|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
6.8.2009 19:23:17   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: manuela

Znam da sam kad smo se zabavljali gorila od želje da mu čaprkam po mob,što mi ja on i dozvoljavao pa mi je poslije dosadilouser posted image user posted image user posted image user posted image
on moj je isto ponekad gledao.

Sad kako smo u braku imamo dva mob a ko da je jedan  javlja se ko na čiji stigne i zove se s kojeg se stigneuser posted image user posted image user posted image user posted image .


isto tako, bas je on sad ponjeo moj, jer je njegova baterija prazna, a meni ostavio njegov user posted image


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 20:55:51   
acudesa
on moj-ponekad slučajnouser posted image , a njegov je zaključan i tako da ja njegov ne pregladavam do momenta kad mi ga on ne otključa da  pozovem nekoga tada sve pročačkam i naravno pravim scenario za najbolju dramu sa prikazom ljubavnog trougla-grozna sam i ja bih ga zaključala da sam na njegovom mjestuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:02:54   
Lulu_
on moj -NE
ja njegov NE
pa valjda i mi imamo privatnost

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:08:33   
acudesa
pa i ja mužu stalno govorim:
treba mi malo spaceuser posted image user posted image user posted image user posted image
makar i u mobiteluuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:09:15   
Aldyy
Ja njegov nisam nikada pregledala...a mislila sam da ni on moj ne pregleda.....ALI SAM SE GRDNO PREVARILA....budala je umislila sebi svašta...i period dok sam bila u radnom odnosu a ne samo domaćica(najgore,najodgovornije i najteže zanimanje iako nam niko ne vjeruje)...non stop mi čačkao po mobitelu a ja nisam imala pojma...dok se nismo jedne prilike posvađali ...a moj LOLA izvadio zeleni rokovnik iz ladice i počeo da čita.."11.07.08 u 13:33 poruka od toga i toga pa tekst poruke....." i tako on meni pročita 10-+tak poruka.....ja ostala zblanuta...od tada uvijek mob prazan...pa neka sad čita....

NEVJEROVATNO....

Taj rokovnik čuvam za uspomenu....da pokažem unucima akobogda....


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:10:47   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Aldyy

Ja njegov nisam nikada pregledala...a mislila sam da ni on moj ne pregleda.....ALI SAM SE GRDNO PREVARILA....budala je umislila sebi svašta...i period dok sam bila u radnom odnosu a ne samo domaćica(najgore,najodgovornije i najteže zanimanje iako nam niko ne vjeruje)...non stop mi čačkao po mobitelu a ja nisam imala pojma...dok se nismo jedne prilike posvađali ...a moj LOLA izvadio zeleni rokovnik iz ladice i počeo da čita.."11.07.08 u 13:33 poruka od toga i toga pa tekst poruke....." i tako on meni pročita 10-+tak poruka.....ja ostala zblanuta...od tada uvijek mob prazan...pa neka sad čita....

NEVJEROVATNO....

Taj rokovnik čuvam za uspomenu....da pokažem unucima akobogda....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
inspektor  Vinko na dužnostiuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:15:40   
demented
Redovno čitamo poruke jedno drugome. Ne radimo to zato što ne vjerujemo jedno drugome već čisto iz navike. To smo radili još i dok smo se zabavljali. Za nas važi pravilo sve što je moje  njegovo je i obratno. Uopšte ne osjećamo potrebu za nekim svojim "prostorom"


_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:18:47   
Anoniman
mislim da je ova vrsta uhođenja besmislena, jer ako se mobiteli uzimaju na raport onda će se i ono što neko želi skriti, uredno i brisati. Tako da ti na isto dođe, pregledao ti ili ne, neko može raditi šta želi i uz kontrolu. Znači, opet ostaješ na POVJERENJU.user posted image

(odgovor članu demented)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:22:59   
Aldyy
Pravi Vinko...ma nije mi bilo zbog toga što je čitao nemam ja što za kriti ... već je tu bilo poruka od ljudi koji su mi povjerili na taj način  neke stvari ..pa mi je bilo mnogo neprijatno pogledati ih u oči opet...narušio je tuđu intimu....:):)

Ali najbitnije je da je to do sada valjda prerastao....barem nisam pronašla nikakav rokovnik u blizini....(JOŠ UVIJEK)


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:23:51   
Lulu_
ja volim svog muza da se razumijemo..ali ne zelim da se on pretvori u mene i obrnuto...bas zbog toga sto ga volim...a citanje poruka jedno drugom...mi je samo smjesno

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:25:34   
Srculence
IZVORNA PORUKA: Shee

mislim da je ova vrsta uhođenja besmislena, jer ako se mobiteli uzimaju na raport onda će se i ono što neko želi skriti, uredno i brisati. Tako da ti na isto dođe, pregledao ti ili ne, neko može raditi šta želi i uz kontrolu. Znači, opet ostaješ na POVJERENJU.user posted image


Slažem se u potpunosti!!!

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:32:19   
salmy
To mi je glupost................ zasto da se uhodimo,pa postoji povjerenje valjdauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nemamo taj problem to mi je djecija igricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:34:59   
Mirkica
ja i moj muz cesto trazimo nase mobitele nezanmo ni gdje ih ostavimo , neznam da li cita moje poruke nisam ga nikada uhvatila ali mobitel je tu uvjek na raspolaganju pa moze da cacka ako zeli , ja ponekad znam zaviriti u njegov mobitel et neznam ni sama sto :) a virnem .

Nekrijemo jedni od drugog nista kad me neko zove ili posalje poruku svejedno je ko se javi i ko je procita isto tako i kod njega.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 21:37:34   
fatimica09
IZVORNA PORUKA: Amira_EB

ja i moj muz cesto trazimo nase mobitele nezanmo ni gdje ih ostavimo , neznam da li cita moje poruke nisam ga nikada uhvatila ali mobitel je tu uvjek na raspolaganju pa moze da cacka ako zeli , ja ponekad znam zaviriti u njegov mobitel et neznam ni sama sto :) a virnem .

Nekrijemo jedni od drugog nista kad me neko zove ili posalje poruku svejedno je ko se javi i ko je procita isto tako i kod njega.




.......potpuno se slazem......kod mene je situacija ista........

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 22:37:46   
acudesa
Pa, ja želim biti sigurna u njega i nastojim na taj način da ga iskontrolišem i mislim da kroz njegove kontakte mogu mnogo saznati o njemu, i mislim da ako nešto postoji da bih to odmah kroz njegove poruke ili pozive to saznala.
mislim da je pregledanje mobitela odlična stvar i čestitke autorici temeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 22:43:26   
Doraa
Na samom početku braka znala sam ponekad s vremena na vrijeme napraviti reviziju (a i to zbog par glupih situacija iz veze kad su ga još smarale neke prijateljice a ja to nisam mogla podnijeti-iako se jadan trudio da kulturno objasni da više ne smije imati prijateljice nekome je to neshvatljivo) Sad sam sigurna 100% pa više i ne gledam jer mi je postalo glupo kad sve sam kaže...a i njega je prošlo.

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 22:44:18   
dana3
ja sam napisala da imamo odredjeni dio dana kad pregledavamo "mobitele" jedno drugomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ama gole cinjenice na vidjelouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 22:44:20   
akica b
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja i moj muz cesto trazimo nase mobitele nezanmo ni gdje ih ostavimo , neznam da li cita moje poruke nisam ga nikada uhvatila ali mobitel je tu uvjek na raspolaganju pa moze da cacka ako zeli , ja ponekad znam zaviriti u njegov mobitel et neznam ni sama sto :) a virnem .

Nekrijemo jedni od drugog nista kad me neko zove ili posalje poruku svejedno je ko se javi i ko je procita isto tako i kod njega.








Identicno!


_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:09:32   
tea lana
IZVORNA PORUKA: akica b

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja i moj muz cesto trazimo nase mobitele nezanmo ni gdje ih ostavimo , neznam da li cita moje poruke nisam ga nikada uhvatila ali mobitel je tu uvjek na raspolaganju pa moze da cacka ako zeli , ja ponekad znam zaviriti u njegov mobitel et neznam ni sama sto :) a virnem .

Nekrijemo jedni od drugog nista kad me neko zove ili posalje poruku svejedno je ko se javi i ko je procita isto tako i kod njega.








Identicno!



i kod nas,mada se ja na svoj rijetko kad javim iz prve.user posted image user posted image user posted image zna to akica najbolje

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:10:27   
škorpija
Svaki dan pregledam, a on moj neće ni da ga tjeramuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:11:51   
acudesa
IZVORNA PORUKA: škorpija

Svaki dan pregledam, a on moj neće ni da ga tjeramuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
čim je tu škorpija nema zeze

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:13:19   
škorpija
ofkorsuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:13:24   
acudesa
Školske, halo niste u školi, šta prepisujete jedna od drugeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:16:01   
ivana st
Nikad nisam voljela da itko kopa po mojim stvarima,a tu spada i mobitel. Ne gleda on moj ni ja njegov, to što smo muž i žena ne znači da mora ima na uvid baš svaku sitnicu u mom životu.Čitanje poruka sa njegova mob. bi imalo opravdanje jedino kad bih u nešto sumnjala,a do toga nadam se neće doći.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:18:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

Pa, ja želim biti sigurna u njega i nastojim na taj način da ga iskontrolišem i mislim da kroz njegove kontakte mogu mnogo saznati o njemu, i mislim da ako nešto postoji da bih to odmah kroz njegove poruke ili pozive to saznala.
mislim da je pregledanje mobitela odlična stvar i čestitke autorici temeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *