|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuharski neuspjesi
25.11.2012 0:34:39   
Ella_H
Neki dan pravila havanu ili ti bolje reci splacinu.
Htjela iznenaditi mm srecom nije dosao taj dan kuciuser posted image .
Ja i malecki jeli ko fol uvalila mu to kao sladoled i bacam
sad ''splacinu'' u kantu a mali ce neeeeeee maaaaaama
adoooojed neeeeeeee user posted image .
Usput ako neki zaista ima dobar recept provjeren bila bih
neizmjerno zahvalna.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Kuharski neuspjesi
25.11.2012 1:34:21   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Dalia92

Mozzarella pizza cheese izrendani. Ne znam ni ja zasto se ne istopi. Sve isto radim kao i uvijek. Ne znam.... Pokusacu vise ugrijati pekaru, nek se grije duze od pola sata. Jedino mi to pada na pamet da jos pokusam.


To ti je do vrste sira, kupi obicni sir a ne sir za pizzu.... Recimo kupi gaudu paladin, on ti je odlican za pizzu. I da, zagrij rernu na 250 i kad se ugasi lampica ubaci pizzu, peci ravno 10 minuta, ja tako uvijek radim bude ko u pizeriji...user posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 25.11.2012 1:36:07 >

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 18:59:05   
muaaa
Covjek se na greskama uci,ali ja neznam gdje pogrijesi,pa doboh mufine kojima spasa nema.
A napravih ih xy putauser posted image user posted image

http://www.dodaj.rs/f/1V/kJ/52o94IL/picture.jpg

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 19:18:29   
Galicia

IZVORNA PORUKA: muaaa

Covjek se na greskama uci,ali ja neznam gdje pogrijesi,pa doboh mufine kojima spasa nema.
A napravih ih xy putauser posted image user posted image

http://www.dodaj.rs/f/1V/kJ/52o94IL/picture.jpg



Heheheh . Ja ne mogu sebi doci.user posted image user posted image Svaka cast i ovo je remek djelo. Izvini morala sam.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 19:23:37   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: muaaa

Covjek se na greskama uci,ali ja neznam gdje pogrijesi,pa doboh mufine kojima spasa nema.
A napravih ih xy putauser posted image user posted image

http://www.dodaj.rs/f/1V/kJ/52o94IL/picture.jpg
[/quo

Heheheh . Ja ne mogu sebi doci.user posted image user posted image Svaka cast i ovo je remek djelo. Izvini morala sam.



Pa sta mi se izvinjavasuser posted image user posted image

Stavila sam ih da viditeuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 19:43:42   
R&T@
muaaa, user posted image
moji su uvijek ovakviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 21:31:26   
niki83
Jao user posted image smijem se ovim muffinima user posted image
A moj rolat sa bananama stoji u frizideru, niko ga ne jede, jer je totalni neuspjeh..samo eto nisam ga slikala, i bolje neuser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 21:48:44   
neki x

IZVORNA PORUKA: muaaa

Covjek se na greskama uci,ali ja neznam gdje pogrijesi,pa doboh mufine kojima spasa nema.
A napravih ih xy putauser posted image user posted image

http://www.dodaj.rs/f/1V/kJ/52o94IL/picture.jpg

Jooooooooooooooj legendouser posted image user posted image user posted image

Jesi stavila pr. za pecivo??user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 21:50:57   
Medić*

IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: muaaa

Covjek se na greskama uci,ali ja neznam gdje pogrijesi,pa doboh mufine kojima spasa nema.
A napravih ih xy putauser posted image user posted image

http://www.dodaj.rs/f/1V/kJ/52o94IL/picture.jpg

Jooooooooooooooj legendouser posted image user posted image user posted image

Jesi stavila pr. za pecivo??user posted image


Muaa user posted image user posted image user posted image user posted image I najboljim se desava user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 259
   [Obrisana poruka]
1.12.2012 21:51:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 21:53:50   
Ben 10
Sta je ovo danas i moj se monte razlio ,kasikom ga jedem.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 21:56:58   
muaaa
Ma sve sam radila kao i prije,mislim da ja hjih prvi put pravim pa hajde.Ali ovo sta se desilo neznam.

medicupravu siuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 22:02:26   
InLove

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Sta je ovo danas i moj se monte razlio ,kasikom ga jedem.


Da ne pravim Monte,taman sam krenula user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 22:04:53   
Ben 10
Meni je dole biskvit i bijeli fil ok ,ali cokolada ,nije se nimalo cvrsta.Mislim da znam i sto ,zato sto sam stavila 2 cokse cokolade ,a ne za kuhanje ,ali zato mirise bas na ljesnjak.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 22:13:55   
InLove
Aha.. ma hajde bar je ukusno user posted image

Ja sam ga pravila vise puta i bas mi se jede

Muaa user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 22:27:31   
muaaa
Ovo je najuspjesniji kuharski neuspjeh do sadauser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 22:31:28   
Ben 10
Hoces malo ovoga najuspjesnijega kuharskoga neuspjeha????
Jede se kasikom ,pa monte se svakako jede kasikom.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 22:32:08   
neki x
Ne sekiraj se,ima nas i gorihuser posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 22:35:36   
bellla

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Meni je dole biskvit i bijeli fil ok ,ali cokolada ,nije se nimalo cvrsta.Mislim da znam i sto ,zato sto sam stavila 2 cokse cokolade ,a ne za kuhanje ,ali zato mirise bas na ljesnjak.



jel ti dovoljno bio u frizideru,njemu bas treba vremena da se stisne onaj zadnji sloj sa coksom,ja uvijek preko noci ostavimuser posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Kuharski neuspjesi
1.12.2012 22:38:08   
Ben 10
Ma od danas oko 1 sam ga pravila ,stajao je jedno 5 sati. Ko ce cekati do ujutro ,ma pojesce se on.Nije mi prvi put da ga pravim ,ali uvijek sa cokoladom za kuhanje,sada zena imala viska coksa ,bile na akciji pa experimentisala...

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Kuharski neuspjesi
14.12.2012 21:00:23   
M kao Mama
kakvu sam piletinu noćas napravila, ma i na master šefu bi mi pozavidili, stavim ja piletinu kao i uvijek, dodam vrhnje, malo mlijeka, malo putera i baš ono super mi bila i da dodam kurkumu trehnem cimeta, joj majko mila, dodam ja bijeli luk u granulama, vegetu, sol, bibercrni i crveni, kurkumu, al jok, opet slatko, dodam malo još mlijeka i ono vri, opet isto, fali mi nešto da kisi, dodam, malo crvenog sirćeta, hajd ko malo bolje, al daleko od dobrog, i još malo senfa, joj majko mila šta uradih, hahahahahaha

helem, moj šuvegija Balkanjerod od IStočna Bosna pojede, ja u čudu teškom

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Kuharski neuspjesi
14.12.2012 21:35:09   
Bihter
Hvala Bogu ja slana jela tesko mogu zabrljati ali zato slatko kad pravim to je kao lutrija,..jednom valja drugi put kanta user posted image user posted image user posted image Svekru sam za rodjendan maksuz htjela napravit tortu neku u cetiri boje,..cetiri vrste cokoladne kreme unutra,..mogu samo reci da je bila tvrda ko kamen.. Izgled joj je bio pravi ali okus da Bog sacuva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Znala sam ja u cemu sam pogrijesila ali bilo kasno,valja na rodjendan ici crveniti se. A svekar dusa sve me hvali a ja zalogaja nisam probati mogla. Znam kakav je inace okus ove torte a sta sam ja donjela...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Kuharski neuspjesi
14.12.2012 22:17:38   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Bihter

Hvala Bogu ja slana jela tesko mogu zabrljati ali zato slatko kad pravim to je kao lutrija,..jednom valja drugi put kanta user posted image user posted image user posted image Svekru sam za rodjendan maksuz htjela napravit tortu neku u cetiri boje,..cetiri vrste cokoladne kreme unutra,..mogu samo reci da je bila tvrda ko kamen.. Izgled joj je bio pravi ali okus da Bog sacuva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Znala sam ja u cemu sam pogrijesila ali bilo kasno,valja na rodjendan ici crveniti se. A svekar dusa sve me hvali a ja zalogaja nisam probati mogla. Znam kakav je inace okus ove torte a sta sam ja donjela...



trebala si svima po solju mlijeka i neka umacu user posted image

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Kuharski neuspjesi
14.12.2012 22:21:06   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Bihter

Hvala Bogu ja slana jela tesko mogu zabrljati ali zato slatko kad pravim to je kao lutrija,..jednom valja drugi put kanta user posted image user posted image user posted image Svekru sam za rodjendan maksuz htjela napravit tortu neku u cetiri boje,..cetiri vrste cokoladne kreme unutra,..mogu samo reci da je bila tvrda ko kamen.. Izgled joj je bio pravi ali okus da Bog sacuva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Znala sam ja u cemu sam pogrijesila ali bilo kasno,valja na rodjendan ici crveniti se. A svekar dusa sve me hvali a ja zalogaja nisam probati mogla. Znam kakav je inace okus ove torte a sta sam ja donjela...



ma, nisam ni ja zabrljala svojom voljom,nego svkrvinom, hahahaha, kad je neki dan pravila sutliju cimet mi vratila u pogrešnu stranu dolapa, i eto ti belaja

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Kuharski neuspjesi
24.12.2012 15:34:56   
Daliyah92
Kako se rjesavate onog uzasnog mirisa kokosijeg mesa koje je bilo zamrznuto? Nemam prilike cesto kupovati frisko meso pa moram zamrzavati. Prvo sam kupovala gotovo zamrznuto koje je uvijek bilo uzasno, ni limun nikako nije pomagao. Sad sam pocela kupovati frisko pa ga operem i onda zamrznem, i prvi put kad sam ga pravila u saftu bilo je ok jer sam prvo proprzila pa onda kuhala. Al kad sam drugi put kuhala kasnije je bilo bezveze, culo se na taj miris. Slicno je i sa ribom, nju kupujem zamrznutu, filete ociscene. Kad sam jednom stavila je sa krompirima i vrhnjem i pokrila folijom, kad se ispekla nije bila fina.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *