna zbog kojih razloga je ona ostala sa muzem.Mi predpostavljamo da joj je on zabranio da se druzi sa nama. A sto se gospodina tice-ostao je isti.Samo sto nas to vise ne zanima.Neka radi sta hoce.
Nama je samo ovo bila skola-gledaj svoja posla!

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 17:55:58   
Anoniman
ja mislim da ona ne zna da je i sad vara, ustvari da nije nikako ni prestajao ali pogrijesila je na pocetku kad je saznala trebala je drugacije ragovati, bar po onome sto mi je ispricala,ona sad sumnja u svaki njegov prokret ali nije sigurna ni u sto, to znam po tome sto me stalno ispituje za mog muza i uporedjuje ih npr, moj muz je bio na godisnjem duze 2-3 dana i njoj je to bilo sumnjivo kako kad skoro pa zajedno rade i ne znam sta joj je on slagao ali ja kad sam pitala muza sta je on radio ta 2-3 dana rekao mi je da je bio sa tom drugom na moru, a ona pokusava saznati zove me pita kad je mm dosao kuci , kad ide, jesu li bili zajedno, i ako on njoj kaze da su zajedno onda trazi da upali kameru ili da se slikaju pa da joj posalje slike ili da joj se javi na telefon, ona pokusava kontrolisati ga ali eto ja vidim da ne uspjeva i nemoguce je kontrolisati nekog ko to hoce...meni samo jedna stvar nije jasna kako on moze raditi tako nesto i hajde sto sve to radi njoj kako moze svojoj bebici, ona jedva ceka da dodje kuci a on sa drugom na moru user posted image , gadi mi se kad ga vidim i jos gore od toga je sto se taj gad time ponosi pa je pricao i bratu od mm kako ima 2 zene i kako je sve to tesko izdrzavati a on brata od mm i ne poznaje kako treba nego je bio kod njega onako poslovno ...cccccccc

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 18:01:31   
Miau
Koji ljigavac! Trebalo bi da ga i jedna i druga probiju nogom! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
27.6.2010 18:02:17   
veeseelaa
kako samo jadno i mizerno, šta sve žene sebi dozvole, fuuuuuuj
e pa zbog ovakvih žena se kaže "ko ženska pamet..."
pa nabi ga bona nogom, šta ga trpiš?????? o maj Gad


< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.6.2010 18:04:14 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
31.8.2010 11:47:41   
Yuna
Mislim da treba procijeniti situaciju.

Ovisi o tome tko ti je od bračnog para bolji prijatelj, naravno da ćeš uvijek biti na strani prijateljice.

Znači ovak, ako je tvoja prijateljica prevarena, onda govoriš, ako ona vara, onda ne govoriš. Sasvim jasno.

Također mislim da nije loše provjeriti činjenično stanje...glupo bi bilo zbog lažnih glasina uznemiravati ljude. Isto tako nakon informacije ja bih se prvo obratila ''krivoj'' osobi i s njom pročavrljala.

< Poruku je uredio Yuna -- 31.8.2010 11:48:23 >

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
31.8.2010 11:54:19   
Yuna
I ne bih se baš kladila da uvijek žene znaju da ih se vara. Ima naivnih, dobrih i neiskusnih nasuprot kroničnim lažovima s dugogodišnjim iskustvom.
A mislim da se svaka i kad sumnja nada da ipak nije tako kako se čini.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *