|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 18:41:47   
leli§
hanady iz prve pogodilauser posted image

joj ovo je uslikano.znate sta mi se jednom desilo sa buranijom i sad mi se placeuser posted image nameracila se ja. kupila teletinu buraniju ocistila sve zice poskidala... majko mila kad sam ja to skuhala... meso spalo na dno, buranije NESTALA ostale samo zice i kasa... ja mislim da buranija nije valjala. a koliko mi je tek bilo zaouser posted image


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 21:11:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leli§

IZVORNA PORUKA: Breskva
P.S lelis hajd da vidim tebe saduser posted image , imaš li nešto jačeuser posted image



Breskva ovo stavljam na tvoju odgovornost

user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image umjetnik si malo je rećuser posted image ...ovo je kvrguša kakav uljevakuser posted image ,
ne kontam kako nije ispuhala ima lufta, mora da je ko kamen user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 21:18:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: leli§

IZVORNA PORUKA: Breskva
P.S lelis hajd da vidim tebe saduser posted image , imaš li nešto jačeuser posted image



Breskva ovo stavljam na tvoju odgovornost

user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image umjetnik si malo je rećuser posted image ...ovo je kvrguša kakav uljevakuser posted image ,
ne kontam kako nije ispuhala ima lufta, mora da je ko kamen user posted image user posted image user posted image









meni je fascinantna bojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 21:31:02   
Niobe
Jucer ja pravila pitu, zeljanicu..
Uzela zaleđeno zelje iz zamrzivaca i pomijesala sa sirom..
kad se ispeklo, ne mozes jest user posted image
Skontam onda da sam uzela paketic persina i kopra umjesto zelja user posted image
Uzas


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 22:04:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: leli§

IZVORNA PORUKA: Breskva
P.S lelis hajd da vidim tebe saduser posted image , imaš li nešto jačeuser posted image



Breskva ovo stavljam na tvoju odgovornost

user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image umjetnik si malo je rećuser posted image ...ovo je kvrguša kakav uljevakuser posted image ,
ne kontam kako nije ispuhala ima lufta, mora da je ko kamen user posted image user posted image user posted image









meni je fascinantna bojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj evo se bukvalno valjam od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


PS. Ova mi je tema za 10+. Nisam ni znala, do danas da postoji.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kuharski neuspjesi
17.12.2010 0:06:21   
Hannan
A joj sto se ismijah...ali imam i ja bisera sa slatkim jelima vagon.

Prije 2 g, moj sin slavi 2. rodjendan i nameracila s eja ko i sve mamice pravim mu tortu...odlucim se za onu plazma, pa da mogu neki oblik napraviti, i meljala , meljala odlucim se za macu, voli dijete mace :). Napravim ja nju, ok izgleda, i preko stavim onu ceteniju, oni kao slatki koncici i bas je izgledala ko prava maca sa runom...kad sam sam je ujutro pogledala ona cetenija pokupila malo vlage,i slijepila se, maca izgleda ko obrijana, uzas...skontam ja kad je budem trebla iznijeti pred goste onda cu ja ponovi staviti novo "krzno" i bice to dobro...dosli gosti, iznosim turtu tajac u sobi, a ja sva ponosna , maca ko prava....kad samo cujem svog oca vela havle, vela havle, tobe jarabbi, i svi u smijeh, ja ozbiljna, kad opet otac odakle ces je sjeci, zar ces je pred djetetom isjeci d amu ostanu traume...na kraju je rodjendanska torta u kuhinji isjecena da dijete ne gleda kako mama kasapi macu user posted image  i danas cim se spomene torta svima uvijek naumpadne ta cijenjena maca.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kuharski neuspjesi
19.1.2011 14:52:45   
mala86
ovo je trebala bit palacinka,jos je vise bila napuhana,al dok sam donjela mob

user posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kuharski neuspjesi
19.1.2011 14:54:33   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa kako ovi napraviuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kuharski neuspjesi
19.1.2011 14:56:58   
mala86
IZVORNA PORUKA: bebacha

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa kako ovi napraviuser posted image


nemam pojma user posted image user posted image user posted image user posted image

hoce zena palacinke i pravila ko i svaki put smjesu,al prvo su krenule pucat,pa ovako,pa onako bas ne ide i gotovo,al vrhunac je bila ova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kuharski neuspjesi
19.1.2011 14:59:00   
leli§
IZVORNA PORUKA: mala86

ovo je trebala bit palacinka,jos je vise bila napuhana,al dok sam donjela mob

user posted image  

user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ovo izgleda bas kao indijska parata hljeb... pisi recept za ovaj neuspijeh odmah cemo mi to iskoristiti u uspijeh...

ali ti je palacinak za 10user posted image user posted image user posted image ---volila bih da sam slikala kako mm i ja pravimo palacinke u serpi user posted image  (ne moze nam tefalova tava za palacinke na ovu indukcijsku platu)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kuharski neuspjesi
19.1.2011 15:03:12   
koka i po
slucaj...hurmasicauser posted image ..
ja i mm se tek vjencali i hoce zena da pravi hurmasice.
a da nas bijeli secer nebi "slomio" odlucih se na zdraviju varijantu...na smedji secer..
i tako mm dosao sa posla ,otvorio rernu,uzeo tanjir stavio pred sebe i ...nasekao crvenog luka user posted image user posted image user posted image user posted image
gledam ja u njega i on u mene ..pa rekoh...halo sta to radis....a njegov komentar je bio...jao sto volim polutice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kuharski neuspjesi
19.1.2011 15:07:13   
leli§
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj koko neko je napisao slucaj hurmasice kad su im ispale ko "pokucnice" i ti sad sa ovim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kuharski neuspjesi
23.1.2011 0:46:02   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: koka i po

slucaj...hurmasicauser posted image ..
ja i mm se tek vjencali i hoce zena da pravi hurmasice.
a da nas bijeli secer nebi "slomio" odlucih se na zdraviju varijantu...na smedji secer..
i tako mm dosao sa posla ,otvorio rernu,uzeo tanjir stavio pred sebe i ...nasekao crvenog luka user posted image user posted image user posted image user posted image
gledam ja u njega i on u mene ..pa rekoh...halo sta to radis....a njegov komentar je bio...jao sto volim polutice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jao, ova mi je vrh.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tačno bi nekad valjalo imati skrivene kamere po kući, da memorišemo ovakve momente. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kuharski neuspjesi
19.3.2011 23:46:24   
N_N
Ovako izgleda torta sa teme foto kuhanje koju je postavila chuci

user posted image user posted image user posted image user posted image

Breskva, Hanady user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kuharski neuspjesi
19.3.2011 23:48:12   
Hanady RR
mašallah jest nadošlauser posted image

pa dpbra je...samo si premalo mase ostavila za odozgo i nisi je istom debljinom raposredila...zato je pukla, al vjeruj sad kad ti nju rapakuješ i porbaš...nema tu neuspjeha sestro vjerujuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kuharski neuspjesi
19.3.2011 23:51:34   
Anoniman
N_N sad bi ti moja mama rekla samo je pospi secerom u prahuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kuharski neuspjesi
19.3.2011 23:52:47   
N_N
Zakamuflirala sam je čokoladom user posted image  Vidjet ćemo na šta će ličiti sutra kad skinem prsten sa kalupa. Slikat ću to ja opet user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kuharski neuspjesi
19.3.2011 23:53:49   
Anoniman
dobro je ovo kako si opisala ja mislila bućkuriš, hoćeš li moći vaditiuser posted image ili će se kašikom jestiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kuharski neuspjesi
19.3.2011 23:57:11   
N_N
user posted image user posted image user posted image  More bit bidne da će se kašikom kusati user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kuharski neuspjesi
20.3.2011 0:09:42   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: noa

N_N sad bi ti moja mama rekla samo je pospi secerom u prahuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image a mama, naravski, zna najbolje!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kuharski neuspjesi
20.3.2011 0:33:19   
myb@by
Mozete li samo sekundu doci na temu torte, hitno je user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kuharski neuspjesi
20.3.2011 0:35:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: myb@by

Mozete li samo sekundu doci na temu torte, hitno je user posted image

bilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kuharski neuspjesi
20.3.2011 22:23:15   
N_N
I evo kako izgleda kad se izreže, nije loše, kako sam mislila.... user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kuharski neuspjesi
20.3.2011 23:38:52   
Galicia
Ma kakav bona neuspjeh, ovo je ko bombona. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kuharski neuspjesi
20.3.2011 23:43:15   
N_N
Hvala user posted image
Na osnovu onih prethodnih slika, mislila sam da će biti user posted image  Dobro sam prošla user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *