|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: A kako ste vi dobili ime?
15.5.2009 10:51:35   
Nedi
Meni je brat dao ime....pjevao sanja sanja da si malo manja i tako su svi ostali prijedlozi pali u vodu

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: A kako ste vi dobili ime?
15.5.2009 18:36:16   
amarilis
Moj babo je čitao neku knjigu u vojsci, jako mu se dopao glavni ženski lik kao i ime tog lika, rekao je da će ako bude imao opet curicu dati to ime. Kako je sestra već imala ime, a poslije došla dvojica braće, mene je moje ime čekalo 13 godina. Mada se mama protivila, željela je Sanela a ne to 'čudno' ime, pogotovo za to vrijeme, ali babo se nije dao nagovoriti. Dobila sam ime Deniza.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: A kako ste vi dobili ime?
18.5.2009 14:37:53   
ivanam28
Cao cure:)

kod mene i nije bas nesto interesantna prica ali hajde kad vec sve pisete da se i ja ukljucimuser posted image ...
moji roditelji su u to vrijeme imali neku furku talijanska imena da daju pa sam ja trebala biti ili Marinela ili Maristela..Medjutim moje su se bake protivile  ma valja njima izgovoriti ime...E tako se ja rodila i dosao moj brat da me vidi u porodiliste (4 god stariji) i kaze mami kako se zaljubio u neku Ivanu u vrticu i kako ja licim na nju i eto kako mene voli kao nju i da mi da tako ime...i naravno moja mama mora uslisti zelje svoga sina ˝ljubi ga majka˝ i tako ja i ostadoh Ivanauser posted image user posted image

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: A kako ste vi dobili ime?
19.5.2009 12:47:59   
denyy
user posted image user posted image
mojim roditeljima se svidjelo ime Dženan i Dženana kada su negdje bili u gostima,tako da smo ja i brat dobili ta imena.
nije baš interesantno ali...

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: A kako ste vi dobili ime?
19.5.2009 12:49:05   
denyy
mislim priča nije neka interesantna ali meni su imena lijepa...eto da podjelim to s vama

(odgovor članu denyy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: A kako ste vi dobili ime?
20.5.2009 10:30:24   
bubuli
mamina mama je mastala o Romana,Esmeralda pa joj je njena mama koja je tad bila ziva rekla da su to ciganska imena pa je odustala...neznam kako se slozise al ime mi je dala tatina mama po mom tati Edin-Edina i meni je ok...
ehh kad se rodila sestra kaze mamina mama tatinoj mami ti si dala starijoj a ja cu mladjoj i dodje Jasmina...
mama i tata se nisu bunili samo su sutili a ja bi ih sad zadavila...
logicno mi je da zena koja je nosila svoje dijete 9 mjeseci i njen muz daju ime svom djetetu a ne tamo familija il sta ja znam...
ja necu dati da mi djetetu iko pridje dok ja neosmislim sve user posted image


_____________________________



(odgovor članu denyy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: A kako ste vi dobili ime?
20.5.2009 10:41:56   
Anoniman
mami se svidjalo ime Armela, a tetki Mersiha...Babo otisao da me prijavi i, necete vjerovati, zaboravio oba imena.... I prva doktorica koja je naisla....ja dobih po njoj ime. user posted image user posted image user posted image Zovem se Almira(arap. -princeza, kneginja)

(odgovor članu Anushka)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: A kako ste vi dobili ime?
23.5.2009 15:49:08   
denyy
e to je baš slatka ispalouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: A kako ste vi dobili ime?
25.5.2009 14:00:36   
Anoniman
Meni su htjeli dati ime Elvira,nana mi je htjela dati ime Almasa,al došla je mamina kolegica i rekla da je čula jako lijepo ime Irma,koje je tada bilo jaaako rijetko,tako da sam ja ostala Irma,al mogu reći da je i danas to ime rijetko,ne pamtim kad sam srela neko dijete sa tim imenom.

(odgovor članu denyy)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: A kako ste vi dobili ime?
25.5.2009 16:20:31   
ena23
Moji haman uopste nisu pricali o imenima, nisu mi pricali, samo je mama rekla kada je otac doso u bolnicu reko joj ti odluci kako da se zove... i ona gledala tada dnevnik i bila voditeljica neka enesa (jako poznata prije rata) i eto ona meni dade ime da budem uspjena kao doticna... jesam li jos se ne zna... user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: A kako ste vi dobili ime?
24.6.2009 22:14:48   
travnik
ja sam vam se trebala zvati sajonarauser posted image mama i tata voljeli one cikolade sajonara i uvijek govorili da ce im se tako zvati kcerka.
ali mama kad se porodila,kaze da sam bila ista tata,koji se zove merim,tako da sam dobila ime merima.
ja kazem fala bogu pa mi niste nadili ime sajonara.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

farah ceza moja 09.06.98
arman mali princ 01.05.09

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: A kako ste vi dobili ime?
24.6.2009 22:16:29   
Mama1
Mama i tata bili u Turskoj i mama vidjela da ispod jabuka pise Elma i eto :)  po tome :)

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu travnik)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: A kako ste vi dobili ime?
24.6.2009 22:18:25   
Lulu_
mama htjela - belma,sanda,ajana
tata htio - alma,ajana,

i dosla majkica moja jedan dan i rekla joj kako mi se svidja maja i bum mama i tata se predomisle i dadnu mi ime maja...
HVALA MAJKA!!!

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: A kako ste vi dobili ime?
24.6.2009 22:19:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

mami se svidjalo ime Armela, a tetki Mersiha...Babo otisao da me prijavi i, necete vjerovati, zaboravio oba imena.... I prva doktorica koja je naisla....ja dobih po njoj ime. user posted image user posted image user posted image Zovem se Almira(arap. -princeza, kneginja)


user posted image user posted image ...svaka mu castuser posted image user posted image ...nego interesuje me kako je tvoja mama na to reagovalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: A kako ste vi dobili ime?
24.6.2009 22:35:58   
Anoniman
Ko ju je pitaouser posted image user posted image user posted image user posted image
Salim se.
Sada joj se to ime vise svidja nego ono sto je ona predlagala.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 65
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *