|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuharski neuspjesi
14.6.2011 17:31:53   
Apotekarka
Ja napravila vOcni kolac s visnjama za Antoniov imendan,i kad sam ga posluzila  visnje s kospamauser posted image ,neki su ih gutali neki izbacivali iz kolaca a kontam ja bolje i to neg ko u onom nekom vicu s ljesnjacima baki tvrdi bili vadila ih iz cokolade a netko dosao u goste ne znajuci navalio na te ljesnjakeuser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kuharski neuspjesi
25.6.2011 8:42:40   
mala86
izgleda da sam ja glavna na ovoj temi user posted image user posted image

samo da napomenem da se ovo cudo kojem sam se sinoc smijala ko luda pojelo i bilo pravo ukusno,al izgled je user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

< Poruku je uredio mala86 -- 25.6.2011 8:43:22 >


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kuharski neuspjesi
25.6.2011 9:13:48   
palachinken
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ili sam ja zagorila ili stvarno sugestivno izgleda. A još od čokolade. user posted image user posted image user posted image user posted image





P.S. Znam šta je ovo! I ja ovo pravim i bude prekususno a sad kako izgleda nije bitno





_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kuharski neuspjesi
25.6.2011 9:14:28   
palachinken
prekususno
= preukusno user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kuharski neuspjesi
25.6.2011 9:34:11   
dush
IZVORNA PORUKA: mala86

izgleda da sam ja glavna na ovoj temi user posted image user posted image

samo da napomenem da se ovo cudo kojem sam se sinoc smijala ko luda pojelo i bilo pravo ukusno,al izgled je user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image




hahahahahahahahahahahahaha
genijalnoooooooooooooo

moj brat najvise voli kada stvari ne uspiju, da moze sve sam kasikom pojesti :D
hahahahahahahahahaha

popravila si mi dan, pgotovo jer danas moram da radim

hahahahahahahahahahaha

jao umirem od smijeha




(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kuharski neuspjesi
25.6.2011 9:44:08   
mala86
ovo je po receptu sa minjine kuhinjice,i gledam kod nje samo malo izadje iz soljice,ono fino kulturno,a kod mene user posted image



dush-e vala nek sam nekome popravila dan,ovo cudo je meni popravilo vece user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kuharski neuspjesi
25.6.2011 13:11:39   
niki83
IZVORNA PORUKA: palachinken

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ili sam ja zagorila ili stvarno sugestivno izgleda. A još od čokolade. user posted image user posted image user posted image user posted image





P.S. Znam šta je ovo! I ja ovo pravim i bude prekususno a sad kako izgleda nije bitno






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ahahahhhhahah sto se ismijahhhhhhh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
legenda si stvarno..user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kuharski neuspjesi
25.6.2011 13:14:01   
niki83
hej a evo gledala sam link...odlicno izgleda, i jako je brz, moram probati, a bas me zanima koji oblik cu ja da dobijem, hhahahhahhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kuharski neuspjesi
25.6.2011 21:30:08   
leli§
IZVORNA PORUKA: mala86

izgleda da sam ja glavna na ovoj temi user posted image user posted image

samo da napomenem da se ovo cudo kojem sam se sinoc smijala ko luda pojelo i bilo pravo ukusno,al izgled je user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image


izgledom si definitivno zeznula i  Breskvu i mene i nasim strudlom i "uljevakom" user posted image user posted image user posted image user posted image

ali vase se ipak moglo pojesti i njena strudla i ovaj tvoj "vulkan" user posted image


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kuharski neuspjesi
25.6.2011 21:59:44   
mala86

IZVORNA PORUKA: leli§

IZVORNA PORUKA: mala86

izgleda da sam ja glavna na ovoj temi user posted image user posted image

samo da napomenem da se ovo cudo kojem sam se sinoc smijala ko luda pojelo i bilo pravo ukusno,al izgled je user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image


izgledom si definitivno zeznula i Breskvu i mene i nasim strudlom i "uljevakom" user posted image user posted image user posted image user posted image

ali vase se ipak moglo pojesti i njena strudla i ovaj tvoj "vulkan" user posted image



znaci vodim user posted image user posted image user posted image ajd bar u necemu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kuharski neuspjesi
25.6.2011 22:17:34   
Hannica
Kako ja nisam znala za ovu temu.user posted image Imala sam se i ja cime pohvaliti.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kuharski neuspjesi
26.6.2011 9:32:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mala86




user posted image

Erupcija vulkanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kuharski neuspjesi
11.9.2011 16:42:09   
leli§
samo da vidim jel' se stagod "kuhalo" ....joj kad ja skinem slike user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kuharski neuspjesi
11.9.2011 21:19:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: leli§

samo da vidim jel' se stagod "kuhalo" ....joj kad ja skinem slike user posted image user posted image user posted image


samo da ti kažem da sam se popravilauser posted image u kuhanju mislim, a i u kilogramima user posted image
mada zna se desit i havarija ali ne slikam višeuser posted image user posted image , to je pametnijeuser posted image

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kuharski neuspjesi
11.9.2011 21:48:39   
Hannica
Sad sam malo prelistala ovu temu i moram odati priznanje Breskvi i njenoj stdrudli.user posted image user posted image user posted image user posted image
Da sam prije znala za ovu temu slikala bih svoje prve i posljednje hurmasice.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kuharski neuspjesi
3.10.2011 22:21:10   
bebbe RR
Ova tema je divna. Imala bih vam toliko toga pokazati iz svoje domaće radinosti, samo da sam prije znala za nju.user posted image

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kuharski neuspjesi
3.10.2011 22:23:20   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam na početku braka napravila uljevak od zelja a zaboravila zelje stavit...user posted image



Super.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kuharski neuspjesi
3.10.2011 22:51:48   
Hanady RR
Eee moja bebe...a najača sma bila sa punjenim paprikamauser posted image

Udala se ja i nije prošao ni mjesec dana čini mi se a u mahali inače nazvanoj po udatom mi prezimenu sprema se tevhid za najstariju ''dajdžinicu'' koje više nema...ono pola godine tvhid pa se kuha ko za vojsku biće naroda i izdaleka
Elem idem ja ko mlada da pomognem...i daju oni meni 7 kg sitnih paprika da ja to sve lijepo pripremim i filujem...
sve mi žene spremile oko mene i ja sve sastvih i punim ja tako slomih se...valja tolke nafilovat...ma čini mi se ostalo jedno po kile još da završim...kad uđe jedna ''tetka'' i kaže ''ni ti ne stavjaš ouno riše jelde...samo malo da se razabere''...kad ona reče riža meni sinu ja rižu ni stavila isma...ostavih je da s eotkiseli u vodi prije toga je prebrah al sa mesom ne pomješah...
majko moja sda zamišljam ono tvrdo kad s eipeče pa da žene na tevhidu ko kamenjem glavu jednu drugoj razbiju...a mlada pravila...

I tako ti ja ''isfilujem'' komeplet urađeno pa pomješam riži i završim posao.

Kad se jelo na tevhidu...sve žene govore mašalllah mlada ja finih paprika ko to zabremedet...a ja tugo moja mislim ja kako sma vam zube mogla polupatuser posted image
Kad će ti ''tetka'' '' a gdje neće biti fine...juče ih mlada filovala haman 5 sati, ona to po istilahu pedantno''user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kuharski neuspjesi
3.10.2011 23:00:48   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Eee moja bebe...a najača sma bila sa punjenim paprikamauser posted image

Udala se ja i nije prošao ni mjesec dana čini mi se a u mahali inače nazvanoj po udatom mi prezimenu sprema se tevhid za najstariju ''dajdžinicu'' koje više nema...ono pola godine tvhid pa se kuha ko za vojsku biće naroda i izdaleka
Elem idem ja ko mlada da pomognem...i daju oni meni 7 kg sitnih paprika da ja to sve lijepo pripremim i filujem...
sve mi žene spremile oko mene i ja sve sastvih i punim ja tako slomih se...valja tolke nafilovat...ma čini mi se ostalo jedno po kile još da završim...kad uđe jedna ''tetka'' i kaže ''ni ti ne stavjaš ouno riše jelde...samo malo da se razabere''...kad ona reče riža meni sinu ja rižu ni stavila isma...ostavih je da s eotkiseli u vodi prije toga je prebrah al sa mesom ne pomješah...
majko moja sda zamišljam ono tvrdo kad s eipeče pa da žene na tevhidu ko kamenjem glavu jednu drugoj razbiju...a mlada pravila...

I tako ti ja ''isfilujem'' komeplet urađeno pa pomješam riži i završim posao.

Kad se jelo na tevhidu...sve žene govore mašalllah mlada ja finih paprika ko to zabremedet...a ja tugo moja mislim ja kako sma vam zube mogla polupatuser posted image
Kad će ti ''tetka'' '' a gdje neće biti fine...juče ih mlada filovala haman 5 sati, ona to po istilahu pedantno''user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kuharski neuspjesi
3.10.2011 23:07:41   
bebbe RR
Hihihihiiiiiii.... 
Ja sam nedavno u umak od krastavaca zaboravila staviti pripremljene - naribane, nasoljene, ocijeđene - krastavce. A stajala mi je posuda pored šporeta, ono, baš pred očima.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kuharski neuspjesi
3.10.2011 23:11:46   
ena23
kazu: ko puno radi puno grjesi. ko malo radi malo grjesi. ko nikad ne grjesi je lijeni k. sinuser posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kuharski neuspjesi
3.10.2011 23:16:17   
Hanady RR
ma ja utješi ti mene ena23user posted image
a što sma s emogla provalit ko mlada to ništa...hajd ti tetkama obajsniuser posted image

nego...
jednom sma prilikom pravila pitu tikvenicu kod mame...
i u nekoj žurbi bome i jufka podebela a i fila natrpam onako momački i sve to bukvalno zguram u tepisju okruglu...
izašla pita iz pećnice i ja na stol stavila...a moja mama zabrinuto pita mene..''dijete moje jel tebi vako vazda pita ko šlauf za spašavanje''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kuharski neuspjesi
3.10.2011 23:22:16   
muaaa
¸I meni se desilo sa punjenim paprikama samo sto ja nisam nista skontala dok se nisu skuhale i pocele jesti,a sveki i svekar dolazili na rucakuser posted image I naravno sveki prva skontala

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kuharski neuspjesi
4.10.2011 1:14:26   
Lejla Ka
Dobila ja (čitaj naručila) za rođendan pekač za hljeb. I pomamila se za raznim brašnima i hljebovima. Najčešće sve ubacim, navijem tajmer i ujutro sva kuća miriše. Jedno jutro miriše ražev hljeb, ja otvorim kora solidna, jedino vrh malo udubljen. Zarežem, a unutra kugla živog tijesta, samo kora okolo pečena user posted image
Slijedeći fol sa pekačem je bio kad sam ubacila sve sastojke i otišla spavati, ustanem u jutro ništa ne miriše. A ja zaboravila u posudu ubaciti lopatice za mješanje, i pekač odvrtio program, "izmješao" i ispekao, a ništa mrdnulo nije, hrpa brašna stoji kako stoji.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kuharski neuspjesi
4.10.2011 1:16:54   
Lejla Ka
Moram ti Hanady reči da sam ja jednom pravila filovane paprike, meso sama izabrala, rekla da mi ga dva puta samelju, sve po propisu stavila (i rižu user posted image ) i kad su bile gotove meso je bilo konzistencije salame user posted image . Treba li reči da sam ih spremala za goste na iftaru?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *