|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
7.3.2009 14:44:08   
Mik Mik
Naravno da zavirim češće u njegov mob ali bez njegovog znanja a ovamo cooliram kao ne zanima me a on moj "valjda" ne dira nikad. user posted image

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
7.3.2009 15:14:54   
jasmina_mm
Ne mogu reci da nisam nikad uzela njegov mob ali to se desilo jednom ili dva puta otkako smo u braku. Ne volim ni da se javljam na njegov mob, ali eto nekad se i moram javiti ukoliko su mu ruke prljave ili nesto slicno pa bas ne moze da se javi. A on moj ne znam da li uzima stvarno nisam obracala paznju

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
7.3.2009 16:09:21   
Anoniman
gledam i ja njegov i on moj, ne iz radoznalosti, već se služimo kako kome zatreba.

(odgovor članu jasmina_mm)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
7.3.2009 18:27:50   
Anoniman
samo kad mi nestane kredita user posted image
nemam taj obicaj,a ni on... al se ne bih bunila da mi ga uzme i istrazuje, kao i ja njegov

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
7.3.2009 18:30:27   
mamyca
Ne,niti on gleda u moj.Ali cesto se znam javiti na njegov mobitel kad on nije trenutno tu,ili mu procitam poruku,tako i on moj kada se ja nemogu javiti.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
7.3.2009 18:32:30   
beni29
Nikada nisam sama uzela da vidim njegov mobitel ali kada ga nema javim se ako znam ko ga zove a ako ne ostavim da osoba koja je vala ostavi poruku. Ponekad kada primi sms kaze mi da ga procitam jer on je zauzet..sto se mog mobitela tice ja ga vrlo rihetko koistim imam ga samo u slucaju za ne daj boze tako da nemabas nekih velikih tajni....Ne vidim razloga da mi sta sakriva ili ja njemu....

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
7.3.2009 18:55:53   
dina_89
 ja njemu ne dam da ima mob user posted image , kad mu treba posudim mu svoj user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
7.3.2009 22:40:23   
libra
Ja ponekad, malo povirim u njegov mobitel.
I on ponekad malo pogleda po mome.
Ja mislim ,da tu nema problema, ako se malo pogleda.
A ako ga ko zove, ja se ne javljam na njegov telefon.

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
8.3.2009 19:58:09   
dana3
svaki dan oko 7 navece,moj voljeni i ja polazemo raporte jedno drugom o tome ko je s kim kada i koliko pricao ili pisao poruke,koliko je para potrosio,ako nas promasi u 7 onda izmedju 23 i 24 sata.

nevjerovatno ali istinitouser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu libra)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
8.3.2009 20:02:28   
nina20
Meni je to svejedno,vjerujem mu i nema potrebe da mu pregledam mob.

Nekad iz sale uzmem pa ga podjem zezat tko to njemu pise i zove ga,ali sve je zezanje!


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.3.2009 11:54:25   
D_K
ako neko poznat zove na njegov mobil ja se javim a ako je nesto poslovno ja obicno samo njemu prenesem da ima propusteni poziv ili da je primio porukicu.. isto tako i on meni.. nemam razloga da posumnjam u bilo kakve 'aktivnosti' te vrste tako da kuliram :)

(odgovor članu nina20)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.3.2009 13:07:06   
leka
provjeravam svaki dan ne znam zašto al ne mogu da odolim i još radim to krišom mada mi nikada nije branio da gledam i uvijek mu tel stoji na stolu, al meni to nije dovoljno ja odem u drugu prostoriju i pregledavam, smiješno ali je tako

_____________________________

Najbolja veza je ona kad je ljubav jednog prema drugom veća od same potrebe da budete zajedno!

Rijad - uljepšao mami život 13.10.2007.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.3.2009 16:21:34   
tea lana
 imamo dva mobitela i u svakom su isti imenici jer uvijek jedno od nas dvoje zaboravi napuniti baterije,cak nam je i preusmjeravanje upaljeno na ovog drugog.Posto mm izmedju dva treninga spava obavezno ja se javljam na telefon .Ali zaista se nikada nismo ni provjeravali dok smo hodali

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.3.2009 17:14:23   
adannn
Baš me juče nešto navelo da pregledam malo porukice,ma ništa bitno,a ne sjećam se kada sam to radila zadnji put...Uglavnom njegov mobitel mrzim vidjeti jer non-stop zvoniuser posted image user posted image ufff a ne gleda ni on moj....možda ovako godišnje kao i ja njemuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
10.3.2009 11:29:12   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: Shee

gledam i ja njegov i on moj, ne iz radoznalosti, već se služimo kako kome zatreba.

Isto i kod nasuser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
10.3.2009 11:35:41   
Lenka
nemam nesto taj obicaj, mada nekad jedan put u godini ponese me zelja ili radoznalost user posted image pa malo bacim oko na poruke i nema nista zanimljivo iskreno

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
17.4.2009 13:39:06   
Miau
Kakvu bi to privatnost muz trebao cuvati pred svojom zenom ili obrnuto?'' Sve moje dostupno je mom muzu, a isto tako i sve njegovo meni. Kad bi se poceli kriti pod izlikom privatnosti, to bi mi bio siguran znak da nesto debelone stima.

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
17.4.2009 13:40:23   
Emina85
IZVORNA PORUKA: HanaBana

IZVORNA PORUKA: Shee

gledam i ja njegov i on moj, ne iz radoznalosti, već se služimo kako kome zatreba.

Isto i kod nasuser posted image


potpisujem!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
17.4.2009 20:48:03   
Okarica
IZVORNA PORUKA: D_K

ako neko poznat zove na njegov mobil ja se javim a ako je nesto poslovno ja obicno samo njemu prenesem da ima propusteni poziv ili da je primio porukicu.. isto tako i on meni.. nemam razloga da posumnjam u bilo kakve 'aktivnosti' te vrste tako da kuliram :)


Kod mene je isto ovako.
MM često zaboravi privatni mobitel ponijeti kad ide na posao, tako da se zna desiti da ga neko zove na privatni mob. Ne vidim ništa loše u tome da se javim i kažem osobi koja je zvala da ga zove na poslovni mob. Ne želim da se opterećujem s tim sa kim mm komunicira. Na poslu je okružen ženama i dosta poslovno sarađuje s njima, ali mene to ne opterećuje jer mu vjerujem isto kao što i on meni vjeruje. Nikada nije uzeo moj mobitel, čak ni da se javi. Javi se samo ako mu ja to kažem.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
17.4.2009 20:53:20   
sweet BaBy
Pozdrav svima.
Imas parvo okarica i mislim da je to sasvim ok.
Ja sam prije imala jak losu naviku, da uzmem mob. od mm i prelistam sve SMSe iz ciste radoznalosti. Jer NIKADA; ali ZAISTA NIKADA nisam sumnjala u njega. Ali on nikada nije uzeo moj mob. i onda mi je on skrenuo paznju i rekao da misli da mu ja ne vjerujem i od tada nikada vise nisam uzela njegov mob. I cak mi i ne nedostaje ta jako losa navikauser posted image
Ali ako neko od nas dvoje zaboravi svoj tel. onaj drugi se obavezno javi.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
28.4.2009 17:15:22   
scarlett
Koristim njegov mob. samo kad mi nedostaje kredita ili kad želim igrati neku igricu, inače nikad ne čačkam ostale opcije, vjerujem mu i toga se ni ne sjetim.
Mislim kad bi došlo do toga da mu prekopavam mob. zbog sumnje, onda bih prešla i na džepove odjeće itd., kontrolisala kada dolazi kući s posla - koliko mu vremena treba itd., a to mi je malo zamorno ...

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
28.4.2009 17:24:11   
manuela RR
Znam da sam kad smo se zabavljali gorila od želje da mu čaprkam po mob,što mi ja on i dozvoljavao pa mi je poslije dosadilouser posted image user posted image user posted image user posted image
on moj je isto ponekad gledao.

Sad kako smo u braku imamo dva mob a ko da je jedan  javlja se ko na čiji stigne i zove se s kojeg se stigneuser posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
24.7.2009 10:22:20   
ivanak
Ja njemu tu i tamo virnem, tek tako iz radoznalosti.
On meni ne virne, nego uvijek pita tko ti to piše, s kim pričaš i kome pišeš, tako da ti to dođe na isto.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
29.7.2009 14:29:28   
dojbinica
prije sam znala da mu čaprkam po telefonu, kao i on meni, ali sada skroz rijetko

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
6.8.2009 19:16:03   
INNIC
Pa dobro, nekad bih voljela proceprkat mu po telefonu, ali to nikad ne ucinim. Kad smo se poceli zabavljati donesena su neka pravila i principi kojih se drzimo jos i danas. Mobitel je licna stvar kao npr. cetkica za zube. Ukoliko se desi da nemam kredita na telefonu a trebam obaviti poziv ili poslati poruku, uvijek prvo pitam pa onda, a i on isto tako, prije je to bilo kulture radi, a sada valjda iz navike.


_____________________________

Mamino sunce je stiglo 10.12.''09.

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *