|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
4.10.2013 23:34:36   
Lalali
Poslala sam ti pp, nadam se da je prosla

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
4.10.2013 23:39:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lalali

Poslala sam ti pp, nadam se da je prosla


prošlo, odgovoreno :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2015 21:29:03   
ijaa
da dignem temu.....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2015 21:31:24   
Hanady RR
Iiiii...pricaj....sta planiras....
Ja rodjkase punooooo volimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2015 22:08:29   
Visnja RR
2 g tem bila mrtva

ccccc

bravo ijaaa user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2015 23:12:08   
ijaa
ma jos dosta do naseg rodjendana...ovu sam temu naletila pa me zaintigriralo....kako i sta mame spremaju za prvi rodjendan? o tome razmisljam znam da je rano...naletjela sam nedavno na majce s printom na netu majca za mamu, tatu i bebu u fazinu pjesmice mama voli bebu...koju moja M bas voki, sve aktivnosti prestaju kada je cuje...ali mm i nije za to tidi se xd
Uz rodjkas ce da bude i sisanje kose, kuma smo znali odmah cim sam zatrudnila, to ce biti mali od djevera...i vec se zna da ce tortu zbrinuti...mada mi je bila zelja sama da pravim!!! Ali ako im je zelja, meni lakse! Bit ce kuci prespostavljam, sa uzom porodicom i zenama cije sz bebice generacija moje bebane koju smo upoznali tokom trudnoce i kasnije :)))) pisite i vi kako su vasi rodjendani prosli i kako iste planirate

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.5.2015 6:46:01   
Vanne
Mi slavimo prvi rodjendan za manje od dva mjeseca...buduci da ve biti ramazan tada napravit cemo iftar u basti...pozvat cemo blizu rodbinu i prijatelje...
Tortu mama pravi a obiljezit cemo i kumstvo user posted image ako neko ima dosjetki ili kreativnih ideja vezano za proslavu rodjendana u vrijeme ramazana slobodno neka se javi...takodje bi voljela da pisu mame koje su slavile rodjendane na nacin slican nasem....
Hocu da sve bude savrseno user posted image znam da ga se ona nece sjecati i da njoj slavlje rodjendana nista ne znaci,ali znaci meni,jer je i meni prvi rodjendan kao majki user posted image znaci sugestije samo naprijed,slusam sve user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.5.2015 9:19:10   
mimi_2in1
mi smo slicno slavili, nije bio ramazan ali smo se mogli naci tek oko 7-8. uzi krug rodbine i kum i kuma.
od kreativnih ideja imali smo mnoooogooo balona, A mnogo voli balone. user posted image to je bio hit. raznnorazne zdrave grickalice za njih u sarenim zdjelicama, rascistili sredinu kuce za malene da mogu da trce, pilici u pozadini i eto. user posted image za nas malo slanoga i torta.

mi smo taj dan poceli tradiciju. prije no su dosli gosti sjeli nas troje i uslikali se sa tortom. formirali album, i u njemu cemo svake godine aBd dodati po jednu sliku, nas troje i torta..eventualno ako bude sudbine nas cetvero i torta...user posted image ali shvatas princip. da se vidi kako ona raste, kako se mi mjenjamo...tako. mislim da ce joj biti lijepa uspomena. takođe u radosnicu smo sjeli i napisali joj pismo, o toj godini, o svemu sto smo prezivjeli, sto je ona prezivjela, kako je blo, kako se osjecamo nakon godinu, kako nam se zivot promjenio...i to je to.

samo mali savjet, nemoj da se smoris kao ja, ja sam samo trcala uokolo, na kraju se jedva necega sjecam user posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.6.2015 16:25:21   
amilacha
Voljela bih samo znati,ako ima neko da mi kaze od ovih ljubaznih mamauser posted image ,gdje mogu kupiti jestive slike za torte u Sarajevu?
Unaprijed hvalauser posted image

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.6.2015 16:32:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: amilacha

Voljela bih samo znati,ako ima neko da mi kaze od ovih ljubaznih mamauser posted image ,gdje mogu kupiti jestive slike za torte u Sarajevu?
Unaprijed hvalauser posted image

Dobrinja...radnja slatka carolija....
Nadjete na internetu sliku po zelji,posaljete imana fb profil koji se zova kao radnja i oni vam isprintaju...pokupite i platige formt a4 5 km

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amilacha)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.6.2015 16:35:42   
amilacha
eh hvala puno na azurnostiuser posted image
pozzuser posted image

_____________________________

zivot je neshvatljivo cudo, jer se neprestano trosi i osipa, a ipak traje i stoji cvrsto kao na Drini cuprija...
A 12.06.2012.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.10.2015 15:24:38   
ijaa
eh evo mene opet....vidim .da sam podavno pisala...sada samo rodjendan obiljezavamo, kad se vratimo u Bosnu posebno cemo kumstvo praviti...u nedjelju nam je rodjendan...mene panika hvata jer prvi put sama sve pripremam...iskreno sad bi mi sveki super dosla :)

ako moze prijednlog hrane...sta ste kuhali kako ste servirali...ja ziva ne znam sta cu...torta mi mora biiti a4 format jer je u pitanju jestiva slika....POMOCCCCCCCCC

(odgovor članu amilacha)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.10.2015 15:32:56   
bebaa
Rolovane delikatese...(i rolovana teletina)
Hladne plate...
Ruska salata...
Oni Meggle bageti (hljepcici sto se zapeku)..
Pohovane palacinke...


_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.10.2015 15:36:13   
bebaa
Takodje je sada aktuelno lisnato tijesto...mozes ga puniti cim god hoces.. sve sto volis...sve sto trpi kombinacije....
Bilo slatka ili slana varijanta...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.10.2015 23:40:45   
ijaa
Oj bebo spasavas...imas li prijedlog dobro dobre torte.....znam da si ti kuharica ovog foruma :)))

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.10.2015 8:26:34   
bebaa

IZVORNA PORUKA: ijaa

Oj bebo spasavas...imas li prijedlog dobro dobre torte.....znam da si ti kuharica ovog foruma :)))


user posted image
hoćeš li da ti neko pravi ili ćeš u svojoj izvedbi.....

http://www.coolinarika.com/recept/kraljica-cokolade/
ovu sam radila za jedan sinov roćkas....

http://www.coolinarika.com/recept/torta-od-oraha-i-vanilije/
a ovu sad za njegov 3. rođendan....

ako hoćeš da ti neko radi ima par forumašica koje su eksperti naročito za fondan.....pa to izgleda kao svemirski brod,stat i gledat...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.10.2015 8:30:13   
bebaa
http://www.coolinarika.com/recept/739947/

ovo je mrak....nećeš se osramotiti vjeruj i moćno izgleda....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.10.2015 0:00:47   
ijaa
a bebo moram biti sam svoj majstor....jer sam sada van nase drzave na par mjeseci.....gurema...bit ce te salate...sad cu torte da pogleda,....bit ce meze sreca svekrva poslala prosle sedmice...i treba mi jos nesto slano da napravim, sa pitama se bas ne slazem najbolje....valjalo bi da napravim burecica odprilike 12-13 osoba....ja poludih

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.10.2015 0:01:45   
ijaa
kraljicu cokolade sam pravila...malo mi je....i imam osjecaj da mi nije naj naj ispala..bas mi je ti preporucila na temi danas kuhamo

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.10.2015 0:05:11   
ijaa
slani rolat pravim zasigurno....sastojkte trebam kupiti...sta mislis o reform torti...nasla sam jednu izgleda mi da mi je potaman...sao 16 jajauser posted image

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.10.2015 0:09:53   
ijaa
bobo halali hahhah...koje meso si stavljala...kako bi bilo da suho meso stavljam ili npr pilecu salamu....mortadelu....

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.10.2015 8:04:35   
bebaa

IZVORNA PORUKA: ijaa

bobo halali hahhah...koje meso si stavljala...kako bi bilo da suho meso stavljam ili npr pilecu salamu....mortadelu....


u rolat?..ja stavila pileću salamu,mladi sir,kisele krastavice,so i pavlaka...staviš šta želiš s tim da paziš da se ukusi slažu.....

drugo...meni je jedina priznata refortm torta.....zakon je...ja je pravim od 10 jaja.....user posted image

treće vezano za prvu tortuuser posted image ...možda nisi dobro umutila šlag,da tinije rijetka.....gotovo je sad.....opali ti reform.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.10.2015 17:59:06   
ijaa
A da mi posaljes recept od 10 jaja...molim te....pa stavim slike....kad prodje rodjendan....

pitala sam za rolat i ja cu staviti pilecu salamu...a prva torta moguce da nesto nisam uredu napravila...ali se pojela user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.10.2015 7:53:13   
bebaa

IZVORNA PORUKA: ijaa

A da mi posaljes recept od 10 jaja...molim te....pa stavim slike....kad prodje rodjendan....

pitala sam za rolat i ja cu staviti pilecu salamu...a prva torta moguce da nesto nisam uredu napravila...ali se pojela user posted image


imaš PP....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
17.10.2015 14:06:03   
ijaa
Bebo ipak sam radila sa 16 jaja..pekla 4 kore ponaosob...jer nisam imala veceg pleha...ehhh evo fil se hladi pa cu dodat margarin pa polako filovat...da li kore budu suhe...trebam li ih malo poskropiti mlijekom...mogla si ti meni pp ppslari fb...pa da te svasta nesto pita user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *