|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
30.10.2014 22:15:53   
marinčii
ZNaci ok je ,ma i ja sam bas plasljiva osoba .VOljela bi da nisamm ovakva da sam malo hrabrija,al eto sta.mogu.
ANDY pa ovo vi sebi uzimali ormar ili?a gdje cete montirati krevetic?
UH ja sam za vrijeme prvog poroda popila dva.litra vode,i to hladne jos koliko sam vristala da sam na kraju promukla nisam mogla glasa pustiti:-D

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1176
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
30.10.2014 22:35:03   
Andy_Bec23
Marinci to je za bebu ormar nas je veci puno ;) e kad ga sastavim vidjet cu gdje cu ga stavit pa cu uslikat i pokazat... Mi ce mo nasu sobu napunit sa namjestajem kad nemam ekstra sobu za bebu ;( al nek ionako niko ne ulazi u spavacu sobu svejedno mi bitno da imam gdje stvari staviti ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1177
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
30.10.2014 22:50:25   
leme
Meni je poceo curit kolostrum,cijeli dan moram gazu stavljati u grudnjak jer ga smokri

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1178
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
30.10.2014 22:51:20   
Andy_Bec23
Meni curi jos od prije 5/6 sedmica al ne tako jako samo malo preko dana ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1179
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
30.10.2014 23:05:47   
Andy_Bec23
Kaze muz imamo mljeka kad zafali haha

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1180
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
30.10.2014 23:09:02   
leme
Hahah, jedna sika njemu a druga bebi :D

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1181
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 0:49:43   
vanchi88
ja jutros dobila email od jedne prodavnice trudnickih stvari da ima grudnjak za dojiti bez zica,bez crn onako sa $40 na $19. Nisam ni bila planirala da ga uzimam ali ovaj sto sada nosim obicni pamucni kao da mi sisa ispada sa strane user posted image jos kazu kad mlijeko nadodje budu jos vece! i ja odletim da uzmem... jos nasla nekiuh donjih dio trenerkica pamucnih i jedne debele za maloga :)
sutra neki majstori dolaze user posted image mrzim majstore iako ja snjima nemam nista, nit hoce da jedu nit piju sve sami donose... a znate kakvi smo mi, hosh kafu,rakiju rucak a ovdje toga nema....

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1182
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 4:54:16   
TiruTiru
jutro :)
da avs i ovdje obidjem i pozdravim kad vec ne mogu da spavam,
nadam se da su mame i bebe dobro, a trudnicama da vrijeme brzo prolazi kao meni :)
u 34. sam i iskreno do kontrole juce nisam imala ideju da smo tako blizuuser posted image user posted image

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1183
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 7:10:31   
almondray

IZVORNA PORUKA: marinčii

Ma ja sam svakako posebna biljka ,mene svasta strah ,cak ni padalo na pamet kao sta ako mi porezu bebu kad meni budu rezali stomak i maternicu,
eto koja sam ja lujka:-(.
Ja cu na kontrolu kaf napunim 36 tjedana ,posto ja idem privatno nazovem doktora i odma me on primi ili isti dan ili sutradan

user posted image
Pusti te strahove, mene više ništa nije strahuser posted image jedino ne bih voljela da dođem do termina,onda znam da idem baš taj dan ležat.A ovako ako iznenadi dobro i jestuser posted image

Moj stalno štuca, nekad baš snažno.A tako je i mlađi sin...i kad se rodio nekoliko mjeseci je stalno štucaouser posted image

Jutrouser posted image ja nešto ne mogu spavati....

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1184
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 8:34:39   
marinčii
Jutro trudnice drage,
ANDY draga bas je veliki ormar ,super je .KOd nas je puno manji ne bi toliki stigli popuniti,a i mi imamo jednu sobu pa ce nam sad bas biti veselo .
ALMOND draga ma ja sam ti bas grozna,mm -u ne smijem ni reci pola stvari koje mi padaju na pamet covik ce pokudit sa mnom hahah.,.Ti si ono napunila 38 tjedana,jel tako jos malo i eto termina,koda u vas odma ostavljaju u bolnici ako dodjes do termina?Kod nas toleriraju i do 10 dana

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1185
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 8:45:42   
BebeLina
Drage zene... Jos malo i idem ponovo na CTG. Nisam bas za hodanje, ali mora se.. Mislim, autom cu, ali opet mi je mrsko..

Ja sam danas punih 38, usli u 39. sedmicu. Prepone me puno bole, beba se bas vrti..

Andy ni mi nemamo posebnu sobu za njega, pa sam iskombinovala jedan cosak sobe samo za njega. Tu mi je krevetic, na krevetu podloga za presvlacenje, ap ored toga police gdje cu staviti kreme, pelene i maramice is ve sto mi bude potrebno za presvlacenje. Tako da mi je sve pri ruci. Odjeca... Uh... Imam toliko odjece da ne znam gdje bih vise odlagala. Sve smo dobili , nista kupili user posted image Krevetic ima veliku ladicu, tu sam stavila vecinu stvari, a i taju smo evakuisali iz ormara, pa smo se i tu smjestili. Doduse, mi u sobi jos nismo pravili velike americke plakare, a namjeravamo, tako da nisam htjela kupovati komodicu za bebinu odjecu, kontam bice prostora kad dodju veliki ormari...

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1186
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 8:48:45   
marinčii
TIRUTIRU kako prodje kontrola?napreduje li djecak?

LEME meni kolostrum curio odma na pocetku kad nisam ni bila sigurna da sam trudna,i sve donedavno pomalo kapkalo ,sad prestalo:O.,normalno je to nemoj se. sekirati

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1187
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 8:49:25   
Andy_Bec23
Jutro drage moje ..... Pijem kavu pa bujrum :-)


Marinci je veliki je ormar al sam mislila danas sutra kad uzmen veci stan odma imam nemoram da kupujem, jer planiram da mu tasobica bude par godina :-)

Almond jos malo pa ces iti svoje zlato u rukama drzati, jesi nervozna?

Bebelina draga mi smo kupili i tu komodicu za presvlacenje, ali ako neko ne zeli jednostavno kupi podlogu i stavi naves masinu :-) Puno njih tako radi :-)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1188
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 9:00:49   
BebeLina
Da vidis Andy kod nas boja u spavacoj user posted image

Prije trudnoce okrecili u rozu (umalo se nisam ubila kad sam vidjela tu boju koju mrziiiim, ja sam pogrijesila kod odabira boje, htjela sam ljubicastu). Sad cekamo djecaka, tako da je krevetic bijel, a posteljinica plava. Nista ni s cim.. Mene ovi rozi zidovi ubise u pojam od prvog dana mrzim uci u onu prostoriju. Ali sam sad sretna, jer vidim da i muz sve cesce spominje da ponovno krecenje ne bi bio veliki posao s obzirom na to da su samo dva zida roza user posted image . Vjerovatno cu ga smuntat da to preko vikenda odradimo :)

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1189
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 9:15:50   
Andy_Bec23
Haha mogu misliti ;) nasa spavaca je skroz bijela nismo u nikaku boju krecili ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 1190
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 10:22:11   
Lejla23
jutro drage moje, ja sam se jutros bas rano probudila crijeva su mi pocela da krce, kaze moj muz ustaj beba gladna idi jedi i ja malo grozdja, ajd rekoh jos koji minut, pa sam morala pojest tanjir spageta i sad jedem smoki, meni hvala Bogu ne curi više smeđi iscjedak, nego izgleda sekret po malo curi, nadam se da je ok, meni toliko dani sporo prolaze nikad da dođe utorak pa da kažem evo prođe jedna još dvije sedmice pa na kontrolu, bas sporo mi prolazi vrijeme user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1191
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 10:37:18   
leme
Zene drage, ja se tek probudila :D uspavale se i ja i beba. Al da iskoristim dok jos u stomaku :D
Lejla, hvala Bogu pa je gotovo sa smedjim iscjetkom,a onaj obicni ja imam cijelu trudnocu i normalno je to sve dok ne svrbi i nema neugodan miris

(odgovor članu Lejla23)
Neposredna veza do poruke: 1192
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 11:46:40   
mala curica
Dancek zeMske.user posted image
Ja sam malo proset_ala do Lidl uzela sta mi treba za kicu i sebi badema.Evo tusim se user posted image
Naravno,za rezervu da imam crvenih paprika.
Danas je vrijeme predivno user posted image

Lejla,imam i ja taj iscjedak,bez mirisa i ne pecka niti svrbi,ali imam ga.

< Poruku je uredio mala curica -- 31.10.2014 11:49:15 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1193
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 12:22:14   
Andy_Bec23
Evo mene ko budala stojim i cekam postara ispred zgrade ostavio mi obavijest u sanducicu a jos mu auto tu pa da ga uhvatim da mi da paket adbd...

Mala c pa vrijeme je nako malo pohladno nije bas najbolje ;)

Ja bila u kupovini nasoj vildani juce bio rodjendan pa sam isla da joj kupim neku sitnicu jer sutra neradi nista a u nedelju idem na kavicu kod nje ;)

Sad cu si kuhat grasak sa krumpir pireom ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1194
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 12:28:00   
mala curica
Moguce je da je sada zahladnilo,dok je bilo sunca bilo je prijatno vani.
Sutra je subota,praznik,u pravu si nista ne radi.user posted image
Odo ja malo pajkiti.
U Lidl,pola kupovine obavila,meni se poce spavati,niti ostaviti nit nastavitiuser posted image
Jedva sam zavrsila napola uspavanog mozga.

Kako se ti osjecas,lupka li baby?
Vidim jutros si kafu pila,jesi li je od pocetka trudnoce pila ili zek sada nekada pocela.
Ja je ne mogu smisliti,a nekada bi mi dobro dosla kada me glava zaboli.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1195
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 12:58:32   
Andy_Bec23
IZVORNA PORUKA: mala curica

Moguce je da je sada zahladnilo,dok je bilo sunca bilo je prijatno vani.
Sutra je subota,praznik,u pravu si nista ne radi.user posted image
Odo ja malo pajkiti.
U Lidl,pola kupovine obavila,meni se poce spavati,niti ostaviti nit nastavitiuser posted image
Jedva sam zavrsila napola uspavanog mozga.

Kako se ti osjecas,lupka li baby?
Vidim jutros si kafu pila,jesi li je od pocetka trudnoce pila ili zek sada nekada pocela.
Ja je ne mogu smisliti,a nekada bi mi dobro dosla kada me glava zaboli.



Ma zahladilo ajme ja sam u 5 trgovina bila haha ;)

Ja pijem jedan capuchino po danu. A ako bas mi se pije imam i bez kofeina.. Prije sam pila 10 kava na dan tako da je ovo super...

Bebac lupka luduje :) a ti? Kad ces na kontrolu?


< Poruku je uredio Andy_Bec23 -- 31.10.2014 13:02:20 >


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1196
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 13:05:37   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Lejla23

jutro drage moje, ja sam se jutros bas rano probudila crijeva su mi pocela da krce, kaze moj muz ustaj beba gladna idi jedi i ja malo grozdja, ajd rekoh jos koji minut, pa sam morala pojest tanjir spageta i sad jedem smoki, meni hvala Bogu ne curi više smeđi iscjedak, nego izgleda sekret po malo curi, nadam se da je ok, meni toliko dani sporo prolaze nikad da dođe utorak pa da kažem evo prođe jedna još dvije sedmice pa na kontrolu, bas sporo mi prolazi vrijeme user posted image



Bas mi drago da je krvarenje prestalo.. Meni je poslje bilo tamno zuto bez mirisa i to je ok kaze ginekolog.. Bit ce sve ok vidjet ces bebac se gnjezdi i pravi mjesta ;) samo ti i dalje lezi i odmaraj.. A i meni je vrijeme do 12 nedelje tako sporo islo a gle sad vec 32 sedmica juhuuu

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Lejla23)
Neposredna veza do poruke: 1197
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 13:12:05   
leme
Zene, meni se desava da beba sva ode u desnu stranu stomaka i napravi grbu i stomak izgleda tada cudno, a i tad me pocne boliti desni dio ledja, kao desni bubreg. Sta vi mislite jel pritisne neki zivac pa me to pocne boliti ili?

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1198
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 13:17:03   
Andy_Bec23
Zene najela sam se ajme ne mogu da disem :(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1199
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 13:26:47   
marinčii

IZVORNA PORUKA: leme

Zene, meni se desava da beba sva ode u desnu stranu stomaka i napravi grbu i stomak izgleda tada cudno, a i tad me pocne boliti desni dio ledja, kao desni bubreg. Sta vi mislite jel pritisne neki zivac pa me to pocne boliti ili?

Moguce je,meni se isto desilo da me desni dio ledja tako zigne i onda se bol spusti niz nogu a ja se ne mogu ni pomaknut uh,sreca brzo prodje pa kontam da je to beba nesto pritisla .



_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *