|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 23:59:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

Hvala zene...odoh sad spavat da nastavim s nocnim morama a sutra po albumima da vam marisem ideje

draga recepti su na temi recepti, veesela me spasila da sad kuharicu moju malenu knjižicu ne tražim :)user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 9:00:30   
Anoniman
ovo sam nasla...napisala w.pooh

Recepti
Predjelo Kanapei od palente
600 ml mlijeka, 250 g palente i malo maslaca skuhati i istresti u tepiju ili kalup da se ohladi. Ohlađeno rezati na kockice i na čačkalicu stavljati "fil" po želji. Kod mene je bio sir trapist, dimljena pureća šunka, suđuka, goveđi pršut, kiseli krastavci i masline. Ja sam sve to oblikovala malim kalupima kako bi izgledalo ljepše.
Glavno jelo Mesne kocke
1 kg mljevenog mesa pomiješati sa lukom, začinima, hljebom, prezlom, jajetom (smjesa kao kad pravite šnicle) i sve to istresti u manju tepsiju i peći 20 minuta na 200 C. Izvaditi iz rerne i preko poredati kriške svježeg paradajza, sir trapist i malo parmezana i zapeći još desetak minuta. Kada se malo ohladi rezati na kocke.
Prilog Ledo carsko povrće skuhano u vodi i dodano vrhnje za kuhanje i još posebno kukuruz
I pogača
Desert Čoko puding sa višnjama
Puding skuhati i u čašu ili zdjelicu redati prvo iscijeđene višnje iz kompota, pa onda puding do pola čaše, u sredinu staviti puslicu i ponovo puding. Ukrasiti sa slatkim vrhnjem, višnjama i čoko mrvicama.
Prijatno

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 9:07:46   
Anoniman
Eeeeeeeee, nasla saaaaamuser posted image user posted image user posted image nego dok sam ukapiralauser posted image user posted image user posted image

Hvala vesela i hanadyuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 9:12:39   
škorpija
ja zamisljam prvi rodjendan sa puno male djece, da slusaju djecije pjesmice, i da smo svi veselo obuceni...u mojoj masti ja sam rucno napravila pozivnice i male zahvalnice, uredila sam sobu kao igraonu sa puno balona, zastavica, maski, trubica luda sam ali eto, nije zabranjeno mastati a nekad i tu mastu pretvoriti u stvarnost....


Anidla slično razmišljamo, ja planiram na rođendan zvati samo mame s djecom jer nije moj rođendan već ajdinov i baš tako, biće puno djece, torta sa likom Elma, neki poklončići za svu djecu i puno šarenila

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 9:17:07   
anidla
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja zamisljam prvi rodjendan sa puno male djece, da slusaju djecije pjesmice, i da smo svi veselo obuceni...u mojoj masti ja sam rucno napravila pozivnice i male zahvalnice, uredila sam sobu kao igraonu sa puno balona, zastavica, maski, trubica luda sam ali eto, nije zabranjeno mastati a nekad i tu mastu pretvoriti u stvarnost....


Anidla slično razmišljamo, ja planiram na rođendan zvati samo mame s djecom jer nije moj rođendan već ajdinov i baš tako, biće puno djece, torta sa likom Elma, neki poklončići za svu djecu i puno šarenila


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti si prva pa budem jos naucila od iskusnije mame user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 9:18:56   
škorpija
nadam se da ćete i t ii nono doći na roćkas, ali valjda ćemo se prije toga upoznati user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 9:25:41   
anidla
IZVORNA PORUKA: škorpija

nadam se da ćete i t ii nono doći na roćkas, ali valjda ćemo se prije toga upoznati user posted image


ko bi odbio taj poziv user posted image mi bi dosli i da nas nisi pozvala user posted image user posted image user posted image Noa obucen kao mali klaun sa paketicem u ruci bi samo Ajdinu pokucao na vrata user posted image a upoznacemo se mi, nadam se cim se vratim iz Krajine user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 9:40:26   
Anoniman
Ma i ja bih voljela puno djece a malo odraslih ali moji frendovi i frendovi mm bjeze od braka i djece ko od kuge...Nekakva naopaka generacija...meni su samo dvije jaranice udate, od toga jedna ima dijete...a od mm niko

Nego ja sam ovakan meni skontala za 16 people

- domaca pogaca od lisnatog tijesta (napravim dan prije i zaledim...pa ubacim u pecnicu satak prije...ovo ja)
- hladni peceni ramstek (mm)
- ruska, luk mira, mimoza (mm)
- meza (sirevi, suho meso&co) ...ovo ce merkator odraditiuser posted image
- kockice od palente (ja)
- stapici od sira (kako se vec zovu...sto se stavlja ista kolicina mladog sira i brasna a odozgo ide susam...ja)
- TORTA...jauser posted image (dan prije) a mama je rekla bakLJav napraviti

Sta mislite...jel' OKuser posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 9:49:04   
Mya_81 RR
Da da da....super je user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 9:57:07   
Anoniman
dadada, pa ti pravu gozbu pravis, ja cu se pouzdati u majke da skuhaju nesto unucici (to sto je zanovjetli), a mezu, slatkise, pite, pice, i ostale sitnice cemo pripremiti mm i ja, iskreno ja sam fokusirana samo na torticu, a ovo ostalo manje vise, ipak niko nije stranac i niko nece zanovijetati, a djece kod nas nema iz istog razloga kao i kod tebe, nece raja brak, djecu i touser posted image , a oni koji imaju su nam daleko.

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 10:11:44   
Nunichi
dadada user posted image user posted image user posted image Sve sto mala Nuna voli da papa... user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam vam sva smusena sto se tice planova za rockas. Malo su me pobrkale drugarice koje imaju bebe, a rade.
Tako da od rockasa sa bebama nema nista, one ce doci taj dan, kad koja mogne, nema nam druge. Ja cu uzeti slobodan dan, kupila sam cipelice user posted image i kicenje za kucu, razne balone obicne drecave, one uske, natpise sretan rodjendan, stoljnak, case, tanjire, puhalice, sve u istom fazonu. user posted image
Jos uvijek ne znam koju ce haljinicu Zara obuci...cuce se. user posted image
Taj dan ce doci majke, djed, moje drugarice sa i bez beba i to je to.
U subotu je dernek za raju... Sta praviti nemam pojma, majke ce pomoci, ja cu samo suhovinu. user posted image
Necu vala sebi srkleta, to je moj najljepsi dan, hocu da sam opustena. user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 10:18:15   
Anoniman
Nunichi, jest da je OT, ali pozeljeli smo vas, i upravu si za ovu recenicu
Necu vala sebi srkleta, to je moj najljepsi dan, hocu da sam opustena. user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 10:46:24   
Hanady RR
e ženice iz sarajeva imam za vas jedan prijedolog oko hrane za goste....naime u merkatoru možete kupiti rolat-rolovana teletina koji oni jako fino ispeku...1 kg toga rolata je 21 KM, vi možete naručiti manje i više ali smao da znate od jednog rolata pravo puno mesa dobijete a ne peglate se kako da ga spermite. Ja sam za 50 Km rolata kupila za ogromnu količinu gostiju i taman je bilo.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 10:50:21   
sarayka
IZVORNA PORUKA: Hanady

e ženice iz sarajeva imam za vas jedan prijedolog oko hrane za goste....naime u merkatoru možete kupiti rolat-rolovana teletina koji oni jako fino ispeku...1 kg toga rolata je 21 KM, vi možete naručiti manje i više ali smao da znate od jednog rolata pravo puno mesa dobijete a ne peglate se kako da ga spermite. Ja sam za 50 Km rolata kupila za ogromnu količinu gostiju i taman je bilo.



skoro sam jela taj rolat na rođendanu bio je super ukusan, i ja mozda kupim, taj jedan mi je dovoljan. hvala, ti uvijek neke super informacije dajes !


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 12:55:15   
Anoniman
ma ja sam se prepala da mi gosti neostanu gladni...svi ce s posla doci pravac vamo, a svi dokasno rade...pa reko' red jeuser posted image

(odgovor članu sarayka)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 18:32:01   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: sahara

Nunichi, jest da je OT, ali pozeljeli smo vas, i upravu si za ovu recenicu
Necu vala sebi srkleta, to je moj najljepsi dan, hocu da sam opustena. user posted image



Boga mi i ja sam vas, puno. user posted image user posted image
Ali kako poce raditi upali mi se motor, ne stajem, kuca i laptop su zadnji na listi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 19:38:54   
Anoniman
Nunichi, znam i mene isto ceka, pusetinaaaaaaaaa!

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 21:10:08   
noaa
Evo kratko izvjesce naime ja sam pravila rucak za 15 ljudi(samo najuza rodbina)user posted image
1.juha,pasticada,njoke i riza
2.torta barbika(dobila od kume) kava,sok
slomila sam se jer je pasticada pravo zeznuta za napravitiuser posted image utorak je rodjendan za malu raju i prijatelje tad ce biti samo meza i naravno torta Dora(meni se svidjela pa je narucila) e tad ce mama biti odmorna i cura sredjena pa ce biti slicica...hvala mojim dragim forumasicama(prijateljicama) sto su mislile na mene danasuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 21:22:57   
Anoniman
Kod nas bilo: mantije, suho meso, sudžuka, trapist sir, feta sir, masline, rolnice sa paštetom, jaja sa hrenom, pileći zalogajčići sa patlidžanom, krastavice,
masline, zvrkići sirnice i torta ... nešto sam ja pravila, a nešto drugi.  Naravno, bile su i grickalice i sokovi.
Bilo nas je desetak, a hrane ostalo za još dva dana : ))

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.3.2010 23:18:43   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: noaa

Evo kratko izvjesce naime ja sam pravila rucak za 15 ljudi(samo najuza rodbina)user posted image
1.juha,pasticada,njoke i riza
2.torta barbika(dobila od kume) kava,sok
slomila sam se jer je pasticada pravo zeznuta za napravitiuser posted image utorak je rodjendan za malu raju i prijatelje tad ce biti samo meza i naravno torta Dora(meni se svidjela pa je narucila) e tad ce mama biti odmorna i cura sredjena pa ce biti slicica...hvala mojim dragim forumasicama(prijateljicama) sto su mislile na mene danasuser posted image user posted image


gdje  si  narucivala  tortu..i  ja s e  spremam  :)))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.3.2010 20:45:09   
noaa
ivancice poslat cu ti pp nasla sam tetu koja pravi umjetnicka djela od tortauser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.3.2010 21:22:45   
R&T@
Evo naše rođendanske toalete, akobogda:
user posted image

Još nam trebaju cipelice i šnalice....

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.3.2010 8:53:08   
škorpija
Divna vam je toaletauser posted image , zavidim majkama djevojčica, fakat nemama pojma kako obući dječaka a da ne izgleda ko penzić ili konobaruser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.3.2010 20:41:53   
R&T@
Hvala, draga!
Ja se ježim od dječaka u bijeloj košulji i prsluku!
Nekako su mi najslađi u raskopčanim šarenim košuljama sa odgovarajućom majicom ispod ili u duksericama.

Šta nam je krofnica Noica danas obukla?


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.3.2010 23:52:24   
noaa

IZVORNA PORUKA: tajra

Hvala, draga!
Ja se ježim od dječaka u bijeloj košulji i prsluku!
Nekako su mi najslađi u raskopčanim šarenim košuljama sa odgovarajućom majicom ispod ili u duksericama.

Šta nam je krofnica Noica danas obukla?


krofnica je imala rozu haljinu a ja mrzim rozo al nista nismo nasli,stavljam slike ovih danauser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *